בדיקת קוד ביטקוין ובדיקה – תרמית או לא?

מהו קוד ביטקוין?

על פי הדיווחים, קוד Bitcoin משתמש בבינה מלאכותית כדי לנתח את נתוני שוק הקריפטו ברחבי העולם בכדי להגיע להחלטות השקעה מתגמלות ביותר.

עם כל כך הרבה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים ואלפי מטבעות קריפטוגרפיים לבחירה, מערכות מסחר אוטומטיות יכולות לזהות הזדמנויות להרווחיות.

מי מאחור

מי עומד מאחורי קוד הביטקוין?

על פי הדיווחים, ג’ון מקיי הוא היוצר של קוד הביטקוין. האתר טוען שהוא סוחר מהנדס ביטקוין ומהנדס תוכנה, שלפי הדיווחים הוא בעל ניסיון של יותר מ -10 שנים ביצירת תוכנת מסחר. אילן היוחסין של היוצר יכול להסביר מדוע הבוט נבדק ונודע כל כך.

התחל עכשיו!

כיצד להשתמש בקוד ביטקוין

1. הירשם

כדי להשתמש בקוד הביטקוין, עליך להירשם. שלב זה מחייב אותך לספק את כתובת הדוא”ל שלך, מספר איש הקשר ושם מלא. יהיה עליך לאמת את חשבונך החדש על ידי לחיצה על קישור האישור שנשלח לתיבת הדואר הנכנס שלך. לאחר מכן, עליך לצפות לשיחה ממתווך מוסדר שיסביר כיצד להשתמש בבוט ובממשק שלו.

2. בצע הפקדה

השלב הבא הוא לבצע הפקדה מינימלית של 250 דולר כך שניתן יהיה להפעיל את חשבון המסחר שלך. שים לב שהגישה לבוט אינה מבטיחה מסחר עד לאישור ההפקדה שלך. שיטות ההפקדה הנפוצות הן ויזה, מאסטרקארד והפקדות בנקאיות. זמן העיבוד הוא בדרך כלל תוך 24 שעות לסיום העסקה.

3. התחל לסחור

לפני שתעבור למסחר חי, הצעד הראשון הדרוש יהיה קביעת סכום המסחר היומי שלך ותדירות המשיכה שלך. מומלץ למשקיעים להצמיד את הפסד ההפסד שלהם לטווח מחירים שנוח לכם. זה הכרחי כדי לשמור על הון המסחר שלך ולמקסם את הרווחים שלך. זה חכם ללמוד עוד על ניהול הסיכון בשלב זה מכיוון שקוד הביטקוין פועל רק בפרמטרים הניתנים, בדיוק כמו כל רובוט אחר.

4. קח את הרווחים שלך

היבט חשוב במסחר עם קוד ביטקוין הוא גם לזהות מתי לקחת את הרווחים שלך. כמה מומחים להשקעה ממליצים לך למשוך את הרווחים היומיים שלך ברגע שהם מופיעים בחשבונות שלך. זו גם טכניקה מצוינת לניהול סיכונים ללא קשר לרווחיות המסחר שלך.

תכונות עיקריות של קוד הביטקוין

כל רובוט מסחר במטבעות קריפטוגרפיים מציג קבוצה של תכונות העומדות בבסיס נקודות המכירה שלהם. אנו מציגים להלן את התכונות המובילות של קוד הביטקוין כפי שדווחו על ידי המלצות המשתמשים בו.

תשלומים

קוד הביטקוין נהנה משיעור תשלום גבוה על פי הדיווחים שעליהם פיקחנו באינטרנט. עם המלצות חיוביות בדף הבית של הבוט, שיעורי ההצלחה נראים אמינים. אם לשפוט על פי היכולת העצומה של קוד הביטקוין לנתח את נתוני השוק ולאתר הזדמנויות להרוויח, המשקיעים יכולים להיות ביתרון להשיג רווחים בתוך שניות מפוצלות של שינויים בשוק..

תהליך האימות

תהליך האימות של Bitcoin Code יכול להסתיים תוך מספר דקות, כך שתוכלו לשים את היד על הבוט במהירות. כל מה שיידרש הוא תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה, כגון רישיון נהיגה או דרכון בינלאומי. באשר לאימות אמצעי תשלום, ייתכן שתידרש למסור פרטים על חיובים שבוצעו בחשבון הבנק, האשראי או כרטיס החיוב שלך כהוכחה לגישה מורשית..

עם הגשת פרטי האימות, רוב המשתמשים יכולים להמשיך תוך מספר שעות ולהיות מסוגלים לגשת לפונקציונליות המלאה של חשבון הבוט שלהם. יתרון עיקרי של אימות חשבונות הן למשתמש והן למתווך הוא הגנה על שלמות המשתמשים ועל כולם בפלטפורמות.

תהליך הנסיגה לקוד הביטקוין

לקוד הביטקוין יש תהליך משיכה קל. לאחר שקבעת את תדירות המשיכה שלך, עליך לצפות שהכספים ישקפו בשיטת המשיכה שבחרת תוך 24 שעות.

