12 כרטיסי החיוב הטובים ביותר של Ethereum [כרטיס ETH משולם מראש ב- 2020]

כיום, ישנה תחרות עצומה בין השימוש בכרטיסי חיוב במטבע הקריפטו. במיוחד כרטיסי חיוב של Ethereum הם בעלי דרישה גבוהה, בהשוואה לכרטיסי החיוב הקריפטיים האחרים כמו Bitcoins (BTC), Litecoins (LTH), ומטבעות DASH וכן הלאה. מכיוון שקיימות אפשרויות רבות, קשה למשתמש לבחור כרטיס חיוב מושלם עבורו מכיוון שיש הרבה גורמים לבחור כגון תשלום, קבלה, תמיכה וכו ‘..

כרטיס החיוב הטוב ביותר של Ethereum - כרטיס TOP ETH

כרטיסי חיוב אתריים אלה מופעלים על ידי ארנק אתריום שבו המשתמשים שומרים שם ETH לצורך ביצוע תשלומים. בכל פעם שמחזיק כרטיס משלם תשלום באמצעות כרטיס חיוב של Ethereum, סכום שווה ערך של ETH שנוכה מהארנק והמשתמש משלם גם דמי המרה בגין המרה בין מטבע קריפטו לפיאט. במאמר הקודם דנו אודות כרטיסי החיוב הטובים ביותר בביטקוין. כאן נדבר על כרטיסי החיוב הטובים ביותר של Ethereum.

הכנו גם רשימות לכרטיסי חיוב ביטקוין ו- BCH. אולי גם תאהב:

כרטיסי חיוב של ביטקוין (רשימת כרטיסי BTC 26) || רשימת כרטיסי חיוב של ביטקוין מזומן (BCH)

כרטיסי החיוב הטובים ביותר של Ethereum – כרטיסי ETH ששולמו מראש

Wirex: (מציע Cryptoback כמו Cashback)

כרטיס wirex

Wirex הוא כרטיס החיוב הידוע והמהימן של קריפטוגרפיה. כרטיס Wirex זמין בצורה Vertucla ופיזית. כרטיסים אלה מופעלים על ידי ארנק הצפנה של Wirex, כלומר כל כרטיס מקושר לארנק. נכון להיום Wirex תומכת ביותר מ -50 מטבעות קריפטו כולל את’ריום. כרטיס זה מתקבל בכל רחבי העולם. אין תשלום של החלפת קריפטו בארנק. קרא את סקירת Wirex המלאה

הרשמה לכרטיס Wirex

כרטיס חיוב של CoinBase

כרטיס חיוב מטבע-בסיס

כרטיס Coinbase מאפשר למשתמשים להוציא מיידית ביטקוין, אתריום, ליטקוין ומעט מטבעות נתמכים אחרים. אתה יכול להשתמש בכרטיס זה כדי לבצע כל רכישה או משיכת כספומט בדיוק כמו כרטיס חיוב אחר. משתמשים יכולים לבחור איזה קריפטו הם רוצים להוציא באמצעות האפליקציה לביצוע תשלומים. למען ביטחון הקרן שלך היא מציעה תכונות כמו אימות דו-שלבי, הצפנה מקצה לקצה, המשתמש יכול גם להקפיא את הכרטיס באופן מיידי במקרה של הפסד או מקום לא נכון..

כרטיס Coinbase מאפשר למשתמשים לתרגם קריפטו למטבע המקומי באופן מיידי, כלומר בזמן נסיעה אינכם צריכים לדאוג להחלפת כספים.

הרשמה ל- Coinbase

UQUID

Uquid תומך בתשלומי מטבעות קריפטוגרפיים בביטקוין וב 80+ אלטקוינים נוספים, כולל Ethereum, Ripple, Monero, Dash, Litecoin ועוד רבים אחרים. ניתן להשתמש בארנק / כרטיס החיוב בשלושה מטבעות פיאט שונים, כולל USD, EUR ו- GBP. משתמשים יכולים להוציא מטבעות באופן מיידי שכן העברות הסכום מהארנק לכרטיס החיוב UQUID מתבצעות באופן מיידי בשיעורי שוק בזמן אמת. הוא מספק כרטיסים וירטואליים וגם מפלסטיק.

