קנה Kin | המקומות הטובים ביותר לקנות KIN באופן מיידי

קנו Kin תוך מספר דקות בלבד

צור חשבון בחינם

הגדר את חשבון המסחר שלך באמצעות eToro בחינם עם שמך, כתובת דוא”ל ומספר טלפון

ממן את החשבון שלך

בחר את שיטת התשלום המועדפת עליך והפעל את החשבון עם ההפקדה המינימלית לחשבונך

התחל לסחור בקין

בחר מטבע קריפטוגרפי על ידי לחיצה על ‘שווקי מסחר’, הגדר את מגבלת הסיכון שלך ולחץ על ‘התחל לעבוד’ כדי להתחיל באסטרטגיית ההשקעה שלך

איפה ניתן לקנות

ההבדל בין מסחר לקנייה

המדריך האולטימטיבי למתחילים לסחר בקין

מה זה קיק?

Kik Messenger הוא אחת מאפליקציות המסרים החשובות בעשור האחרון. בשיאו, ההערכה היא כי 40% מבני הנוער האמריקאים השתמשו ב- Kik כדי לשלוח הודעות, תמונות, וידאו ותוכן דיגיטלי אחר לאנשים ברשתות שלהם. Kik מאפשר למשתמשים להירשם באופן אנונימי, ולמרות שזה לא היה ללא מחלוקת, זה איפשר למשתמשים רבים לקחת חלק במערכת ללא מחסום, וליצור תרבות מעניינת ויצירתית לשיתוף תוכן דיגיטלי. שבועיים בלבד לאחר הצגתו בעולם בשנת 2009, כבר היו ל- Kik יותר ממיליון משתמשים רשומים. צמיחה זו הונעה על ידי טוויטר. מאז, קיק הושקע על ידי TenCent הסינית וגייס 100 מיליון דולר במהלך ICO.

מהו ICO מטבע הקין?

מטבע Kin הוא האסימון הדיגיטלי החדש של המערכת האקולוגית הדיגיטלית Kik. מטבע Kin ICO הציג כמה מיליארדי מטבעות קרובים לקהילת ההשקעות בקריפטו. האספקה ​​הכוללת היא 10,000,000,000,000,000 (עשרה טריליון), אך רק כמה מאות מיליארד זמינים בהיצע מטבע הקין של ימינו. מטבע Kin שוחרר כפתרון תשלומים בתוך המערכת האקולוגית של Kik. קיק התנסה במטבע דיגיטלי כמה שנים קודם לכן, אך זו הייתה הפעם הראשונה בה הוצג מטבע מטבע אמיתי. מטבע Kin כבר יכול לשמש ברשת בדרכים פשוטות, עם עוד הרבה מקרי שימוש.

כיצד משתמשים במטבעות קינ?

כל מי שבילה זמן כלשהו על לימוד תעשיית הקריפטו, יבין שישנם פרויקטים מרובים המנסים לייצר רווחים מהיחסים בין הצרכן למפרסם, על ידי הפיכת היתרון לצרכן. מזה שנים רבות, לצרכנים אין שליטה רבה על דרכי הפרסום שלהם. יתר על כן, הצרכנים פשוט נאלצו למסור את זמנם ותשומת ליבם בחינם. עם המערכת האקולוגית ההולכת וגדלה של קיק, הצרכנים יכולים להתחיל לאצור את השיווק שהם מקבלים, והם יתמרצו עם מטבע Kin לקחת את הזמן לעסוק בתוכן פרסומי. מטבע Kin הולך עמוק מזה, עם זאת. קיק רוצה ליצור סביבה שבה יוצרי תוכן מעולים מתוגמלים בזמן אמת על השתתפותם וטיפוחם של המערכת האקולוגית הגדולה יותר. מטבע קין ישרת מטרה זו. ניתן להשתמש במטבע Kin גם עבור טיפים, תשלומי מיקרו, הזמנות, החזרים ועוד. זהו מטבע דיגיטלי זריז עבור העולם הדיגיטלי הזריז.

מדוע המשקיעים מתרגשים מהמטבע הקיני?

כמעט לכל אחד ברור שהתקשורת הדיגיטלית והמדיה החברתית לא הולכים לשום מקום. כשפייסבוק ממשיכה לדמם משתמשים, רבים מתחילים לחפש את הדבר הגדול הבא. קיק, מבחינות רבות, הוא והיה הדבר הגדול הבא, אך מכיוון שהחברה, הערכת שווי של מיליארד דולר והכל, עדיין איננה אפליקציה ממש כובשת עולם, משקיעים רבים רואים פוטנציאל צמיחה מדהים.

