קנו ליסק | המקומות הטובים ביותר לקנות LSK באופן מיידי

קנו את ליסק תוך מספר דקות בלבד

צור חשבון בחינם

הגדר את חשבון המסחר שלך באמצעות eToro בחינם עם שמך, כתובת דוא”ל ומספר טלפון

ממן את החשבון שלך

בחר את שיטת התשלום המועדפת עליך והפעל את החשבון עם ההפקדה המינימלית לחשבונך

התחל לסחור בליסק

בחר מטבע קריפטוגרפי על ידי לחיצה על ‘שווקי מסחר’, הגדר את מגבלת הסיכון שלך ולחץ על ‘התחל לעבוד’ כדי להתחיל באסטרטגיית ההשקעה שלך

איפה קונים ליסק

ההבדל בין מסחר לקנייה

המדריך האולטימטיבי למתחילים לסחר בליסק

מה זה מטבע ליסק?

מטבע ליסק (LSK) הוא אחד מ 100,000,000 האסימונים המשמשים כמטבע ברשת ליסק הקרובה. מטבעות ליסק נקנות ונמכרות בבורסות קריפטו רבות, עם מחיר ליסק עולה בהתמדה. מטבע ליסק משמש כמטבע של בלוקצ’יין ליסק. בלוקצ’יין ליסק (כאשר הם משחררים את ערכת מפתחי הרשת והתוכנה הראשית שלהם ברבעון הראשון) יהיה מקום שבו מפתחים יכולים לבנות בקלות דפים וחוזים חכמים.. ארנק ליסק מטבע ליסק ישמש לדאפים רבים ולתשלום עבור עסקאות מסוגים כלליים יותר ברשת ליסק. ניתן לסחור במטבע ליסק גם מול מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בבורסות קריפטו ברחבי האינטרנט.

מה הם חוזים וטאפים חכמים?

חוזה חכם הוא אלגוריתם המבצע פונקציה ספציפית בבלוקצ’יין, ללא התערבות אנושית לאחר פריסתו. חוזים חכמים ידועים ביותר מבלוקצ’יין את’ריום אשר הפיק אותם. Dapps (יישומים מבוזרים) הם כל סוג של יישום (כמו Paypal, Facebook או LinkedIn), שנבנה רק באמצעות חוזים חכמים. יש כבר הרבה כאלה שכבר קיימים ב- Ethereum ובבלוק-שארים אחרים.

מדוע ליסק שונה?

אחת הבעיות העיקריות במודל החוזים החכם של את’ריום, היא שכל החוזים החכמים פועלים ברשת אתריום הראשית, ולעתים קרובות מאטים את הרשת. כדי שאת’ריום יגדל כדי לענות על הביקוש, הוא יצטרך למצוא דרך להגדיל את הבלוקצ’יין שלה. ליסק ישתמש ב Sidechains. כאשר משתמש ליסק משתמש במטבע ליסק כדי להנפיק אסימון חדש או ליצור דאפ חדש, האלגוריתמים החדשים יפעלו ב- Sidechain, המקושר לרשת Lisk הראשית, אך שאינו נכנס למשאבים של ליסק לעיתים קרובות מאוד. המשמעות היא שלא משנה כמה דאפים נוצרים באמצעות ליסק, לא יהיה מתח דרמטי על הרשת. רשתות חסימות כמו ביטקוין ואת’רום יוצרות פתרונות “שכבה שנייה” כמו ברק וריידן כדי לנסות לבצע את אותה פונקציה. ליסק שונה גם מ- Ethereum בכך שהם מאפשרים למתכנתים להשתמש ב- Java Script, שפת תכנות ידועה, במקום להכריח אותם ללמוד Solidity, שפת התכנות הקניינית של Ethereum. זה יכול לקדם אימוץ מהיר למפתחים.

היתרונות של הוכחת ההימור

נקודת מכירה עיקרית אחת של ליסק היא מודל הממשל שלהם להוכחת ההימור. לא זו בלבד שההצבעה לנציג עוזרת לך להעלות את קולך לגבי עתידו של ליסק, נציגים אלה הם האנשים היחידים שיכולים “לזייף” מטבעות ליסק חדשים (סוג של כריית ביטקוין חדשים). מטבעות אלה מופצים בחלקם הגדול לבוחריהם. שמעת נכון; זה כסף בחינם.

למה לקנות מטבע ליסק?

