הסבר על NEM (XEM) | מדריך מוביל ומידע

על מטבע NEM (XEM) וההיסטוריה שלו

בתחילה תוכננה NEM, לא כקריפטוגרפיה נפרדת, אלא כמזלג קשה ברשת מטבע ה- NXT. במקור, משתמש בדוי כלשהו מפורום שיחות ביטקוין התחיל מטבע NEM. ממש בפורום ההוא התחילו הדיונים והמטבע נוצר. עם תמיכה גלויה מצד הקהילה, NEM נוצרה. בדיוק כמו Ethereum, NEM היא גם פלטפורמה המבוססת על Java פשוט & JavaScript. כדי לתדלק את פלטפורמת NEM, הוצגה NEM Coin, הידועה גם בשם XEM. NEM מתגאה בניהול כל מיני עסקאות מבוזרות בצורה מאובטחת ומהירה. זמן ההמתנה הוא אחד החששות החשובים ביותר בקהילת המטבעות הקריפטוגרפיים, מכיוון שמספר העסקאות גדל ברשת בכל יום שעובר. זמן ההמתנה הארוך של ביטקוין תיסכל משתמשים רבים, שמחליטים לעבור במקום זאת למטבעות קריפטוגרפיים אחרים. ל- NEM ולמטבעות אלט אחרים ציפייה גבוהה מבחינת זמן ההמתנה, עמלות העסקה ודברים קטנים אחרים שהחלו להיות חשובים כעת בגלל התחרות הגועלית.

קציר במקום כרייה

כיוון שמטבעות קריפטוגרפיים מסורתיים כמו ביטקוין דורשים כרייה, NEM דורש קציר. זה מתפקד בתכונה שלמשתמש חייב להיות 10,000 מטבעות XEM מוקנים בארנק ה- NEM שלו, שהוא יכול להרוויח באמצעות כוח העיבוד של המחשב שלו, על ידי הפעלת צמתים-על.

מה הופך את NEM לפופולארית מספיק בכדי להופיע בקרב מטבעות קריפטוגרפיים מובילים בעולם?

אמרו כי מטבע ה- NEM ממשיך את דרכו של אדווה, שכן הוא עלה לגבהים בשנה אחת בלבד. רק בשנת 2017, עליית המחירים של מטבע ה- NEM הייתה יותר מ -17,000%. רק בעוד חודש אחד, המטבע צברה יותר מ- 475% בלבד. גורם נוסף שיש לקחת בחשבון ב- NEM הוא מעוזו וגישתו האיתנה במדינות קטנות יותר מאשר הכוונה לשווקים גדולים. מטבע קריפטוגרפי של NEM מתמקד בעסקים ועסקים קטנים, שבגללם קהל היעד שלה תמיד היה הקהילות שלא שמעו על ביטקוין או על שום מטבע אחר בכלל. עם קהל כזה, קל יותר להתגלות כשחקן הראשון. במקום להתחרות בשוק מדמם כבר של מטבעות מבוססי בלוקצ’יין, בעלי פופולריות גבוהה יותר בשוק העולמי. בנוסף, NEM איננה פלטפורמת בלוקצ’יין פשוטה – היא בלוקצ’יין של נכסים חכמים המאפשרת למשתמשים להתאים אישית את פלטפורמת הבלוקצ’יין שלהם ולעצב חוזים חכמים משלהם, שם הם יכולים לאחסן את הנכסים הדיגיטליים שלהם או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. דרום קוריאה ובורסת המטבעות הפופולרית שלה OKEx אחראית מאוד גם לגרום ל- NEM להגיע לרמה בה היא נמצאת כיום. יש הרבה קישורים למדיה חברתית וקבוצות כמו – NEM Reddit, NEM Telegram, NEM Github וכו ‘. הם מדברים על החידושים האחרונים שקורים במטבע NEM (XEM) וברשתו..

מחיר NEM וקניית מטבע NEM (XEM)

קריפטוגרפי NEM היה שווה 0.0002 דולר בשנת 2015, וכעת הערך שלה, נכון לתחילת 2018, הוא סביב 1.12 דולר, המהווה עלייה מדהימה עבור המשקיעים המוקדמים. מחיר מטבעות NEM הוא שיחת העולם כרגע בגלל הצמיחה הניכרת שלו לאורך זמן. כאשר הם עובדים על פתרונות הבלוקצ’יין מהדור הבא שלהם, המחיר עשוי גם לעלות ל -2 דולר בשנת 2018, כפי שמציעים המומחים. בכל מקרה, המחיר של כל מטבע קריפטוגרפי או מניה תלוי מאוד בביקוש ובהיצע. ו- NEM בהחלט תצבור פופולריות בזמן הקרוב בגלל הגישה שלה ותכנית הצמיחה שלה. אם המדינה שלך מאפשרת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים, יתכנו בורסות מקומיות רבות בהן תוכל לחפש מטבע NEM (XEM). בנוסף, אם הם תומכים בכך, אתה יכול לקנות זאת ישירות באמצעות פרטי חשבון הבנק שלך או כרטיס החיוב / האשראי שלך. ואם אין בורסה מקומית התומכת בקריפטו. אתה תמיד יכול לקנות מטבע NEM ממרכזיות בינלאומיות כמו Coinbase, Bittrex, Binance, Bitfinex וכו ‘, שם אתה רק צריך להירשם וליצור חשבון כמו מדיה חברתית..

אחסון מטבעות NEM וכמה ארנקים פופולריים של מטבעות NEM

קל לאחסן מטבעות NEM (XEM) בבורסות המקוונות בהן אתה מבצע את הרכישה, או שאתה יכול לאחסן אותו בכל ארנק מטבעות NEM מטבע. ארנקי ה- NEM הלא מקוונים מספקים גם תמיכה חזקה לשמירה על מטבעות ה- NEM לעתיד. הם מספקים לך מפתח פרטי לגישה לחשבונך מתי וכאשר תרצה. אחסון כל מטבע קריפטוגרפי באינטרנט בבורסות אינו בטוח. מכיוון שישנם גורמי סיכון שונים הקשורים אליהם, ואחד הגדולים שבהם הוא פריצה. NEM מספקת גם את הארנק הביתי שנקרא ארנק NEM של NEM, שניתן להוריד מהאתר הרשמי שלהם. ארנק ה- Nano NEM קל לשימוש, מכיוון שיש לו ממשק ידידותי למשתמש. הוא מציג למשתמשים שלוש אפשרויות של ארנק – ארנק פשוט, ארנק מוח וארנק מפתח פרטי. ארנק פשוט הוא הטוב ביותר עבור משתמשים חדשים ומשקיעים ראשונים. ארנקי חומרה כמו Ledger S Nano, טרזור ו KeepKey תומך גם במטבעות NEM. הם גם מאפשרים למשתמשים לאחסן את המטבע הקריפטוגרפי שלהם, בדיוק כמו שאתה שומר את הסרטים שלך בכונן הקשיח.

סיכום

דרך NEM Cryptocurrency (XEM), עם הפעולות הגמישות שלה ואת יכולת הפעולה ההדדית שלה, יש דרך ארוכה לעבור. זה בהחלט לא הסוף עבור מטבעות קריפטוגרפיים או פלטפורמות הבלוקצ’יין. וברגע שלמטבע קריפטוגרפי יש אמון של העולם, הוא יכול לכבוש את העולם בקלות בשנים הקרובות. למרות שכל מטבע קריפטוגרפי ומחירו תלוי במידה רבה בביקוש ובהיצע, יש גם תפקיד בפיתוחים ברשת הפנימית.

מקומות מומלצים לסחר ב- NEM