החיזוי והעתיד של כוכבים (XLM) לשנת 2020

כאשר אנו מדברים על כוכבים, אנו חושבים על עסקאות הון P2P בזמן אמת, אשר מכוונות בעיקר לעסקאות מיקרו ולתשלומים בינלאומיים. זהו גם פרוטוקול קוד פתוח להחלפת כסף דרך רשת הכוכבים. XLM הוא מטבע דיגיטלי שיש לו פיתרון חדשני מעניין עם שילובו במערכת הבנקאות הבינלאומית הממוקדת בתשלומים ברמה העסקית וגם ברמה האישית. מחירו של 0.059 דולר (בזמן כתיבת שורות אלה) היה אחת האטרקציות העיקריות שלה למשקיעים. למרות שאי אפשר לחזות אם מחיר זה עשוי לעלות או לא, מאמר זה נועד לספק לכם השקפות מומחים מובילות על תחזיות המחירים של Stellar לשנת 2020.

התחזית והעתיד של כוכב לשנת 2020אלכסייוונוב / Shutterstock.com

העתיד של כוכב לשנת 2020

הדבר הראשון שעלינו להבין כאשר אנו מנסים לחזות את ה- XLM, הוא להבין כיצד הוא נתפס על ידי קהילת ההשקעות הגדולה, שכן אלו המשפיעים על מחירו. ישנם מומחים ואנני טעם רבים שחשים בטוחים ב 100% כי מחיר לומן הכוכבים (XLM) יעלה מהסיבות הספציפיות הללו:

1) השקת Lightyear.io

לאחרונה מייסדה הזכיר כי ההשקה של Lightyear.io מבטיחה לשפר את המערכת האקולוגית ולהגדיל את התפוקה של רשת Stellar Lumens. סטלר החלה בפרויקט זה במטרה להרחיק את הספקולנטים החיצוניים שזכו למטבעות קריפטוגרפיים. 

2) רשת הכוכבים פועלת כעת בעולם האמיתי

McCaleb הקימה שותפות עבודה עם חברת הטכנולוגיה המובילה IBM. משיתוף פעולה זה, עלה מוצר בלוקצ’יין פונקציונלי המשתמש ב- XLM כאמצעי לחיבור קמעונאים בכמה מהאיים המבודדים ביותר ברחבי האוקיאנוס השקט. יבמ ייצרה שוק לאשראי קמעונאי הפועל ב- Blockchain של Stellar ואסימון ה- XLM שלה משמש לעסקאות בינלאומיות, המקובלות על ידי למעלה משלושים מוסדות פיננסיים, כולל כמה מהבנקים הגדולים בעולם..

3) המחיר הנוכחי של לומן כוכבי (XLM)

המחיר הנוכחי של 0.60 דולר ארה”ב (23/01/20), מתחת למחירו המקסימלי של 0.88 $, המצביע על כך שלמטבע זה עדיין תהיה דרך ללכת בעתיד לטווח הבינוני והארוך. זו עשויה להיות סיבה טובה להתחיל להשקיע ב- XLM. 

4) העברות כספים מהירות ובמחיר תחרותי

בניגוד ל- Ripple, Stellar שואפת לעבוד עם שווקים מתפתחים ולא עם תאגידים בנקאיים גדולים ומוסדות פיננסיים מבוססים אחרים, ולכן היא מציעה העברות כספים במחירים הרבה מתחת לשוק ובמהירות רבה. דמי העסקה הנמוכים מקנים לו פופולריות יוצאת דופן. Stellar Lumens נחשבת לבחירה המועדפת על עסקים קטנים, עמותות, בנקים קטנים ועסקאות פנים ארגוניות.

5) טכנולוגיית Blockchain שפותחה עם שפות ברמה גבוהה

Stellar מפעילה טכנולוגיית בלוקצ’יין שתוכנתה בשפות מחשב ברמה גבוהה כמו C ++, Java ו- Python, ומבטיחה מערכת אקולוגית שאין שני לה. השילוב של שפות התכנות הללו עובד נפלא ומקנה את כוכב המקום ה -11 בין הקריפטוסים המובילים מבחינת שווי שוק.. 

6) כוכבים יכולים לקנות שרשרת

קרן Stellar שוקלת לרכוש את Chain, חברה שבונה טכנולוגיית Blockchain עבור התעשייה הפיננסית בארה”ב. ראוי להזכיר כי ל- Chain יש גיבוי חזק מצד חברות כמו: Khosla Ventures, RRE Ventures, Blockchain Capital, Pantera Capital, Nasdaq, Visa, Citi Ventures, Thrive Capital, BoxGroup ו- Haystack. אם רכישה זו תצליח, בעלי חברות אלה יקבלו תשלום ב- XLM ועשויים לבחור להחזיק או למכור אותם מיד לאחר ביקורת העסקה..

