תחזיות מחיר של TRON לשנת 2020 | מה אומרים המומחים?

מאז השקתו, TRON העלתה ציפיות גבוהות לגבי הביצועים של רשת התוכן הדיגיטלי שלה. בנוסף, הצוות הטכני שלה הוא אחד המלאים ביותר בתחום הקריפטו ומובל על ידי ג’סטין סאן, יזם צעיר מאוד ידידותי לתקשורת בענף. עם תיקון חמור כלפי מטה בשנת 2018 ואיחוד בשנת 2019, השנה החדשה מלאה בדעות וניתוחים שונים אודות עתידה של TRON. חיזוי TRX לשנת 2020 הוא משימה מפרכת, ובמאמר זה אנו מתייחסים לנושא באמצעות כמה ניתוחים בסיסיים וטכניים ותחזיות מומחים..

העתיד של TRON בשנת 2020: שחזור מרחבים אבודים

פרויקט TRON ואסימון ה- TRX שלו מהווים את אחד הרעיונות החדשניים ביותר בתחום הקריפטו. פרויקט זה שונה מהתחרות בכך שהוא מציע גישה ייחודית, המבוססת על דמוקרטיזציה של התוכן הדיגיטלי שאנו רואים מדי יום באינטרנט. עם זאת, שוק המטבעות הדיגיטליים הוא סביבה מורכבת ותנודתית מאוד. זה מוכח על ידי המאזנים של השנים הקודמות. מחיר TRX מראה אי יציבות, נע בכיוון מעלה במחצית הראשונה של 2019, אך נופל חזרה לטריטוריה פסימית לקראת המחצית השנייה של אותה שנה..

וכך, בפתיחת 2020, TRON הגיעה לרמה הנמוכה ביותר מאז 2018. מצב שעשוי להוות נקודת כניסה טובה לשחקנים שוריים. עם זאת, ברמה הטכנית התרשים הותיר תרחיש מעוות, כלומר שוורים יצטרכו להתגבר על סדרת התנגדויות עוקבות לפני שיחול שינוי חזק יותר במגמה. מבחינת פיתוח ושיווק הפתרונות שלה, אחד הקצוות החשובים ביותר במבנה המסחרי של TRON היה השקת אסימון BitTorrent למערכת האקולוגית שלו, הנקראת BTT. תוכנית העבודה של הקרן מציעה כמה אירועים חשובים לעתידה של TRON בשנת 2020. אנו מפרטים חלק מהם להלן.

קנה TRON עכשיו

תחזיות TRON 2020: אירועים גדולים, עדכונים ועובדות מרכזיות

הנה כמה מהסיבות לכך שהאפשרות לרכוש את טרון עשויה להיות החלטה טובה בעתיד הקרוב:

 • הצוות שעומד מאחורי פרויקט זה מורכב מיזמים ומפתחים סינים שונים עם ניסיון רב. הפרויקט מתמקד בעולם הבידור הדיגיטלי ומובל על ידי אחד הדמויות הבולטות בענף, ג’סטין סאן.
 • עברה מאז יותר משנה טרון השיקה בלוקצ’יין רשמי משלה, מתנתק מאתרו. כתוצאה מכך, הרשת שלה מתחילה לצבור ערך ומחכה לאימוץ רחב יותר. בסך הכל, הוא ניתן להרחבה יותר מאחרים בתחרות.
 • ה כנס niTRON בשנת 2020 יתקיים בסיאול, דרום קוריאה. זוהי אחת מבירות הטכנולוגיה החשובות בעולם.
 • סביבת הפיתוח שלו ידידותית למדי ונוחה למשתמשים חדשים. מפת הדרכים של TRON מעריך את ההשקה של השלב השלישי של פרויקט זה באמצע שנת 2020. זה יתמקד ביכולות של הרשת להקל הצעות ICO ונודע בשם “המסע הגדול”.
 • למרות שקרן TRON מעריכה כי 2020 תהיה “שנת הערך” עבור הפרויקט, יש גם כמה מכשולים להתגבר עליהם. המחלוקות סביב המנהיג ג’סטין סאן השפיעו על הפרויקט. אחד האחרונים היה ביטולו של פגישת אסטרטגיה עם המיליארדר וורן באפט, מה שגרם ליציאתה של TRX מ- CoinMarketCap Top 10. מצד שני, זה עשוי לגרום לצד השורי לפעול, וכך לשפר את מצבו של טרון..

ניתוח טכני של תרחישים TRON ואפשרויות (ינואר 2020)

אנו מציגים את הניתוחים הטכניים הבאים כדי להעריך כמה מהתרחישים האפשריים עבור TRX בשנת 2020. למרות שאין ודאות מה יקרה, לימוד הגרף ההיסטורי של מטבע קריפטוגרפי זה יכול לסייע בקביעת רמות, נקודות עצירה ומגמות רלוונטיות. מכיוון שיש שני זוגות עם התנהגות מאוד שונה, החלטנו לנתח את המחיר של TRON מול הדולר, וגם נגד הביטקוין (TRX / USD ו- TRX / BTC). תוך ניסיון לשער במדויק על עתידו של טרוניקס (שהוא שמו האמיתי של מטבע הצפנה), אנו מרגישים כי ניתן ללקט נתונים יקרי ערך משני הניתוחים..

