מטבע קומודו (KMD) | מדריך ומידע מלא

מה זה מטבע קומודו?

מטבע קומודו הוא המטבע העיקרי המשמש בפלטפורמת קומודו. פלטפורמת קומודו היא פחית תולעים משלה. ננסה לכסות כמה שיותר כאן, אבל אתה באמת צריך להשקיע זמן במחקר ובקהילת קומודו כדי לקבל את הסיפור המלא והעדכני. להלן כמה מהנקודות החשובות ביותר, שנפרק מעט בהמשך. מטבע קומודו הוא מזלג של ZCash, המטבע שרבים (כולל עצמנו) הוא מטבע הפרטיות הטוב בעולם. Komodo מאפשר למשתמשים לשלוח "שָׁקוּף" עסקאות ו "בעילום שם" עסקאות, תוך שימוש בטכנולוגיית הליבה של ZCash, כולל zkSNARKS החדשניים. קומודו משתמשת בביטקוין בדרכים חשובות, אך מצאה דרכים לייעל את ביצועי הבלוקצ’יין של קומודו מעבר למגבלות הנוכחיות של ביטקוין. כורי ביטקוין יכולים לכרות מטבע קומודו בו זמנית עם ביטקוין, אך מנגנון הקונצנזוס המופעל על ידי בלוקצ’יין קומודו עצמו דומה יותר להוכחת ההימצאות האמורה. כמו מטבעות DPoS אחרים כמו ARK, משתמשי קומודו המחזיקים KMD בארנק של קומודו מקבלים תשואה שנתית של 5%. "סופרנט" היא פלטפורמה מאסיבית המפוקחת על ידי קהילת המפתחים של קומודו. הוא כולל טונות של כלים דיגיטליים שנועדו לשפר את החופש והאפשרות במרחב הבלוקצ’יין. זו הנקודה העיקרית עליה נרחיב בסעיפים הבאים.

חופרים עמוק יותר לפלטפורמת קומודו ולסופרנט

לקנות קומודו "סופרנט" הוא מונח כולל עבור פרויקטים מרגשים רבים שקיימים או מפותחים בתוך המערכת האקולוגית של קומודו. חלקם נגישים באמצעות לקוח פלטפורמת קומודו: חַרדוֹן. להלן כמה מהיישומים המעניינים והשימושיים ביותר בסופרנט:

  • דיקו. dICO היא פלטפורמה בפיתוח לביזור ולהבאת חופש למרחב ICO. נכון לעכשיו, אין פלטפורמה אחת טובה שדרכה משקיע יכול לקנות ICO. לכל ICO יש חוקים משלו, מרחבים רלוונטיים באינטרנט ומידע נחוץ שלעתים קשה להשיג. על ידי הבאת כל זה תחת קורת גג אחת, dICO תקל על המשקיעים ICO בהרבה. עם הכללתן של רבות מהטכנולוגיות להחלפה אטומית ואנונימיות שמקורן במערכת קומודו, יתכן וכלי זה יכול לשמש כדי לספק גישה ל- ICO זרים למשקיעים שייחסמו אחרת..
  • BarterDEX. BarterDEX היא בורסת מטבעות מבוזרת שנבנתה מתוך קהילת הפיתוח של קומודו. היא מחליפה מטבעות באמצעות החלפות אטום וכבר השלימה עשרות אלפי כאלה בהצלחה. לא רק שזה נוח; פירוש הדבר גם ש- DEX זה אינו תלוי בביטקוין כמטבע סחר בסיסי. ישנם יותר מ 80 מטבעות הנתמכים על ידי BarterDEX עם יותר בדרך. עם החלפות אטומיות והחלפה מבוזרת פונקציונלית, קומודו מקדימה את המשחק עם BarterDEX, לפחות בהשוואה כמעט לכל פלטפורמת קריפטוגרפיה אחרת..
  • ג’מבלר. ג’מבלר הוא מטבע מעורבב שנבנה ממש בתוך אגמה, ארנק הקונומו. למי שלא מכיר, "מערבלים" הן תוכנות המאפשרות אנונימיזציה של נתוני עסקאות אשר באמצעותן ניתן לעקוב אחר דרכן והבעלות על מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים. הם משמשים ברחבי האינטרנט, לעתים קרובות עבור Bitcoin, אך רבים הם יקרים ולא אמינים. שילובו של ג’מבלר באגמה הופך אותו לנוח לשימוש, ודמי השימוש שלו ב -0.3% עבור שימוש אינם גדולים בהשוואה לרבים מהמערבבים הגדולים והשרטוטים יותר בחלל הצפנה..
  • שרשראות בלחיצת כפתור. שקוראים לו "רשתות עמיתים" בשפת קומודו זו הזדמנות עבור משתמשי קומודו ליצור מטבעות קריפטוגרפיים משלהם ופרוטוקולי בלוקצ’יין. רשתות עמיתים מורידות מאוד את הרמה עבור מה שנדרש כדי ליצור בלוקצ’יין מעולה, ומכיוון שרשתות עמיתים יכולות לקבל תכונות של בלוקצ’יין ההורה קומודו (או לא, זה תלוי ביוצרים), בלוק-שרשראות אלה יכולות להיות מתוחכמות מאוד מהר..

