מי מקבל ביטקוין? 40 אתרים המקבלים תשלומי BTC בשנת 2020

האופוריה שעוררה שמועות לפיהן קונסורציומים גדולים כמו PayPal או אמזון יתחילו לקבל ביטקוין כצורת תשלום, לעתים קרובות משחררים גלי חיפושים בנוגע לאימוץ המיינסטרים של הביטקוין. למרות שהאמור לעיל טרם אושרו, הביטקוין מתקבל במאות עסקים ברחבי העולם, כגון רשתות מסעדות גדולות, קמעונאים וחנויות מסחר אלקטרוני.. גלה כאן את הרשימה הסופית והמעודכנת של העסקים החשובים ביותר שמקבלים ביטקוין בשנת 2020.

רשימת 10 החברות הגדולות ביותר המקבלות ביטקוין כאמצעי תשלום

Overstock.com

אנו פותחים את הרשימה עם אחת החברות החזוניות ביותר בענף המסחר האלקטרוני, בהיותה אחד האתרים הראשונים שקיבלו תשלומי ביטקוין. הפתיחה של אוברסטוק מרחיקה לכת הרבה יותר: הפלטפורמה אפילו מתכננת לתמוך במטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו מונרו, ליטקוין, NEM, את’ריום ודאש. אולם בעת כתיבת שורות אלה, overstock.com נותנת רק אפשרות לשלם באמצעות BTC:

שלם באמצעות ביטקוין ב- overstock.comהאפשרות לשלם באמצעות BTC זמינה לא רק בארה”ב, Overstock.com מציעה תמיכה בינלאומית גם כן.

היחסים בין חנות מקוונת זו לביטקוין מקורם בשנת 2014, כאשר Overstock.com הפכה לחברה הגדולה הראשונה בבורסה שקיבלה את הביטקוין כאמצעי תשלום, בעקבות הסכם עם Coinbase. אבל המנכ”ל שלה מרחיק לכת עוד יותר. בשנת 2018 פטריק בירן ניבא בראיון שעליית המטבעות הקריפטוגרפיים תתרחש ב”משבר הפיננסי העולמי הבא “. לאחרונה טען ביזנס אינסיידר כי בירן מכר את כל מניותיה – בשווי של 90 מיליון דולר – להשקעה במטבע חוץ ובזהב..

יוניסף

זה הפך לעמותה הגדולה ביותר שקיבלה תרומות בקריפטו. קרן הילדים של האו”ם או יוניסף פתחו קרן לפני כמה חודשים, בדצמבר 2019, ל לקבל תרומות בביטקוין ובאת’ריום, שני המטבעות הקריפטוגרפיים החשובים ביותר לפי שווי שוק.

בנוסף למתן סיוע הומניטרי לילדים, UNICEF תשתמש גם בחלק מכספים אלה כדי לתמוך בחברות יזמות בלוקצ’יין עם מטרה או פוטנציאל “לעזור לאנושות”. ניתן גם לתרום ב- Litecoin וב- Bitcoin Cash, אך הם אינם אנונימיים.

מיקרוסופט

מיקרוסופט פתחה את הדלתות לביטקוין בצורה יוצאת מן הכלל, אם כי מבלי לעשות הרבה שיווק בנושא. היא עושה זאת כבר כמה שנים בחנות התוכן של XBox ולאחרונה, BTC נוסף גם כאמצעי תשלום בחנות הרשמית של מיקרוסופט..

למרות הכחשתו של ביל גייטס מביטקוין, החברה נעשתה מעורבת יותר ויותר בזירת הבלוקצ’יין. ענקית הטכנולוגיה – שתפסה את מקומה של החברה עם שווי השוק הגדול בעולם – השיקה לאחרונה מערכת זיהוי מבוזרת תחת בלוקצ’יין ביטקוין..

פִּרפּוּר

לפלטפורמת הסטרימינג הפופולרית שנמצאת בשימוש נרחב בעולם משחקי הווידיאו הייתה עמדה לסירוגין לגבי קבלתה לתשלומי ביטקוין.

זהו אחד האתרים הפופולריים ביותר לקבל ביטקוין לאחר מכן הפעלת האפשרות מחדש באמצע 2019.

