מטבע קריפטו קין | אפליקציית מיליון המשתמשים בונה מטבעות קריפטוגרפיים

קינ מנסה להיות חלק מהקפיצה האבולוציונית הבאה שלנו, והם יוצרים חבילת כלים של בלוקצ’יין לשם כך. טיפים ברשתות החברתיות לקבלת תוכן טוב, הצעת מחיר למקום בקבוצה פרטית עם משפיע או תגמול לאנשים עבור תוכן שנוצר על ידי המשתמשים הם רק שלושה מקרים לשימוש דוגמה ש- Kin הוכיח.

שיווק קינים מה הם אסימונים של קין?

Kin הוא מטבע קריפטוגרפי טהור. כמו ביטקוין, השימוש העיקרי בו הוא העברת עושר. ההבדל העיקרי הוא שקין שולח ערך סביב מערכת אקולוגית ולאו דווקא מארנק לארנק. בפלטפורמה המשתמשים ירוויחו את Kin על ידי מתן ערך לחברים אחרים בקהילה הדיגיטלית Kik באמצעות אוצרות, יצירת תוכן ומסחר. משתמשי Kik יוכלו להוציא את Kin על מוצרים, 6 שירותים ונכסים יקרי ערך אחרים המוצעים על ידי סוחרים, מפתחים, משפיעים ומשתתפים אחרים. הערך הנובע מכך יאפשר השקת מנגנון תמריצים כלכלי, Kin Rewards Engine, כדי להגדיל עוד יותר את המערכת האקולוגית. Kin Rewards Engine אמור לשחרר 60 אחוז מההיצע לאורך זמן בשיעור של 20 אחוז מהיתר לשנה. ובתמיד. לקין יש מכניקת אסימונים מורכבת למדי. יש לה היצע קבוע של 10 טריליון, מתוכם: 60% יועברו לקרן Kin ול- Kik Rewards Engine. 10% יימכרו במכירת האסימונים ו- 30% מוקצים מראש לקיק שמשוחרר ומופץ בקצב של 10 אחוזים לרבעון, למשך 10 רבעונים. יש היצע מוחלט של אסימונים אך רק חלק קטן מהאסימונים הללו נזילים בשוק. מנוע ה- Rewards Kin משמש לתגמול פרויקטים כמו בוטים, חברות או אנשים התורמים למערכת האקולוגית של Kik. קיק אינפלציהאסימון Kin בפועל יושם בבלוקצ’יין הציבורי של Ethereum כאסימון ERC20. הצוות משתמש גם בחוזים חכמים של Ethereum כדי להכניס 60% מסך ההיצע של Kin לנאמנות. כמו כל שאר האסימונים של ERC20, הוא מוגבל על ידי חוסר היכולת הנוכחי של את’ריום להגדיל ולגודש את העומס. קספר, Sharding, Plasma ו- Raiden הם רק חלק מהעדכונים המוצעים לרשת Ethereum שיתקנו את התפוקה האטית שלה.

המצב הנוכחי של האינטרנט הפרסומי?

האינטרנט הנוכחי מונטיזציה באמצעות תשומת לב. לייקים, קליקים והופעות שלך הם סחורה, ולחברה יש להם ערך דולר. המדיה החברתית הייתה ההתקדמות הטבעית. אנשים קיבלו מרחב מקוון וזהות באינטרנט. זה הגדיל את ערך תשומת הלב שלנו פי עשרה. תוכן משותף באופן מקוון ויש לו טווח הגעה אורגני. יש לנו תוכן ויראלי, ערוצי יוטיוב, דפי פייסבוק ממותגים, משפיעים בשווי מיליונים, וזה הפך לאחד הענפים הגדולים ביותר על פני כדור הארץ. Chamath Palihapitiya, מייסד ומנכ”ל Social Capital הסביר בראיון מדהים כיצד אלגוריתמים של מדיה חברתית ומונטיזציה של תשומת לב הביאו לאפקט תא הד. מה שאתה רואה בפייסבוק נקבע על ידי אלגוריתמים המפיצים תוכן שהכי הרבה אנשים מגיבים אליו. זו לעיתים רחוקות דעה מנוגדת, מכיוון שכך לא אנשים חושבים. אנחנו אוהבים לתייג ולקבץ דברים נכון ושגוי, שמרני וליברלי, בעד או נגד.

הפעל את ההשפעות של מחלוקת באינטרנט?

זה הולך עמוק יותר מאשר רק קיבוץ דעות יחד. כתיבת צדק חברתי היא מיומנות לגיטימית מאוד. אם תיכנס לאתר עצמאי כלשהו ותחפש אחר דונלד טראמפ, ברקזיט, משאלי עם לנישואין הומוסקסואלים, דיונים בחדר אמבטיה טרנסג’נדרית ותראה הצעות עבודה לכתוב קבוצות מאמרים בעד ונגד סוגיות חברתיות שנויות במחלוקת. למה? זהו תוכן הניתן לשיתוף בקלות המחזק במהירות את תחושתנו בנוגע לנושאים. אנשים דואגים לדברים האלה, בוודאי, אבל יש תמריץ כלכלי לתעשיות שלמות להאכיל בתגובות זועמות ולאגודלים. “ברשתות מבוזרות, הערך הכלכלי והממשל מופצים בין בעלי העניין ברשת ולא מרוכזים בארגון יחיד ומרכזי. בעלי העניין הם מייסדיה, המשקיעים, התומכים בה, האפוטרופוסים, המפעילים ובעיקר צרכניה. במערכות אלו, הערך הכלכלי שיוצר הארגון המבוזר מחולק בין כל המשתתפים, ומבטיח כי המשתמשים שיוצרים אותו יקבלו פיצוי על מאמציהם. ” – ציור לבן של קינ הוא לא יחלק אותנו

מי הם צוות ה Kin?

קרן קינ היא גוף ממשל עצמאי, ללא מטרות רווח, ודמוקרטי עבור חברי המערכת האקולוגית של קינ. מטרתה לפתח ולממן את פלטפורמת הכלים הבלוקצ’ינים של המדיה החברתית הזו ולנהל את Kin Rewards Engine. בהתחשב בכמה שהחברה הזו ציבורית ומבוססת, אני חושב שהצוות הזה יותר ממהימן. כל סוג של פעולה זדונית אינו נרתע מהנזק שהוא יגרום למוניטין שלהם והתביעה הייצוגית הבלתי נמנעת שתבוא בעקבותיה צוות ההנהלה של קיק המנדט של קרן Kin הוא לגדל מערכת אקולוגית פתוחה של שירותים דיגיטליים שהצרכנים יכולים לחקור ולמצוא בה בקלות, תוך מתן מפתחים פלטפורמה פתוחה ובת קיימא לפיתוח, אספקה ​​ושיפור שירותים אלה ולמשוך משתמשים. טד ליווינגסטון הוא המייסד של אפליקציית Kik לנייד, ובהרחבה קריפטוגרפיה של Kin. אתה יכול להתחקות אחר העניין שלו בבלוקצ’יין במשך שנים אם אתה עוקב אחר הפרסונה המקוונת שלו. הוא בא מרקע IT והנדסי הוכיח את ניסיונו הארגוני בכך שהקים את אחת מפלטפורמות המדיה החברתית המצליחות ביותר, והוא מצטרף במהירות לשורות רשויות קריפטוגרפיות בולטות באמצעות שימוש חכם ב בינוני ו ש ‘תכופים&הפעלות ביוטיוב. יש גם צוות המערכת האקולוגית של קינ המעורבים יותר בפיתוח אסימון ה- ERC-20 ובניית המערכת האקולוגית של פונקציונליות שתתקשר איתה באפליקציית Kik. צוות קינ

האם עלי להשקיע בסין?

הדבר הגדול ביותר שקין הולך עליו הוא שמדובר באסימון ERC-20 המקושר לפלטפורמה מסיבית של מדיה חברתית. קיק כבר בדק מטבע משחק שתגמל את המשתמשים על צפייה בפרסומות, ונפחיו עלה על נפחי המסחר של ביטקוין. “המפתח לחידוש זה היה התפיסה שמשתמשים לא יצטרכו לרכוש נקודות Kik אלא יוכלו להרוויח אותם בתוך האפליקציה. מיליוני משתמשי קיק השתתפו, וכתוצאה מכך היקף עסקאות חודשי ממוצע גבוה כמעט פי שלוש מהיקף העסקה העולמי של ביטקוין. ” הנתונים הסטטיסטיים האלה הם בין השנים 2014 ל -2016, אך עדיין מדובר בהישג מרשים. הצוות מתכנן לעשות משהו דומה עם מטבע קריפטוגרפי נדיף ולהרחיב את יכולות ההשתכרות מצפייה בפרסומת (משעממת להפליא) ועד להשתתפות פעילה ברשת. אני רואה פוטנציאל עצום עבור Kin לשבש קטעי שיווק שלמים. צפוי שיווק המשפיעים יהיה שווה 5- $ 10 מיליארד דולר בחמש השנים הקרובות. Kin היא פלטפורמת מונטיזציה ישירה שבה המשפיעים יכולים לעקוף את המודל המסורתי ‘מפרסמים משלמים לנו אנחנו משלמים לך’ המשמש את YouTube ופייסבוק. האם זה יכול להיות? סיום יחסי החתול והעכבר שמפרסמים רודפים משתמשים לפלטפורמה הבאה לרגע של ארביטראז ‘קצר לפני שהם דוחפים כל כך הרבה מודעות בגרונם שאנשים מפסיקים ללחוץ? גם אם זה לא. אני עדיין חושב שהקין הולך לירח.

כיצד להשקיע במטבעות קין?

מדריך המשקיעים השלם של Coinlist ל- Kin Coin מעמיק יותר בסיכויים לטווח הקצר והארוך של האלטקוין הזה לפני שהוא מסביר איך ואיפה לקנות אותו. עיין במדריך למידע נוסף על אבני דרך הקרובות, אירועים ואירועים אחרים בעלי ערך חדשות כאן.