מהדורת Ethereum 2.0: כיצד לשחק נכון בקלפים שלך

הקריפטוגרפיה השנייה בחשיבותה בשוק על ידי שווי שוק קרובה מאוד למה שיש הרואים בקפיצה הגדולה בטכנולוגיה שלה. זירת הפיתוח המבוזרת התקדמה בצורה ניכרת מאז שהושקה בלוקצ’יין את’ריום בשנת 2015, ופתחה את הדלת לעשרות מתחרים שהציעו יישומים שונים לבניית dApps. מאמר זה עוסק בטיפים ורעיונות להכנה לשחרור Ethereum 2.0, גרסה חדשה של אתר שיכולה להשתיק את הביקורת על מדרגיות בקריפטו זה..

מהדורת Ethereum 2.0: מהם התאריכים המשוערים?

למרות שזהו אחד האירועים הצפויים ביותר בתעשיית הקריפטו בחודשים האחרונים, שחרורו של Ethereum 2.0 התעכב בכמה הזדמנויות, אך סוף סוף יכול להגיע בשבועות הקרובים. צוות הפיתוח לא נתן תאריך ספציפי להשקת שדרוג זה לרשת את’ריום, אולם אנו מציגים את הרמזים האחרונים לגבי השקתו:

 • בחודש מאי, דיכוטומיה הכותרת יצרה בלבול סביב שחרורו של Ethereum 2.0. מייסד שותף של Ethereum ויטליק בוטרין אמר כי יולי הוא עדיין החודש במפת הדרכים לשדרוג. עם זאת, לאחר שמתאם רשת הבדיקות – אפרי שודון – הכחיש את המידע, אישר בוטרין שמדובר בבלבול..
 • לפי מקורות מרובים, מידע ברשתות החברתיות ובמאגרי הקוד הפתוח עצמם, “ציד באגים” בקוד האט את שחרורו.
 • למרות שלא ברור אם הצוות ישיג פריסה ביולי, הבדיקות החלו סוף סוף ב -10 ביוני. חברת Blockrychain Prysmatic Labs הודיעה על השקת רשת בדיקות עבור בלוקצ’יין אתר 2.0.

היערכות אתריום 2.0: השינויים שהגרסה החדשה של האתר תביא

השנים שלאחר השקת את’ריום הביאו לשולחן מתחרים רבים שניסו לעקוף את המשוכה העיקרית של המערכת האקולוגית: מדרגיות. למרות העוצמה והיכולת של רשת אתריום לעבד עסקאות, בקשות וכללים אחרים של החוזים החכמים שלה, התכנון הראשוני שלה לא צפה צמיחה מהירה כה אקספוננציאלית, שמשאירה כיום עקבות מגבילים ברשת שלה..

ETH הוא לא רק מטבע קריפטוגרפי כשלעצמו, אלא הוא מאכלס אחוז גדול מהאסימונים המרכיבים את תחום הקריפטו. על פי אתרסקאן, יש יותר מ -1,000 אסימונים שונים תחת פרוטוקול ERC20 ויותר מ -5,000 המשתמשים בפרוטוקול ERC721. זה אילץ את צוות הפיתוח ליישם פתרונות חזקים יותר המאפשרים לקחת יכולת עיבוד רשת לרמה הבאה.

אחד החידושים שהוא יביא יהיה פיצול הנתונים על הבלוקצ’יין, טכניקה המכונה sharding, שכבר מיושם על ידי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו Zilliqa. במילים פשוטות, השבירה שוברת את כל הרשת ל”רסיסים “קטנים יותר (שרשראות רסיסים) הפועלים במקביל וסינכרוני. לפיכך, הרשת הופכת ליעילה יותר ככל שהיא גדלה.

זה מוסיף שכבה גדולה של מורכבות שהאטה את הפריסה המהירה יותר ברשת, מכיוון שיש צורך בתכנון פרוטוקול חזק מאוד לאבטחת הרשת ואימות העסקאות..

אבל אבן הפינה של Ethereum 2.0 תהיה הימור מוחלט. הרשת תעביר בהדרגה כל מנגנון Proof of Work (PoW) ותהפוך למערכת אקולוגית המבוססת אך ורק על רשת Proof of Stake (PoS). נכון לעכשיו, הרשת מבוססת על שילוב של שניהם. ישנם מומחים הסבורים כי הדבר יועיל לעתיד ה- ETH.

תחזיות ודעות על שחרורו של ETH 2.0

 • באותו קו ההימורים באת’ריום 2.0, המשקיע אושו ג’ה הביע את התלהבותו מהטמעת מודל זה ברשת. בתוך ניתוח שפורסם על ידי CoinDesk, Jha מנתח כיצד יישום ההשתתפות הקולקטיבית יהיה הטריק של ETH להיות עתודה בעלת ערך פונקציונלי. “ההימור תמריץ להחזיק ETH בצומת שיכול לשמש את הרשת כדי לאמת עסקאות.”
 • אַחֵר האנליסטים סבורים שחלק מההיבטים הפסיכולוגיים של השוק – כמו “פחד להחמיץ” (FOMO) – והתמיכה האפשרית של פלטפורמות כמו Coinbase להרוויח הכנסה פסיבית על ידי העמדת ETH עשויים לקיים עצרת במחיר Ethereum..
 • עם זאת, מומחים אחרים סבורים כי המתחרה ההימורי יהיה טכנולוגיה מבוזרת אחרת; DeFI. פרוטוקולי הלוואות בטכנולוגיית מימון מבוזרת יהיו המתחרים החדשים של Ethereum 2.0.

ניתוח טכני קצר של ETHUSD

למרות שמומחים רבים מציינים כי זהו זמן אידיאלי לרכוש את’רום לפני השקת השדרוג, חשוב תמיד לראות מה מציבים התרחישים הטכניים השונים. כאשר מסתכלים על הגרף נצפים מספר אינדיקטורים מעניינים:

 • ברור מוצלב זהוב נצפה בממוצעים הנעים (SMA50 – SMA200) באמצע מאי. אינדיקטור זה הצליח להתאחד במשך שלושה שבועות ויכול להצביע על הטיית מחירים חיובית בטווח הבינוני.
 • מעבר מוצלב שורי נוסף מעיד על ידי פריצה הפוכה של עקומת ההמרה (טנקן-סן) מעקומת הבסיס (קיג’ון-סן) בענן איצ’ימוקו. עם זאת, כאשר קורה מתחת לענן קומו, המחוון השורי פחות חזק.
 • ביחס לרמות הריבית, ETH תומך כרגע בסביבות 225 דולר, רמה המסומנת בבירור על ידי נסיגות פיבונאצ’י. התמיכה הבאה תימצא בסמוך לקו הפסיכולוגי של 200 $, עם טווח יעד שבין 190 $ – 200 $.
 • בדרך השורית, אתר יכול לבדוק התנגדות בסביבות 260 $, לפני שנסע לרמות הבאות סביב 285 $, 305 $, וטווח מאוד תנודתי בין 330 $ ל -360 $.
 • ה- RSI היומי מציג מצב בריא מבלי ליפול בסביבת רכישת יתר או מכירת יתר.

ETHUSD (1D). ניתוח טכני בשעה 12:20 (GMT) ב- 12 ביוני 2020