כרטיס חיוב UQUID

קהל היעד המיועד ל- UQUID הם האוכלוסייה הלא בנקאית והמטיילים המעוניינים לבצע העברות בצורה קלה, זולה וללא טרחה. אתה יכול להשתמש בכרטיס זה אצל קמעונאים כדי למלא ניידים, בתי מרקחת או אוכל, לשלם חשבונות שירות, לרכוש כרטיס הסעה וכו ‘, ממש כמו כרטיס חיוב רגיל. משתמשים יכולים גם לקבל כסף בכרטיסי Uquid מפייפאל, פעילויות פרילנסרים, אתרי הימורים וכו ‘. אחד היתרון העיקרי של UQUID על פני כרטיס חיוב אחר הוא משיכות הכספומט שלו, שניתן להשיג ביותר מ -34 מיליון מכונות כספומט ברחבי העולם..

הרשמה ל- UQUID DebitCard

SpectroCoin

כרטיס ספקטרוקוין

SpectroCoin מציע כרטיסי תשלום מראש / חיוב, בהם ניתן להשתמש בכספומט או שתוכלו להשתמש בהם גם לקניות ברחבי העולם בדיוק כמו כל כרטיס תשלום אחר. כרטיסים אלה מחוברים עם ארנק הבלוקצ’יין של SpectroCoin כך שכספים נטענים באופן אוטומטי בכרטיס מראש שלך באופן מיידי. ניתן לציין כרטיסים אלה ביורו (יורו) ודולרים (דולר ארה”ב). אתה יכול להפקיד קריפטו שונה כמו גם פיאט כולל BTC, ETH, XRP, ורבים אחרים אשר יומרו באופן מיידי למטבע נתמך עבור הכרטיס שלך.. הרשמה לכרטיס SpectroCoin

משכורת

כרטיס משלם

Paycent הוא ארנק קריפטו נייד גלובלי שתוכנן להיות תואם באופן מלא למספר מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביטקוין, Ethereum, LTC עם נזילות גבוהה והמרות חלקות לנכסי פיאט וקריפטו..

Paycent מציע גם כרטיס חיוב המקושר לארנק הקריפטו הנייד שלהם.

הרשמה לכרטיס Paycent

Revolut

כרטיסי חיוב של Revolut-Metal-bitcoin

Revolut הוא לא שם פופולרי בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים, אך מאז דצמבר 2017, בעל כרטיס Revolut יכול למשוך, להחליף ולשלם עם אתר וביטקוין. הם השיקו כרטיס מתכת נטול מגע נטול מגע המציע 1% cashback גם לתשלומים בינלאומיים.

הרשמה לכרטיס Revolut

KeyCard (ארנק חומרה + כרטיס חיוב)

ארנק חומרה למקלדת

אפליקציית העברת המסרים של Ethereum וכן הפעלה של דפדפן נייד המכונה “סטטוס” השיקו מחדש את ארנק המטבעות החומראיים שלה בשם Keycard. ארנק קוד פתוח זה יופץ למפתחי בלוקצ’יין מעוניינים ללא עלות למטרות בדיקה ובהמשך הוא יהיה זמין למכירה באתר סטטוס תמורת כ 29 $. בתחילה, ארנק סטטוס Keycard יהיה תואם למספר מטבעות קריפטוגרפיים כולל ביטקוין ואתר.

הזמינו מראש את ארנק המקלדת

כרטיס קריפטריום

כרטיס חיוב קריפטריום קריפטוגרפי

פנה בארנק מקום לכרטיס חיוב הקריפטו הראשון בעולם שניתן להזמין ולהשתמש בו ברחבי העולם. כל מה שאתה צריך זה חיבור לאינטרנט וחשבון Crypterium – אתה מוכן לצאת לדרך! כרטיס חיוב קריפטו זה תומך ב- ETH, BTC, LTC ו- USDC כאשר מטבעות נוספים מתווספים באופן קבוע.

תכונות ייחודיות:

 • כרטיסים נמסרים ברחבי העולם, כולל אפריקה ואסיה
 • מגבלות גבוהות במיוחד: 10,000 $ ליום / 60,000 $ לחודש
 • שערי החליפין הטובים ביותר המוצעים באמצעות מערכת עוצמתית המבוססת על הצעות מחיר מבוססות AI
 • עמלת העלאה נמוכה: 1%; עמלה חוצה גבולות: 2%

השג כרטיס Crypterium

TENX (בקרוב)

הכרטיס הראשון והעליון ביותר מבין שלושת כרטיסי החיוב הפרמיום של את’ריום הוא TENX. הסיבה היא שמדובר בכרטיס מוצלח עם פוטנציאל גדול לקראת גיוס כספים. האסימונים של TENX מכונים בדרך כלל אסימונים של PAY, אשר זמינים במחיר עצום במחיר של כ -4 דולר אמריקאי (4 $). בעתיד, tenx מתכננת לתמוך בכמה מטבעות קריפטו נוספים, בנוסף לאת’ריום.

