קנה פופולרי | המקומות הטובים ביותר לקנות PPT באופן מיידי

קנו פופולרי בכמה דקות בלבד

צור חשבון בחינם

הגדר את חשבון המסחר שלך באמצעות eToro בחינם עם שמך, כתובת דוא”ל ומספר טלפון

ממן את החשבון שלך

בחר את שיטת התשלום המועדפת עליך והפעל את החשבון עם ההפקדה המינימלית לחשבונך

התחל לסחור פופולרי

בחר מטבע קריפטוגרפי על ידי לחיצה על ‘שווקי מסחר’, הגדר את מגבלת הסיכון שלך ולחץ על ‘התחל לעבוד’ כדי להתחיל באסטרטגיית ההשקעה שלך

איפה ניתן לקנות פופולריות

ההבדל בין מסחר לקנייה

המדריך למתחילים האולטימטיבי לסחר ב- Populous

כיצד לקנות מטבעות פופולריים:

שיטות עיקריות לרכישת אסימון פופולרי. הראשון הוא להשתמש בבורסה שלוקחת את הכסף שלך ועושה את כל עבודות המקור, הקנייה והמשלוח עבורך. זה כנראה ההימור הטוב ביותר עבור משתמשים חדשים ואלו שפשוט לא רוצים שום כאב ראש נוסף. השיטה האחרת היא פיתרון ה- DIY: סחר בביטקוין ב- Populous בבורסה כמו Binance, שהיא קצת יותר זולה אך דורשת ממך לעשות את כל העבודה. אנו נותנים תיאורים מפורטים על אופן ביצוע שניהם. אבל ראשית, תצטרך לקנות ביטקוין. כמעט כל מטבע בבורסות קריפטו עם ביטקוין, אך הביטקוין הוא אחד המטבעות היחידים שתוכלו לקנות במטבע פיאט כמו דולר ואירו. השתמש בשירות כמו Coinbase, Changelly, CEX.io או Coinmama. כל אחד מאלה ימכור לכם ביטקוין אותו תוכלו לאחר מכן להעביר לביננס ולהשתמש בו כדי לקנות אסימון פופולרי.

מה הקשר בין מטבעות פופולריים לזה?לקנות אוכלוסייה (ppt) לקנות PPT מאוכלס

Populous הוא פתרון בלוקצ’יין שעושה את התהליך הזה מהר יותר ובמחיר סביר יותר. הם משיגים את החיסכון באמצעות שיטת ניטור אשראי קניינית משלהם, מה שאומר שהם לא צריכים לשלם עבור המחירים שגובים סוכנויות דיווח האשראי כפי שעושות חברות מימון חשבוניות מסורתיות. Populous יוצר גם שוק חכם שמופעל באמצעותו מוכרי חשבוניות יכולים לרשום את המוצרים שלהם עם מחיר מינימלי סודי שמתחתיו הם לא יהיו מוכנים למכור את המוצר. משקיעים מחפשים בשוק אחר חשבוניות שנראות הכי מבטיחות, בהתבסס על נתוני מוכרים של Populous. פוקנים קשורים למחיר המטבע הלאומי המשמש את הלקוח / המשקיע (1 דולר, 1 יורו וכו ‘). ביטחונות נעולים ב- PPT פופולרי (פוקנים הם מטבע שונה), המוכר משולם, ולאחר מכן משלמים את הביטחונות והמחיר הנוסף למשקיע עם השלמת תשלום החשבונית. זה פשוט כמו זה.

מה מטרת האסימון הפופולרי?

