גרף מחירים של ביטקוין | שער BTC בזמן אמת

אינדיקטורים לביצועים חיים של Bitcoin Price

(BTC)

ביטקוין

מחיר

דירוג CMC

שינוי 1H

שינוי 24 שעות

שינוי של 7 ימים

נפח 24 שעות

מקסימום אספקה

סך ההיצע

מחזור אספקה

שווי שוק

קנו ביטקוין עכשיו!

סיכום מחיר הביטקוין

בזמן כתיבת שורות אלה, הביטקוין ריחף במחיר של 12 אלף דולר, שהוא ערך משמעותי ביותר עבור המטבע. קו מחיר זה היווה נקודת התנגדות קריטית ארוכת שנים עבור המטבע, אך התדירות בה הוא הגיע לגבהים אלה השנה מותירה את המשקיעים בתחושת שוריות בבורסת הביטקוין..

העצרת מגיעה לאחר שנים רבות של נסיגה, שבה המחיר יקפוץ וייפול במרווחים ולא יחזיק בממוצע יציב. 2020 היא משמעותית מכיוון שהפעם האחרונה שהתרחשה המגמה הזו BTC הגיע לשיא כל הזמנים של 20,000 $ בשנת 2017. זה קורה חלקית גם בגלל אירועים גלובליים שערערו לאחרונה את היציבות, שדרבן אנשים רבים יותר לרכוש ביטקוין כנכס הדומה לזהב דיגיטלי.

שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים הם תנודתיים לשמצה, והביטקוין אינו שונה. תנודתיות זו הינה המפתח ליצירת הזדמנויות להרווחיות המושכות סוחרים ומשקיעים, אך חשוב להישאר מעודכנים לגבי שינויים במחירים העלולים להיות פתאומיים ולעתים קרובות בלתי צפויים.

מחיר היסטורי של ביטקוין

בזמן שבוצעה עסקת הביטקוין הראשונה, כאשר לאסלו האניץ ‘קנה שתי פיצות בג’קסונוויל, פלורידה בשנת 2010, מחיר הביטקוין היה 0.01 דולר בלבד. רק שנה לאחר מכן BTC הגיע לשוויון עם הדולר האמריקני. הישג גדול בפני עצמו, זה הראה את הפוטנציאל העומד לפנינו כאשר הקהילה המשיכה לעבוד על הפיכת הרשת לבטוחה ונגישה יותר.

עם השנים המחיר יעלה ואז ירד מספר רב של פעמים, עד שבשנת 2013 הוא התייצב בטווח של 650-800 דולר. בכל פעם שהמחיר היה קופץ, הוא יירד נמוך לפני שהתייצב באופן זמני באמצע. הממוצע היציב הזה עלה עם השנים, דוחף את ביטקוין קדימה ומניע ציפיות גבוהות ממשקיעים מלאי תקווה.

בשל המבנה וההתחלה שלו, הביטקוין הושרש בתסיסה חברתית ובחוסר יציבות פיננסית. משתמשים חדשים פונים אליו בעתות משבר כנכס מקלט בטוח אותו הם יכולים לשמור בבטחה בארנק הביטקוין שלהם. ככאלה, לנסיבות מבחוץ הייתה לעיתים השפעה ישירה על מחיר השוק שנרשם בבורסה. אירועים ברחבי העולם, מחאות, פחתים במטבעות פיאט ושערי חליפין משתנים באים לידי ביטוי בתנודתיות של הביטקוין בשנים האחרונות. בעיות פוליטיות בכל הנוגע לשילוב מטבעות דיגיטליים גרמו גם לנסיגות בעבר, כמו בשנת 2014, כאשר הופצו דיווחים כוזבים כי סין תאסור על ביטקוין ותאסור על הבנקים שלהם לעבוד עם חילופי מטבעות דיגיטליים. למרות שזה לא נכון, זה הוביל לירידת מחירים משמעותית שחשפה כיצד חדשות, אפילו שמועות, יכולות להשפיע על הקריפטו המוביל.

עם זאת, BTC התאושש ובשנת 2017 המשיך לשבור שיאים והגיע לשווי של 19,783.06 דולר. למרות שזה לא הושג מאז, זה סולל את הדרך להערכות גבוהות מאוד. השנה התרחש גם חלוקת הביטקוין האחרונה, שמפחיתה את המהירות בה מתוגמלים מטבעות חדשים לכורים בחצי. ירידה זו בזרם בוודאי תשפיע גם על המחיר, בשל הביקוש הגובר שלו להיצע מופחת.

חיזוי מחיר ביטקוין

כאשר מסתכלים על תחזיות מחיר של ביטקוין חשוב לגשת אליו מכמה זוויות ולהישאר ערניים. למרות שיש הרבה מה ללמוד על זיהוי מגמות וקבלת תחזיות מבוססות הסתברות, המפתח להצלחה הוא בניהול סיכונים אחראי..

צריך להסתכל לא רק כמה הון מושקע בשווקים האלה, כמה הם נזילים או מה קווי המגמה מראים לנו, אלא גם את התמונה הגדולה יותר של העולם כולו. לעתים קרובות אנשים מתחילים להשקיע בביטקוין כדרך להישאר עצמאיים ממוסדות פיננסיים מבוססים, ולכן האמונה בכך משפיעה מאוד על המחיר.

השנה הביא את הביטקוין לאור הזרקורים בדרכים חדשות. היא אמנם יציבה יחסית לשנים קודמות, והיא ריחפה במחירים מסוימים במשך תקופות זמן ארוכות, אך השנה BTC הראתה שהיא מסוגלת להחזיק בהתמדה נקודת מחיר גבוהה יחסית לתקופות ארוכות יותר. ככל שתדירות גבוהה יותר שהיא עוברת את קו 12,000 $, כך גדל הסיכוי לעלות למעלה ולהגיע לשיאים חדשים. בתוך קהילת המטבעות הקריפטוגרפיים, הציפיות אופטימיות לשנת 2020 מכיוון שהמגמות מצביעות על עלייה משמעותית בעתיד הקרוב. זה נובע בחלקו מהגדלת הון ההשקעה שנשפך לביטקוין מהתעשייה, אך גם מכיוון שהחשיבות שיש בחלופה מוכנה לבנקאות מרכזית מתגלה כחשובה יותר ויותר..

הביטקוין הופך לנגיש ומוכר יותר לאנשים ברחבי העולם, והוא משתלב אט אט גם בעסקים ופנאי. בגלל זה ומבט מעבר לשנים הקרובות, ביטקוין עשוי להיות בעל ערך רב יותר ויותר ככל שהוא צובר יותר אימוץ וגדל בהבלטה כנכס..

שער החליפין של ביטקוין לעומת המטבעות העיקריים

שער הביטקוין משתנה מול כל מטבע. נעשה שימוש נרחב בדולר אמריקאי כמטבע העיקרי למדידת ערך הביטקוין. באתר שלנו אנו מספקים את שער החליפין של הביטקוין מול הדולר מכיוון שהוא הנפוץ ביותר, אך אנו בוחנים להציג אותו לעומת מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כולל אתריום. עם זאת, המקום להזכיר כאן כי שערי החליפין של הביטקוין באתרנו מיועדים למידע בלבד, ואינם מובטחים שהם מדויקים בגלל מחיר משתנה בבורסות ביטקוין שונות..

טיפ מומחה למחיר ה- BTC

מחיר הביטקוין זז משמעותית בעשר השנים האחרונות והפך אותו לאחד הנכסים הפיננסיים היקרים והרווחיים ביותר בעולם. עם שיא כל הזמנים של 20,000 $, פעולת המחירים בשנת 2017 הסיעה את BTC לזירה המרכזית. כאשר אנו מחפשים נקודות כניסה ויציאה נכונות, מומחים משלבים לרוב כלי ניתוח טכניים שונים. בין האינדיקטורים המועדפים על סחר וספקולציות על ערך הביטקוין ניתן למנות את רמות ה- FIB, את ה- MACD (הפרש ממוצע נע של התכנסות) ואת ה- RSI (מדד החוזק היחסי).

