מטבע מטבעות QTUM | המדריך והמידע הטובים ביותר

הסביר קטום

Qtum (מבוטא Quantum) היא פלטפורמת העברת ערך פתוחה המתמקדת ביישומים מבוזרים ניידים או DAPP. מה שמעניין ב- QTUM הוא שהכלי השירות שלו נובע מגישור בין שני המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר, ביטקוין ואת’רום. ביטקוין הוא מטבע קריפטוגרפי במובן הטהור ביותר. היא תוכננה להיות רשת העברת ערך. Ethereum היא פלטפורמת חוזה חכמה. בחודש מרץ 2017, QTUM ניהל ICO כשהוא מציג משהו אחר. “QTUM מכרה את האסימונים בשווי של יותר מ -10 מיליון דולר אחרי 90 דקות בלבד, ובסופו של דבר גייסה שווי כולל של 15.7 מיליון דולר לפני שהפסיקה את הקמפיין מוקדם אחרי 5 ימים בלבד. הם גייסו סכום כולל של 11,156.766 ביטקוין (BTC) ו- 77,081.031 אתר (ETH) תמורת 51 מיליון האסימונים של Qtum שהופצו לציבור. ” – מה זה QTUM QTUM מנהלת חוזים חכמים ומעבירה ערך על מזלג של מטבע הקריפטו המוכח ביותר בתעשייה. יש לו מקרה שימוש זהה לזה של את’ריום וביטקוין: דאפים, מחשוב מבוזר, החלפת ערך והפעלת חוזים חכמים.

השיווק של Qtum מתמקד בלקוח ארגוני

“המטרה שלהם היא להקל על המעבר ממערכות מדור קודם בארגונים מזדקנים לפתרונות מבוססי בלוקצ’יין המגדילים אוטומציה ומפחיתים עלויות.” CoinCentral אין שום היבט בטכנולוגיה שהופך את Qtum למתאימה במיוחד למקרה השימוש הזה, אך לפתרונות מבוססי בלוקצ’יין ארגוניים יהיו נפחי עסקאות גבוהים; ולמרות שמדובר בנישה תחרותית בה עשרות פתרונות blockchains הופכים להיות שימושיים במהירות, זו תעשייה ששווה מיליארדים ויהנה מהטכנולוגיה של blockchain. ניתן ליישם במהירות חוזים וטאפים של Ethereum במהירות ב- Qtum. מכיוון שטכנולוגיית הבלוקצ’יין אינה מוסדרת, כל מקרה השימוש של Qtum יכול להיות גניבה מאת’רום והוזלת דמי העסקה. לא מוסרי? אולי, אבל עדיין בעל ערך רב.

איך Qtum עובד?

מבקרי Qtum אומרים שזה לא יותר מאשר Ethereum + Bitcoin, אבל זה באמת רעיון חזק. QTUM משתמש בפרוטוקול הוכחת יתד כדי לזייף חסימות. בניגוד לביטקוין ואת’ריום, מטבעות בבלוקצ’יין Qtum אינם ממוקשים ונחשפים עם הוכחת עבודה. במקום זאת נקראים בלוקים באמצעות פונקציה ומוקצים באופן פסאודו לאמתנים כדי להצביע על הלגיטימיות שלהם. מאמת יכול להיות כל אחד, אבל עליו להמר סכום של Qtum. בגלל הדמיון שלו לאת’ריום, אתה עשוי לצפות מקטום שתאחסן מטבעות שהוחזקו בחוזה חכם, אך Qtum במקום זאת משתמשת בקוד קוד ובעסקאות בסיסיות של סקריפט ביטקוין כדי לעקוב אחר ההימור והכספים שנוצרו. Qtum אינו דורש נעילת המטבעות שלך. זה רק דורש שהמטבעות יתבגרו במשך כ -20 שעות לפני שהם יכולים לשמש להימור.

הימור מטבעות Qtum

“עבור כל בלוק שנוצר בבלוקצ’יין Qtum (בלוק אחד כל 2 עד 3 דקות), תגמול של 4 QTUM יינתן לארנק / צומת רשת Qtum שמגדיר מטבעות. אין כמות מינימלית של מטבעות QTUM שעליך להפקיד, אך הסבירות לקבלת תגמול ההימור תלויה בכמה מטבעות QTUM שהארנק / הצומת שלך מחזיקים (ביחס לשאר הארנקים / צמתים ברשת Qtum). ” – הדרכת קיום Cryptominder Qtum במקום להשתמש בכוח חישובי, הבלוקצ’יין מאובטח על ידי בקשה ממשתתפי הרשת, שכבר מושקעים רבות בקטום, להצביע ולהמשיך בתוקף הרשת..

