VeChain (VET) | המדריך והמידע הטובים ביותר

מה זה VeChain (VEN)

https://www.youtube.com/watch?v=sln7oKRqlmg מקרה השימוש המתוקשר ביותר עבור Vechain blockchain היא מערכת המשמשת למעקב ואימות מוצרי יוקרה. Vechain לא רק בונה בלוקצ’יין ומחכה לחברות שישתמשו ברשת שלהן. הם מייצרים חיישני IoTs, תגים ומכשירי RFID שניתן לתפור בתיקים או לתקוע לבקבוקי יין. VeChain פותר בעיית לקוחות נפוצה ונקודת כאב. סחורות מזויפות עולות לארצות הברית 29-24 מיליארד דולר מדי שנה, ואם קניתם אי פעם משהו ב- eBay, אתם יודעים שלמרות שתוכלו לנקוט באמצעים מסוימים כדי להבטיח את האותנטיות של הפריט, תמיד יהיה אמון / סיכון כלשהו. מְעוּרָב. תמונת תכונה של VeChainבמיוחד חיישנים ואינטרנט של מכשירי דברים יש שימוש חזק עם blockchain. רשת מאובטחת רק כמו הצומת החלש ביותר שלה. פריצה של מדפסות, תגי RFID, מכשירים חכמים ומכשירי IOT אחרים, היא בעיה נפוצה. הבלוקצ’יין אינו משתנה. הערכים מוצפנים וסופיים, ולא ניתן לשנות אותם. Vechain מתכנן לתת לחיישן ה- RFID הללו להוסיף עסקאות לפנקס הספרים, כך שהם אינם דורשים שום התערבות אנושית. תגי RFID יכולים גם לקרוא נתונים במרחק. דוכני אגרה הם דוגמה טובה. תלוי במערכת, אתה יכול לנסוע דרך אגרה במגבלת המהירות, והיא תקרא את ה- RFID שלך ותגבה חשבון. רק כדי להיות ברור, Vechain לא מתכוון לגרום לקוראי אגרה, אך זו דוגמה מובהקת לדיוק הטכנולוגיה מסוג זה. VeChain יכולה להשתמש בטכנולוגיה כדי לספור ארגז של בקבוקי יין שניתן לדחוף אותו למחסן ולשכוח ממנו. מידע עליו יאומת עם חשיבתו וייכתב אותו בכל בלוק חדש.

מטבע Vechain לניהול שרשרת אספקה

ניהול שרשרת הספקהלא רק סחורות מזויפות ווכיין בחר להתמקד בה. ניהול שרשרת האספקה ​​והובלה / אחסון מזון הם תחומים אחרים שזיהו שהבלוקצ’יין יכול להביא לתועלת. Vechain מושקעים רבות בבניית טכנולוגיית RFID פנימית וחיישני IoTs. זה טוב לרשת הבלוקצ’יין של Vechain ולמחיר של Vechain מכיוון שאפליקציות נוספות צריכות להיות שוות אימוץ מהיר יותר ומידע כדאי לצרכן. טמפרטורת הקלטה של ​​סחורות מתכלות תחסוך כסף בבזבוז ותסייע לחברות לזהות בעיות בלוגיסטיקה וברשתות האספקה. לכרטס יש דוגמה שאני מאוד אוהב להעביר סושי. סושי צריך להישמר מתחת לחמש מעלות כדי להיחשב בטוח לאכילה. מה אם בדרך לסופרמרקט או למגרש האוכל זה מתחמם? נהג המשאית אולי אפילו ידע שהמקרר לא עובד, אבל אם הוא / היא יוריד אותו וניסע למשלוח הבא הוא לעולם לא יחזור אליהם, נכון? אפליקציית Vechain לנייד כבר זמינה בחנות אפל ובחנות גוגל. זה הצד של הצרכן של Vechain. אם אתה רוצה לבדוק את האותנטיות של פריט שברשותך. יכולת לראות דברים כמו מי בבעלותו? איפה זה היה? ובאיזו תדירות השתמשו בו? כשאתה חושב על זה, זה קצת מפריע לכמה מכונות, אנשים ורצפות האוכל שלנו חייב לגעת, ואנחנו לא יודעים על זה כלום.

מכשירי האינטרנט של הדברים של Vechain

“VeChain משתמש ב- תערובת של טכנולוגיית בלוקצ’יין ושבב חכם משלהם למעקב אחר פריטים לאורך מחזור חייהם. ניתן ליישם את השבב החכם בהרבה פריטי IoT שונים כמו שבבי NFC, עוקבי RFID או קודי QR. ” Vechain Chipsשבב VeChain 3.0 מוצפן וכל מכשיר יוצר מפתח פרטי משלו לחתימת עסקאות בדומה לארנק חומרה. כל פריט, שקית, בקבוק מקושרים לכרטיס / תג חד פעמי. אם הכרטיס נשבר או מופרד מהמכשיר הוא כבר לא תקף, אך הוא מחזק עוד יותר את הרעיון שהשבב הוא חלק בלתי נפרד מהפריט, והם לא ישותפו או יועתקו למעבר של פריטי מרמה. VeChain מייצרים מגוון רחב של חיישנים כדי להוסיף פונקציונליות לרשת שלהם. יש להם חיישנים סביבתיים המודדים טמפרטורה / לחות / לחץ ברומטרי, חיישני אינרציה למד תאוצה / גירוסקופ / מצפן, חיישני גז וחיישני מיקום GPS / גלונאס / ביידו.

