5 מטבעות מטבע פורחים

השנה ניתן לטעון שהמוזר והבלתי צפוי בהיסטוריה האחרונה. חיסול בלתי צפוי של גנרל איראני על ידי שביתת מזל”טים, מגפה עולמית חסרת תקדים שהביאה לקיפאון של כלכלות העולם, תנופת DeFi, מכירת הקריפטו וכמובן הבחירות לנשיאות ארה”ב. 

היו גם אירועים רבים המשפיעים גם על עולם הקריפטו. אירוע החצייה המיוחל שלו היה בביטקוין (BTC), כמו גם מטבעות אחרים שהיו מזלגים כמו Bitcoin Satoshi Vision (BSV) ו- Bitcoin Cash (BCH).

תאריך ההשקה של Ethereum 2.0 הוכרז גם הוא רשמית, ותחום הקריפטו שטוף התלהבות הבוקר, שכן נראה שהמשימה היחידה שעומדת על הפרק היא לזהות אילו נכסים דיגיטליים מניבים את הרווחים המשמעותיים ביותר..

כיום, אנו בוחנים מקרוב את חמשת המטבעות הקריפטוגרפיים הפורחים כעת. כמה מהם הם מטבעות מובילים שיש לנו על קצה המושבים, וזוג הפתיע אותנו, בעל פוטנציאל להראות צמיחה מדהימה בטווח הקצר עד אמצע..

ללא התייחסות נוספת, נקפוץ ישר פנימה.

מספר 1: פיצוץ ביטקוין (BTC)

כמובן, הרשימה שלנו חייבת להתחיל עם החלוץ מכולם, הביטקוין. לאחר מכירת מרץ, משקיעים רבים האמינו בהמתנה לאירוע המחצית שהתרחש במאי שלאחר מכן. עם זאת, כמו באירועי החצייה שהיו לפני כן, צמיחת המטבע לא החלה מיד.

אחת ההפתעות הגדולות שהביא ביטקוין השנה לשולחן הייתה ההתנגדות שהחזיקה נגד המגפה העולמית. אמנם סחורות כגון נפט ומניות נפגעו קשה, אך מטבע הקריפטו המוביל הראה יציבות בלתי צפויה.

אתמול הגיע הביטקוין למחירו הגבוה ביותר שנרשם בשנת 2020, ועבר מעבר למכשול ההתנגדות והגיע ל 14,560 דולר. השוורים שמרו על המומנטום כיום, מכיוון שביטקוין ממשיך לעלות לעבר 16 אלף דולר, ומביא את רוב האלטקוינים האחרים בעקבותיו. נראה כי גל השוורים של סוף השנה החל.

מס ‘2: דליריום אתריום (ETH)

קהילת את’ריום גועשת לחלוטין מהתרגשות וספקולציות על התאריך הרשמי האחרון של שדרוג 2.0. באירוע זה יעבור המעבר השני בגודלו של מטבעות קריפטוגרפיה מההסכמה של הוכחת העבודה (PoW) למודל הוכחה של ההימור (PoS)..

הוכחת עבודה היא הפרוטוקול עליו הוקמה לראשונה בלוקצ’יין, המאפשר לכורים לפתור בעיות מתמטיות מורכבות באמצעות מחשב כדי לזכות בפרס בקריפטו. ככל שמקרי השימוש בטכנולוגיה חדשנית זו המשיכו להתפתח, כך גם ההצעות בהן רשת יכולה להשיג הסכמה.

לבעלי Ethereum תהיה כעת הזדמנות להניח את ההשקעה שלהם כדי להרוויח יותר ETH. אין סיכון לאבד מטבעות – אלא פוטנציאל לתגמולים גבוהים. עם זאת, יש צורך בכמות מינימלית של 32 אתריום על מנת להשתתף בהימור.

למרות שהיו הבדלים מסוימים בדבר האם השדרוג יהיה טוב עבור Ethereum בטווח הארוך, דרישה מינימלית זו להטבעות במטבעות וודאי מחזיקה משקיעים רבים; מבטיח לגרום לעליית מחירים לטווח הקצר עד אמצע.