TRX / USD: תצפיות חשובות ותחומי עניין

אנאליסיס טניקוניו TRON 10 de enero 2020

ניתוח טכני של TRON לעומת דולר אמריקאי (TRXUSD) ליום 10 בינואר 2020. ביטפינקס הנתונים נותחו עם TradingView כְּלִי.

הגרף מציג כמה אלמנטים מעניינים שיש לעקוב אחריהם בזהירות:

 • יש לראות בהנחה שהניתוח נעשה עם נרות יומיים (יום אחד) כדי ללמוד תרחישים לטווח בינוני..
 • עד למועד הניתוח עברו חודשיים מבלי ש- TRON הצליחה להתגבר על רמה מבנית מרכזית. תיחמנו את זה בניתוחים קודמים אחרים, וזה בין 0.0157 $ – 0.0171 $. אם מסתכלים מקרוב על צללי הפמוטים, הסגר מנסה לחמוק מהטווח הצהוב הזה. פריצתו תהיה המפתח לפוטנציאל נוסף.
 • מבחינת התמיכה, התרשים מכבד את ההנחיה הכמעט רוחבית ששלטה כבר יותר משנה. במקרה שהוא אבוד, ה- TRX עלול לרדת בשיעורי תנודתיות גבוהים ולחזור לשפל הבדיקה מאז 2017.
 • על הפוך, MA50, MA100, MA200 ממוצעים נעים יכולים לשמש כנגדי התייחסות. למרות זאת, רמת ה- S / R היא, לעת עתה, הרמה הרלוונטית ביותר בתרשים בסביבות 0.0209 דולר. פריצה ואחריה אישור תמיכה יכולה לספק לנו תחזית טובה יותר TRON בשנת 2020.
 • מה ש- TRX אכן הצליח לעשות בזמן שכתבתי שורות אלה, זה היה לשבור את רמת הממוצע הנע של 100 יום.
 • חמצן זמין הן לקנייה והן למכירה, עם RSI באזור הנייטרלי.

TRX / BTC: תצפיות חשובות ותחומי עניין

Análisis técnico TRON BTC 10 de enero 2020

ניתוח טכני TRON לעומת Bitcoin (TRX / BTC) ליום 10 בינואר 2020. בינאנס הנתונים נותחו בכלי TradingView.

התנודתיות מאפיינת את צמד TRX / BTC, כמו גם עונה דובית ניכרת שאינה נרתעת ממכירת יתר. כדי לסחור בצמד זה, אנו מציעים ניהול סיכונים זהיר מאוד.

 • מרווחים אלה הם גם יום אחד. כפי שכבר גילינו, ה- RSI נמצא באזור הנייטרלי והתנאים שנמכרו נגעו בקצרה בספטמבר 2019.
 • במסלול כלפי מטה לטווח הבינוני, אנו יכולים לשקול רק את הנמוכים של מטבע קריפטוגרפי זה בשנה האחרונה, שם הוא הגיע למטה 135 SATS (0.00000135 BTC). אם תמיכה זו אינה חזקה, המצב עלול להיות כאוטי ו- TRX יתפתה לבדוק תמיכה חלשה בסביבות 100 SATS לפני שנופל לחזק חזק יותר בסביבות 700 – 810 SATS.
 • נסיגות של פיבונאצ’י משאירות כמה רמות של תשומת לב על הפוך. הראשון שבהם, ואחד החשובים ביותר, הוא קרוב 0.00000305 BTC. לפני שמגיעים לרמה זו, TRX חייב להתגבר על מספר התנגדויות ביניים שניתן ללמוד במסגרות זמן קצרות יותר. ממוצעים נעים יכולים גם לשמש כנקודת התייחסות. 
 • הניתוח לא יעבוד כשלעצמו אם תחום הביטקוין לא נחשב יחד.

שיקולים ותחזיות טכניות אחרות עבור TRX

 • TRON נמוכה בשנה האחרונה: מטבע קריפטוגרפי זה צנח לכ- 0.0117 $ בספטמבר 2019. הנמוכים ביחס לביטקוין נרשמו קרוב למועד בו נגע ב 133 SATS..
 • שיאי TRX בשנה האחרונה: TRON ניצלה את הראלי השורי במחצית הראשונה של 2019 כדי לרשום שיא מעל 0.04 דולר. במונחים של BTC, עברה שנה בדיוק מאז שיאה, שם היא עלתה על 860 SATS (0.00000560 BTC).

