תחזיות אתריום 2020 | תחזיות מובילות ותובנות מומחים

לפני פחות מ 6 שנים, ויטאליק בוטרין החל את הפיתוח של Ethereum, כפלטפורמה פתוחה ומבוזרת המאפשרת ליצור הסכמי חוזה חכמים חכמים בין עמיתים, עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין כעמוד השדרה. כיום Ether – המטבע הקריפטוגרפי התומך במערכת אקולוגית זו – ממשיך למצב את עצמו כקריפטוגרף השני הפורה ביותר לפי שווי שוק. עם זאת, ETH חוותה ירידה חדה ממנה לא הצליחה להתאושש מאז הפריצה הדובית של 2018. לפיכך, השקת התחזיות של את’ריום לשנת 2020 אינה משימה קלה, בהתחשב גם בסביבה ההפכפכה ביותר של שווקי הקריפטו. עם זאת, במאמר זה אנו מתייחסים לנושא באמצעות ניתוחים טכניים ויסודיים וחוות דעת מומחים. גלה לאן ניתן לפנות את’תרום בשנת 2020.

קנה את’רום עכשיו

עתיד האת’ריום: 2020 יכולה להיות שנת מפתח

חיזוי מחיר אתריום

לא ניתן להתווכח על שלטונו של את’רום בזירת הפיתוח המבוזר, ואותו מסקנה תקף למקומו השני בדירוג המטבעות הקריפטוגרפיים לפי שווי שוק, עמדה אשר ה- ETH נשמרת כבר מספר שנים, למעט תקופה קצרה שבה אדל פירזה. זה. עם זאת, למרות כל ההצלחה של Ethereum, הפלטפורמה עומדת גם בפני תחרות קשה בתחום, עם הופעתן של כמה פלטפורמות דומות המאפשרות אירוח ופיתוח של יישומים מבוזרים (dApps), ומשפרות גם את בעיית המדרגיות. שהאתר נאבק איתו מאז הקמתו.

עם זאת, העתיד רחוק מלהיות עגום עבור ענקית הקריפטו. בשנת 2020, Ethereum עשוי לעבור מספר שינויים משמעותיים ברמת הקוד. הופעתה של הגרסה החדשה Ethereum 2.0 (Serenity) יכולה בקרוב להיות מציאות ואפילו השדרוג האחרון באיסטנבול יכול לפתוח את הדלת ליישום פיתרון של פיצול בבלוקצ’יין (המכונה ‘התקרחות’). זה יכול להעלות את רמת הרשת, ולהגדיל את יכולתה ל 3000 עסקאות בשנייה. לפיכך אנו מציעים לקוראים לפקוח עין על מדור החדשות שלנו לגבי עדכונים ברשת אתריום במהלך השנה, מכיוון שזה יהיה גורם מפתח לקביעת מחירו העתידי..

הסיבות העיקריות לצמיחת את’ריום בשנת 2020

להלן כמה מהטיעונים שיכולים לתמוך בהחלמה של אתר בשנת 2020. זכור כי גורמים חיצוניים אחרים כגון נתונים ותקנות מקרו-כלכליות עשויים לשנות את התחזית ואת התחזיות של את’ריום, לכן אנו ממליצים להתעדכן בחדשות הקריפטו ולבצע את אינדיקטורים בסיסיים בניתוח הטכני.

 • מייסד אתריום ויטאליק בוטרין אמר באירוע הקונצנזוס: “את’ריום 1.0 הוא ניסיון לא מאורגן של זוג אנשים לבנות את המחשב בעולם. Ethereum 2.0 (עם מבחן ההשתתפות של PoS) יהיה באמת המחשב בעולם “.
 • על פי אתר המחקר על פיתוח הפלטפורמה, ethhub.io, השלב הראשון לפריסת השבירה ברשת יתרחש בשנת 2020.
 • החצי של BTC יחול בשנה הבאה. היסטורית, התקופה הוקפה בתנועות חיוביות בביטקוין, שמשוכפלות בדרך כלל באלטקוינים הראשיים.
 • בתרשימים ארוכי הטווח, Ethereum החל להראות כמה סימני מכירה מוגזמת לקראת סוף 2019.

