התחזית והעתיד של Ethereum Classic (ETC) 2020

לאחר שהתקפה DOA על בלוקצ’יין את’ריום ביוני 2016, הקהילה הייתה חלוקה מאוד כיצד לפתור את הבעיה. חלק גדול מהאנשים שמתחזקים את רשת ה- ETH האמינו שהחזרת הבלוקצ’יין לנקודה לפני ההתקפה היא הדרך. שאר הקהילות חשו כי מניפולציה זו נוגדת את כל מה שטכנולוגיית הבלוקצ’יין נועדה להימנע מפניה. נחשב לעמוד לפי האתוס המקורי, Ethereum Classic נולד. ETC מייצג את המודל המקורי של את’ריום, מאמץ את הביטוי “קוד הוא חוק”. 

ישנם מומחים וחובבים רבים שהציעו תחזיות חיוביות עבור Ethereum Classic בשנת 2020.

תחזיות Ethereum Classic 2020אלכסייוונוב / Shutterstock.com

בלוקצ’יין Ethereum Classic בנוי על מנת להקל על הטמעת מערכת חוזים חכמה. זה גם מאפשר למפתחים ליצור ולהפעיל גם יישומים מבוזרים שונים (dApps). 

תחזיות Ethereum Classic (ETC) 2020: אירועים גדולים, עדכונים ועובדות מרכזיות 

קנו ETC עם eToro

מטבעות קריפטו ידועים בתנודות המחירים המהירות ולעתים קרובות המהותיות, אך חשוב לציין כי מדובר גם בנכסים דיגיטליים מורכבים מאוד. מגוון רחב של גורמים פנימיים וחיצוניים יכולים לתרום למחיר של אסימון הצפנה, לכן יהיה עליך להעריך את כל המידע הזמין לפני שתחליט אם לקנות או לא. כאן אנו מציגים נתונים הנוגעים לצמיחה העתידית והפוטנציאל למחיר Ethereum Classic:

1) השקת פלטפורמת אמרלד

ההשקה של פלטפורמת אמרלד מספק ערכת כלים המיועדת לפשט את יצירתם של יישומים מבוזרים (dApps). לדברי צוות הפיתוח של ETC, הבעיה העיקרית שפרויקט אמרלד שואף לפתור היא “היעדר מסגרת משותפת למפתחים ליצירת dApps ב- Ethereum Classic, היעדר רכיבי ממשק משתמש (UI) ושיטות עבודה סטנדרטיות למפתחי צד שלישי”.

2) זמינות 

Ethereum Classic זמין באמצעות מגוון רחב של מתווכי קריפטו ובורסות. קלות גישה זו מגדילה את אמינותה והיותה זמינה במגוון צמדי מסחר מאפשרת למשקיעים אפשרויות רווחיות יותר בעת ביצוע עסקאותיהם. 

אולם לאחרונה, ETC סבלה מסגירת בורסת Zeniex עקב הצבת תקנות בדרום קוריאה. זה היה שיתוף פעולה שהתרחב ברשימה נרחבת כבר של בורסות המאפשרות מסחר ב- ETC. 

פוסט מאת Zeniex הצהיר כי הם הגיעו למסקנה כי המשך השירות יהיה קשה מדי, וכל המסחר בקריפטו הופסק ב 9 בנובמבר 2019, כאשר כל שאר השירותים הופסקו ב -23 באותו חודש. 

3) כל היתרונות של רשת את’ריום

כמו Ethereum, Ethereum Classic מציע חוזים חכמים ו- dApps ויכול להכיל ICO סמלים. תכונות אלה ראו את את’ריום להיות הקריפטוגרפי השני בגודלו בעולם על ידי שווי שוק ומדגימות כי אתריום קלאסי בנוי על בסיס יציב שיעלה את ערכו..

4) מחיר נמוך שמזמין אתכם לקנות

אלמנט חשוב שיש לקחת בחשבון הוא מחיר ה- ETC (במחיר ערך של 12.23 $ בזמן הכתיבה). זה עולה על התנגדות גדולה אחרונה בסביבות 10 $, שם הוא קפץ שלוש פעמים מבלי שהצליח לפרוץ דרך. מהמחיר הנוכחי משקיעים רבים החלו לנקוט בעמדה שורית ולהרגיש שזה רק עניין של זמן עד שהביקוש למטבע זה ייקח את מחירו דרך הגג הפתגם..