  • מטבע Kin הוא גם מרגש מכיוון שהוא מתעלה על רשת Kik. כמובן שיש לו מקרי שימוש רבים עם Kik (טיפים, תשלום בוטים עבור שירותים כמו הזמנת פיצה, תשלום עבור צפייה בתוספות וכו ‘), אך ניתן לסחור באופן חופשי בתעשיית הקריפטו הגדולה יותר, כנגד תקני מטבע וירטואלי בינלאומיים כמו Bitcoin, Ethereum. , Litecoin, NEO ו- ARK.
  • לבסוף, המספר העצום של מטבע קרובים זמין פירושו שמחיר מטבע הקין נמוך מאוד מאוד. בזמן כתיבת שורות אלה, מחיר מטבע Kin יחיד הוא קצת יותר מ -1 / 10 מתוך סנט אחד ($ 0.001). זה מאפשר למשקיעים לקנות כמויות עצומות של מטבע Kin לעתיד.
  • מטבע במחיר נמוך אינו ערך בפני עצמו, אך יש הסבורים שיש יתרונות לבעלות על המטבעות הזולים הללו. ראשית, משתמשים חדשים נוטים לחשוב ש”זול = עסקה טובה “, מה שהופך את המטבעות הללו לנחשקים למתחילים. כמו כן, מטבעות זולים הם מאוד תנודיים, חלום לסוחרי יום ולאלה שפשוט רוצים לקחת רווחים ברגע מתאים לפני שהם מפודים או קונים קריפטוגרפיה חדשה..

לכן, בין אם אתה משתמש / מאמין במערכת האקולוגית של Kik, ובין אם אתה משקיע שפשוט יודע איך הרוח נושבת (או שילוב כלשהו של השניים), יש הרבה מה לאהוב במטבע Kin. אם אתה נמכר ורוצה לדעת כיצד לקנות מטבע Kin משלך, אנו נראה לך כיצד לקנות מטבע Kin במחיר נמוך של מטבע Kin היום בשאר סקירת מטבע Kin זה..

כיצד לקנות מטבע של קינ

מטבע Kin הוא קצת מסובך לקנות, במיוחד למתחילים. זה לא נסחר בבורסות גדולות כמו ביטרקס או בינאנס. אנו נסקור את הדרך לרכישה באמצעות מרקטוקס. מכיוון שמרטוקס לא ידועה ואין לה נפח של כמה מרכזיות גדולות יותר. כיצד ליצור ארנק מטבעות Kin. MyEtherWallet היא כנראה האופציה הנוחה והידועה ביותר בשלב זה, ובאמת, לכל סוחר קריפטו צריך להיות כזה שכן הוא תומך בעשרות מטבעות טובים (וגם בעשרות רעים). התחל בלכתוב אל MyEtherWallet.com ולהתחיל חשבון חדש. כאשר אתה מזין את המידע הפשוט המבוקש ממך, הקפד לתעד את המפתח הפרטי / הקוד הסודי שהם נותנים לך. קוד זה הוא הדרך היחידה שתוכל ליצור מחדש את חשבונך אם תאבד את הגישה אליו מכל סיבה שהיא. אחסן אותו במקום בטוח, צור עותק ואחסן את העותק במקום אחר. רואים את כתובת החשבון בפינה השמאלית העליונה של המסך? זוהי כתובת MyEtherWallet האישית שלך, אליה תוכל לשלוח מעתה את כל מטבע ה- Ethereum, Kin ושאר אסימוני ERC20 שלך. MyEtherWallet יאחסן את כולם.