על פי שני הניתוחים, למגמת הירידה של TRX יהיו כמה מכשולים להתמודד ועלייתו תותנה, במידה מסוימת, בהתאוששות הביטקוין השנה. כרגע אין הטיה בכיוון ספציפי והתרחיש נראה ניטרלי.

תחזיות מומחים לעתידה של TRON

למרות שלא אומרים לנו באיזה פרופורציה הוא יעשה זאת, העיתון ‘U היום‘צופה כי ה- TRX עשוי לעלות במחירים בחודשים הקרובים. בדו”ח שפורסם בפברואר 2019, הם מראים את החשיבות של התוכניות האחרונות של TRON להסתבך בעולם משחקי הווידאו:

“TRON מחפשת לבדוק מקרי שימוש חדשים לפלטפורמה שלה ועם השלב הבא של האימוץ – שיתבסס על לכידת הטכנולוגיה, ישנן סיבות רבות להאמין כי טרון ואסימון TRX יצליחו לפחות בקצרה או לטווח בינוני ”.

מצידו, בא ראיון של בלומברג שהוקדש לטרון, ג’ואי קרוג (CO-CIO של Pantera Capital), מסביר כיצד התנהגות המטבע הזה מחייה זיכרונות מבועת הביטקוין. בנוסף לתחזית זו, קשה למצוא מומחים עם פרופילים מוכרים יותר הנותנים נקודת מבט על מטבע הקריפטוגרפיה הזו. בעיקר, זה מכיוון שטרון הוא פרויקט פחות מוכר בתעשייה ולא רבים יעזו לזרוק את הקוביות ולתלות את המוניטין שלהם בתחזיות עתידיות..

תחזיות TRON אחרות לשנת 2020

בגלל העונה השורית, חלק מהאנליסטים השתגעו ושחררו תחזיות טרון מוקדמות שנראות היום לא מציאותיות. עם זאת, בהיותם לטווח ארוך, יש עדיין אפשרויות סמויות. יש מומחים שהיו קצת יותר שמרניים. עם זאת, עדיין יש להבין כי התחזיות שלהלן בוצעו בתחילת השנה שעברה.

המומחים בנושא PricePrediction האתר מאמין כי המחיר של TRON עשויה להגיע ל 0.42 $ עד סוף 2020. מומחים בתחום עשה חיים קהילת הקריפטו צופה זאת TRON יכולה להגיע ל -5.72 דולר למטבע.

אמריקה Ru’s ערוץ היוטיוב מציין את שלו חיזוי ל- TRON ב $ 1.37 עד סוף 2020, ומומחים ב בדיקת מטבעות אתר מעריך כי המחיר של TRON יכולה להגיע ל -0.8053 דולר עד דצמבר 2020. אנליסטים אחרים נוטים לצד המאזן של המטה, לאור המחלוקות סביב ג’סטין סאן ותופי הפרסום הכוזבים שלו.

תוכנית עבודה: הפיתוח של טרון עדיין רחוק

סיפור ה- TRON רק התחיל. חצי שנה מאז השקת הרשת שלה, (שלב המכונה “אודיסיאה”), יש עוד הרבה מה לעשות מבחינת פיתוח ואימוץ. עם זאת, TRON לא רצתה להעמיד לרשות הציבור יותר מדי תכניות ארוכות טווח. אך ישנם מקורבים ידועים שגילו סיכויים מסוימים לפרויקט.

עדיין יהיו ארבעה שלבים לעתיד טרון, המתואר בטווח הארוך. פיתוחו ישתרע עד לשלב הייצוב והאימוץ ההמוני, המכונה “נצח”, שהשלמתו נקבעת לשנת 2037. בשנת 2020 יתחיל שלב המסע הגדול, בו TRON יכולה להפוך למערכת אקולוגית המסוגלת להשיק ICOs. ואז, יבואו שלבי אפולו ומסע בין כוכבים; הנצח יהיה הדובדבן האחרון בקצפת. אתה יכול למצוא מידע נוסף במאמר זה.

מה מסכמים התחזיות של TRON לשנת 2020?

עתידו של מחיר ה- TRX נותר בלתי צפוי, אך בהתחשב בכך שהוא נמצא בשלב השני, ערכו צפוי להתייצב. התרחישים שלמדנו מצביעים על התנהגות רוחבית עד להפסקה של הרמות שהוזכרו או לעצרת כללית כלפי מעלה בענף..

אלמנט חשוב לגבי עתידו של מטבע הקריפטו הזה, הוא רמת האמונות שמקימה מייסדה באמצעות שלל תחומי מדיה ורשתות חברתיות. הפרויקט עבד על פיתוח יסודות הרשת שלו. עם עתיד מבטיח שטרם בא לידי ביטוי במחירו בשל תיקון שוק חמור, TRON ממשיכה לעשות מאמצים להתאושש ולהצליח.