גרף מחיר אדווה | שיעור XRP בזמן אמת

אינדיקטורים לביצועים חיים של אדווה מחיר

(XRP)

אַדְוָה

מחיר

דירוג CMC

שינוי 1H

שינוי 24 שעות

שינוי של 7 ימים

נפח 24 שעות

מקסימום אספקה

סך ההיצע

מחזור אספקה

שווי שוק

קנה אדווה עכשיו!

סיכום מחיר אדווה

ריפל מתגאה בתור אחד מהפרויקטים המוקדמים ביותר של טכנולוגיית הבלוקצ’יין שרלוונטיותם המשיכה לגדול לצד שוק הקריפטוגרפים. המוצר המוכר ביותר של הפרויקט הוא XRP, שהוא האסימון המקורי של XRP Ledger. במהלך 24 השעות האחרונות של המסחר (בזמן כתיבת שורות אלה), מחיר ה- XRP הראה רעב גדול לפריצה משמעותית כאשר הוא טיפס ב -3.9% לרמה של 0.2317 דולר..

התבוננות במחיר ה- XRP לספטמבר 2020 מספרת סיפור אחר. ככלל, המגמה לתקופה זו הינה דובית אך עם מספר רב של גירויים. השנה האחרונה מבלבלת עוד יותר, כאשר פעולת המחירים ניסתה לעלות פעמיים מעל רמת ההתנגדות של 0.3 דולר ללא הצלחה. ברור שהתדירות הגבוהה של תנודות המחירים מרמזת על כך שמשקיע טוב תמיד יבקש לקבל מידע על התפתחות המחיר לקבלת החלטות טובות יותר..

היסטוריית מחיר אדווה

אדווה כפרויקט שירותי תשלום דיגיטלי קדמה לעידן הבלוקצ’יין. ראיין פוגר זוכה כמקור הרעיון של אדווה עוד בשנת 2004, אך רק בשנת 2012 הגו כריס לארסון וג’ד מק’לב תכנית מוצקה. בזמן הקמתו בשנת 2012 נקרא הפרויקט OpenCoin.

המהדורה הראשונית של XRP הייתה בשנת 2012, אך היסטוריית המחירים של המטבע הדיגיטלי החלה ב -5 באוגוסט 2013, כאשר מטבע XRP אחד השיג 0.0059 דולר. מקרה השימוש העיקרי של ריפל הוא מערכת הסדר ברוטו בזמן אמת (RTGS) המיועדת לעסקים גדולים ולבנקים. ספר החשבונות XRP תומך גם בהחלפת מטבע ובעברת כספים חוצה גבולות. Ripple טוענת כי פרוטוקול הקוד הפתוח המופץ שלה מבצע עסקאות בחשבונות XRP מיידיות, מאובטחות וזולות.

למרות שהפתרונות של ריפל היו מהפכניים, המוסדות הפיננסיים (צרכני היעד העיקריים) לא מיהרו לאמץ אותם. מסיבה זו, שוק ה- XRP המשיך לבצע ביצועים נמוכים עד לתחילת שיגעון הקריפטו בתחילת 2017. בין אוגוסט 2013 ל -13 במרץ 2017, מחיר ה- XRP צמח ב -5% בלבד. נהפוך הוא, שיגעון הקריפטו בסוף שנת 2017 הניע את XRP 61,835% ל -3.84 דולר ב -4 בינואר 2018. כל זה קרה רק בתשעה חודשים.!

לפני עליית המחירים של XRP לשנת 2018, ל- Ripple כבר היו פתרונות שימושיים, כולל XCurrent, RippleNet ו- xRapid, אך הם החלו למשוך תשומת לב רבה יותר לאחר עליית המחירים. זו הסיבה שהמטבע הדיגיטלי שמר על יתרון של כ -600% מעל מחיר העלייה לפני שנת 2017.

חיזוי מחיר אדווה

Ripple XRP שמר על מעמדו כאחד המטבעות החשובים ביותר לזמן רב ב- cryptoverse ו- CoinMarketCap מדרג אותה במקום הרביעי כיום. מאז הקמתה, XRP הרוויחה למשקיעים החזר ROI של 3,841.26%. זה אולי נובע מההצלחה היחסית של ריפל לבסס שבילים אמיתיים בעולם הפיננסים המסורתי. מהפכה בעסקאות חוצות גבולות ותשלומים בינלאומיים נותרה בראש סדר העדיפויות של Ripple, המספקת את הבסיס לפוטנציאל העתידי של XRP.

מחיר ה- XRP סבל (כמו מטבעות רבים אחרים) מחורף הקריפטו של 2018, אך הוא מתאושש אט אט. בשלושת החודשים האחרונים, XRP רשמה רווח של 26%, ויש מקום לצמיחה נוספת. לקהילת ה- XRP יש צמתים מאמתים הפרוסים בכל רחבי העולם, מה שהופך את עסקאות ה- XRP למהירות ויציבות. מסיבה זו קיימת אפשרות עצומה שהמטבע הדיגיטלי יאסוף יותר תמיכה בהמשך, במיוחד מצד הארגון.

