שלוש שיטות פשוטות ומהירות להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים בחינם

הנוער היחסי של שוק המטבעות הקריפטוגרפיים, ותכונות כמו ביזור, הופכים אותו לשטח האידיאלי עבור מודלים להפצה בחינם או יותר דמוקרטיים עבור נכסי הצפנה הללו. מ”העלאת המודעות “לתגמולים עבור פעילויות בסיסיות, גלה כאן, 3 שיטות פשוטות להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים בחינם מהבית.

שיטות להרוויח קריפטו בחינם בשנת 2020משבר COVID-19 עורר עניין להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים בחינם מהבית.

הרווח Coinbase: עד 153 $ בחינם ללימוד יסודות קריפטוגרפיים!

Coinbase הוא אחד הקלאסיקות של יקום הקריפטו. פלטפורמת חילופי הקריפטוגרפים שנוסדה בשנת 2012 הצליחה להישאר על הרגליים כאחת החשובות והבטוחות בענף. החברה שבסיסה בסן פרנסיסקו סגרה בהצלחה עסקאות חסרות תקדים בפרויקטים שונים של מטבעות קריפטוגרפיה לקידומם באמצעות תכנית חינוכית פשוטה המועילה לכל הצדדים..

לפיכך, הם יצרו את מערכת Coinbase Earn, שתואמת את המשימה של Coinbase “ליצור מערכת פיננסית פתוחה, בה כל אחד בעולם יכול להשתתף.” המתודולוגיה להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות פלטפורמה חינוכית זו היא פשוטה:

  • ראשית, על המשתמש להיות בעל חשבון קיים בפלטפורמה או ליצור חשבון חדש.
  • בהיותם אחת מהבורסות הבטוחות והמוסדרות בענף, על המועמדים לאשר את חשבונם באמצעות אימות זהות פשוט.
  • על המשתמש להתגורר באחת המדינות הנתמכות על ידי הפלטפורמה. עד כה, Coinbase פתחה דלתות ליותר מ -100 מדינות. בדוק את הרשימה המעודכנת.
  • היכנס ל- Coinbase Earn ובחר באחד הקורסים הזמינים. אלה מחולקים לסרטונים קצרים וידידותיים מאוד. אחרי כל סרטון, עליך לענות נכון על שאלת בחירה פשוטה. אם התשובה נכונה, תקבל תגמול בתשלום במטבע הדיגיטלי המדובר.
  • נכון לתאריך של מאמר זה, ניתן לזכות בכמויות הבאות ובמטבעות קריפטוגרפיים בתוך מספר דקות:
  • עד 50 $ (דולר) ב- Stellar Lumens, מטבע ההשקעה בתשלומים חוצי גבולות בעלות נמוכה.
  • עד 50 דולר ב- EOS, מהמובילים בזירת הפיתוח המבוזרת.
  • 6 דולר בטזוס, אשר אלגוריתם הקונצנזוס ‘הוכחת ההימצאות הנזילה’ מהפך את הדרך בה אתה מרוויח הכנסה פסיבית
  • עד 52 דולר בקריפטוגרפיה החדשה של Orchid (OXT), שמפעילה שירות פרטיות רב עוצמה באמצעות רשת פרטית וירטואלית או VPN.
  • למרות שהתגמולים כבר אינם זמינים, משתמשים עדיין יכולים להשלים את הקורסים 0x, אסימון תשומת לב בסיסי, Zcash ו- DAI כדי ללמוד עוד על altcoins אלה.

קונצנזוס: מילת מפתח לייצור מטבעות קריפטוגרפיים בחינם?

בהזדמנויות רבות מנגנון הקונצנזוס שמאחורי מטבע קריפטוגרפי מכתיב את ההנחיות לביזור שלה ואת השיטות המאפשרות לכל אחד להצטרף ולקבל הטבות להשקעה או ביצוע פעילות ספציפית..