זה יכול להיות קצת מבלבל להבין את ההבדל בין Pokens ל- PPT פופולרי. פוקנים קשורים ליחידות מטבע פיאט 1: 1, כך שהם יותר דרך לשמור על אמצעי תשלום עקבי בתוך המערכת. עם זאת, ל- Populus PPT יש מחיר משתנה שקבע השוק, וזה שימושי להשקיע ב- Populous. מחיר האסימון הפופולרי הנוכחי נמוך מאוד בהשוואה לשיאים האחרונים, בגלל קריסות שוק הקריפטו שחל בינואר ובפברואר. אם אתה חושב שהפרויקט הוא סולידי, סביר להניח שמחיר המטבע הפופולרי הזה הוא עסקה מצוינת, עם פוטנציאל הפוך גדול להמשך השנה. מחיר המטבע הפופולרי הגיע ליותר מ -70 דולר ליחידה. היום, זה בערך חצי מזה. אם אתה מוכן לצלול עם Populous, נתחיל את מדריך הקנייה Populous עכשיו.

איך להכין את הארנק הפופולרי שלך

דבר נוסף שתצטרך לעשות לפני שתשתמש באחת מהשיטות הללו הוא ליצור ארנק פופולרי. אסימון פופולרי, כמו כל כך הרבה מטבעות קריפטוגרפיים, שוחרר בבלוקצ’יין את’ריום עבור המטבע הפופולרי ICO. דבר מגניב אחד בשימוש במטבעות קריפטוגרפיים ילידי אתריום הוא שניתן לאחסן את כולם בכל ארנק את’ריום. אולי הפופולרי והאמין ביותר הוא MyEtherWallet, ארנק מבוסס תומך בעשרות רבות של אסימוני ERC20 (אלה ששוחררו ב- Ethereum). התחל על ידי מעבר אל MyEtherWallet.com ויצירת חשבון ארנק חדש. דאג לקרוא את כל המידע על המסכים. יוצג לך מפתח פרטי. מפתח זה הוא הקוד היחיד שניתן להשתמש בו בכדי להיכנס לארנק שלך בכל מקום בעולם, או לחדש את הארנק אם המכשיר שלך נהרס אי פעם או שלא הצלחת לגשת אליו מסיבה כלשהי. כתוב אותו ושמור עליו. לאחר שתיצור את חשבונך, אתה אמור לראות דף בית שנראה כך. ראה את הכתובת בצד ימין עליון (הקוד האלפאנומרי)? זו הכתובת שאליה ניתן לשלוח את כל אסימוני ה- ERC20 (כולל PPT פופולרי). העתק כתובת זו ונשתמש בה תוך דקה בלבד.

כיצד לקנות PPT פופולרי עם בינאנס

Binance היא בורסת קריפטו שבסיסה בהונג קונג. הם תומכים במאות מטבעות דיגיטליים, והם טיפלו באתגרי המדרג שנגרמו על ידי זרם של מיליוני משקיעים חדשים בהצלחה שמעטים בורסות אחרות יכולות להתפאר בהם, אם בכלל. זה בדרך בדרך להיות הבורסה הנפוצה ביותר בעולם, אם המגמות הנוכחיות יימשכו. ראשית, יהיה עליך לפתוח חשבון עם Binance. הנה Binance.com תראה דרישות רישום שהיית רגיל אליהן מפלטפורמות אינטרנט אחרות. בחר סיסמה ושם משתמש חדשים ולחץ על “הירשם”. מחיר אסימון מאוכלס כיצד לקנות מטבע מאוכלס לקנות מטבע מאוכלס עשו את ה- CAPTCHA הכי כיפי שראינו אי פעם (נסו לסיים אותו תוך פחות משנייה. 99% מהמשתמשים לא יכולים!). המתן לאישור הדוא”ל שלך, לחץ על הקישור ותועבר לחשבון Binance החדש שלך. כעת תצטרך להוסיף 2 זיהוי גורמים, הן כדי להפוך את חשבונך לשני יותר והן כדי לתת לך את האימות הדרוש לביצוע עסקאות. אימות 2 גורמים הוא ממש מגניב, ועליך להשתמש בו לכל הפלטפורמות ואתרי האינטרנט שלך המכילים 1) נתונים אישיים, או 2) כספים או מידע פיננסי.

