קנה ערפיליות | המקומות הטובים ביותר לרכוש NAS באופן מיידי

5 שלבים לרכישת ערפיליות באמצעות eToro עכשיו

רכישת כל מטבעות קריפטוגרפיה באמצעות eToro היא קלה, פשוט בצע את השלבים הבאים:

 1. הירשם בחינם באמצעות eToro והזן את פרטיך בשדות הנדרשים.

 2. מלא את השאלון, זה גם חינוכי עבורך וגם עבור eToro.

 3. לחץ על ‘הפקדה’ ואז תישאל כיצד ברצונך לממן את חשבונך.

 4. בחר את אמצעי התשלום הנדרש שלך, בצע את השלבים הפשוטים לקישור התשלום שלך.

 5. הזן את הסכום שתרצה להפקיד ואתה יכול ללכת!

איפה ניתן לרכוש ערפיליות

ההבדל בין מסחר לקנייה

המדריך האולטימטיבי למתחילים לסחר בערפיליות

מהו מטבע נבולות (NAS)?

ערפיליות הן פרי יצירתם של כמה אישים גדולים בקריפטו. המייסד והמנכ”ל היטטרס זו גם הקים פרויקט קטן בשם אנטשארס, פעם (עכשיו זה NEO, עם שווי השוק השישי בגודלו מכל קריפטו). למייסדים אחרים יש קבצים מצורפים לאפל, עליבאבא ופייסבוק. צוות הדיווחים הוא 14 חזק – די והותר כדי להתיז בקריפטו אם הפרויקט נכון. אז מה הפרויקט? ובכן, אם ערפיליות מנסות להיות גוגל של בלוקצ’יין, עלינו להבין מה בדיוק גוגל כדי להבין את NAS. הנה מה שחיפוש בגוגל עושה במונחים בסיסיים מאוד:

 • גוגל מוצאת מידע רלוונטי הקשור לשאילתות חיפוש משתמשים. היא עושה זאת על ידי שימוש באלגוריתמים אשר “קוראים את האינטרנט”, ומחפשים מילות מפתח ושווקים אחרים המצביעים על כך שתוכן B רלוונטי למונח חיפוש B. האופן שבו זה עובד נהיה מורכב באמת, אך רובנו מרוויחים מכך כל יום. ערפיליות רוצות להיות כאלה – לבצע פונקציה בסיסית לתעשיית הבלוקצ’יין, מבלי שהיא עצמה תהיה המוקד העיקרי. כולנו מכירים את גוגל למדי. אז איך נבולות רוצות להתאים את מקרה השימוש שלה לבלוקצ’יין?
 • רשתות חסימות כמו Ethereum גדושות ב- Dapps (יישומים מבוזרים). ישנם דאפים שימושיים ורבים מחורבנים, אך המאפיין המאחד הוא שכולם קשים למצוא ולהשתמש עבור האדם הממוצע. ערפיליות מבקשות לחפש ברשתות חסימות שונות ממש כמו אתרי חיפוש בגוגל, ומחפשות דאפים המתייחסים באופן הדוק לצרכי המשתמשים. זה יבוצע באמצעות מנוע חיפוש ראשי נטו, אשר אמור לרדת בחודש מרץ.

המטבע של ערפיליות הוא היחידה הפיננסית של הרשת, שמשלמת את המיקרו-עסקאות הדרושות לביצוע פעולות מסוימות, כמו גם כדי לתמרץ התנהגויות מסוימות, כגון חדשנות ופיתוח של Dapp. אם ערפיליות ישיגו את מטרותיה, זה יהפוך את כל שטח הבלוקצ’יין להרבה יותר שמיש, מה שיוביל לאימוץ רחב יותר, מה שבאמת יהפוך את הבלוקצ’יין למהפכה הטכנולוגית שאנחנו מאמינים שהיא תהיה. זה גם יהפוך את המטבע של ערפיליות להרבה יותר יקר מהמחיר הנוכחי של 8 דולר.

מדוע אסימון ערפיליות אינו מעניין עבור משקיעים?

אין שום ערובה שמטבע נבולה יהיה הצלחה שואגת. אבל בואו נסתכל על כמה מהגורמים האיכותיים והכמותיים שעשויים להוכיח שזו הזדמנות השקעה נהדרת. כמה מטבעות מטבעות סיניים (NEO, וולטון) זכו להיטים מרוסקים, במיוחד משום שהם פעלו על פי התקנות הסיניות, וכך הורשו לזרוח בשדה לא צפוף כמעט כמו זה של ארצות הברית. מכיוון שערפיליות כבר מחוברות היטב בסביבה זו, רבים חושבים שהיא תעבור באותו מסלול כמו האסימונים שהוזכרו קודם לכן.