# 3: הקישור החזק ביותר

Chainlink היה אחד מסיפורי ההצלחה הגדולים של שנת 2020. החל מהשנה לפי שווי של כ -2 דולר, האסימון הרבגוני הזה עלה לסחר של מעל 19 דולר רק שמונה חודשים אחר כך..

כמטבע נמוך יותר, LINK בהחלט חווה תנודתיות גבוהה מאוד, אך ההפתעה הגיעה כיצד היא החזיקה את ערכה בסביבות 7 $, גם כאשר השווקים התמודדו עם ירידה ברחבי הלוח..

ל- Chainlink יש רשת הדדית שיכולה לתקשר ולתקשר עם חסימות אחרות. עבור המשקיע בעין חדה, זו מהווה הזדמנות ייחודית למדי. אתה מבין, בין אם יש לנו דה-פי ממריא, את’ריום קופץ קדימה, או שהביטקוין האדיר מציב גבהים חדשים; LINK ככל הנראה תרכב על מעילי ההצלחה, ותשתמש בה במספר פלטפורמות. כיום, Chainlink מתקרב לשווי של 12 $.

קשה מאוד לשער על אלטקוין נדיף, אבל אני באופן אישי מרגיש שיש ל- Chainlink עוד הרבה הפתעות מרגשות לתת לנו.

מס ‘4: אפקט האדווה (XRP)

רשת אדווה עברה שנה קצת קשה, עם אכזבות שגדלו בהרבה בניצחונות קטנים. היום, עם זאת, יכול לסמן שינוי ברוח עבור המטבע הוותיק הזה.

XRP מתקרב לרגע 0.25 דולר בעת כתיבת שורות אלה. רק לפני כמה ימים דיווח סוחר מכובד ואנליסט הקריפטו, מייקל ואן דה פופה, לעוקביו בטוויטר כי אם XRP יכול להחזיק את מחירו בין $ 0.22 – $ 0.23, עלייה חדשה יכולה לראות כי מטבע זה “יתכנס לגובה של 0.40 $ בשער מחזור”.

ראוי להזכיר כי לקריפטו מייקל יש כ 80,000 עוקבים בטוויטר, ואם הוא צודק בעניין זה, האדווה תמשיך לגדול.

מס ‘5: עידן הסינתטיקס? (SNX)

תוספת בלתי צפויה אך ראויה לרשימה שלנו כיום היא Synthetix. בעולם בו רוב המטבעות (כולל פיאט) מוחזקים בצורה דיגיטלית, אסימון נזילות נגזר זה מסוג ERC20 “מאפשר הנפקה ומסחר של נכסים סינתטיים”..

הוא עוקב אחר מחיר נכסי סינט חיצוניים, הכוללים מטבעות פיאט, סחורות, מטבעות קריפטוגרפיים ועוד, ותומכים בכל אחד עם מחיר ברור ומספקים חשיפה ברשת לנכסים בעולם האמיתי. באמצעות תשתית חוזה חכם, Synthetix הוא אסימון המותאם לסוחרים ומשקיעים פעילים.

אסימון אתריום זה עשוי להיות ממוקם במקום ה -4 רק ב -50 המטבעות המדורגים הראשונים, אך הוא הראה צמיחה מדהימה לאחרונה: עלייה של מעל 15% רק מאתמול. אם אתם בוחנים השקעות פוטנציאליות לטווח קצר, SNX היא אחת הזוכות הגדולות של ימינו.

כולם לעלות!!

מטבעות קריפטו מתגלים כשוק מרגש ומשתלם ביותר. למרות שהשנה הייתה מאוד בלתי צפויה, היא הייתה אירועית ומבטיחה גם עבור הנכסים הדיגיטליים הללו. הרכבת אולי מתגלה כרכבת הרים, אבל באופן אישי, אני נרגש לקחת את הנסיעה.

הצהרת אחריות: המידע המוצג במאמר זה הוא רק דעתו של האדם שכתב אותו. מאמר זה אינו מציע בשום דרך ייעוץ השקעות, ועליך לנקוט משנה זהירות בעת השקעה במטבעות קריפטוגרפיים נדיפים. למד את כל מה שאתה יכול ולעולם לא תשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.