9 האפליקציות המובילות במטבעות קריפטוגרפיים לאנדרואיד ו- iOS

מטבעות קריפטו כבשו את העולם בשנה האחרונה. כתוצאה מכך, תעשייה חדשה בשווי מיליארדי דולרים הולידה תוך פרק זמן קצר מאוד, אפליקציות קריפטוגרפיות. סחר במטבעות קריפטוגרפיים נכנס כעת למיינסטרים וסוחרים צריכים לבדוק מחירים בדרכים במכשירי האנדרואיד או ה- iOS שלהם.

אפליקציות מטבעות קריפטוגרפיות מספקות דרך נחמדה ונוחה לעקוב אחר נתוני השוק כשאתה רחוק משולחן העבודה שלך. בשוק מאוד תנודתי זה בו ניתן להרוויח או לאבד כסף תוך שניות, חשוב לקבל עדכונים בזמן אמת על חדשות ושווקים.

iOS לעומת Android

בחירת אפליקציית קריפטוגרפיה נכונה היא צעד חשוב אם ברצונך לנהל נכון את תיק העבודות שלך. אנו מציגים את תשעת האפליקציות המובילות של מטבעות קריפטוגרפיה עבור iOS ו- Android.

1. אפליקציית Coinbase

Coinbase היא בורסת המטבעות הטובה ביותר שיש לה את אחת האפליקציות הטובות ביותר לאנדרואיד. אפליקציית Coinbase מאפשרת גישה מאובטחת למפתחות הפרטיים שלכם. אתה יכול לשלוח ולקבל את הקריפטוסים שלך בצורה מאובטחת באותו אופן שהיית עושה בשולחן העבודה שלך.

תרשימי מחירים ותוויות מוצגים בנוחות כדי לאפשר לך לעקוב אחר התיקים שלך בזמן אמת. יש לך גם גישה להתראות מחיר באפליקציה.

פרטים חשובים כמו היתרה שלך, היסטוריית העסקאות ופרטי העסקה נגישים בקלות.

יש מגוון טוב של שפות עיקריות לבחירה, כולל אנגלית, צרפתית, יפנית, קוריאנית, רוסית, פורטוגזית, סינית פשוטה ומסורתית.

במקרה שאתה מאבד את הטלפון שלך, ל- Coinbase יש את הפונקציונליות להשבית גישה מרחוק.

2. אפליקציית eToro

eToro היא אחת מרשת המסחר החברתי המובילה ותיווך מט”ח מקוון. ל- eToro למעלה מ -5 מיליון משתמשים הממוקמים ביותר מ -70 מדינות, אחת הקהילות הגדולות ברשת.

לפלטפורמה היסטוריה ארוכה של פריסת אפליקציות לפלטפורמות שלה החל לפחות בשנת 2010 כדי לאפשר למשקיעים לסחור מהטלפונים הניידים שלהם. אפליקציית eToro זמינה גם למכשירי אנדרואיד וגם למכשירי iOS ב- Google PlayStore וב- App Store למשתמשי iOS.

האפליקציה מאפשרת למשתמשים להתחבר לעמיתיהם ולנהל את תיק העבודות שלהם מהטלפונים שלהם. יש הרבה מה שאתה יכול לעשות עם האפליקציה, כולל צפייה בתרשימים פתוחים, פתיחה וסגירה של מיקומים ועריכת תחנות. האפליקציה משודרגת ברציפות כדי לספק לך את אחת מחוויות המסחר החלקות ביותר.

יתרון נוסף עם eToro הוא שאתה יכול לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים כ- CFD. CFD משקף את נכס הבסיס ותוכל לממש רווח או הפסד בהתאם לתנועות בנכס הבסיס.

יש מעל 1000 הזדמנויות השקעה אליהן תוכל לגשת דרך האפליקציה. אלה כוללים סחורות, מניות CFD, מטבעות, תעודות סל, מדדים ועוד הרבה אפשרויות השקעה. אתה יכול אפילו להעתיק משקיעים מובילים באמצעות טכנולוגיית CopyTrader המוגנת בפטנט שלה.

eToro מספק דרך חדשה לחלוטין לנהל את הכסף שלך. יתרה מכך תוכלו להצטרף לשיחות ולקבל את החדשות האחרונות בנושא ההשקעה דרך האפליקציה.