 • לנבולות יש את המסגרת הטכנית להצליח. כל מנוע חיפוש יעיל לבלוקצ’יין ידרוש מערכות טכנולוגיות שלא היו ידועות קודם לכן. למרבה המזל, נראה שלקבוצה של נבולאס יש את הכישורים והתוכניות להוציא אותו מהמקום. נייר הלבן הטכני של Nebulas אורכו 60 עמודים, ולעתים קרובות אינו מובן לכל מי שאינו מהנדס כלשהו..
 • מחיר הערפיליות התאחד במשך שנת 2018 עד כה, לאחר שיא ב -9 בינואר (יותר מ -15 דולר למטבע) שלושה חודשים לאחר ICO של ערפיליות. אמנם מחיר הנבולות היורד בהתמדה עשוי להדאיג משקיעים חדשים יותר, אך משקיעים העוסקים בערך יבינו כי הטוב ביותר צפוי לבוא. ערפיליות אינן פרויקט שקל להסביר לחסרי היזמים, אך הוא עדיין נהדר.
 • מטבע ערפיליות (NAS) יהיה המטבע של כלכלה פנימית של רשת Nebulas. כל מי שמכיר מטבעות ספציפיים לפלטפורמה (BNB, STEEM) יודע שאסימונים אלה יכולים להיות מכרה זהב, בתנאי שהרשת הופכת ללהיט. איש אינו יודע אם ערפיליות יהפכו לסטנדרט לחיפוש הבלוקצ’יין, אך אם היא אכן תהפוך לפופולרית, מחיר הערפיליות של ימינו בקרוב יהיה בלתי נתפס. משקיעים פוטנציאליים מוזמנים לעשות מחקר משלהם. באמצעות ניירות הלבנה וקהילות שונות של ערפיליות ברשת (Reddit, BitcoinTalk), המורכבויות של רשת Nebulas יתחילו להתבהר. אל תשכבו על ערפיליות רק בגלל שזה מורכב. זהו פרויקט עם פוטנציאל רציני כלפי מעלה. כך קונים את זה.

כיצד לקנות מטבעות ערפיליות משלך

Nebulas NAS הושק ב- Blockchain Ethereum, מה שהופך אותו לאסימון ERC20. עם זאת, כמו אסימוני ERC20 רבים, Nebulas NAS אינו זמין בבורסות ידועות רבות. סביר להניח שזה ישתנה בחודשים הקרובים, אך לעת עתה תצטרכו לצאת אל הלא נודע הגדול (אנו נספק את ההוראות!) אך ראשית, עלינו ליצור את ארנק נבולות שלנו, מכיוון שתזדקקו ל מקום בטוח לאחסון מטבעות נבולה לאחר שקניתם. מכיוון שמדובר ב- ERC20, תוכל לאחסן את Nebulas NAS בכתובת חשבון MyEtherWallet שלך. עבור אל MyEtherWallet.com עכשיו וצור חשבון חדש (הקפד לרשום את המפתחות הפרטיים שלך כדי שתוכל לחזור לחשבונך אם אי פעם יינעל בחוץ) ברגע שאתה נכנס לחשבון MyEtherWallet החדש שלך, תבחין בשני דברים חשובים: 1) כתובת החשבון שלך (הכתובת שאליה תשלח את ה- Nebulas NAS שלך) נמצאת בצד ימין עליון של המסך, ו- 2) NAS אינה אפשרות גלויה בין האסימונים הנתמכים על ידי MEW. מה נותן? אל תדאג; ניתן להוסיף NAS פשוט למערכת MyEtherWallet, וזה אפילו לא כל כך קשה לעשות את זה. לחץ תחילה על “הוסף אסימון מותאם אישית”, הכפתור האפור הקטן בפינה השמאלית התחתונה של המסך. הוא יבקש ממך מידע קטן, שהוא כדלקמן:

 • הוסף אסימון מותאם אישית
 • סמל: NAS
 • כתובת חוזה: 0x5d65D971895Edc438f465c17DB6992698a52318D
 • עשרוניות: 18כל שעליך לעשות הוא להעתיק ולהדביק את המידע הזה, ללחוץ על “שמור”, ו- NAS יהיה כעת גלוי כאחד מהאסימונים הנתמכים ב- MEW שלך. עכשיו אתה מוכן עד. הערה: ככל שתתקדם, תזדקק לכתובת הציבורית שלך ב- MEW (דיברנו עליה בנקודה 1 לעיל). זו הכתובת המופיעה בדף הבית שלך ב- MEW, לֹא כתובת החוזה בה השתמשת כדי להוסיף את אפשרות הערפיליות ב- MEW. אל שלח ערפיליות לכתובת החוזה; הם יאבדו לנצח. העתק את כתובת חשבון כתובת או להיות מוכן להפנות אליו לשני מדריכי הקנייה שיגיעו.