התחזית והעתיד של כוכבים לשנת 2020

כמעט בלתי אפשרי לחזות מדויק של מטבע קריפטוגרפי, אך אם נסתכל על הגרף, נוכל להבחין בהתקדמות מתמדת בצמיחה. עלות לא יותר מ- 0.45 דולר ארה”ב בתחילת השנה יכולה להצביע על שוק קונים עם עליות מחירים בדרך. בהתחשב בכך שמערכות קריפטה קיימות בשוק ספקולטיבי, ערכן עולה לעתים קרובות על הציפיות. המאפיין של סטלר לפעול כמתווך לעסקאות בין בנקים ומוסדות פיננסיים מבטיח את מקומו בעתיד המטבעות הדיגיטליים.

תחזיות מומחים לעתיד הכוכבים

התחזיות הבאות הן תחזיות מחירים ספקולטיביות ביותר ובשום פנים ואופן לא מובטחות תוצאות עתידיות. אתה יכול לקחת את התחזיות האלה כניחושים משכילים, אך בסופו של דבר אתה צריך לקבל החלטות מושכלות משלך. זכרו, שוק המטבעות הקריפטוגרפי הוא שוק תנודתי, בו המחירים יכולים לעלות דקה אחת ובאופן דרמטי באותה מידה, לרדת למחרת. לכן, המשך לקרוא ולנהוג בזהירות.

האנליטיקאי ג’יו מ- jiomobilephone, מכובד היטב בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים ובעל דעה אופטימית מאוד עבור סטלר. הוא קובע תחזית לאפריל 2020 של 8.08 דולר, אשר הוא צופה שתמשיך לעלות ל -12.00 דולר לקראת סוף השנה. Jio הולך צעד קדימה באתר האינטרנט שלו, ומנבא כי אסימון ה- XLM יגיע ל 50.00 $ עד דצמבר 2021. זה יהיה תרחיש אפי עבור המשקיעים..

לסוכנות התחזית הכלכלית יש תחזית מחירים משלה לשנת 2020, שמצפה שסטלר תראה מקסימום של 0.71 דולר בשנת 2020, וזה לא רחוק מהמקום בו היא עומדת בזמן הכתיבה. זה לא הכי שמרני או פסימי מבין תחזיות המחירים של XLM.

המומחים של Coincheckup צופים כי המטבע יכול להגיע ל -1.10 דולר ארה”ב, בעוד שחלק מהפורטלים טוענים שהוא יגדל ל -3 דולר עד סוף 2020

טימותי ג’ארארד, לעומת זאת, מנבא את התחזית שלו לגבי כוכבי לומנס כשהיעד הבא שלו יגיע ל -1.48 דולר, לרווח אדיר של 148%.

מה מסקנות התחזיות הללו לגבי עתידו של כוכב?

התמחור העתידי של כוכב נותר בלתי צפוי, אך הוא מציב את עצמו כרשת מצוינת להחלפת כסף מעבר לגבולות. על ידי יישום רשת ברקים לחילופי אטומים, היא הצליחה להקים רשת עיבוד מהירה מאוד. כיום יש לנו את Stellar כמטבע ה -11 בגודלו הקיים בשוק, מה שמעיד על מטבע שיש לו פוטנציאל צמיחה טוב. 

בזמן כתיבת שורות מחיר של 0.60 דולר ארה”ב נותן סיכוי לתנועות כלפי מעלה במהלך שנת 2020. עלינו לזכור שמחירו היה 0.45 דולר ארה”ב בתחילת השנה, כך שהערך כבר חווה עליות מרשימות במשך 30 יום. . אם אתה מעוניין להשתתף במטבע זה, אנו מזמינים אותך לקרוא “כיצד לקנות כוכבים”.

החשש המיידי לטווח הקצר היחיד באופק הוא ששוק הקריפטו נתפס בעיני חלקם במצב של ירידה כללית. אולם רבים מאמינים כי זהו השקט שלפני דריסת השוורים ואם כן, סטלר בהחלט תהיה אחד האלטקוינים שיספקו למשקיעים שלו הזדמנויות מדהימות לרווח.. 

היבט נוסף שיש לקחת בחשבון הוא התקנות המוחזקות על ידי מדינות ותחומי שיפוט שונים. סטלר פועלת לקראת אימוץ המונים במשך תקופה ארוכה, והתקבלותה לאחרונה בשווקי ניו יורק היא התקדמות מוצקה. המשמעות היא שלמטבע זה יש עתיד בטוח יותר מאשר פרויקטים רבים אחרים של מטבעות קריפטו המעוניינים להיכנס לשוק. יציבות הצמיחה והפיתוח שלה מעודדת מאוד עבור משקיעים שרוצים לקנות מטבעות קריפטו.

לכל משקיע יש אסטרטגיית השקעה משלו ועליו לבצע ניתוח מפורט של כל מהלך שיש לבצע. לאף אחד אין כדור בדולח כדי לחזות מה יקרה בעתיד הקרוב, אך סטלר ביססה את עצמה במערכת המוניטרית על ידי שמירה על אתוס הביזור של מטבע מטבע. המתקן לביצוע העברות כספים ותשלומים עסקיים במערכת הפיננסית הוא גם חוזק גדול.