אתה רשאי למשוך את הרווחים שלך מדי יום, אם כי יש משקיעים שמעדיפים לעשות זאת פעם בשלושה ימים.

עלויות ועמלות

ביצוע משיכה או הפקדה אינו כרוך בעמלות בקוד הביטקוין. אתה יכול לשמור על 100% מרווחי המסחר שלך והפלטפורמה ממומנת על ידי עמלות הנוצרות מתהליכי המסחר התפעולי.

שירות לקוחות

מספר ביקורות משתמשים מראות שקוד הביטקוין פועל כפי שפורסם. כל משתמש חדש מקבל הדרכה על ידי נציג מתווך שיסביר כיצד עובד הבוט והתהליכים הכרוכים בפעילותו. רוב המשתמשים יכולים לקבל תובנות ממקור ראשון על קוד הביטקוין בשלב זה. עליך לצפות לשיחת טלפון ברגע שתלחץ על קישור אישור החשבון החדש.

כשניסינו את הבוט, קיבלנו שיחת טלפון מנציג שהוקצה והצליח להודיע ​​לנו כיצד פלטפורמות כאלה פועלות והיה אדיב לענות על השאלות ששאלנו. משתמשים יכולים גם להעביר את חששותיהם או בקשותיהם לשירות הלקוחות ממרכז השליטה בחשבון ולקבל תשובות בזמן לשאלות.

מתווכים קשורים

קוד הביטקוין זמין במספר מדינות ברחבי העולם. ישנם מתווכים מסונפים לכל מדינה המספקים פלטפורמה לגישה לבוט. קוד הביטקוין משתמש באלגוריתם של שירות לקוחות המתאים לך מתווך הזמין במיקום שלך, בדיוק כשאתה נרשם לבוט..

לא משנה היכן נפתחים החשבונות החדשים, איכות השירות נשמר ברשת המתווכים המסונפים. עליכם תמיד לוודא שהמתווך אליו מופנים מוסדר ובעל מוניטין.

האם קוד ביטקוין הוא תרמית?

האתגר שיש למשקיעים מסוימים הוא שקל להיתקל בכמה בוטים למסחר בקריפטו המיועדים להונאות. להונאות אלה מראה של בוטים מוסדרים כמו קוד הביטקוין אך הם אינם מוסדרים וחסרים אמינות.

הנחנו את קוד הביטקוין לבדיקות השימוש בו ותוצאות הרישום לתהליכי פיקדונות ומשיכה. שיערנו כי סביר להניח שהבוט אמיתי בהתבסס על ביקורות חיוביות ברשת וכמתואר בסיפורי הצלחה של משתמשים שפורסמו ברשת.

החל משיעור ההצלחה הנחשב שלו וכלה ביישום הצפנה כדי להגן על נתוני המשתמשים שלו, נראה כי הבוט הראה את אמינותו וחווית משתמש יוצאת מן הכלל למדי. לאור עדויות חיוביות וביקורות מוחצות של משתמשים רבים באזורים שונים בעולם, אנו חשים מעודדים לפלטפורמה זו. מומלץ, עם זאת, לבדוק את הפלטפורמה בעצמכם, ולא לתת אמון מוחלט בעדויות של משתמשים קודמים.

המסחר תמיד טומן בחובו סיכונים עקב תנאי השוק, ולכן אין כל ערובה שכל סוחר המשתמש בקוד הביטקוין יהיה רווחי.

5 סיבות להשתמש בקוד ביטקוין למסחר

1. ממשק משתמש אינטואיטיבי

לוח המחוונים של החשבון הוא ידידותי למשתמש ומפורש היטב בפלטפורמת המסחר. העיצוב של לוח המחוונים של המשתמש מאפשר למשתמש מנוסה או למצטרף חדש לנווט בבוט ולהיות נינוח.

בעוד שפלטפורמות השקעה מסוימות אינן ידידותיות למשתמש ויכולות להרחיק לקוחות עם רקע לא טכני, קוד הביטקוין מצטיין בתחום זה. עם חוויית משתמש מצוינת המוצעת, משקיעים רבים טענו כי הם נינוחים כאן.

2. מתגאה בשיעור הזכייה המוביל בשוק

משקיעים חדשים רבים רוצים לדעת על שיעור הזכייה של הרובוטים לפני שהם מחייבים את כספם. משתמשים טוענים באופן מקוון שלקוד הביטקוין יש אחוזי הצלחה מדהימים שמנצחים את מרבית מתחרותיו.

3. מהיר יותר מסחר ידני

לסחור במטבעות קריפטוגרפיים זה לא פשוט כמו לשחק בלוטו או להמר על מירוצי סוסים. גם כאשר נסחר בביטקוין מזומן או בביטקוין, עשויים לחול עד 2,000 שינויים במחיר לפני שיום מסחר יסתיים. ישנם מעל 5,000 אסימונים דיגיטליים סחירים ויותר מ -1,000 שווקים המציעים סיכוי לרווחי ארביטראז ‘, מכירות מהירות ומסחר יומי בפירות נמוכים..