הפיתרון של דבר של קאטום

ההבדל המעניין בין ההימור ברשת את’ריום המתוכננת לקטום, מוסבר בהצהרה זו של א חבר צוות Qtum ב- Reddit. “קטום מתכננת לספק פיתרון אחר לבעיית דבר שלא עומד על כף המאזניים ולעולם לא תעניש קבוצות שמתנהגות כהלכה מלבד להדיח אותן מהרשת. אנו מאמינים כי לא ניתן להפוך שום תוכנה למושלמת, ולכן הסיכון שבאג גורם להתנהלות לא נכונה של ההימור ולאיבוד מיליוני דולרים אינו מקובל עלינו “- הפתרון של Qtum שאינו מונח על כף המאזניים ייושם בשנת 2018 ויהיה קונצנזוס אופציונלי. תכונה (כלומר, אין צורך במזלג וכו ‘). ביסודו של דבר, נניח נתונים על בלוקצ’יין הביטקוין שניתן לאמת אחר כך באמצעות SPV. זה גורם לכך שלא יהיה אפשרי עבור תוקף לשקר כאשר נוצר בלוק מסוים, שהוא הווקטור הגדול ביותר המשמש לבניית מערך התקפה דבר שעל כף המאזניים. ”

שכבת הפשטת החשבון של Qtum

אם אתם מכירים את ביטקוין ואת’רום, אולי תדעו כי ביסודו הטכנולוגיה שמאחורי שני המטבעות הקריפטוגרפיים שונה. ביטקוין משתמש במשהו שנקרא UTXO. ראה הבלוקצ’יין של ביטקוין אינו מתעד יתרות בחשבון. כאשר אתה פותח את הארנק שלך ורואה שיש לך 0.4 מתוך 4000 BTC אתה רואה מספר שהארנק מ- UTXOs מברר עליו. תפוקות עסקאות שלא הושקעו הן בדיוק איך שהן נשמעות. Bitcoin_Transaction_Inputs_and_Outputsלכל בלוק נכנס קלט ויוצא יוצא. כשאתה כולל עסקה בבלוקצ’יין, העסקה הזו קיימת לנצח. זה ייכלל כעסקה שלא הוצאה בלוקים שונים עד שתוציא אותה. לעומת זאת, Ethereum מבוסס על חשבונות והוא רושם רישום של יתרת חשבון. קל יותר לכתוב קוד על חסימות מבוססות חשבון. חוזים חכמים הם רק חשבונות. מה ש- Qtum עשה מאפשר לחוזים חכמים עם UTXOs. Qtum AALQtum עשה זאת באמצעות שכבת הפשטת חשבון. ה- AAC מתקשר עם מכונה וירטואלית של Ethereum, באמצעות תהליך טכני מאוד אך בעל עדיפות בתכנות מחשבים ורשתות..

האם עלי להשקיע בקטום?

Qtum Ignition (רשת ראשית) שוחרר על פי לוח הזמנים ברבעון הרביעי של 2017. מאז זרם קבוע של חדשות והתפתחויות מצאו את דרכם בפורומים הפעילים של Reddit, מאמרים בינוניים והודעות לעיתונות. ל- Qtum יש את הטכנולוגיה, המוצר מפותח באופן פעיל והצוות יודע לשמור על המשקיעים. מפת הדרכים של Qtumמפת דרכים מובנית מתארת ​​את הצעדים שקריפטוגרפיה של Qtum מתכננת לבצע בשנים הקרובות. מנקודת מבט של משקיע, כל זה מאוד חיובי. Qtum הוא שיפור בחלקים הטובים ביותר בביטקוין ובאת’ריום. כמו שאמר חבר צוות Qtum ברדיט. “עם אפשרות עם segwit הביטקוין מסוגל לעשות 7tx / s ל- Qtum יש segwit, זמן חסימה בסביבות 2 דקות ו -2 מגה בלוקים. זה מאפשר ל- Qtum להתמודד עם 70 טקסים לשנייה בשרשרת היום. עם DGP ניתן לשנות את זמני החסימה והגודל כדי לאפשר פחות / יותר עסקאות בטווח הקצר. עם רשתות ברק ורשתות תשלום אחרות מחוץ לרשת, האפשרות גבוהה הרבה יותר (היתכנות של 20,000 טפסים בתוך 12-18 חודשים). ” ניתן ליישם שיפורים ברשת אתריום וביטקוין במהירות ברשת Qtum. השקעה ב- Qtum אינה בלי סיכונים, אך יש לה יסודות טובים יותר מאשר מטבעות קריפטוגרפיים עם שווי שוק של פי 10. הדאגה הגדולה ביותר שלי היא כיצד הם שיחקו את הבעיה שעל הפרק, אך גם הפתרון שהציגו הגיוני. רק משהו לפקוח על המשך קדימה.

צוות Qtum

הצוות של Qtum הוא חבורה מוכשרת של אנשי עסקים מנוסים ו IT הממוקמים בסינגפור. פטריק דאי הוא מנכ”ל, מייסד וחזית של קוווטום. הוא רק אחד מתוך 18 חברי הצוות הרשומים באתר Qtum. שימו לב של- YunqI “כספאל” אוייאנג יש 21 מדליות זהב לקוביות של רוביק, אני לא חושב שניתן יהיה להתעלם מהתרומות שלו לפרויקט זה.. ל- Qtum יש גם כמה שמות קריפטו גדולים שמופיעים כתומכים באתר שלהם. קשה לאמוד את מעורבות השמות הרשומים. האם זו ההמלצה החדשה לסלבריטאים, או שרוג’ר ור, משקיע ביטקוין מוקדם, מקדם ופועל באופן פעיל לשיפור Qtum? תומכים Qtum