לליסק יש הבטחה מדהימה וצוות מפתחי ליבה מדהים. נכון שהם לא פרסמו את הרשתות שעליהן תתבסס כל הצמיחה העתידית של החברה, אך ערכת מפתחי התוכנה וה- Main-Net אמורות להיות ברבעון הראשון של שנת 2018. החברה אמורה גם לעבור מיתוג מחדש מלא ב -20 בפברואר, 2018, שלב אבולוציוני שעשוי לגרום לעליית מחירים גדולה של ליסק, בדיוק כפי שעשתה עבור ARK בשנה שעברה (ARK היא מזלג קשה של ליסק עם כמה הבדלים גדולים ומקרי שימוש). עד כה צוות ליסק פעיל מאוד, מגיב ומצליח לפרוס את הטכנולוגיה שלהם. המבחן הגדול עוד לפנינו, אך אם אנו אכן רואים את השינויים שהבטיחו בחודש הקרוב לערך, תוכלו להמר כי מחיר ליסק הולך לנסוק. למידע נוסף, חפש בפורום Lisk עם Reddit או BitcoinTalk. עכשיו נראה לכם איך לקנות ליסק ולהשקיע בליסק.

מחשבות אחרונות על ליסק

ליסק הוא אחד הפרויקטים המוצקים ביותר בקריפטו. הרעיון שלהם לפריסת בלוקצ’יין בלחיצת כפתור ולפיתוח קל של דאפים ב- Java Script הוא דרך משכנעת קדימה. צוות הפיתוח שלהם איתן והוכיח את יכולתם עד לנקודה זו. השדה אליו נכנס ליסק מתעבה. הם נשארים המובילים הראשונים בנישה הספציפית שלהם, ומעניקים להם יתרון. עשה את המחקר שלך כדי להחליט אם אתה חושב שליסק עומד לנצח במרתון. אנו חושבים שיש להם סיכוי טוב מאוד לעשות זאת.

קנה עכשיו

כדי לקנות מטבע קריפטוגרפי, עליכם ליצור לעצמכם ארנק שיחזיק את האסימונים. מסחר אינו מחייב זאת.

בַּעֲלוּת:

אם ברצונך לתמוך באתוס המטבע הקריפטוגרפי, הקנייה טובה יותר. אם אתם רוצים להרוויח מההשקעה, המסחר מציע אפשרויות רבות יותר.

מטרות שונות:

מסחר באמצעות CFD הוא הרבה יותר סביר לספק יותר רגולציה כדי להגן על ההשקעה. קנייה בדרך כלל מציעה אבטחה נוספת זו.

תַקָנָה:

שאלות נפוצות

 1. 1. האם יש דרך אחרת לקנות מטבע ליסק?

  כן, ישנן דרכים אחרות לקנות מטבע ליסק. אתרים כמו ביטרקס, בינאנס וקרקן (רק כמה מהם) מוכרים את ליסק. פשוט עיין ברשימות השווקים בדף ליסק של CoinMarketCap.com או WorldCoinIndex.com. כאן תראה אפשרויות רבות, שאחת מהן אולי כבר יש לך חשבון מסחר

 2. 2. היכן פורום ליסק טוב?

  כמו במטבעות קריפטוגרפיים רבים, מטבעות ליסק ומחיר ליסק נדונים ביסודיות ב- Reddit וב- BitcoinTalk.

 3. 3. האם יש Onramp של ליסק דולר?

  לא, אין שום דרך לקנות מטבע ליסק עם דולר ארה”ב, אלא אם כן אתה עושה זאת מאדם פרטי. אין בורסות שתומכות ברכישות מטבע ליסק מטבע ישיר. (הערה: נכון לעכשיו, גם Livecoin וגם Excoin מפרסמים זוגות מסחר של LSK / USD. לא הצלחנו לאשר אותם.)

 4. 4. האם יש פרויקטים דומים לבלוקצ’יין ליסק?

  לכל פרויקטים גדולים של מטבעות קריפטוגרפיה מתחרים. במקרה של ליסק, ארק ונבליו עולים בראשם וזוכים לתשומת לב עצומה כרגע.

 5. 5. האם שווי השוק של ליסק גבוה?

  שווי השוק הנוכחי של ליסק, בסביבות 3 מיליארד דולר, גבוה עבור מטבע קריפטוגרפי, אך כשמשווים את זה למשל, שווי השוק של את’ריום בסך 133 מיליארד דולר, אתה רואה שיש הרבה מקום לצמוח. לטעמנו, ליסק תעלה או תרד בטווח הארוך, הכל תלוי אם היא מסוגלת לבטל את אתריום כמלך החוזה / דאפ החכם, ולכן שווי השוק הוא כנראה לא אינדיקטור טוב לערך העתידי..