Proof of Work (PoW) הוא אלגוריתם הקונצנזוס הפופולרי ביותר והוצג בספר הלבן של ביטקוין עצמו כבר בשנת 2008. הוא אבן הפינה של הכרייה וקובע כיצד אישרו עסקאות ומוסיפים חסימות חדשות לרשת. באופן זה, האלגוריתם השולט ומיטיב עם האחראים על כריית הביטקוין כבר בנוי.

למרות שזו לא שיטה להרוויח כסף בחינם מכיוון שהיא דורשת השקעה ראשונית, כרייה היא פעילות דמוקרטית ורווחית בהזדמנויות רבות, המאפשרת לכל אחד להשתתף שיש לו את הכוח החישובי הנדרש על ידי הרשת הספציפית..

מנגנונים אחרים כמו “הוכחת השתתפות” מאפשרים היערכות של מטבע קריפטוגרפי ספציפי, שמרוויח הכנסה פסיבית פשוט על ידי הקפאת הכספים. זה עובד על מטבעות קריפטוגרפיים כמו Dash, NEO או Reddcoin. מצו, Teos משתמש במתודולוגיה דומה הנקראת ‘אפייה’, בה משקיעים יכולים להשתתף מבלי לעמוד במינימום ספציפי, מכיוון שהם יכולים להאציל את ההימור למשקיע אחר גדול יותר ולהרוויח ריבית.. מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו BAT מאפשרים לך להרוויח הכנסה קטנה פשוט על ידי הפעלת המודעות באפליקציית הדפדפן האמיצה שלך.

אילו פלטפורמות מאפשרות היערכות? באופן כללי, כל ארנק תואם יוכל לייצר את היתרונות הפסיביים באופן ישיר. כמו כן, כמה בורסות בחרו לשלב את המודל הזה באופן אוטומטי עבור כמה מטבעות דיגיטליים. דוגמאות מכילות:

Airdrops הם הדרך הקלה ביותר להרוויח קריפטו בחינם ללא מחרוזות

זו כנראה השיטה הפשוטה ביותר להשיג מטבעות קריפטוגרפיים מבלי לבצע השקעה כלשהי. בשנת 2019, blockchain.com החזיקה את אוויר האוויר הגדול ביותר אי פעם, עם יותר מ -125 מיליון דולר בכוכבי הלומן שהופצו למשתמשים בלמעלה מ -140 מדינות. כל משתתף קיבל בין $ 20 ל- $ 50 רק על ידי רישום בפלטפורמה ואימות חשבונו.

אבל מדוע כמה פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים מחליטים ‘לאבד’ הון על ידי מתן אסימונים שמאל, ימין ומרכז? הרעיון הוא ליצור מעורבות ומודעות למותג באמצעות שיטות הפצה אלה, שהכוונה היא ליידע את חובבי הקריפטו על היישום השימושי של מטבע מטבע חדש..

לפיכך, טיפות אוויר שכיחות יותר עבור אסימונים חדשים ומטבעות קריפטוגרפיים. למעשה, כמה מהצעות מטבע ראשוניות (ICO) מקצות לעתים קרובות חלק מההון שגויס להפצות מטבעות בחינם. באופן כללי, על המשתמשים לעמוד בפעילות פשוטה כלשהי שיוצרת מחויבות למותג, כמו לעקוב אחריהם ברשתות החברתיות, להירשם לניוזלטר, להפנות משקיעים חדשים או להוריד יישום מסוים. כמה אתרים מתמחים כמו airdrops.io ו airdropbob.com מוקדשים לרישום טיפות האוויר הפופולריות והנוכחות ביותר שיש.

ברזים יכולים גם להתגנב לקטגוריית טיפות אוויר: שיטות מקוונות פשוטות להשיג כמויות קטנות מאוד של מטבעות קריפטוגרפיים ממוקדים בקהילה, כמו דוגקוין..

לבסוף, למרות שלא הייתה שיטה להשיג קריפטו בחינם, מסחר בעל ידע ותמיכה הוא ככל הנראה השיטה החזקה ביותר להגדלת הון ההשקעה שלך. לפלטפורמות מסוימות כמו eToro יש כלים מתקדמים שיכולים לאפשר לאסטרטגיות שלך להתקדם לרמה חדשה לגמרי.