2) כיצד לקנות מטבע של Kin ב- Mercatox

Mercatox היא בורסה מעט ידועה, אך זוהי בורסת הקריפטו הקונבנציונאלית המשמעותית ביותר שמוכרת כרגע מטבע Kin. זה אולי נראה קצת מצחיק, אבל זה למעשה דבר נהדר עבור המשקיעים. כדי ש- Cryptocurrency יעבור למיינסטרים, יש לקנות ולמכור בבורסות גדולות רבות. מטבע קין פשוט יורד מהקרקע. העובדה שאתה יכול להשיג את זה רק דרך מרכזיות קטנות יותר פירושה שאתה כאן ליד קומת הקרקע. אם וכאשר מטבע Kin באמת ממריא, על המשקיע לקבל תשואות חזקות כפרס עבור כניסה מוקדמת. התחל על ידי יצירת חשבון Mercatox שלך. כל מה שמשמעות הדבר היא לעבור אל Mercatox.com, להזין את שם החשבון והסיסמה החדשים שלך ולהגיב לדוא”ל ההרשמה. אין דרישות אחרות שלך להתחיל לסחור ב- Mercatox, מה שהופך את זה לבורסה הקלה ביותר להירשם אי פעם שראינו.. מרקטוקס כעת, כאשר אתה נמצא בחשבון Mercatox שלך כמחליף מטבעות Kin, לחץ על הכרטיסייה “MyWallet” בפינה השמאלית העליונה של המסך. זה יראה את ארנקי Mercatox השונים שלך. לחץ על “הפקדה” על ידי ארנק הביטקוין. זהו ארנק הביטקוין של Mercatox. תצטרך ביטקוין כדי לסחור כנגד מטבע קינ. קנו ביטקוין ב Coinbase ולשלוח את הביטקוינים לכתובת זו. אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה על “שלח” או “משיכה” בארנק הביטקוין של Coinbase, לאחר שהביטקוין שלך הוזמן ונמסר. כעת לחץ על “סחר” בראש המסך. הקלד “Kin” בסרגל החיפוש ותראה את צמד המסחר “Kin / BTC”. לחץ על זה. זה ייקח אותך למסך שבו תוכל לסחור בביטקוין תמורת מטבע Kin. בתחתית המסך תראה תפריט “קנה קין”. הקלד את המחיר שבו תרצה לקנות מטבע Kin 1 (המחיר הנמוך ביותר “שאל” הוא מחיר המטבע kin שיאפשר לך לקנות מטבע Kin עכשיו). עכשיו הקלד כמה מטבעות Kin אתה רוצה לקנות. לאחר מכן לחץ על “קנה”. השקיע באלטקוינים לפני עליית המחירים

כיצד לשלוח את מטבעות המשפחה שלך ל- MyEtherWallet לצורך שמירה

יתכן כי חילופי מטבעות של Kin עשויים לצאת למצב לא מקוון, להיפרץ או להיות מעורבים אחרת במצב בו לא הצלחת להשיג את המטבעות שלך. לכן זה תמיד רעיון טוב לאחסן את המטבעות שלכם במקום אחר. מכיוון שכבר הכנת MyEtherWallet, זה יהיה קל. התחל בחזרה לדף “הארנק שלי” ב- Mercatox. החלפת מטבעות קרובים הקלד “Kin” בשורת החיפוש ולחץ על “למשוך” על ידי ארנק Kin Coin (הארנק התחתון שמופיע בתמונה למעלה). זה ייתן לך תפריט משיכה. לכתובת, חזור ל- MyEtherWallet שלך והעתק את הכתובת שכבר דנו לעיל. הדבק זאת בשורת הכתובת ב- Mercatox, בחר לשלוח את כל המטבעות שלך ואז לחץ על “שלח”. בתוך דקות, מטבעות ה- Kin שלך יהיו בריאים ושלמים ב- MyEtherWallet שלך.

מחשבות אחרונות על מטבע קינ

מטבע Kin הוא אחד הפרויקטים המבטיחים ביותר שמביאים מטבע דיגיטלי לתעשיית המדיה החברתית ושירותים דיגיטליים. הם כבר שילבו מטבע Kin בהצלחה מסוימת ומתכננים להגדיל את מקרי השימוש בו ככל שהמערכת האקולוגית של Kin מתרחבת ברחבי העולם, ובגודל ובאיכות. עבור המשקיעים בפרויקט מטבע Kin, העתיד הכלכלי נראה די בהיר. בהצלחה!

קנה עכשיו

כדי לקנות מטבע קריפטוגרפי, עליכם ליצור לעצמכם ארנק שיחזיק את האסימונים. מסחר אינו מחייב זאת.

בַּעֲלוּת:

אם ברצונך לתמוך באתוס המטבע הקריפטוגרפי, הקנייה טובה יותר. אם אתם רוצים להרוויח מההשקעה, המסחר מציע אפשרויות רבות יותר.

מטרות שונות:

מסחר באמצעות CFD הוא הרבה יותר סביר לספק יותר רגולציה כדי להגן על ההשקעה. קנייה בדרך כלל מציעה אבטחה נוספת זו.

תַקָנָה: