מטבע יצרן (MKR) | הכל על פלטפורמת stablecoin של DAI

מה זה Maker Coin MKR?

Maker הוא אחד המטבעות המוקדמים ששוחררו בבלוקצ’יין את’ריום. זהו גם מטבע ה- ERC20 היקר ביותר (מטבע למטבע) בכל 50 המטבעות הטובים ביותר. מטבע היוצר ממתין בכנפיים כדי לספק ערך לפרויקט המייצר DAI, מטבע ששוויו עומד תמיד על $ 1. רעיון זה מורכב בביצועו, אך לחלק מהמשקיעים המוקדמים ב- Maker MKR אכפת רק ממחיר מטבע ה- Maker הנוכחי: מעל 700 $, עם שיא עבר של כמעט 1,300 $, לאחר הופעת בכורה של קצת יותר מ -20 $. כל מי שמבין את המספרים האלה יודע ש- Maker הייתה נסיעה פרועה למשקיעים, ומחיר מטבע ה- Maker סיפק רווחים מדהימים לרבים. אבל למה ואיך זה עובד? המשך לקרוא ונסביר.

איך קשור מטבע דאי ליצרן?

בסדר, בואו נסקור. Maker קיים כחלק ממערכת גדולה יותר הכוללת מטבע יציבות בשם DAI. אתה לא יכול להבין את Maker בלי להבין את DAI. דוּכָן "יַצִיבוּת" פירושו שמחיר ה- DAI נקבע תמיד על $ 1, לא משנה מה. אך מהיכן מגיע הערך של DAI, ובמה זה שונה מ- Tether? תזכור כי Tether טוען שהוא מגובה בדולרים אמריקאים, דולר אחד לכל Tether. אבל יש יותר משני מיליארד טטרים שם בחוץ, וקשר מעולם לא הוכיח שיש להם את הכסף הזה. משתמשים רק צריכים לקוות ולסמוך על כך שזה נכון ושהמערכת כולה לא מתרסקת ונשרפת יום אחד. מטבע Maker ו- DAI פותרים את הבעיה הזו. כדי להשתמש ב- DAI, על המשתמש להפקיד מטבעות קריפטוגרפיים אחרים או נכסים דיגיטליים כ- "בטחונות". לאחר מכן הם מוציאים סכום מסוים של DAI, ביחס לכמה ביטחונות שהם נעלו בחוזה החכם של Maker. תחשוב על זה כעל הסוחר המממן הלוואה משלה. אז למה שמישהו יעשה את זה? ובכן, מטבע יציב מאוד מועיל לסוחרים. נגיד שאתה רוצה לקנות NEO, אבל רק אם המחיר יגיע ל -60 דולר. אתה יכול לחכות ולקוות, אבל כאשר מחירי NEO צונחים זה בדרך כלל אומר שכל המטבע הקריפטופי טובל איתו. הקריפטו שהמשתמש ישמור לרכוש NEO יאבד ערך בדיוק כמו NEO, כלומר לא הועיל לחכות ולחסוך. עם זאת, מטבע יציב במחיר יכול להחזיק ערך לא משנה מה עשה השוק. כאשר הדברים טובלים, קנו עם המטבע היציב. רווח! ישנם שימושים אחרים עבור DAI, אך זה הגדול. עם זאת, מה יקרה לערך של DAI אם המטבעות המשמשים כבטוחה לגיבוי היו מאבדים לפתע מערכם? האם המערכת כולה תקרוס?

מטבע Maker מציל את היום

אם מחירי מטבע הביטחונות קורסים, מטבעות Maker חדשים מונפקים ואלה נמכרים כדי לפצות על ההבדל. במקרה זה מחיר מטבע Maker יורד מכיוון שיש יותר מטבעות MKR Maker במחזור. עם זאת, אם מחירי מטבע הביטחונות נשארים זהים או עולים, מטבעות Maker אינם נחוצים כלל. לאחר מכן נהרסים מטבעות MKR ליצרנים, מה שמעלה את מחיר ה- MKR של המשקיעים. בהרבה! יש רק כ- 600,000 MKR במחזור. זה זעיר לחלוטין עבור מטבע קריפטוגרפי. לביטקוין היצע קטן יחסית של 17 מיליון, ומטבעות Maker מייצגים רק כ -3.5% מערך זה! ככל שמייקר נעשה יותר ויותר, זה הניע את מחיר מטבעות MKR בודדים מעלה ומעלה, ללא שום סימן להפסקה. המטבעות איבדו ערך לאחרונה רק מכיוון ששוק הקריפטו התרסק, ובכל זאת הם עדיין יקרים במחיר של 700 דולר +. כל מערכת ה- Maker מבוססת על הציפייה ש- Cryptocurrency עתיד לשגשג בעתיד. במקרה זה, יצרנית לא תצטרך לחלץ את ביטחונות DAI. במקום זאת, בעלי MKR יתעשרו וייהנו מהזכות להשתמש באחזקות MKR שלהם בכוח ההצבעה בקהילת Maker. יש עוד הרבה מה ללמוד על MKR מטבע Maker, מטבע DAI ומערכת Maker בכלל. אתה חופשי לחפור ב נייר לבן יוצר וקהילות מקוונות לפרטים נוספים. זה חור ארנב עמוק.

מיהו הצוות שמאחורי היוצר MKR?

יצרנית אינה נשלטת על ידי שום בסיס מרכזי, כמו ביטקוין ואת’ריום (סוג של). במקום זאת, יש קבוצה מבוזרת של חובבי Maker ומפתחים, שהטובים שבהם התפרסמו בקהילה והפכו את עצמם למובילים בפועל של Maker. אלה אנשים כמו קני רו, שמקדישים את החלק היותר טוב בשעות הערות שלהם לפיתוח ושיווק מערכת Maker. אתה יכול להרגיש את כוחה של גישת הבסיס של Maker על ידי בדיקת ערוץ היוטיוב של קני רו, שאחד הסרטונים שלו מופיע למטה. https://www.youtube.com/watch?v=lRcqXlKvGtI זה אולי נראה כמו התבוננות לכתוב ביקורת על Maker MKR בלי תמונות צוות ו- BIOS, אבל Maker היא לא חברה. זה כמעט ארגון אוטונומי מבוזר אמיתי (DAO), ולמרות שיש לו מפתחים, גוף שלטוני, מצביעים ומחזיקים, אף אחד לא הבעלים של זה, ואין מנהיג מרכזי. איזה זמן להיות בחיים.

מדוע וכיצד להשקיע ב- MKR Maker Coin Coin

אם אתה רוצה לקנות מטבע Maker, עיין במדריך Buy Maker Coin. אתה יכול להשתמש בשירותים קלים כמו BiBox (לא הולך לשקר, מעולם לא שמענו על Bibox לפני שכתבנו את Maker Buy Guide). ברגע שאתה קונה מטבע Maker, ניתן לאחסן אותו ב- MyEtherWallet בזמן שאתה ממתין למחיר מטבע ה- Maker לעלות. לגבי מדוע להשקיע במטבע Maker, הרבה כבר נאמר. מערכת ה- Maker כבר פועלת, ואלפי אנשים משתמשים ב- DAI מדי יום. מטבע היצרן, על היצעו הזעיר, מסייע בפחות אנשים, אך אנשים אלה מחזיקים בערך עצום הן מבחינה כספית והן בזכויות הצבעה ברשת Maker. בין אם תשקיעו במטבע Maker ובין אם לא, תלוי איך אתם מדמיינים את עתידו של Maker. האם אתה רואה בזה מטבע היציבות העתידי מספר 1, או שאתה חושב ש- Maker מסובך מכדי שאומץ באופן נרחב? במקרה אנו מתרשמים מאוד מהחזון והביצוע של Maker בעולם האמיתי. אנו מסכימים עם אנליסטים רבים בתעשייה שמדובר בקריפטוגרפיה עם פוטנציאל מסיבי ומקרי שימוש חשובים. כמו תמיד, רק אתה יכול להחליט אם מטבע מקרים מתאים לתיק שלך. אנו ממליצים לך לעשות את המחקר שלך ולקבל את ההחלטה שאתה הכי נוח איתה, אם כי אנו אומרים שאם אתה מחליט לקנות מטבע Maker, עשה זאת במהירות בזמן שהמחיר עדיין ירד משיאו בכל הזמנים.

מחשבות אחרונות על מטבע יצרני MKR

מטבע Maker הוא אחד המושגים הטובים ביותר בכל המטבעות הקריפטוגרפיים, והוא מאפשר לקיים מטבע יציבות חזק כמו DAI. העתיד אינו ודאי, אך עם מוצר כה חזק וצוות בינלאומי כה מוצק של משתמשים ותומכים, אנו סבורים כי עתידו של מטבע Maker עשוי להיות עתיד מזהיר. אלה שמשקיעים ככל הנראה יתוגמלו בצורה נאה מכיוון שמטבע היצרן מאומץ באופן נרחב יותר ותעשיית הקריפטוגרפים צומחת כולה..