וורדפרס

על מנת להקל על יצירת תוכן, וורדפרס קיבלה ביטקוין במשך מספר שנים. לאחר רכישת ביטקוין או שמירתם בארנק המתאים, משתמשים יכולים להשתמש בכספים אלה כדי לקנות חבילות ליצירת אתרים, תוספים, תבניות ועוד..

וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן (CMS) הגדולה בעולם ועד 2020, זה מוערך שיש לה 54% השתתפות בנישת שוק זו. במספרים ברורים יותר, וורדפרס מארחת יותר מ -27 מיליון אתרים המתפרסמים באינטרנט.

ויקיפדיה

ויקיפדיה היא האנציקלופדיה החינמית בה כל אחד יכול לחלוק מידע והיא אחד האתרים הידועים ביותר באינטרנט כיום. אתר זה ללא מטרות רווח נתמך על ידי קרן ויקימדיה, שקיבלה תרומות ביטקוין מאז 2014.

המידע התייעץ ואושר מחדש בשנת 2020 ואימתנו שוויקיפדיה ממשיכה לקבל טיפים או תרומות ב- BTC, BCH ו- ETH באמצעות BitPay..

רכבת תחתית, דומינו’ס פיצה ו- KFC

רשתות מסעדות אלה הן מהחשובות בעולם ופועלות ברחבי העולם. עם זאת, ההחלטה לקבל מטבעות קריפטוגרפיים כאמצעי תשלום לא התקבלה ברחבי העולם וקיבולה תלוי בכל תחום שיפוט. במדינות כמו ונצואלה, למשל, כמה רשתות גדולות כמו בורגר קינג קיבלו תשלומים במטבעות קריפטוגרפיים קטנים יותר כמו Dash.

במקרה של רכבת תחתית, כמה חנויות נבחרות בארה”ב ובארגנטינה מקבלות תשלומי ביטקוין. פתרונות כמו פיצה למטבעות מאפשר לך לקנות מאתרים כמו דומינו’ס פיצה באמצעות הכספים שלך ב- BTC. לסניף הצרפתי של זיכיון זה יש גם קישור לביטקוין. בינתיים, KFC קנדה השיקה את ההצעה המיוחדת “דלי הביטקוין”בשנת 2018.

פייפאל וביטקוין: השמועות על שותפות גוברות

פייפאל וביטקוין

PayPal היא אחת מפלטפורמות התשלום האלקטרוניות הגדולות בעולם, עם יותר מ -325 מיליון משתמשים. למרות שמטבעות קריפטוגרפיים נראו בתחילה מאיימים על פייפאל כמתחרים עקיפים, נראה כי חברת תשלומים מקוונת זו נכנעה ל”קדחת הקריפטו “..

לכן, מקורות קוינדסק מבטיחים כי PayPal ו- Venmo ישיקו שירות למכור ולקנות מטבעות קריפטוגרפיים ישירות מהיישומים שלהם.

“יהיו להם סוג של פונקציונליות מובנית של ארנק, כך שתוכלו לאחסן אותם שם”, קובע גורם ש”מחובר היטב בתעשייה “.

ההשקה תתרחש ברבעון השלישי של 2020, אם כי PayPal טרם אישרה זאת. בצירוף החלום של אמזון לקבל ביטקוין, פייפאל היא כנראה אחד ההימורים הגדולים לקחת את אימוץ תעשיית ה”קריפטו “לשלב הבא..

30 אתרים נוספים המקבלים ביטקוין בשנת 2020

  • ארגוני צדקה: שמור את הילדים, ארכיון אינטרנט, הצלב האדום (בארצות נבחרות) ופרויקט המים.
  • חברות תעופה וסוכנויות נסיעות: CheapAir.com, Air Baltic, Destinia.com, Expedia, Surf Air ו- Air Lituanica.
  • מתווכים המקבלים ביטקוין כפיקדונות: FXTM, AvaTrade ו- Markets.com.
  • אחרים: Shopify, Etsy, NewEgg, Bloomberg, Purse.io, Pornhub, Mint, AT&T (ארה”ב), מיאמי דולפינס, דאלאס מאבריקס, Namecheap, Mega.nz, Badoo, Rakuten, PureVPN ו- Dish Network.