5) מדרגיות ופיצול משופרים

במהלך שנת 2019, היה צפוי שההרחבה והפיצול של רשת ETC ישתפרו, מה שמוביל ל יותר מ -1,000 עסקאות בשנייה

צוות ETCDEV הוא צוות עצמאי של מהנדסי תוכנה ואנשי מקצוע בפיתוח תוכנה, שעובדים במשרה מלאה על השיפור של Ethereum Classic. הם מקיימים א מפת דרכים מפורטת כדי לעדכן את הקהילה ולספק באופן קבוע מידע על הפרויקטים עליהם הם עובדים. מידע זה מאפשר למשקיעים להעלות את מחיר המטבע בכל פעם שמושגת יעד חדש.

תחזית העתיד הקלאסי של Ethereum לשנת 2020

תמונה שנלקחה מ יאהו פיננסים

קשה לנבא חיזוי מדויק עבור Ethereum Classic, או כל נכס שנסחר בשוק כה תנודתי לצורך העניין, אך אם תבדוק את הגרף שהוצג תבחין כי לאחר שנפרצה נקודת ההתנגדות האחרונה, המחיר החל לעלות למעלה. כאן אנו יכולים לראות את הנרות באדום מצד ימין המציינים את שלושת המקרים בהם המחיר נוגע בהתנגדות מבלי להצליח להתגבר עליו, זה מכונה “התחתון המשולש” ממנו המחיר תמיד צפוי לקחת מחיר כיוון כלפי מעלה.

אם אתה מסתכל, היו לנו שתי עליות מחירים מה- 13 בינואר ועד ה- 17, ושוב מה- 25 באותו חודש. אז אם לשפוט לפי הנתונים, לטווח הקרוב לאמצע הביניים נראה די טוב עבור ETC, ושילוב של התפתחויות אחרונות ועתידיות עשוי להפוך את הנכס הדיגיטלי למושך מאוד גם עבור אסטרטג ההשקעות לטווח הארוך.. 

אנו לא מצפים ששווי השוק של ETC יעלה יותר מ 75.31 דולר ארה”ב עד סוף 2020, אבל בשוק ספקולטיבי כזה הכל אפשרי. אנו משערים כי התחזית הטכנית של מטבע זה נראית חיובית וככל הנראה מציבה בפנינו הזדמנות נהדרת לקנות את’ריום קלאסי על מנת לנצל את צמיחתו לטווח הבינוני.

חיזוי Ethereum Classic 2020

פלטפורמת אמרלד הציגה ערכות כלים חזקות בעלות נמוכה ומציעה פונקציות נוספות שאינן זמינות ב- Ethereum. מפתחים שאינם מרוצים מצוואר הבקבוק שחוו ETH פונים כעת ל- ETC לצורך אמצעי פחות מהומה וזול יותר להשקת היישומים שלהם.. 

העבר הוכיח שבניגוד לבלוקצ’יין ההורי שלו, Ethereum Classic הוא באמת בלתי משתנה. האתוס שלהם בא לידי ביטוי בבלוקצ’יין שמציע את ההתנגדות הגדולה ביותר לצנזורה. ה ארנק אמרלד מתחבר אוטומטית לצומת מלא במכונות מקומיות או בכל אחד מהצמתים המרוחקים המסופקים על ידי הפלטפורמה. הארנק תומך בארנקי חומרה כמו Ledger, תואם לטוקני ERC-20 וזמין על פני מספר פלטפורמות. 

עם שיפורים איכותיים אלה, מחירו של Ethereum Classic הוא ניבא מעל $ 104.98 דולר, המייצג רווח של 748% אם ניקח בחשבון את מחיר הנכס בעת כתיבת שורות אלה ($ 12.38 ב- 29 בינוארה,2020). עם זאת, נראה כי התחזית שניתנה על ידי משקיע ארנק לינואר 2020 צפויה להיות מוערכת באופן דרסטי.