עם זאת, אי אפשר לסחור בצורה אופטימלית כאשר נתוני השוק משתנים בשנייה ולעולם לא ייסגרו. בניגוד לבורסות המסורתיות, שווקי הקריפטו פתוחים כל יום, כל השנה. לכן, תוכנת מסחר אוטומטית היא אפשרות מועדפת, מכיוון שהיא יכולה לסחור כשאתה ישן.

4. אנליטיקס חכם

שינויים נכון לעכשיו בנתוני השוק דורשים פונקציונליות ניתוח חכמה כדי שמשקיע יהיה בעל תשואה מיטבית. באמצעות אלגוריתם מפותח, מובטחת גישה לנתוני שוק לשבריר השנייה, ומאפשרת לתוכנה לגשת ולפרש את הנתונים לקבלת ההחלטות הרווחיות הטובות ביותר. לכן, בעוד שאדם יתקשה לדפדף באלף עמודים תוך מספר שעות, בוט יכול לעשות זאת תוך מספר שניות במדויק..

5. הסר שגיאה אנושית

טעות אנוש היא סכנה קיימת תמיד, שרבים מהאנשים לא יכולים להימנע ממנה בפני החלטות השקעה בשווקים הפכפכים. עם זאת, כשמתמודדים עם נתונים, חישובים וקו ההתאמה הטובה ביותר, הטעות האנושית מקבלת מציאות גדולה יותר. בתוכנה, לא רק שבדרך כלל מובטח חישוב מהיר, ניתן לצפות להחלטות שיש לקחת בדיוק רב יותר מכפי שאדם יכול להשיג..

תוכנת מסחר מוגדרת לרוב לאוטומציה של מסחר 24/7, מה שאומר שבעוד שאתה עייף וישן, היא ממשיכה לעבוד.

יתרונות וחסרונות של קוד הביטקוין

יתרונות

משתמשים מעידים כי הם מרוויחים רווחים טובים על פי הדיווחים מחזיקים במהירות ובקבלת החלטות בפונקציונליות של סחר אוטומטי. תביעות על שילוב של למידת מכונה ובינה מלאכותית

חסרונות

משתמשים לא יכולים לבחור את המתווך שלהם. לא זמין במקומות מסוימים

קוד ביטקוין: המסקנה שלנו

הזדמנויות ההשקעה הטובות ביותר במטבעות קריפטוגרפיים מכוסות מדי יום ברחבי העולם על ידי פלטפורמות חדשות ואיסוף נתונים. מהמדדים שיש לנו גישה אליהם, כמו גם המדדים המנוסחים שסקרנו, נראה כי קוד הביטקוין הוא תוכנת מסחר לגיטימית. עם זאת, אנו ממליצים לבדוק את חשבון ההדגמה בפלטפורמה בעצמכם ולא לסמוך על עדויות משתמשים וביקורות מקוונות באופן עיוור.

שימושיות של לקוחות, קלות ניווט ואמינות מדווחת הם כמה תחומים ברורים שנראה כי קוד הביטקוין מצטיין.

כדי להצליח לבצע אופטימיזציה של הבוט, עדיף שתשפר את הידע שלך לגבי שווקי קריפטו וניהול סיכונים. שוק הקריפטו הוא תנודתי ביותר וככל שאתה מבין את פעולתו, כך אתה ממוקם טוב יותר.

אם ברצונך לנסות תוכנת מסחר דומה, עיין בביקורות שלנו על Bitcoin Revival, Bitcoin Blueprint ו- Bitcoin Hero, אשר נהנו גם מדירוגים גבוהים ממשתמשים ברחבי העולם..

שאלות נפוצות

 1. 1. מה הרווח שאני צריך לצפות מקוד הביטקוין?

  אין רמת רווח ספציפית לה אתה יכול לצפות מקוד הביטקוין. החזרות תלויות בתנאי השוק כאשר אתה פותח וסוגר עסקאות. למד כל מה שאתה יכול לעשות בחירות תובנות.

 2. 2. האם קוד ביטקוין הוא תרמית?

  עדויות משתמשים שפורסמו באינטרנט קובעות כי קוד הביטקוין הוא תוכנה לגיטימית.

 3. 3. האם יש השקעה מינימלית בקוד הביטקוין?

  כן. עליכם להפקיד מינימום 250 דולר כדי להשתמש בפלטפורמה. כמה אתה סוחר לאחר מכן תלוי בך, מכיוון שלא מוגדר סכום קבוע לכל עסק.

 4. 4. האם אוכל לשלם באמצעות מטבע קריפטוגרפי?

  לא. נכון להיום, הפקדות מותרות רק באמצעות VISA, מאסטרקארד, העברות בנקאיות והפקדות בנקאיות.

 5. 5. האם קוד הביטקוין יעשה לי כסף?

  זה תלוי ברמת הניסיון שלך, בהון המסחר ובתנאי השוק. ניהול נכון של הגדרות הסיכון והשימוש בחשבון ההדגמה רצוי אם אתה חדש במסחר.