הסבר אלקטרוניום (ETN) | מדריך ומידע

מה זה Electroneum?

לוגו ElectroneumElectroneum הוא בלוקצ’יין משלה הבנוי על אלגוריתם CryptoNote. זהו אלגוריתם בדוק שנוצר את היסודות הן של מונרו (מטבע מטבע מטבע עשר מטבעות) והן של Bytecoin. המיקוד של מטבעות קריפטוגרפיים הבנויים באלגוריתם CryptoNote הוא בדרך כלל פרטיות. באמצעות חתימות טבעת הוא יכול לערבב עסקאות עם סיר עסקאות ולבצע אנונימי של השולח והמקבל. יתכן שכולם חולקים את אותו אלגוריתם בסיסי, אך Electroneum שונה מ- Monero ו- CryptoNote באופן משמעותי. אתה יכול לכרות את Electroneum בטלפון אנדרואיד דרך אפליקציה שהורדה מחנות Play וישנה אפליקציה מתוכננת עבור iOS. אם אתה יודע קצת על הוכחה לכרייה עובדת, אתה בטח מגרד בראש עכשיו ותוהה כיצד רשת זו מאובטחת בטלפונים ניידים. התשובה הפשוטה היא שזה לא כרייה סלולרית לא עושה את ההוכחה, אבל זה עדיין מתגמל את הכורים באסימונים להתקנה ולהפעלת יישום בטלפון שלהם. מדוע ש- Electroneum תיתן אסימונים למשהו שלא תורם לרשת? צוות Electroneum יודע כי על ידי משחקי כרייה ותגמול משתמשים על מעורבותם במטבעות קריפטוגרפיים, יש סיכוי גדול יותר שהם יקנו, יחזיקו ויכרו אסימונים של Electroneum ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. יש אלגוריתם פליטה שקובע כמה מטבעות כורים ניידים יקבלו. אלגוריתם הפליטה של ​​Electroneum + כורי Y / אפליקציות / X, כאשר Y הוא כל מטבע נוסף שנשאר ממכירת האסימונים ו- X הוא פרק הזמן של פליטה המהווה מגבלה המבוססת על שחרור מטבע מינימלי לחוויית כרייה ניידת ונייד מרבי. שחרור ושליטה במטבעות כרייה כפופים גם לשווי השוק של Electroneum. קצב החשיש של הטלפון של המשתמש מהווה גם גורם מכריע בכמה משתמשים יכולים להרוויח כריית Electroneum. קצב החשיש שהונפק משקף את כוח העיבוד של מעבד המעבד. מכיוון שהתהליך לא מוסיף חסימות לשרשרת, זה לא גורם להתחממות יתר של המכשיר או להשתמש בנתונים משמעותיים. אין עותק של הבלוקצ’יין שהורד למכשיר.

בזמן הכתיבה, Electroneum היא האפליקציה הפופולרית ביותר בקטגוריית הפיננסים בחנות Play. חוויית הכרייה הניידת היא החלק היחיד ב- Electroneum שהוא מערכת מרכזית ולא מבוזרת. QR ארנק ניידיש כרייה אמיתית שנעשית במאות המחשבים שמאבטחים את רשת Electroneum, אבל אני חושב שבהתחשב בהצלחה של אפליקציית Electroneum, ומטרתם לקראת אימוץ המוני, כולנו צריכים פשוט להתגבר על העובדה שהכרייה הניידת שלהם לא להוסיף כוח חישובי לרשת. תחשוב על זה כמו על תהליך הפצת סמלים, זה שדה אוויר, שמתחזה להדרכת כרייה. חברות מחשבות בקפידה את העלויות לרכישה של כל הופעה או המרה במשפך השיווקי שלהן. לפחות ככה, הכסף הזה חוזר למשתמש. אם אתה כבר מושקע בקריפטו, קל לזכור שיש אנשים שלא. אין להם חילופי דברים שהם השתמשו בהם או עברו את הכרת תהליך הלקוח שלך ואימותו. זה יכול להיות מרתיע להגדיר את כל זה. Electroneum היא דרך קלה להשיג כמה מטבעות קריפטוגרפיים. https://www.youtube.com/watch?v=tibM2AQXUUk

לשם מה ישמש Electroneum?