טבלת תחזית של מחירי ETC עתידיים לשנת 2020 על פי האתר משקיע ארנק

תחזיות מומחים לעתיד הקלאסי של את’ריום

אמנם היישומים של רשת ETC יכולים להיות מגוונים ושימושיים מאוד, אך מרבית חובבי הקריפטו מתעניינים רק בתחזיות המחירים לטווח הבינוני והארוך של Ethereum Classic. חשוב לזכור ששוק המטבעות הקריפטוגרפי הוא תנודתי להפליא, שם המחירים יכולים לעלות ברגע אחד ולרדת באופן דרמטי באותה מידה, לעתים קרובות ללא סיבה ברורה מדוע. לכן, נבחן את התחזיות בעצמך על מנת לקבל תובנה קטנה לכיוונו האפשרי של מטבע זה.

להלן תחזיות של מומחים וחוות דעת של חובבים, המציעים את השערותיהם לגבי המחיר העתידי של Ethereum Classic (ETC). רוב אלה שונים מאוד, וכולם ספקולטיביים ביותר. אל תתנו לאף אחד מתחזיות מחיר ה- ETC להרשים או להדאיג אתכם יותר מדי וזכרו להפעיל את ההבחנה שלכם.

ה TradingBeasts האתר מעריך כי המחיר של Ethereum Classic בשנת 2020 יהיה $ 52.35 USD. ערוץ היוטיוב עולם הביטקוין מנבא זאת מחיר Ethereum Classic יהיה $ 645.57 USD עד סוף 2020.

הסוכנות לחיזוי כלכלי הצהירה באתר האינטרנט שלה, longforecast.com, כי Ethereum Classic צפוי להשיג ערך מקסימלי של 81 דולר בשנת 2020. זה בבירור מתחת לציפיות של רוב המשקיעים, אבל אולי נתון מציאותי יותר לדעתנו.

האם זה זמן טוב להשקיע ב- Ethereum Classic (ETC)?

ישנם קולות רבים בקרב מומחי מטבעות קריפטו שטוענים שזה זמן מתאים להשקיע ב- Ethereum Classic (ETC). מהמחיר הנמוך ועד לשיפורים המתמידים ברשת שלה, נראה כי ישנם אינדיקציות לעליית ערך כלפי מעלה. למעשה, רבים מאמינים שאנחנו קרובים מאוד למינימום של Ethereum Classic. אם זה נכון, ייתכן שתבחן הזדמנות ייחודית להשקיע בנכס הדיגיטלי הזה.

בסופו של דבר, ההחלטה להשקיע חייבת להיות שלך בלבד, אנו יכולים רק לחמש אותך בסטטיסטיקה מדויקת ותובנות מקצועיות שיעזרו לך להודיע ​​על בחירתך. בנוסף, חשוב לדעת היכן המקום הטוב ביותר לרכוש את Ethereum Classic שלך.

מה מסקנות התחזיות הללו לגבי עתידו של Ethereum Classic?

שוק הקריפטו המתהווה נפגע מכמה ידיעות חדשות שהמשיכו לסחור בצד או אפילו החלו במגמות כלפי מטה. עם זאת, חלק מהמשקיעים רואים בכך תועלת, מכיוון שהיא מהווה הזדמנות לנצל מחיר נמוך, לפני העצרת השורית שצפויה להתרחש בחודשים הקרובים. אנו נמצאים בשלב מכריע לשוק בו העניין לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים הולך וגדל. היוון עולמי הגיע לשפל בכל הזמנים בפעם השנייה בהיסטוריה. 

בנוסף, מחיר Ethereum Classic המתואר בניתוח הטכני שלנו התנגד לתמיכה ניכרת מהמקום בו הוא עלה בהזדמנויות קודמות. בהתחשב ב- Ethereum Classic כאחיו הצעיר, מחיר ה- ETC ללא ספק יתחיל לעלות בקרוב מאוד.

המחיר העתידי של Ethereum Classic אינו צפוי באותה מידה כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. אך, אנתוני לוסארדי (פייסקל), שהוא המנהל התאגידי בפיתוח ETC, מסור להקמת מנגנונים שיבטיחו שערך המטבע יכול להיות עד לגידול יציב שללא ספק יעורר את העניין של המשקיעים, הכורים, ו כל הענף הפיננסי. 

כטענה, אנו מרגישים כי הודות לשיפורים המרובים ברשת שלה, מטבע זה עשוי לעלות בערכו בקרוב מאוד. אף אחד לא יכול לחזות בדיוק מה יקרה, אבל Ethereum Classic (ETC) מציג את כל הדגלים שאין לעמוד בפניהם של השוורים.