זו אינה רשימה ממצה של הפרויקטים המפותחים בתוך Supernet, או פלטפורמת קומודו בכלל. אם אתה מעוניין להשקיע בקומודו KMD, עקוב מקרוב אחר ההתפתחויות בפרויקטים אלה וחדשים יותר.

מיהו הצוות שמאחורי קומודו?

לקומודו צוות מומחים מהימן שתעשיית הקריפטו הצליחה להכיר ולסמוך עליהם. יתר על כן, BitcoinDark שהופסק כעת ראה את כל המפתחים שלו מצטרפים לצוות קומודו השנה. BitcoinDark היה פרויקט טוב, עם רעיונות מעניינים רבים כיצד להפוך את המטבע הדיגיטלי לחזק יותר, שימושי עבור האדם הממוצע ומוגן לעתיד לאור הדינמיקה בתעשייה המשתנה. הנה מבחר מחברי הצוות הגלויים ביותר של קומודו. צוות פיתוח קומודו JL777, למשל, אינו למעשה איש קריקטורה עם כובע. במציאות, רק מקורבים לצוות קומודו יודעים בוודאות מי באמת JL777. זה לא צריך להיות מפתיע, בהתחשב בדגש של קומודו על פרטיות ואנונימיות. עם זאת, מייסד קומודו אולי אינו ידוע, אך אין זה אומר שהוא (היא?) שתק. לבדוק הראיון הזה מהשנה שעברה, למשל, כדי לראות כיצד JL777 נשאר חזק בהובלת קומודו, גם אם מעולם לא ראינו את פניהן. חברי צוות קומודו מרכזיים אחרים אינם בוחרים להיות אנונימיים. למיהיל פדרוב, למשל, יש אילן יוחסין משובח ו נוכחות ציבורית פעילה. צוות קומודו שנלקח בכללותו הוא המוח הראשי של מומחי הצפנה, מהנדסי מדעי המחשב, חלונות אבטחה וחדשני מטבעות קריפטו. יתרה מכך, קוד קומודו הוא קוד פתוח, כלומר מפתחים חיצוניים יכולים ויוצרים כלים אשר מועילים לפלטפורמת קומודו בכללותה, אם הם מאומצים על ידי צוות הקהילה ו / או המפתחים..

מדוע להשקיע במטבע קומודו?

כתבנו מדריך מקיף לקניית מטבעות קומודו, בו תוכלו לבדוק הוראות לרכישת KMD. אם אתה עדיין על הגדר, הנה כמה שיקולים עבור משקיעים קומודו KMD פוטנציאליים.

  • פרטיות הולכת להיות חשובה יותר ויותר במרחב הבלוקצ’יין. מכיוון שתאגידים גדולים כמו גוגל ו- IBM מתכוננים להיכנס למרחב הבלוקצ’יין, אתה יכול להמר כי פוטנציאל הפרטיות הטמון ברבים ממיזמי הבלוקצ’יין הגדולים ביותר כיום יעקוף. קיום מערכת אקולוגית מטבע-קריפטוגרפיה מפותחת המתמחה בפרטיות ובאנונימיות מלאה תהיה חיונית במרחב הבלוקצ’יין המתפתח להמשך עשור זה ואילך. קומודו הוא אחד המטבעות והפלטפורמות הבודדים שעומד להיכנס לפער הזה, ומספק אבטחה אמיתית גם כאשר הבלוקצ’יין עובר למיינסטרים..
  • קומודו KMD סבלה יותר מכמה מעמיתיה בהתרסקות הקריפטוגרפיה המתמשכת. בסביבות 20% ממחירו של כל הזמנים, התאוששות מקומודו תשמע רווחים אדירים עבור המשקיעים. אם אתם מאמינים במערכת האקולוגית של קומודו אך עדיין לא רכשתם, הרגע הזה בהיסטוריה (זה נכתב ב- 23 במרץ 2018) יכול להוות הזדמנות מדהימה להשקעה במטבע קריפטוגרפי..

ישנן סיבות אחרות להשקיע בקומודו KMD, אך אלה אולי המשכנעים ביותר. אם אינך בטוח, אנו ממליצים לך להקדיש זמן לבדיקת קומודו בעצמך. יש הרבה סרטונים, מאמרים וקהילות פעילות העומדות לרשותך. ראה מה תוכל ללמוד ולהשקיע כשתהיה מוכן.

מחשבות אחרונות על קומודו KMD

קומודו תופס מקום מעניין בתעשיית הבלוקצ’יין. מצד אחד, הם פלטפורמת פרטיות ואבטחה. מצד שני, הם מנסים להפוך את הבלוקצ’יין לאינסופי יותר ידידותי למשתמש, כאשר הטכנולוגיה הופכת למיינסטרים. האם ייתכן שפרויקט יעשה את שניהם? האם קומודו יכול להפוך לפרוטוקול הפרטיות המרכזי? רק הזמן יגיד, אבל אם קומודו יצליח אפילו בכמה מהתוכניות והפרויקטים השאפתניים הרבים שלהם, זה מטבע שהולך לשמור על ערכו לעוד הרבה זמן. צפו לראות התאמת מטבעות של קומודו ותעלה על שיאי כל הזמנים בשנת 2018.