ICON (ICX) | יצירת רשתות חסימות לקהילות

מה זה ICON?

ICON נופל תחת המטרייה של קבוצת Dayli Finacial. הן אחת מחברות הפינטק הגדולות בקוריאה ששווין מוערך בכ -4 מיליארד דולר. בשלוש השנים האחרונות הם עובדים עם 3 אוניברסיטאות גדולות ומפתחים מיומנים כדי ליצור בלוקצ’יין שהם מכנים theloop. הלולאה הוא פתרון Blockchain פרטי ליישום עצמי מלא, שיכול להריץ Dapps וחוזים חכמים, מאובטח על ידי פרוטוקול קונצנזוס של סיבולת תקלות ב- loopchain הדומה מאוד לסובלנות תקלות ביזנטיות.. ICON היא פלטפורמה שמתקשרת עם הלולאה. זה בערך כמו ערכת פיתוח עבור הלולאה שנועדה להקל על כל אדם, קהילה או ישות ליצור את הבלוקצ’יין שלהם. אסימונים על הבלוקצ’יין האלה יכולים לייצג כל דבר ממניות בארה”ב ועד מניות זמן בדירה. המטרה של ICON היא להקל על קבוצות ליצור חסימות שונות עם מערכת ממשל שונה ואז כולן מחוברות יחד על הלולאה. או כמו שאומר ICON ב נייר לבן “באמצעות ICON, קהילות יכולות להיות מעבר לחופשיות מהמערכת הכלכלית המסורתית ולקדם חילופי ערכים ללא חיכוך עם קהילות אחרות, ובסופו של דבר להביא לתועלת מקסימאלית של החברה. ICON אינו מוגבל לעולם האמיתי, אלא הוא מתחבר ישירות ומתקשר עם עולם הקריפטו ויוצר את הרשת החזקה ביותר שיכולה להשתנות ללא גבולות. ” אם ICON יעשה את מה שהוא אומר שהוא הולך אליו, אנו עשויים לחיות בעולם שבו תוכלו להחליף כרטיס מתנה של אמזון תמורת 470000 בית. או דמיין שאתה משלם את שכר הדירה בהכנסות המפרסמים שאספת מכך שהיית רק באינטרנט באותו שבוע וצפית במודעות. חבר מחדש את העולם. זה פרויקט שאפתני, לאן הם הגיעו אליו? ה- 1.0 של ICON הושק ב- 24 בינואר. בלוק הג’נסיס היה ממוקש ומחזיקי האסימונים המצפים של erc20 עסקו בהחלפת סמלים שקיבלו את כל ה- ICX שלהם. בדומה לאתר במטבע ICX של רשת Ethereum ישמש לתשלום עבור כוח חישוב באמצעות עסקאות בבלוקצ’יין. מנקודת מבט של משקיע ככל שהרשת הזו הופכת לפופולארית יותר ויישומים מבוזרים יותר שרצים ברשת כך אסימוני ICON מפחידים יותר. אסימונים של ICON מקלים גם על עסקאות בין חסימות שונות דרך עתודת DEX (בורסה מבוזרת)

איך עובד ICON?

רשת החסימה האישית מכונה ברשת האייקונים קהילות. C-Nodes בונים קונצנזוס ושומרים על חסימות עצמאיות אלה כך שכל קהילה יכולה לפעול באופן עצמאי בהתאם לכללים שלה ולהקים קונצנזוס משלה. המטרה החשובה היא של- ICON אין שליטה על הקהילות האלה. מערכות חוזה חכמות וממשל ICON. נקסוס הוא בלוקצ’יין רב ערוצי המתייחס לכל בלוקצ’יין קהילתי כלקוח קל. פורטל הוא רכיב המחבר בין בלוקצ’יין עצמאי לנקסוס, באמצעות פרוטוקול העברת בלוקצ’יין. אני ממליץ לקרוא את העיתון הלבן כדי להבין נכון איך זה עובד, אך ה- BTP שולח עסקאות בין לקוחות קלים עם משהו שנקרא ערוץ נוטריון. ערוץ נוטריון מעבד את הערוצים המרובים הנכנסים, מתוך תפוקות הלקוח הקל של כל בלוקצ’יין מחובר, ומתייחס אליו כאל ערוץ יחיד, בו הוא יכול להשתמש כדי ליצור שרשרת של ערוצי נוטריון.. “נתוני החסימה עם העסקאות הרשומות לערוץ הנוטריון יועברו לאחר מכן לבלוקצ’יין המקלט דרך פורטל. כאשר ה- blockchain של ה- Receiver מאמת את נתוני החסימה הרלוונטיים, הוא מאמת את החתימה של כל צומת בהתבסס על אישורי הצמתים מערוץ הנוטריון. אם שני שלישים או יותר מהחתימות יאושרו על פי תקני ערוץ הנוטריון העוקבים אחר אלגוריתם הקונצנזוס LFT, ההסכם יאושר והעסקה המבוקשת תבוצע. ” כאשר אתה חושב על זה, זה רק לטפל בבלוקי הרמות הנמוכות כמו צמתים ברשת גדולה יותר. טענת העיתון הלבן לפיה “ניתן לראות את ICON עצמו גם כאורגניזם חי וגם כמערכת אקולוגית”, איננה שם כפי שהיא נשמעת לראשונה.