ההופעה העדכנית של XRP מראה כי היא שואפת לציון של 0.30 דולר, ואולי עולה עליה. ייתכן גם שמחיר ה- Ripple עשוי לגעת ב- $ 1 לראשונה זה שנתיים לפני סוף השנה. בהמשך, XRP עשוי ליצור שיא שיא חדש, במיוחד אם XPring ו- RippleNet אוספים תמיכה רחבה.

מתאם בין אדווה & ביטקוין

המתאם בין Ripple לביטקוין הוא חיובי מה שאומר שערכו של Ripple עולה עם עליית מחיר הביטקוין. בהשוואת מחירי הביטקוין והאדווה לתקופה של 90 יום, התקבל מתאם של 0.79.

טיפ מומחה למחיר ה- XRP

XRP הייתה השקעה נהדרת מאז שהושקה. גם אז היא שומרת על פוטנציאל עצום להתעלות על ביטקוין. פוטנציאל זה נובע מהבסיס החזק שיצרו הפתרונות הקנייניים של ריפל. אין ספק ש- XRP ייהנה מאוד מאימוץ רחב של פתרונות כמו xRapid ו- RippleNet. אבל איך תוכלו לנצל את הפוטנציאל הזה? הדרך הטובה ביותר לזהות עסקאות שעלולות להיות רווחיות ב- XRP היא לבצע ניתוח טכני יסודי בעזרת אינדיקטורים כמו ממוצע נע פשוט (SMA) וערוצים..

על אדווה

בעיקרו של דבר, ספר החשבונות XRP הוא פלטפורמת תשלומים גלובלית שמטרתה לפתור חלק מהבעיות שהמגזר הפיננסי המסורתי מצא כי הן בלתי אפשריות, כמו מהירות העסקאות והעלויות הנלוות..

לפרוטוקול Ripple יש כל כך הרבה פוטנציאל להפוך את הענף הפיננסי לראשו, עד ש- MIT Technology Review לפברואר 2014 כינה אותו לאחד הפרויקטים החכמים ביותר הממוקדים במימון בעולם. כבר עכשיו, RippleNet נותנת לחברה למען טלקומוניקציה פיננסית בין-בנקאית עולמית (SWIFT) רווח על כספה והפרויקט עדיין לא הבשיל. לפיכך, הסיכויים להעלאת מחיר XRP בעתיד הם גבוהים במיוחד.

ערך אדווה בהשוואה למטבעות מטבעות אחרים

שאלות נפוצות

 1. 1. האם זה הזמן הנכון להשקיע ב- XRP?

  נכון לעכשיו, XRP נסחרת קרוב לתחתית למרות הפוטנציאל העצום של הטכנולוגיה הבסיסית שלה לחולל מהפכה במימון. ניתן להסיק כי המחיר המדוכא של XRP נובע מפחד כללי מקריפטוסים אך כאשר ואם השוק ישנה את דעתו, XRP יועד לרמות שמעבר ל 100 $ בפחות מחצי עשור קדימה. ככזה, אין זמן טוב יותר להשקיע ב- XRP מאשר היום.

 2. 2. כיצד יכול משקיע לקנות XRP?

  שוק ה- XRP הוא עצום, והמטבעות זמינים בבורסות קריפטוגרפיות רבות. כמעט כל חילופי הקריפטו הגדולים מציעים XRP בתמורה למטבע פיאט או קריפטו אחר. אתה יכול להשקיע ב- XRP על ידי קנייה והחזקת המטבעות כדי למכור אחר כך, או שתוכל לסחור ב- CFD מבוסס XRP.

 3. 3. מהו פוטנציאל השיא של XRP בשנת 2021?

  שווי ה- XRP העתידי תלוי מאוד במעלליו של פרויקט Ripple בענף הפיננסי. כבר עכשיו, אדווה הראתה את הפוטנציאל לשקשק מוסדות מבוססים כמו SWIFT. אם פתרונות כמו xRapid ו- RippleNet יזכו לאימוץ נרחב בעתיד הקרוב, XRP עשוי להגיע לשיא של 100 דולר בסוף שנת 2021.

 4. 4. האם מחיר ה- XRP תנודתי מדי?

  זה תלוי איך אתה רואה את התנודתיות. מחיר XRP התייצב מאוד מאז חורף הקריפטו 2018. שוב, השוק מתחיל לראות את כוחה של אדווה מעבר למסך ההייפ הקריפטו. מסיבה זו, מחיר ה- XRP הפחית את תדירות התנודות כשהוא מתכנן את דרכו מחוץ לתחתית הנוכחית.

 5. 5. כיצד משפיעה כלכלת Ripple על XRP?

  ריפל הגדירה את היצע ה- XRP ב 100 מיליארד. כמו כן, צוותו של מקאלב הפיץ את המטבעות באופן שתומך ביציבות ונמנע מהשפעות מאכלות של אינפלציה. למעשה, זו אחת הסיבות לכך ש- XRP נשאר יציב לאורך השנים. בקיצור, כלכלת Ripple תהפוך את ה- XRP ליותר יקר בטווח הארוך.