ניתוח טכני של אתריום ותרחישים אפשריים לשנת 2020

ראשית, חשוב להזכיר כי הניתוחים המוצגים להלן נערכו החל מה- 27 בדצמבר 2019. למרות שהם עשויים להראות נקודות מבט ורמות עניין, לא ניתן לחזות בדיוק מה תהיה ההתנהגות או המגמה של Ethereum. בשנת 2020. עם זאת, כמה אינדיקטורים יכולים לעזור לנו לראות את התמונה בצורה ברורה יותר. נתונים היסטוריים תורמים לניתוח מלא יותר עם מחירי יעד ומסייעים בקביעת רמות S / R משמעותיות.

אנו מספקים השוואת מחירים של אתריום מול הדולר האמריקני (ETH / USD), וכן ניתוח שני עבור ETH לעומת BTC, מכיוון שצמד זה יכול גם לספק הזדמנויות השקעה משתלמות..

ETH / USD: תצפיות חשובות ותחומי עניין

Análisis técnico Ethereum dólar 27 de diciembre 2019Ethereum Vs. דולר אמריקאי (ETHUSD) ניתוח טכני. 27 בדצמבר 2019. הנתונים מ- Bitfinex התווספו עם TradingView.

הגרף מציג כמה אלמנטים מעניינים שיש לעקוב אחריהם בזהירות:

 • כהנחת יסוד, הניתוח נעשה במרווחים גדולים יחסית (יום אחד) כדי להעריך תרחישים לטווח בינוני.
 • הצד השורי ספג מכה כלפי מעלה ברכישת Ethereum בתחילת 2019, מצב שבא לידי ביטוי בבירור בגרף לעיל. ההתנהגות נשמרה במהלך המחצית הראשונה של השנה, עד להפרת הקו המנחה השורי (קו מקווקו אפור) בחודש אוגוסט..
 • הנסיגות של פיבונאצ’י מראות בבירור כמה מרמות הריבית לטווח הבינוני. עם זאת, סימנו התנגדות משמעותית ותומכות ביניים אחרות.
 • הרמה מסביב 143 דולר בולט כאחת הרמות החשובות יחד עם 160 דולר ארה”ב, אשר סומנו בקווים בתרשים. זה יכול לשמש כתמיכה / התנגדות לפי הצורך.
 • ה 190 דולר ארה”ב רמה שימשה רמת התנגדות מרכזית בשנה האחרונה ויכולה להיות אחת מההתייחסויות החשובות ביותר בחיפוש אחר פריצה שורית.
 • משם ואילך, ETH יכול היה לבדוק רמות התנגדות שונות. רמות ה- FIB יכולות לעבוד כהתייחסות. היעד יהיה בין 330-360 דולר, במקום בו הוא סימן שיאים בשנת 2019. אם חורגים מרמות אלה, ETH עשוי לחפש תחזית שורית יותר.
 • אם השוורים לא יפעלו, אז ה- ETH עלול ליפול 105 דולר ארה”ב ואז לבדוק את שפל 2019 קרוב 83 דולר ארה”ב. התרחיש ההיפותטי הזה יכול להכניס אותך לשטח מכירת יתר.
 • בעת כתיבת שורות אלה, מדד החוזק היחסי מתאושש מרמת המכירה הגדולה. משואות יהיו מותשות, אך יהיה צורך במספר אלמנטים של אישור לפני שניתן יהיה להפוך את המגמה הנוכחית. פריצת הערוץ הצהוב תהיה אחד המרכיבים הראשונים שנחשבים.

ETH / BTC: תצפיות חשובות ותחומי עניין

ניתוח טכני של Ethereum bitcóin 27 בדצמבר 2019ניתוח טכני Ethereum לעומת bitcoin (ETHBTC) עבור 27 בדצמבר 2019. נתוני בינאנס נותחו בכלי TradingView.

זוג נוסף עם מספר הזדמנויות הוא ETH לעומת BTC; עם זאת, זה עוד יותר תנודתי וקשה לסחור, ולכן מומלץ לנהל סיכונים נכונים.

 • מרווחים אלה הם גם יום אחד. ברור שאנחנו מתקרבים לשפל מאז ספטמבר השנה, אז צמד ה- ETH / BTC הגיע למטה. יכול להיות ריבאונד מרמה זו אם השוורים לא יזריקו רמת קנייה בקרוב ואם ה- BTC ימשיך להשיג שליטה.
 • הירידה נמשכה לאורך כל שנת 2019, וזה ברור מכיוון השיאים כלפי מטה (קו מקווקו אדום). לפריצה כלפי מעלה, זה יהיה אחד המדדים הראשונים שיבואו בעקבותיו.
 • ירידה מתמשכת זו הובילה את צמד ה- ETH / BTC לרמות מכירת יתר במדד החוזק היחסי (RSI). מדובר, למעשה, בשפל הנמכר מאז ספטמבר 2018.
 • בנוסף לשפל הנמוך במסלול כלפי מטה, הממוצעים הנעים של 50, 100 ו -200 יום שימשו רמות התנגדות בשנה האחרונה. לפיכך, הם פונקציונליים גם להערכת הפסקות כלפי מעלה.
 • רמת S / R מפתח היא סביב 0.0246 BTC.