מיטב כרטיסי החיוב של אתריום - כרטיסי ETH ששולמו מראש

מאפיינים ייחודיים של TENX:

 • זהו כרטיס חיוב מבוקש מאוד עם אחוזי הצלחה גבוהים בשוק מטבעות הקריפטו.
 • ה- ICO של TENX נמכר במהירות.
 • היישום שלה זמין באופן נרחב בשוק הקריפטו, כך שהמשתמשים יוכלו לקנות ולהשתמש בו.
 • מאפיין אטרקטיבי ומעריך של Tenx הוא שאינו גובה עמלות בגין ביצוע עסקאות.
 • לכל רכישה ורכישה של אסימוני טנקס, פלטפורמה זו מציעה החזר כספי של כ 0.01% לבעלי הכרטיסים שלה (משתמשים). אפשרות החזר כספי זה מובילה בסופו של דבר לצמיחה ופיתוח אדירים של פלטפורמה זו.
 • בנוסף להצעת החזר הכסף, הוא גם מספק מספר תגמולים לכל עסקה וביצוע בפלטפורמה זו.

הרשמה לכרטיס TenX

שאקפיי

תשלומי כרטיס החיוב של ShakePay תומכים באמצעות ביטקוין, Ethereum ו- DASH. זהו כרטיס חיוב יעיל ופשוט שעובד באופן מפתיע עד כמה הוא נראה בסיסי. אתה יכול להשתמש בו בדיוק כמו חיוב רגיל אחר. עם משתמשי ShakePay פשוט שולחים את אתריום או מטבע נתמך אחר לכתובת טעינת הכרטיס והוא הופך למאזן פיאט על שיעורי השוק..

כרטיס חיוב של אתר

הנפקת כרטיס ShakePay עולה 15 דולר, ונאמדת דמי אחזקה חודשיים של 1 דולר. דמי הטעינה של ביטקוין הם% 1, ואילו העמלות עבור דאש ואת’ריום הם 3%.

הרשמה לכרטיס ShakePay

מונאקו

בזמן ההשקה, מונקו לא תמכה בכל מיני מטבעות קריפטו, אך בהמשך היא קיבלה בזה אחר זה בהדרגה. בתחילה היא קיבלה רק אתריום וביטקוין, אך כעת היא מקבלת את כל סוגי מטבעות הצפנה הקיימים בשוק.

כרטיס חיוב מונקו עבור Ether ETH

מאפיינים ייחודיים של מונקו:

 • ניתן לגשת ליישום מונקו גם במכשירים ניידים.
 • היא מספקת הנחות והצעות שונות לקמעונאים שלה.
 • גש ונהל את הכספים שלך
 • בצע רכישות בכרטיס מונקו
 • מלאו העברה בנקאית, כרטיס חיוב / אשראי, ביטקוין ואתר
 • להמיר ולשלוח כסף
 • עד 2% Cashback MCO על כל העסקאות
 • חסום ובטל את החסימה של כרטיס מונקו בלחיצה אחת.
 • הפעל או כבה כספומט או ללא מגע באופן מיידי.

הרשמה לכרטיס חיוב של מונקו

כרטיס אסימון (בקרוב)

זהו כרטיס חיוב בלעדי לביצוע עסקאות אתרים ביעילות. היא פועלת על בסיס טכנולוגיית הבלוקצ’יין. זה היה זמין בשוק מאז השקת ה- ICO שלו. המשתמשים במטבעות הקריפטו מוצאים את זה שווה לביצוע עסקאות האתרים שלהם. החששות לשותפות כוללים נמל בנקור, דיגיקס ומלון.

כרטיס חיוב tokenpay ETHer

הרשמה לכרטיס Tokenpay

מאפיינים ייחודיים של כרטיס אסימון:

 • הוא תומך בכל סוג של אסימונים כולל אסימוני ERC 20.

זה מאגד סכום מזומן מסוים בכל רכישה שבוצעה בפלטפורמה זו. זה מכונה בדרך כלל מדיניות ‘מזומנים ובערים’.

מקווה שנהנית מרשימת כרטיסי החיוב הטובים ביותר של Ethereum. אנו נעדכן מאמר זה בהשקת כל שירות כרטיס חיוב חדש של ETH. עדכוני האשכולות עקבו אחרינו.