האם עלי להשקיע ב- ICON?

ICON הוא בלוקצ’יין בין-שרתי. היא תחבר בין רשתות חסימות שונות שנבנו על פלטפורמת ICON ובין מטבעות קריפטוגרפיים עצמאיים אחרים כמו ביטקוין, את’ריום וריפל באמצעות הבורסה המבוזרת שלה. יש קצת תחרות במרחב הזה. EtherDelta, OmiseGo, Waves, Stellar ו- Oasis, רק כדי שם כמה, אבל אני חושב שאנשים עדיין ישתמשו ב- ICON כמטבע מתווך בין קריפטו אחר, במיוחד מכיוון ש- ICX אינו מיועד רק למטבעות קריפטוגרפיים. Dapps, ICOs ו- blockchains של קהילה, כולם יכולים לפעול ברשת ICON. בעוד את’ריום נאבק במדרגיות, קיימת הזדמנות מסיבית עבור מטבעות קריפטוגרפיים כמו ICON להשלים קרקע. ניתן להשתמש במטבעות ICX ב- Dapp של מטבע U. הוא פותח על ידי צוות ICX לאוניברסיטאות קוריאניות. בעוד בנושא שותפויות. ICON הראתה יכולת משכנעת ליצור שותפויות עם חברות קוריאניות גדולות, וזה בטוח יביא למשאבות בטווח הקצר. שותפויות ICON בתחילת ספטמבר 2017 הוכרז בטוויטר כי הקבוצה הפיננסית של דיילי (החברה שעומדת מאחורי ICON) שותפה עם Ripple ICON חתמה על הסכם עם Woori, אחד הבנקים הגדולים בקוריאה, ליצירת משהו כמו Tether אך למען Won Korean. גיבוי ה- theloop של ICON עשוי להיות שחלק או כל השותפים של theloop יוכלו להשתמש ברשת וליצור רשתות חסימות משלהם. מכיוון שהרשת הראשית כבר השיקה צינור בורסה וארנק מבוזר בהמתנה, ICON נמצא במעקב מהיר לטפס אל 20 הראשונים ואילך. יש לה יסודות וטכנולוגיה טובים יותר מרוב 10 המטבעות המובילים, ופלג של שווי השוק. ICON עדיין לא רשום ב- Bittrex. עיקר הנפח מגיע ממרכזיה יחידה (Binance). אני חוקר הרבה אלטקוין ואני באמת רואה פוטנציאל בטווח הקצר והארוך של ICON. תרשים אייקונים הצצה והערצה בצד, זה כמו שוויטאליק אומר “מטבעות קריפטו הם עדיין סוג נכסים חדש והיפר-תנודתי, ויכולים לרדת כמעט לאפס בכל עת. אל תכניס יותר כסף ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. אם אתה מנסה להבין היכן לאחסן את חיסכון בחיים שלך, הנכסים המסורתיים הם עדיין ההימור הבטוח ביותר שלך. ” צוות ICON מפותח על ידי קרן ICON. הם צוות גדול עבור מטבע קריפטוגרפי, עם דפים של מהנדסים ומפתחים שיש להם מספיק ניסיון וכישרון לבנות מטבע קריפטוגרפי בסדר גודל כזה. ICON נופל תחת המטריה של קבוצת Dayli Financial. הם מעסיקים מעל 600 עובדים והם אחת מחברות הפינטק הגדולות בעולם. יש להם קבוצת יועצים חזקה עם ניסיון רב בחדשנות ופיתוח חברות סטארט-אפ. מועצת היסוד, היא המעגל הפנימי של ICON. מרבית החברים נלקחו מדיילי או מהלופ. ואז יש שתי מחלקות בלוקצ’יין. אחד שמתמקד בטכנולוגיה, ומחלקת בלוקצ’יין אחרת שמתמקדת בעסקים. ישנם יותר מדי חברי צוות שיעברו על כולם בנפרד, אך עליכם להיכנס לאתר הקרן ולבדוק אותם בעצמכם.

כיצד להשקיע ב- ICON?

זה יכול להיות קצת מבלבל בניווט בשוקי האלטקוין, ו- ICON עדיין קצת מתחת לרדאר. המסחר בבורסה הגדול והמוכר ביותר BTC / ICON הוא Binance. למידע נוסף על השקעה ב- ICON וביצוע מפורט כיצד לרכוש ICON, קרא את המדריך השלם של Coinlist לרכישת ICON.

עוד על ICON

  • ICO ICO נבדק
  • השקיעו ב- ICON
  • אלטקוינים דומים