שיקולים טכניים אחרים ותחזיות עבור אתריום

 • שפל ETH בשנה האחרונה: המטבע הקריפטוגרפי צנח לכ- $ 82 בדצמבר האחרון. הנמוכים ביחס לביטקוין נרשמו בספטמבר 2019, אז נפל האיתר ל -0.016 BTC.
 • שיאים היסטוריים לאת’ריום: ETH סימנה עצרת עלייה מרשימה בשנת 2017 והגיעה לשיאים מעל 1,420 $. השיאים שלו לעומת הביטקוין היו בתחילת השנה שעברה, שם ה- ETH / BTC שילש את הנמוכים שהוזכרו בפסקה הקודמת..

על פי שתי הניתוחים ניתן לראות כי את’ריום מתקרב לאזורים המכריעים לעתידו. אם השוורים רוצים להשתלט, הם יצטרכו לעשות זאת בכוח בקרוב כדי לשנות את נקודות המבט הדובי שעדיין מסומנות במחקרים העיקריים..

תחזיות אתריום לשנת 2020: חוות דעת מומחים וחובבים

בחלק זה אנו מציגים כמה חוות דעת מומחים ונלהבים על תחזיות Ethereum לשנת 2020, חלקן שונות מאוד וכולן, ספקולטיביות ביותר. תחזיות מחיר אלה של Ethereum גורמות לעיתים לאופוריה, אך חשוב לשמור על ציפיות ריאליות ולפקח על מגמות השוק. שוק המטבעות הקריפטוגרפיים הוא תנודתי ללא הפסקה, והמחירים נעים לעתים קרובות ובאופן דרמטי. על הקוראים לשקול היטב מידע זה ולשקול אותו מול הניתוח שלהם.

א פרסום CoinComments צופה שמחיר האת’ר בשנת 2020 יכול להתאושש עד $ 200 – $ 300 דולר.

Longforecast.com הוא אתר המתמחה במתן תחזיות פיננסיות ארוכות טווח באמצעות ניתוח טכני. על פי אתר זה, תחזית המחירים של את’ריום לשנת 2020 היא בטווח של 77 עד 124 דולר. לפיכך, אתר זה שם את האיזון בצד כלפי מטה של ​​המשוואה.

בינתיים, פורטל CoinSwitch פרויקטים לכל היותר 2100 דולר לשנת 2020. אבל לא לכולם יש תחזית כל כך שורית. אתר ההקרנה האוטומטי WalletInvestor מציין ש- ETH עלול ליפול ל 159.07 דולר בשנת 2020. עם זאת, אף אחד מהתקשורת הנ”ל אינו מהימן ביותר או רשום כמוסד פיננסי.

אחד המחקרים הרציניים הבודדים שראינו לאחרונה נערך על ידי SatisGroup. על פי הניתוח, האומדן הוא שורי עבור ETH עד אוגוסט 2021. מומחים אלה צופים את מחירו של את’ר כדי להגיע ל 788 דולר ארה”ב. בטווח הארוך מאוד צפויה יציבות סביב 500 דולר ארה”ב.

מה מסכמים התחזיות הללו לגבי עתיד האת’ריום?

למרות עונת התיקונים, Ethereum נותר אחד הפרויקטים החזקים ביותר בתחום הקריפטו, במיוחד בתחום הפיתוח המבוזר. לפיכך, שחקנים שוריים משתלטים על עליית המחירים של ETH במהירות כאשר שאר השוק צובר אמון. העדכונים הבאים ברשת את’ריום עשויים לשפר את נקודות המבט הבסיסיות של הפרויקט, דבר שיתבטא גם במחירו. עם זאת, שווקים אלה מתמודדים תמיד עם מוגבלות וצמתים שאי אפשר לחזות, ולכן חשוב לעקוב אחר כל ההתפתחויות ולפקח על המחיר מבחינה טכנית..