כיצד לקנות מטבע ערפילית בבורסת Huobi

סופר זה מעולם לא השתמש בעבר בבורסת Huobi שהוקמה בסין, אך מצא כי ההרשמה קלה והממשק רספונסיבי ואינטואיטיבי. נתחיל בללכת אותך בתהליך ההרשמה עם Huobi. התחל על ידי מעבר אל Huobi.pro ולחיצה על “הירשם”. הוסף את המידע המינימלי הנדרש על ידי Huobi (זה ברצינות עצמות חשופות כמו שקובלות דרישות ההרשמה) ותגיב במהירות לדוא”ל האימות שהם שולחים לך. יש לך רק 60 שניות לפתוח את הדוא”ל, לקבל את הקוד ולהכניס אותו לסרגל הטקסטים בחובי. הצלחנו לעשות זאת בניסיון ראשון, אבל פשוט להיות מוכנים. אם אתה נכשל בפעם הראשונה, אתה מקבל יותר סיכויים. וזה הכל. מָהִיר. ללא כאבים. עכשיו בואו נסחר אתכם במטבע נבולות.

כיצד לסחור ביטקוין עבור ערפיליות בחובי

התחל ברכישת ביטקוין בפלטפורמה כמו Coinbase, CEX.io, Changelly או Coinmama. תלוי איך אתה עושה את זה, עשויים לארוך דקות או ימים עד שההזמנה שלך תתמלא, אך ברגע שיש לך את זה, שלח אותה לכתובת הביטקוין שלך ב- Huobi. תוכל למצוא זאת על ידי לחיצה על “יתרות” ו”הפקדה ” & משיכה ”בחלק העליון של המסך. זה ייקח אותך לדף עם ארנקים לכל מטבע שתומך בהובי. לחץ על “הפקדה” לצד ארנק הביטקוין שלך, העתק את הכתובת שאתה רואה כאן והשתמש בה כדי לשלוח את הביטקוין שלך לחובי מהארנק בו כרגע הביטקוין שלך מוחזק. בדרך כלל, הדבר דורש לחיצה על “שלח” או “משיכה”, הדבקת הכתובת ואישור העסקה. ודא תמיד לבדוק שוב שהכתובת נכונה. תוך כמה דקות, הביטקוין שלך היה צריך להגיע לארנק הביטקוין של Huobi. עכשיו הגיע הזמן לצאת למסחר. לחץ על “החלפה”. בצד השמאלי האמצעי של המסך, תראה שלוש אפשרויות קנייה: USDT, BTC ו- ETH (Tether, Bitcoin, Ethereum). בחר “BTC” והוא יהפוך לכחול. מתחתיה בחר “NAS”, ומסך המסחר של NAS / BTC יופיע. תראה את צמד המסחר הנכון בפינה השמאלית העליונה של המסך. בתחתית המסך, מעל הכפתור הירוק, תראה את התפריט קנה ערפיליות. מחיר ה- NAS הנוכחי כבר ממולא. פשוט בחר בכמה מטבע נבולות אתה רוצה, אשר את העסקה וההזמנה שלך צריכה להתמלא תוך פחות מדקה.

כיצד לשלוח את מטבע הערפיליות שלך ל- MyEtherWallet לצורך שמירה

כרגע, מטבעות Nebulas שלך נשמרים בארנק Huobi Nebulas שלך. מצא אותו על ידי לחיצה על “יתרות” ועל “הפקדה & לָסֶגֶת”. לצד ארנק ה- NAS, לחץ על “משיכה”. זה יביא מסך שבו תוכל להדביק את כתובת חשבון MyEtherWallet שלך (בדוק תמיד שוב!). לאחר שתאשר את העסקה שלך, המטבעות שלך יופיעו ב- MyEtherWallet שלך תוך מספר דקות בלבד. זהו זה! עכשיו אתה משקיע ערפילית. אנחנו חושבים שעשית בחירה מצוינת.

מחשבות אחרונות על מטבע ערפיליות

פרויקט הערפיליות מבטיח מאוד. עם חזון שאפתני להפליא, צוות מוסמך ומחובר, והשקעת רשת חמה רק שבועות ספורים, אנו מצפים שמחיר הערפילים יעלה משמעותית. כמשקיע, אתה אף פעם לא באמת יודע מה צופן מחר, אך בכל הנוגע להשקעה בקריפטו, Nebulas הוא אחד הפרויקטים הטובים ביותר שאנו מכירים עבור רווחים לטווח הקצר והבינוני. אנחנו רק צריכים לחכות, להתעסק, ולראות!

קנה עכשיו

כדי לקנות מטבע קריפטוגרפי, עליכם ליצור לעצמכם ארנק שיחזיק את האסימונים. מסחר אינו מחייב זאת.

בַּעֲלוּת:

אם ברצונך לתמוך באתוס המטבע הקריפטוגרפי, הקנייה טובה יותר. אם אתם רוצים להרוויח מההשקעה, המסחר מציע אפשרויות רבות יותר.

מטרות שונות:

מסחר באמצעות CFD הוא הרבה יותר סביר לספק יותר רגולציה כדי להגן על ההשקעה. קנייה בדרך כלל מציעה אבטחה נוספת זו.

תַקָנָה: