רדקוין (RDD) | המטבע החברתי

תאר לעצמך שאפשר להמיר לכסף את כל הלייקים שקיבלת בפוסט המעניין שלך בפייסבוק או הצבעות מעלות בתצלום האינסטגרם החצוף שלך? זה כל מה ש Reddcoin הוא כל העניין. הם מתכננים להוסיף ערך אמיתי לטפי המדיה החברתית, ובכך לגרום לאנשים להיות מודעים לגבי מטבעות קריפטוגרפיים. הרעיון של Reddcoin הוא ליצור מערכת אקולוגית לעסקים ואנשים, המספקת טיפים המאפשרים למשתמשים להשתמש במטבע הרווח שלהם במספר מקומות. הם יכולים לקנות באמצעות המטבע או שהם יכולים להשתמש בו גם במשחקים מקוונים.

מקומות מומלצים לסחר ב- Reddcoin

כמה תכונות ראויות לציון של Reddcoin (RDD)

  • ידוע גם בשם RDD, משתמש ב- Reddcoin אלגוריתם PoSV (Proof of Stake Velocity), שהוא טוב יותר מאלגוריתמים Proof of Stake (PoS) ו- PoW (Proof of Work) המסורתיים. זה גם מקטין את צריכת האנרגיה המיותרת בכריית מטבעות, ובכך הופך אותו למטבע בר קיימא וידידותי לסביבה.
  • ל- Reddcoin (RDD) פלטפורמת טיפים מבוזרת המאפשרת למשקיעים לשלוח כסף דרך הרשת החברתית לכל אדם בעולם. תכונה זו מאפשרת לו להפוך לאחת הפלטפורמות המתקדמות והחדשניות ביותר מכל שאר המטבעות הקריפטוגרפיים.
  • RDD (Reddcoin) מעניקה למשתמשים גם מערכת זהות ייחודית תחת Redd-ID, המסנכרנת את חשבונות המדיה החברתית שלהם עם חשבון Reddcoin שלהם. הם גם מספקים אבטחה מלאה למשתמשים לאחסון המידע הציבורי שלהם ברמת הבלוקצ’יין.
  • Reddwallet, או ארנק Reddcoin הוא ארנק אחסון מובנה עבור Reddcoin, המסופק על ידי מייסדי המטבע עצמו. זה מאפשר למשתמשים לאחסן את Reddcoin בארנק שלהם לשימוש עתידי.
  • ReddOnline או Reddcoin Online הוא חשבון המדיה החברתית התומך ב- Reddcoin (RDD), ותהיה מערכת נקודות תגמול שתזין את הרשת.

כיצד רדקוין שואף לשנות את המערכת

לנכסי הבלוקצ’יין המסורתיים יש הרבה בעיות, כולל מדרגיות, ניידות וגיבוי. ארנקי קריפטוגרפיה עכשוויים עובדים על מפתחות פרטיים שנוצרו באופן אנונימי, ובכל פעם שהארנק זקוק לגיבוי. אם הגיבוי לא מתרחש כראוי או שהמשתמש מאבד איכשהו את המפתח הפרטי, הסכום הופך לבלתי אפשרי להתאושש. מכיוון שמפתחות פרטיים נוצרים באופן אקראי, המשתמשים הופכים בלתי אפשריים לשתף את הארנק שלהם במספר מכשירים או פלטפורמות. כל ארנק ידרוש ניהול עצמאי, מה שמוביל לצריכת זמן, סיכון תפעולי ועומס. רדקוין רדיט מתגאה באתגרים הקרובים שעליהם היא שואפת להתמודד, ובהתפתחויות בתהליך. הציפייה הגבוהה ביותר בקרב קהילת Reddcoin היא לחידושים בעתיד הארנקים, המכונים ReddWallet. הוא לא רק יהפוך לחלוטין את ארנק ה- QT המסורתי, אלא יהיה לו גם מערכת צ’אט מובנית. איפה המשתמשים יכולים לחפש אחר תכונות מדיה חברתית של Reddcoin, כמו Twitter, Instagram וכו ‘.

קונה Reddcoin ואחסון לעתיד

Reddcoin התחיל במחיר של 0.000035 $, ונגע ב -0.02 $ בשנת 2017. נכון לתחילת 2018, Reddcoin Price הוא איפשהו בסביבות 0.014 $. משתמשים יכולים לקנות Reddcoin (RDD) באמצעות המטבע המסורתי. או על ידי המרת Ether (ETH) ל- Reddcoin (RDD) בכל בורסה. ל- Reddcoin תמיכה בבורסות מרכזיות כמו Coinbase, Bitfinex, Binance, Bittrex וכו ‘ותוכלו גם לקנות Reddcoin בבורסה המקומית של ארצכם, אם היא תומכת בכך. ניתן לאחסן את Reddcoin בבורסה המקוונת של Reddcoin בה קניתם, אך זה לא מומלץ בגלל סיבות רבות. אחת הסיבות העיקריות היא – פריצה. עדיף לאחסן את ארנקי Reddcoin במצב לא מקוון לטווח הארוך. אחד הארנקים הנפוצים ביותר הוא Reddwallet, שזוכה לתמיכת קהילת Reddcoin עצמה. לארנק זה יש גיבוי חזק מאלגוריתם PoSV המספק מדרגיות ומהירות לעסקאות שלך. אתה יכול להוריד את הארנק הזה מה- אתר רשמי, והם נתנו קבצי הפעלה נפרדים עבור מערכות שונות כמו Windows 32, Windows 64, Mac, Linux וכו ‘ארנקי חומרה של Reddcoin כמו טרזור, KeepKey Ledger S Nano הם גם אפשרויות פופולריות בקרב אוהדי הקריפטו לאחסן את המטבעות שלהם לטווח ארוך. לאחסון המטבעות הקריפטוגרפיים לטווח קצר, ישנן אפשרויות רבות. אך מבחינת ארנקים ארוכי טווח או ארנקי נייר הם הבחירה הראשונה. הם עשויים לדרוש השקעה קטנה בתחילה, אך הם שווים את המחיר עם תכונות האבטחה שהם מספקים.

תוכניות עתידיות של Reddcoin (RDD)

בעתיד, קהילת Reddcoin מתכננת להשיק שני ארנקים – ארנק QT, או ארנק Reddcoin (RDD), שיכול להפעיל צומת מלא כבר נמצא שם. ארנק נוסף המכונה ארנק דק (Thin wallet) כבר נמצא בצינור. ארנק זה יהיה ארנק נייד ונייד שיכול לפעול ב- iOS וב- Android גם יחד. הם ישתמשו במנגנון של הארנק הלא מקוון הפופולרי – Electrum. הארנק הדק ידרוש מהמשתמשים להוריד נתונים בשווי 25 מיליון בלבד. במקום לעבור לצומת מלא ולהוריד 700 מיליון, זה יפתור את בעיית גודל הבלוקצ’יין. המפתחות הפרטיים הנוצרים בכל ארנקי Reddcoin יהיו דטרמיניסטיים באופיים. המשתמשים יצטרכו לזכור רק משפט סיסמה, וזה הכל. רדקוין תמיד מקביל לסטעם בהשוואה, בגלל הקשר לרשתות החברתיות, אך שניהם שונים זה מזה באופן משמעותי. נראה שהתוכניות העתידיות של Reddcoin משתלמות מספיק כדי למשוך משקיעים. הציפיות גבוהות משוק המטבעות הקריפטוגרפיים, וככל שהטכנולוגיה מתפתחת, בטוח שמטבעות מבטיחים רבים יצמחו. רדקוין עשוי להיות גם אחד מהם!