כיצד לקנות PPT פופולרי עם ביטקוין בינאנס

עכשיו אתה מוכן לקנות PPT פופולרי. התחל בלחיצה בראש עמוד הבית של Binance על הקטגוריה “חילופי חילוף”, ואז בחר “בסיסי” בתפריט הנפתח הקטן. זה יוביל אותך למסך שנראה למטה. מחיר מטבע מאוכלס יש מידע רב בדף זה, אך אל דאגה. אינך צריך לדאוג לרוב זה. כדי להתחיל, הסתכל בצד ימין של המסך שבו מופיעים כל זוגות המסחר. ודא שתיבת “BTC” נבחרה, מכיוון שהדבר יציג את כל צמדי המסחר בביטקוין. לאחר מכן הקלד “PPT” בתיבה הקטנה כפי שנראה בתמונה למעלה. זה יגרום לתפריטי הקנייה בתחתית המסך להפוך ל- PPT. זה עם הכפתור הירוק הוא זה שאתה הולך להשתמש בו. Binance כבר היה צריך למלא את מחיר השוק הנוכחי של אסימון פופולרי. אם ברצונך לקנות Populous PPT באופן מיידי, זה המחיר שעליך להשתמש בו מכיוון שהוא נלקח ממחיר המכירה הנמוך ביותר שמציע סוחר ברגע זה. מכאן, פשוט מלאו כמה PPT אתם רוצים לקנות במחיר זה (או בחרו את אחוז אחזקות הביטקוין שברצונכם להוציא) ולחצו על “קנו PPT”. ההזמנה שלך תושלם ככל הנראה תוך שניות, אם כי לפעמים זה לוקח קצת יותר זמן אם המחיר הפופולרי יעלה פתאום בדיוק כשאתה מבצע את ההזמנה. אם אתה רוצה לקנות PPT PPT במחיר נמוך מזה שקיים כרגע, אתה יכול לציין כל מחיר שאתה אוהב. העניין הוא, שאין שום ערובה שהמחיר יירד כל כך נמוך, אבל אם כן, תקבל עסקה טובה יותר. זו בחירה מצוינת עבור המשקיע הסבלני שלא דואג אולי להחמיץ.

שליחת המטבעות הפופולריים שלך ל- MyEtherWallet שלך לשמירה

כעת, כאשר האסימונים הפופולריים שלך נמצאים בארנק הפופולרי שלך בינאנס, חזור לכספים, יתרות, ואז הקלד “PPT” בתיבת הטקסט כדי להעלות את ארנק ה- PPT הפופולרי שלך. כיצד לקנות מטבע מאוכלס לחץ על “משיכה” אתר מאוכלס בדף זה הדבק את כתובת MyEtherWallet שלך, בחר כמה PPT אתה רוצה לשלוח (ככל הנראה) ולחץ על שלח. תוך מספר דקות, ה- PPT שלך אמור להיות בטוח ב- MyEtherWallet שלך.

מחשבות אחרונות על PPT

אנו חושבים ש- Populous פותר בעיה אמיתית בעולם שתסייע לעסקים ולעצמאים / קבלנים לנהל את הוצאותיהם, גם כאשר החשבוניות איטיות לתשלום. אנו חושבים גם כי PPT פופולרי תהיה השקעה נהדרת, משום שהפרויקט נראה בדרך הנכונה להגשים את יעדיהם השאפתניים..

קנה עכשיו

כדי לקנות מטבע קריפטוגרפי, עליכם ליצור לעצמכם ארנק שיחזיק את האסימונים. מסחר אינו מחייב זאת.

בַּעֲלוּת:

אם ברצונך לתמוך באתוס המטבע הקריפטוגרפי, הקנייה טובה יותר. אם אתם רוצים להרוויח מההשקעה, המסחר מציע אפשרויות רבות יותר.

מטרות שונות:

מסחר באמצעות CFD הוא הרבה יותר סביר לספק יותר רגולציה כדי להגן על ההשקעה. קנייה בדרך כלל מציעה אבטחה נוספת זו.

תַקָנָה: