5 סיבות לקנות אדווה בשנת 2018

רבות נאמר על מטבעות קריפטוגרפיים. אבל כשמדובר בתועלת, מעטים יכולים לנצח את אדווה. נוסף על היותו מטבע קריפטוגרפי בעלייה מהירה, אדווה משמש גם כרשת לעיבוד העברת תשלומים. למעשה מעל 100 בנקים אימצו אותה ברחבי העולם והדגישו את יכולתם לפתור בעיות בעולם האמיתי.

אַדְוָה

Ripple מיוצרת במיוחד עבור מוסדות פיננסיים ושחקנים גדולים כמו JP Morgan, UBS, UniCredit, Standard Chartered ו- HSBC כבר מאמצים אותה. החל מאפילה כמעט בתחילת השנה, המטבע הדיגיטלי טיפס לתפוס את המקום הרביעי כקריפטוגרף הגדול ביותר לפי שווי שוק. בשלב מסוים, ריפל גייס 84 אחוזים מדהימים תוך יום שהרגיז שחקנים מבוססים כמו ביטקוין.

שווי השוק עומד כעת על יותר מ- 9.1 מיליארד דולר. העצרת של ריפל אינה מונעת רק על ידי ספקולציות עיוורות שסימנו קריפטו רבים אחרים שמגיעים לשוק כל יום אחר. משיכה כה חזקה היא בכך שקונסורציום של 61 מוסדות פיננסיים ביפן ובדרום קוריאה הוקם במיוחד לבדיקת הפלטפורמה.

האומדנים מעמידים את חיסכון העלויות בהעברות התשלומים בשיעור של עד 60%. אם יצליח, זה יחול מהפכה חדשה באופן התשלומים ברחבי העולם. יש כל סימן לכך שתעשיית טריליון הדולרים שהיא העברות תשלומים מוכנה להתהפך.

אדווה מטפל בכמה מהבעיות הדוחקות ביותר בעסקאות יומיומיות כמו שאף בלוקצ’יין אחר לא ניסה. להלן חמש סיבות לאדווה יש פוטנציאל כה רב ומדוע כדאי להשקיע באפל בשנת 2018.

1 – גיבוי מוסדי חזק

אדווה כבר אומצה על ידי למעלה ממאה מוסדות פיננסיים, כולל החבוטים הכבדים כמו JP מורגן, סטנדרט צ’רטרד, HSBC בין היתר. זה רק מראה את הפוטנציאל וההבטחה שיש לקריפטוגרפיה. ראשית, אדווה מהירה יותר מטכנולוגיות בלוקצ’יין אחרות.

טכנולוגיית הבלוקצ’יין מהדור השלישי מאפשרת העברות מהירות הרבה יותר. אין ספק שהבנקים ימציאו מטבעות XRP לעסקאות. זה יראה את מחיר האדווה יורה דרך הגג.

2 – מהירות

תחשוב על זה. המהירות היא המכשול העיקרי עבור מטבע הביטקוין של הדגל הקריפטוגרפי ושל כמה רצים אחרים. זה לוקח כל דבר בין 10 עד 30 דקות להשלים עסקאות ברשת הביטקוין וכ- 15 דקות באתר.

זה רק מראה את חוסר המעשיות שלהם לעסקאות יומיומיות. לא כך עם אדווה. עסקאות אורכות שלוש שניות בלבד והרשת יכולה לעבד עד 1500 עסקאות בשנייה.

השווה זאת ל 7 עסקאות עגומות לשנייה בביטקוין ו -15 באתריום ואתה יודע מיד של אדווה יש יתרון עצום.

זה הופך את אדווה לקריפטוגרפיה מתאימה לעסקאות יומיומיות שצריכות להיות מהירות ונוחות.

3 – אדווה היא משתלמת

אף על פי שאדווה נהנתה מקפיצות מחירים אדירות, היא עדיין זולה למדי במחיר של כ -1.50 דולר בלבד החל מה- 29 בדצמבר 2017. פירוש הדבר שתוכלו להשיג לעצמכם קרוב ל -100 מטבעות במחיר של עד 100 דולר בלבד. מחירו צפוי להגיע לפחות ל -5 דולר עד סוף 2018 ולהרוויח למשקיעים מוקדמים רווחים אסטרונומיים. ראוי לציין כי המטבע הקריפטוגרפי נסחר במחיר של 0.2 דולר בלבד לפני מספר חודשים. אם היית עושה השקעה, כבר היית גובה רווח שבעתיים.

חלק גדול מהשיגעון של אדוות התרכז בעיקר באסיה ובמיוחד בדרום קוריאה, שבשלב מסוים היווה יותר ממחצית מכל העסקאות. מפה לאוזן במדינה המתקדמת הטכנולוגית הזו מסתובבת די מהר ותוך זמן קצר המחיר טיפס בתלילות.

אבל אדווה אינה מוגבלת רק לאסיה. ייתכן שלא תהיה בורסה גדולה בארה”ב שתציע אותה למסחר, אך היא צפויה להשתנות בקרוב מאוד.

השמועה אומרת כי Coinbase תכנן לרשום אותו כנכס סחיר עד אמצע 2018.

זה צפוי לעורר תגובת שרשרת בין שאר הבורסות והביקוש צפוי לעלות ומשקיעים מוקדמים יהרגו. למעשה יש מתאם חיובי בין מחיר הביטקוין לזה של אדווה. אנו מצפים כי מגמה זו תימשך גם לשנת 2018. קניית Ripple נראית כמו רעיון טוב בשנת 2018.

חברת Ripple הוכיחה זה מכבר את הפוטנציאל שלה להשקעה לטווח ארוך שצברה יותר מ -4,000% בערכה בשנה שעברה בלבד.

4 – אדוות דמי העסקה נמוכים יותר

עמלות העסקה של ביטקוין פשוט חורגות מהישג יד כל יום אחר שערכו עולה. כרגע עמלות העסקה הן יותר מ -11 דולר, מה שהופך אותו פשוט לבלתי מעשי לעסקאות יומיומיות. המודל של ריפל לעומת זאת מאפשר דמי עסקה מינימליים מה שאומר שהוא יכול להיכנס בקלות למיינסטרים. סיבה נוספת להשקיע באפל.

5 – השקיעו באדווה חדשנית

בעוד שאחרים כמו ביטקוין ואתר נשארים מרוצים מהבלוקצ’יין מהדור הראשון, אדווה נשארה לפני העקומה עם חדשנות.

הטכנולוגיה של ריפל היא איטרציה של הדור השלישי שמוכה רק על ידי הסבך של IOTA. הונאות ICO ופריצות בלוקצ’יין פשוט יוצאות משליטה ושני המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים עדיין לא הגיבו בצורה משמעותית.

אדווה מהירה

אם תסתכל מקרוב על האנשים המובילים אדווה, תראה עשרות שנות ניסיון בשירותים פיננסיים, טכנולוגיה ותאימות. זה מספק גשר טוב עם מטבעות פיאט ושליחת כסף זה טוב כמו לקנות קצת XRP בבורסה בלונדון עם לירה שטרלינג ולשלוח אותו לכל העולם שבו המקבל יכול להחליף אותו למטבע מקומי..

העסקה יכולה להתרחש תוך שניות ספורות, כאשר מערכת ה- SWIFT המיושנת תארך כחמישה ימים עם אי הנוחות הנלווית לכך שלעתים לבקר פיזית בבנק..

אף אחד לא יודע בדיוק מה לעשות עם ביטקוינים או אתריום לאחר שרכש אותם. לפחות עדיין לא. הם פשוט לא מתאימים לעסקאות יום יומיות. לעומת זאת, אדווה מקבל יותר ויותר תמיכה מבנקים בגלל העמלות המשתלמות והיישום בהקשרים בעולם האמיתי.

מטבעות XRP מוגבלות ל 100 מיליארד מה שהופך את ההעברות החוצה גבולות לקלות יותר בהשוואה ל 21 מיליון הביטקוין. כ -80 בנקים כבר בדקו את טכנולוגיית האדווה. העלויות יפחתו ב -30% אם יאמצו את תוכנת ההעברה של ריפל וב -60% אם יבחרו להשתמש במקביל במטבע XRP.

ניתוח מקרי מראה כי אדווה עדיין לא מוערכת. אם לא קלטת את זה, הזמן הוא עכשיו.

עוד על אדווה

  • על אדווה
  • ההבדל בין אדווה ל- XRP
  • קנה אדווה