האם עלי להשקיע ב Vechain?

זו לגמרי דעתי, ואני בשום אופן לא מוסמך או מורשה לתת ייעוץ פיננסי, אבל אני חושב ש- Vechain הוא אלטקוין מוערך מאוד שיש לו פוטנציאל מוביל. ניהול שרשרת אספקה ​​ואימות של מוצרי יוקרה אולי לא נשמע כמו השימוש החדשני ביותר בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, אך אלה בדרך כלל בעיות בלתי פתירות שעולות לעסקים מיליארדים. אך האם נוכל פשוט להתמקד בשותפיו של Vechain במהירות? במקום לכוון לסוחרים באופן אינדיבידואלי, Vechain דאג לחברות ניהול שרשרת האספקה, והן יצרו שותפויות עם ענקים כמו מחיר Waterhouse Coopers, חברת השירותים המקצועיים הגדולה בעולם, ו DNV GL, חברת שרשרת אספקה ​​ארגונית מסיבית שתשתמש בכל מיני שימושים עבור Vechain. שותפים Vechainהשותף המשמעותי מכולם הוא הממשלה הלאומית הסינית. הם התחייבו להשתמש ביכולות המעקב של Vechain בבניית עיר שלמה. “בשל מצב האקלים המתאים ועלות החשמל הזולה, הוטל על האזור החדש של גוויאן להפוך למרכז הנתונים הלאומי של המערב. האזור החדש יתמקד בכבדות בתעשיות היי-טק, כולל Big Data, Blockchain, Cloud Computing ו- Smart Solutions. האזור החדש יאכלס מרכזי נתונים מרכזיים של מנהיגי תעשייה, למשל, צ’יינה טלקום השקיעה 7 מיליארד יואן, צ’יינה מובייל השקיעה 2 מיליארד יואן, וצ’יינה יוניקום השקיעה 5 מיליארד יואן בבניית מרכז נתונים משלהם בתוך גויאן חדש. אֵזוֹר. מיקרוסופט ואפל השקיעו מעל מיליארד דולר בעוד יבמ, Huawei, טנסנט, פוקסקום יבנו מרכזי נתונים משמעותיים גם באזור גוויאן החדש. ” שותפות ברמה הלאומית גוויאן נחשב לאזור כלכלי מיוחד. כמו שנזן וז’וחאי שהפכו במהרה לכמה מהערים החשובות ביותר בסין, ובהרחבה, לעולם. עוד עניין מעניין הוא שגוויאן מתוכנן כמרכז לגידול יין בסין. סין היא צרכנית היין החמישית בגודלה בעולם, אך באותה מידה כמו 50% מהיין הנצרך מקומי הוא מזויף נושא שכנאי מתכנן לטפל בו.

צוות Vechain

צוות VeChain בדף Reddit שקיבלתי זאת מטענות כי ועדת ההיגוי של Vechain מורכבת מאנשים מבריקים ומכובדים בשלל ענפים. אם אני מסתכל על הרקע של כמה מחברי הצוות האלה, אני לא יכול שלא להסכים. בפרויקט זה יש מספיק כישרונות בכדי לבנות ולהשיק את ה- mainnet שלהם, והם כבר בונים חיישני IoTs וחומרה.. צילום צוות VeChain לו יאנג (סאני לו), מנכ”ל וג’יי (ג’יי) ג’אנג, סמנכ”ל כספים, הקימו את ווכיין. ג’יי (ג’יי) ג’אנג עבד בשתי מחברות רואי החשבון ‘ביג 4’ – PwC ו- Deloitte והצטרפה ל- VeChain כמובילה של מסגרות ניהול מסגרות הבלוקצ’יין ומסגרת ניהול הנכסים הדיגיטליים שלהן. זה מתחיל להיות הגיוני כיצד מטבע ההשקעה הזה מבטיח לו שותפים, אבל אני חושב שמבחינת משקיע זה דבר טוב. השווקים באסיה הוכיחו שוב ושוב, שאנשי תאגידים מחוברים היטב קשורים לחברים טובים. קח למשל את טרון. זהו מטבע ששווה ערך דולר ביכולתו של ג’סטין סאן ליצור שותפויות. תמונה במלוא הרצינות הם צוות כישרון מאוד. זה כמו משתמש Reddit קריפטורי אמר, "פחות מ -1% מהעסקים בעולם יכולים אי פעם לקבל ייעוץ ברמה זו בכל זאת עבודה ממוחות עילית כמו אלה בדירקטוריון. האם מוחות אלה עובדים כעת על טכנולוגיה מתפתחת? יאללה, זה גדול."