על ביטקוין

הביטקוין עלה מאפר המשבר הפיננסי ב -2008. מאמר שכותרתו “ביטקוין: מערכת מזומנים אלקטרונית של עמית לעמית” שוחרר על ידי סאטושי נקאמוטו לרשימת תפוצה של קריפטוגרפיה באוגוסט אותה שנה. היא הבטיחה להביא למשתמשים רשת עמיתים לעמית שתספק את היכולת לעבד עסקאות פיננסיות מקוונות בין זרים, באופן מאובטח לחלוטין..

בבסיס הקוד עצמו היה טקסט כתוב שאמר “הקנצלר טיימס 03 / ינואר / 2009 על סף החילוץ השני לבנקים”, שלדברי רבים נמצא שם כהערה על המטרה המרכזית של הבלוקצ’יין הזה. יהיו רק בסך הכל 21 מיליון ביטקוין, מה שמחזק את ערכו כנכס סופי כנגד אינפלציה ומבטיח שווי שוק מוגדר..

למרות שיש לנו שם, זהותו של סאטושי נקאמוטו נותרה בגדר תעלומה. ייתכן שקבוצת מפתחים הייתה מעורבת בפיתוח הצפנה והעיתונות הלבנה, וחברי קהילה רבים מקלטים, בשלב זה או אחר, שהם הסופרים המסתוריים..

העדיפות הגבוהה ביותר של ביטקוין היא אבטחה, ובהיסטוריה שלה הייתה לה רק הפרה אחת. פגיעות אפשרה למשתמשים לייצר מיליארדי ביטקוין, אך בתוך שעות עסקאות אלה נמחקו והבאג תוקן. בשלב זה הנושאים הגדולים ביותר העומדים בפני הקהילה סובבים סביב דמי העסקה הגבוהים, הנחוצים כיום בשל עלויות האחזקה של הרשת והכורים..

מחיר ביטקוין בהשוואה למטבעות מטבעות אחרים

שאלות נפוצות

 1. 1. האם ביטקוין גבוה או נמוך השנה?

  למרות שהוא עדיין לא שובר שיאים כפי שעשה בשנת 2017, 2020 ראתה את מחיר הביטקוין גבוה ויציב בצורה מכובדת בהשוואה לתקופות האחרונות. היא חצתה שוב ושוב את קו המחירים הקריטי של 12,000 $, והותירה את המשקיעים בתקווה שהמחיר יגיע לשיאים חדשים בסוף השנה..

 2. 2. האם זה הזמן להתחיל לסחור או שעדיף לחכות לזמן טוב יותר?

  עם מטבעות קריפטוגרפיים קשה לדעת. השווקים תמיד חיים ותנודיים, ומספקים הזדמנויות רבות לסוחרים להרוויח מהתחזיות שלהם. דאג להקדיש זמן להבנת התרשימים ולתרגול ניהול סיכונים אחראי, ולהתחיל!

 3. 3. עד כמה מחיר הביטקוין הוא תנודתי?

  התנודתיות משתנה מיום ליום אך בכל שוקי המטבעות הקריפטוגרפיים הם מאוד תנודיים. לביטקוין יש את הנתח וההשפעה הגדולים ביותר בשוק, והשינויים במחיר נעים בין כמה עשרות לכמה מאות דולרים ביום ממוצע.

 4. 4. במה שונה הביטקוין מטבעות קריפטוגרפיים אחרים?

  במה שונה הביטקוין ממטבעות קריפטוגרפיים אחרים?

 5. 5. האם ניתן להרוויח רק מסחר בביטקוין?

  כן. בעוד שסוחרים רבים בוחרים לסחור במטבעות מרובים לצורך מקסום הרווחים שלהם באמצעות תיק מורחב, רבים מתפרנסים ממש מחוץ למסחר ב- BTC..