קשירה (USDT) | המדריך והסקירה המלאים של Stablecoin

האם קשירה היא סטאבלוט לגיטימי?

לוגו קשירה אולי. אם אנו כנים לרגע, נדע שאדם באמת יודע אם ל- Tether יש את הדולר שהם טוענים שהם עושים. בדרך כלל מוסדות פיננסיים יוצאים מגדרם כדי להוכיח שהם אמינים. הם צריכים לעמוד בתאימות, והם רוצים להוכיח את הלגיטימיות שלהם ללקוחות שלהם, למשקיעים או למי שלא יהיה. העדויות הכי מוצקות שיש לנו הגיעו בספטמבר 2017, אז Tether פרסם תזכיר של משרד רואי חשבון שלטענתם הראו כי טתרס מגובים במלואם בדולרים אמריקאים. למרות זאת, ניו יורק טיימס, עורך הדין העצמאי לואיס כהן מתח ביקורת על המסמך והגיע למסקנה שהוא אינו מהווה ביקורת. המסמכים לא מצליחים לברר אם היתרות המדוברות משועבדות אחרת, אך הן מאשרות שיש להן גישה למיליוני דולרים. כאשר שווי השוק של Tether מטפס למיליארדים, קשה יותר לבלוע את המילה שלנו. עדיין אתר Tether אומר כי מטבעות פלטפורמת ה- Tether מגובים ב 100% בנכסי מטבע פיאט בפועל בחשבון העתודה שלהם. Tetherers ניתנים למימוש ולהחלפה בהתאם לתנאי השירות של Tether Limited. 

הקישור ל- Bitfinex

בעוד שנציגי Tether ו- Bitfinex טוענים כי החליפין והמטבעות הקריפטוגרפיים הם נפרדים, ניירות גן העדן שהודלפו בנובמבר 2017 אישרו כי פקידי ביטפינקס פיליפ פוטר וג’יאנקרלו דבסיני היו אחראים להקמת Tether Holdings Limited באיי הבתולה הבריטיים בשנת 2014. ביטפינקס

“בעוד ש- Tether ו- Bitfinex לא חושפים באתרי האינטרנט שלהם או במסמכים ציבוריים היכן הם נמצאים או מי שאחראי עליהם, אמר רון טורוסיאן, דובר החברות, דצמבר 3 בדואר אלקטרוני כי יאן לודוביקוס ואן דר ולדה הוא מנכ”ל שניהם

Bitfinex היא בורסת הביטקוין הגדולה ביותר. כמו Tether, הם הראו חוסר רצון לביקורות ולחשוף את המיקום והכמות המדויקים של כספם. 

כמה סיבות נהדרות להתעלם מכל זה ולהשתמש בקשירה

אני לא יודע אם ל- Tether יש את כל הדולרים האלה, ולמען האמת לא אכפת לי. זהו מטבע קריפטוגרפי שימושי. דרך חליפין מקומית לוקח לי בערך 24 שעות לפדות לפיאט. כמו סוחרים רבים אני מתייחס ל Tether כאל נמל בטוח. אתה יכול גם לפדות את ה- Tether לפיאט באמצעות עסקת SWIFT בכל עת; בהנחה שאתה גר באזור נתמך.  אפליקציית קשירה לניידלקישור דמי המרה כמעט אפסיים ואינם גובים עמלות. זה תמיד בחינם לשלוח USDT בין Tether.to ארנקים. יש אפילו יישום סלולרי קל לשימוש. כל זה שימושי, במיוחד אם אינך רוצה לשלם מס רווח הון על החזרות קריפטו.  

קשירה תמיד תהיה $ 1?

חוסר הוודאות סביב המטבע הקריפטוגרפי גובר, ונראה שאנחנו מגיעים לתשובה. בסוף דצמבר CFTC שלחה זימונים גם ל Tether וגם ל- Bitfinex. מאז הזימון, טתר באמת לא הרגיע את כולם. הם הטביעו 775 מיליון דולר USD. זאת גידול של 52.5% בסך ההיצע מ- 6 בדצמבר 2017. ככזה, בערך 34.5% מכלל USDT שנוצרו הופקו לאחר שקבלת Tether את הזימון מ- CFTC. (ינואר 2018). זימון זה כנראה עתיד להכריע את עתידו של טתר כמטבע אורח בדרך זו או אחרת. האם הם מדפיסים כסף במהירות לפני שהכלוב יורד? אולי, אבל אם זה מה שקרה מאשר יאן לודוביקוס ואן דר ולדה, פיליפ פוטר וג’יאנקרלו דבסיני כנראה הולכים לכלא. הם לא יכולים להיות כל כך טיפשים? הם יכולים?  קשירה מקושרת ל- $ 1הנה תיאוריה אלטרנטיבית עבורך. מה קורה אם Tether מבוקר, ונודע שלא היה להם את כל הכסף הזה, אבל Tether.io ממשיך לכבד את המשיכה וההפקדות 1: 1, יכול לשמור על ערכו? זה לא יהיה שונה לארנק הדיגיטלי של הבורסה או לפתרון תשלום אחר של צד שלישי כמו PayPal. הערך הנוסף ש- USDT מביא ל- Bitfinex הוא די והותר בתמריץ להפעלת הרשת ולהמשיך לכבד את כל האסימונים. “לאחר למעלה מחודש של היעדרות טתר חזר לעסקי הדפוס של USDT והנפיק 300 מיליון דולר בשווי ענק אחד בלבד. סמיכותו של המעבר למהפך האחרון של מגמת הירידה בשוק הובילה לחידוש קורא על ידי המבקרים כי Tether הוא מניפולציות במחירים."(21 במרץ) בקול רם נשמע ברדיט שמתעקש ש- Tether מניפולציה על מחירי הביטקוין. העצרת שלהם עולה ממניפסט יחיד ‘ דו”ח הקשור‘. לטענתה, כימתה את השפעת הקשור. באותה מידה שנדון, עומדת הסתירה המוחלטת של The Tether Report. הניתוח של איבנוב, מאת אולכסנדר איבנוב, מדען נתונים מאוניברסיטת חרונינגן, הגיע למסקנה כי אחוז המחירים היומי של הביטקוין וכמות השינויים היומיים של הקצבים הם -0.17168 (ערך p הוא 0.001, וזה מובהק סטטיסטית). אז יש מתאם שלילי בין שינוי כמות הקצוות לשינוי מחיר הביטקוין. מעט מאוד אינדיקציה למניפולציות בשוק. 

האם עלי להחזיק קשירה?

בגודל של Tether ו- Bitfinex, נדרשת חברת רואי חשבון Big 4 שתבקר אותם כראוי. בינתיים החזק את Tether והשתמש בו כאסימון יציב. לא הייתי שומר כסף כקשירה, אבל למה מישהו? Tether מאפשר לסוחרים להגיב בן רגע. עכשיו זה גם נמצא על ביטרקס זה מטבע שימושי באמת שעובד בבורסות כמו Kraken, Binanace (באופן סלקטיבי), HKSY, EXMO ו- Bitfinex. אם אתה רוצה להעביר מטבעות ולקבל בדיוק את מה ששלחת, Tether הוא דרך טובה לעשות זאת. ניתן להשתמש בקשירה בכדי להשיל רווחים ולמזג את הדובים. רק וודא שהסיכון מובן כראוי. למידע נוסף על קניית Tether קרא את המדריך השלם של Coinlist ל- Tether. זה יעבור באמצעות מידע חשוב על משקיעים ופרט בדיוק כיצד Tether יכול להשתלב בתיק שלך.