סף (XVG) | הקריפטו האנונימי המתקדם ביותר?

מהו Verge Coin XVG?

מטבע Verge Coin התחיל את דרכו כ- DogeCoinDark בשנת 2014, על שם מטבע ההמרות הפופולרי ביותר בעולם. בשנת 2016, המטבע הותאם מחדש ל- Cryptocurrency Verge, ומאז צובר אחיזה עצומה בקהילות הטכנולוגיה וההשקעות. מטבע Verge נועד לשפר את הרעיונות המגולמים בבלוקצ’יין הביטקוין.

  • בדומה לביטקוין, גם מטבע Verge ניתן למימוש. אך כורי Verge יכולים לבחור באחת משלוש שיטות הכרייה כדי להשיג את Verge שלהם, ולא באופציות היקרות והמוגבלות המוצעות לכורי הביטקוין..
  • כמו ביטקוין, Verge מאפשרת תשלומים יומיומיים. אך כאשר תשלומי ביטקוין אינם אנונימיים, עסקאות מטבע Verge מוסוות באמצעות TOR ו- i2P, לצורך עסקה פרטית לחלוטין.
  • כמו ביטקוין, גם Verge הוא כסף מבוזר. אך Verge נמצאת גם בתהליך של הוספת פונקציונליות של חוזים חכמים, המאפשרת לה להתפתח לצרכי העולם טוב יותר מביטקוין.

ישנן דרכים רבות נוספות בהן Verge מבדילה את עצמה ממטבעות תשלום פופולריות כמו ביטקוין, DASH ו- Litecoin. גם ברשימה קצרה זו, ניתן לראות כי מטבע Verge מוצא דרכים חדשות לענות על צרכיהם של מגוון משתמשים מגוון. ככל שסוחרים ושירותים נוספים מקבלים את Verge כתשלום והקהילה גדלה, תשלומים מהירים, פרטיים, זולים ומאובטחים עשויים להראות לעולם כי מטבע Verge צריך לתפוס את כס המלוכה כמטבע התשלום הראשון בעולם..

מה ייחודי למטבע הגבול?

משקיעי מטבעות רבים מעדיפים לראות מטבע עם היצע נמוך במחזור. אספקה ​​נמוכה יוצרת מראה של מחסור, למרות שניתן לחלק מטבעות כמו ביטקוין למיליוני חלקים הנקראים סאטושי. מכיוון שביטקוין אחד כל כך יקר, המשתמשים צריכים להשתמש בערכים מבלבלים (כמו 0.000061 BTC, למשל) כדי לבצע תשלומים שגרתיים. לעומת זאת, למטבע Verge יש היצע מקסימלי של 16.5 מיליארד, אליו ניתן להגיע באמצעות כרייה בעוד כ -8 שנים. בדרך זו, בעלי Verge XVG יכולים להשתמש בכמויות XVG הגיוניות לתשלומים (כמו 100 XVG, למשל).

כיצד מוצג לשוק מטבע Verge?

לקנות מטבע סף המטבעות הקריפטוגרפיים המוקדמים ביותר היו ממוקשים – משתמשים מסוימים השתמשו במחשבים חזקים כדי לפתור בעיות מקודדות ששחררו מטבעות חדשים לאט לאט. עם כניסתו של ה- ICO (הצעת מטבע ראשונית), פרויקט קריפטוגרפי חדש יכול לשחרר את כל מטבעותיהם בבת אחת, ולתת לבעלי הפרויקט רווחים עצומים בתוך שעות ספורות. מודל ה- ICO הציג כמה פרויקטים מדהימים של בלוקצ’יין, אך המודל למימון סיפוקים מיידי הניב גם יבול של הונאות. מטבע הוורג ‘ניתן למילוי מלא. מפתחי מטבעות Verge חייבים לקנות את Verge XVG שלהם בשוק המקובל, בדיוק כמו כולם. כורי מטבעות אדומים יכולים לבחור בין אחת מבין 5 אפשרויות הכרייה: Scrypt, X17, Lyra2rev2, myr-groestl ו- blake2s. כורי ביטקוין, לעומתם, יכולים לבחור רק באלגוריתם כרייה אחד. זה מאפשר לחברות שיוצרות מכשירי כריית ביטקוין לגבות דולר עליון. בינתיים, כורי Verge יכולים לבחור באופציה הזולה ביותר, או אחרת שעונה בצורה הטובה ביותר על צרכיהם.

מחשבות על מחיר מטבע החוף הנוכחי

קשה להאמין שמטבע Verge קיים מאז 2014, עוד בימים הראשונים של התעשייה הקריפטוגרפית. אז היא נסחרה ממש מיליוני דולר. מטבע Verge (DogeCoinDark בתחילת הדרך) ריחף סביב רמות אלה עד שהפיתוח פרח בשנת 2017, אז הוא התפוצץ יחד עם שאר שוק הקריפטו לגובה של מעל 0.22 $ לכל XVG. בזמן כתיבת שורות אלה, מחיר המטבע Verge ירד לקצת יותר משליש מזה, והסתכם בסך הכל ב -0.08 דולר ארה”ב. מכיוון שמטבע Verge שרד לאחרונה מחלוקת גדולה (על כך בהמשך), עם התלהבות מתמשכת בשווקי הקנייה, אנו מצפים לראות את מטבע Verge בודק גבהים חדשים בחודשים הקרובים, ומספק לשאר השוק התאוששות כצפוי. אם זה אכן יתרחש, ניתן לראות בקרוב את מחיר מטבע Verge הנוכחי כהזדמנות קנייה גדולה עבור משקיעי מטבע Verge בעתיד..

מיהו הצוות שמאחורי מטבע הוורגה XVG?

בניגוד למטבעות קריפטוגרפיים רבים שהוצגו לשוק עם ICO וטרם-נקודה, Verge Coin אינו נשלט על ידי חברה. מטבע Verge מבוסס על פלטפורמת בלוקצ’יין מבוזרת. כל מפתחי מטבעות Verge הם מתנדבים. חלקם משקיעים מצליחים של מטבע Verge מוקדם, וחלקם מועסקים באמצעות תרומות XVG על ידי הקהילה, אך מטבע Verge פועל בכל זאת על ידי צוות מתנדבים בינלאומי בלתי פורמלי. מטבע Verge הוא אסימון פרטיות, ולכן המפתחים העיקריים של מטבע Verge נוטים להיות חבורה חשאית. רבים ידועים רק בשמות בדויים ובידיות באינטרנט. ובכל זאת, הטובים והפעילים ביותר זכו למוניטין. חלקם כוללים:

  • סונרוק: סונרוק ייסדה את מטבע החוץ של ורג ‘בשנת 2014 ופעלה כמפתח מפתח ושליח מטבעות ורג’ בשנים הבאות. הניסיון של Sunerok כולל יותר מ -20 שנה של אבטחה דיגיטלית ו -7 שנים בפיתוח בלוקצ’יין.
  • CryptoRekt: CryptoRekt הקים את צוות ניהול הליבה של Verge – מפתחים Verge מתנדבים בעלי מיומנות רבה בכל רחבי העולם, המשתרעים על פני 15 אזורי זמן שונים, אשר כולם הוכיחו את מיומנותם ומחויבותם למטבע Verge לאורך אינספור שעות של מחויבות נלהבת לפרויקט. ל- CryptoRekt ניסיון של פיתוח קריפטוגרפי כעשור, ומחזיר אותם לימים הראשונים של הקריפטו.
  • הרבה יותר מפתחי Verge (Sashi, SpookyKid, Kieran Daniels וכו ‘) נקשרו קשר הדוק עם XVG. לחלקם יש פרסונות ציבוריות, בעוד שאחרים הם יותר תעלומה. בכל המקרים, המפתחים הללו זכו להשפעתם באמצעות הפגנת מיומנות ומחויבות לפרויקט.

מה היה מטבע הגבול 51% התקפה?

Verge Coin ספגה לאחרונה התקפה של 51%. למי שלא יודע, מתקפה של 51% מתרחשת כאשר עניין כרייה יחיד משתלט על יותר מ -51% מכוח הכרייה העולמי עבור מטבע מטבע יחיד. מעמד הרוב הזה מאפשר לישות זו לבצע שינויים שהם אוהבים ברשת – כמעט תמיד בכוונה לבצע פעולות מרמה שיגרמו לה רווחים עצומים במהירות רבה. זה בדיוק מה שקרה כשקונסורציום כרייה זדוני השתלט על הרשת. במשך שעות רבות הם מכרו את Verge XVG חדש הרבה יותר מהר מהאפשר בדרך כלל, ולקחו לעצמם את כל תגמולי החסימה (סכום כולל של מעל מיליון דולר). צוות Dev Verge ביצע Hard Fork, למעשה החזיר את השעון לזמן לפני שההתקפה התרחשה, ואז הקים תיקון לטווח ארוך יותר בימים שלאחר מכן. מכיוון שהתקפה והתאוששות זו התרחשו לאחרונה כל כך, אי אפשר לדעת אם מטבע Verge באמת נמצא מחוץ ליער. אך נראה כי אמון משקיעי מטבע Verge לא מזדעזע, ומחיר המטבע Verge נשאר יציב יחסית למרות אי הוודאות הזו. זה היה אירוע מצער, אך הטעות מבטיחה כי מקרים עתידיים של התקפה זו ייכשלו, וצוות המטבע Verge יהיה חכם יותר במניעת התקפות חלופיות..

מחשבות אחרונות על Cryptocurrency Verge XVG

מטבע שולי הוא משהו מסיפור סינדרלה. הקיים בטשטוש מוחלט במשך שנים רבות, ורג ‘זינק לגדולה רק במהלך 12 החודשים האחרונים. משורשיו הצנועים כווריאציה על מטבע בדיחה (DogeCoin … כבוד ל- Dogecooin btw), הוא כיום אחד מ -20 המטבעות הקריפטוגרפיים המוערכים ביותר בעולם. מטבע Verge מבקש להשתלט על חלק חשוב מאוד בשוק הקריפטו: מטבע תשלום עם פרטיות מוחלטת. יש הרבה מטבעות פרטיות טובות (כמו Monero ו- ZCash) ומטבעות תשלום טובות (Bitcoin, Litecoin), אך אין מטבע שממזג כל כך את שני התפקידים הללו למטבע אחד שנוח גם למגוון רחב של משתמשים. רק הזמן יגיד אם מטבע Verge יצליח במשימתו להיות מטבע התשלומים הראשון בעולם, אך אנו חושבים שהם הניחו בסיס טוב בחצי העשור האחרון. אנו נשמור על מטבע Verge עם ריבית, כמו גם כל המשקיעים החביבים ביותר של מטבע החוץ.