מלבד כרייה סלולרית, הצוות מציין בעיתון הלבן שלהם כי Electroneum הולכת למקד מקרה שימוש בגיימינג. הם מתכננים לשנות את האופן שבו גיימרים וחברות משחקים עובדים יחד במהלך הגירה מתמדת של גיימרים למה שחדש ומרתק. שיעור השמירה הממוצע של משחק מקוון מרובי משתתפים הוא 20% בלבד לאחר 30 הימים הראשונים. המרת המטבע הווירטואלי מבוסס האפליקציה Electroneum תאפשר לגיימרים להעביר חלק מהעבודה הקשה והזמן שלהם ממשחק אחד למשחק חדש בכך שהוא יאפשר להם לייצר רווחים מהמטבעות הווירטואליים “במשחק” ולקחת אותם איתם לעולם האמיתי. במקביל חברת המשחקים מפתחת זרם הכנסות מבוסס יציאה וזרם הכנסות מבוא נוסף –נייר לבן במשחקים מקוונים מרובי משתתפים (MMOG) יש שיעור החזקת שחקנים נמוך יותר מאשר במשחקים ניידים, עם ירידה מדהימה של 80% ב -30 הימים הראשונים. עבודה קשה, אבודה. לרוב משחקי האינטראקציה מרובי המשתתפים או השחקנים יש סוג של מטבע וירטואלי כרגע הזמן והעבודה הקשה ששחקן משקיע במשחק אבודים כולם ברגע שהם בוחרים להשאיר אותו בחיפוש אחר משהו אחר. MMOGחברות המשחק יתמרצו לאפשר זאת על ידי חלוקת הרווח מממרח BID / ASK (הפרש המחירים בין קנייה למכירה), מה שיאפשר להן לייצר רווחים מאנשים שעוזבים ולהוסיף רווחים מהאנשים המצטרפים למשחק. האלגוריתם של CryptoNote עמיד בפני ASIC. היו כמה ASICs שנוצרו עבור מונרו, אך הצוות פשוט התקדם כדי למנוע ריכוז והעלאת חסמי הכניסה. רק הזמן יגיד כיצד Electroneum תמשיך להעדיף כריית GPU, אבל אני חושב שיש בעתיד כמה מזלגות קשים. קניית אסדת כרייה או כרייה על החומרה הקיימת שלך היא השקעה קטנה שאמורה לשלם את עצמה בפחות משנה. האלגוריתם של CryptoNote מובן היטב על ידי הכורים, ואני בטוח שאלקטרונום יהפוך למטבע קריפטוגרפי פופולרי עבור כורים..

מטבע אלקטרוניום (ETN)

יש היצע כולל של 21 מיליארד מטבעות. זה בדיוק פי 10 מכמות הביטקוין הכוללת. ריצ’רד אלס הוא באמת אשף שיווק. הסיבה שניתנה לסך ההיצע הזה היא שלעסקאות יהיו 2 מקומות עשרוניים בלבד וזה ייתן לסכומים תחושה של כסף אמיתי. לשליחת 0.04 BTC או אפילו 0.004 BTC אין הרבה הקשר אמיתי בעולם האמיתי. אלה לא מספרים אנושיים. ההיצע הכולל הגדול יותר פירושו ש- ETN לעולם לא יהיה שווה 1 BTC. זה ייקח פי 10 את שווי השוק הכולל, שלדעתי הוא לא מציאותי.

האם עלי להשקיע באלקטרונאום?

אני חושב שאם אתה הולך להשקיע ב- Electroneum, אתה צריך להיכנס לזה בידיעה שהמטבע הזה פועל בהייפ טהור. יכול להיות שאני טועה, אבל נראה מאוד לא סביר כי אי פעם ישמשו את Electroneum בקנה מידה ש- Ethereum, ICON, OmiseGO, Rchain ועוד מטבעות קריפטוגרפיים מבטיחים. זה לא אומר שאלקטרונאום אינה השקעה טובה. אם אנשים היו מקבלים החלטה על סמך ההבטחה שהטכנולוגיה של המטבע הראתה, העשירייה הראשונה תיראה אחרת לגמרי. מיליוני אנשים הולכים להוריד את האפליקציה Electroneum, הצוות ימשיך בשיווק האינטנסיבי שלהם, ויש דיבורים על כך שאפשר לכרות את Electroneum בפלייסטיישן וב- Xbox. עדיין יש את המהדורה של הכורה הנייד של iOS לצפות לו. כל אלה הם הודעות המניעות היסטריה שמניעה היסטוריה.

מי צוות Electroneum?

ריצ’רד אלס הוא מייסד ומנהל חברת Electroneum. יש לו היסטוריה של בניית עסקים דיגיטליים מצליחים. המיזם האחרון שלו, Retrotal.com הוא כלי ניהול ושיווק מדיה חברתית המותג הלבן המשמש את חברות הון 500 כמו הרבלייף ואבון. בעבר הקים וגדל סוכנות דיגיטלית מצליחה, שעדיין פועלת כיום, למעלה מ -20 שנה מאוחר יותר. צוות Electroneum קשה לאמוד את החוויה של מפתחי הצוות. דין קול הוא הממונה על מנהל הבלוקצ’יין של Electroneum. בעבר הוא היה מפתח PHP ב- Retortal, טרי האנטר (טרנס האנטר), חוויה דומה. זה דברים אמיתיים של מפתחים ארגוניים, והמידע היחיד הקיים אודותיו קבור בחברה שיוצרת קריפטו זה. Electroneum נבנית על ידי Retrotal. גיבוי של חברה אינו דבר רע, אלא כ Yeezytaughtme שים את זה בפורום הביטקוין “צוות Electroneum מורכב כמעט לחלוטין מעובדי Retortal. האם ריצ’רד אלס משתמש בכוחו בכדי ליצור צוות שמשכנע אותנו להאמין באמון ובאמינות? איך Retortal כעסק פועל עם חובותיהם היום יומיות משלה, כאשר Electroneum השיגה השקעה של 40 מיליון דולר, בסיס משתמשים 200k ובלוקצ’יין מוכנים להפעלה בעוד שבוע? האם המיקוד הועבר מ- Retortal אל Electroneum? ”

כיצד להשקיע בחשמל?

למידע נוסף על סיכויי ההשקעה של Electroneum קראו את מדריך המשקיעים השלם של Coinlist להשקעה והחזקת Electronenum תוך כדי שהוא עובר אירוע חדשותי, ספקולציות וסנטימנט בשוק. קרא את זה כאן.