3. אפליקציית Binance

Binance היא אחת מעשר הבורסות הראשונות לביטקוין המשרתת את משתמשיה הסינים בעיקר. יש לו יותר מ -140 אלטקוינים לבחירה; אחד המבחרים הגדולים ביותר בבורסה כלשהי. Binance היא גם אחת מהתחלופות הבודדות עם אפליקציה תואמת אנדרואיד ו- iOS מתאימה לחלוטין. אפליקציית Binance לאנדרואיד ו- iOS מספקת דרך קלה לעקוב אחר מחירים ולסחור במטבעות קריפטוגרפיים תוך כדי תנועה.

ניתן להתקין את האפליקציה על ידי סריקת קוד ה- QR המופיע באתר. זה מספק את אחת החוויות החלקות ביותר בין אם אתה סוחר ובין אם אתה רק רוצה לעקוב אחר המחירים. זו אחת האפליקציות הפופולאריות ביותר לפי מספר המשתמשים והיא נסגרת במהירות כמו ביטפינקס ו- bittrex..

יש מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים, כולל BTC, XRP, NEO, ETH, WTC, IOTA ו- GAS. מטבעות קריפטוגרפיים נוספים מתווספים מדי כמה ימים. לבינאנס יש גם אפליקציית שולחן עבודה מן המניין.

כמו תמיד, טוב לנצל את אסימוני ה- BNB המקומיים שיכולים לחסוך לך 50% מדמי המסחר. זהו סכום משמעותי במיוחד אם אתה סוחר יום.

צפו להפקדות ולמשיכות חלקות מהאפליקציה. יתרון אחד עם Binance הוא הנזילות הגבוהה שהוא מספק ולכן אין תקלות שמושכות את כספך מחשבונך.

4. אפליקציית Xcoins

אפליקציית xcoins לאנדרואיד ו- iOS טובה כמו האתר הראשי, אם לא טוב יותר. בורסת ה- Xcoins ידועה במהירות בה תוכלו לרכוש ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. התהליך הוא מיידי ויש מגוון רחב של אמצעי תשלום לבחירה.

אפליקציית Xcoins מביאה את הפונקציונליות המלאה של הבורסה ותוכלו לבצע כמעט כל מיני עסקאות מהאפליקציה. תהליך קניית הביטקוין בטוח ומאובטח.

לאחר שהזנת את מספר הביטקוינים שברצונך לרכוש וביצעת את התשלום, הביטקוין נלקח מארנק המלווה ומופקד בחשבונך. אתה יכול לבצע הפקדות באמצעות כרטיס החיוב או האשראי שלך או PayPal.

באמצעות האפליקציה תוכלו להתחיל לסחור במחיר של עד 20 דולר בלבד. אתה אפילו לא צריך להיות סוחר מנוסה כדי לממש רווחים. התהליך אם הוא אוטומטי לחלוטין וכל שעליך לעשות הוא להפקיד כספים וללחוץ על כפתור ההתחלה. זה יכול אפילו לטפל באישורי משתמשים עבורך. הפלטפורמה אף תחזיר לך אם שולי הרווח שלך יורדים מתחת ל -50%. האפליקציה צריכה להיות ממש טובה בשבילם להציע ביטחון כזה.

הפלטפורמה מאפשרת לך להגדיר פרמטרים כמו מגבלות הוצאה, עמלות וטווחי הצעות.

5. יישום CEX.IO

Cex.io משלב את הממשק הידידותי למשתמש ואת הפונקציונליות של האתר הראשי. אפליקציית cex.io תואמת למכשירים ניידים אנדרואיד וגם iOS, המאפשרת למשתמשים לעקוב אחר המסחר שלהם באשר הם.

האפליקציה מביאה איתה את הקלות ברכישת מטבעות קריפטוגרפיים בכרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי, דבר ש- cex.io ידוע בו. הפקדות מיידיות באמצעות קודי ה- QR המסופקות אפשריות עבור BTC ו- LTC. יש לך גם אפשרות לקשר את חשבונך בדרך זו. לאחר שתסיים זאת, תוכל להציג את היתרה הכוללת הזמינה ותוכל אפילו לבצע הזמנות בשוק ולהגביל הזמנות באמצעות האפליקציה.

תנועות המחירים של 24 שעות יתאימו לך מאוד אם אתה סוחר המעוניין לבצע את ניתוח השוק החשוב ביותר. נקודה חזקה נוספת באפליקציית cex.io היא שהיא מקושרת לבורסות מובילות אחרות. פירוש הדבר שיש לך גישה לנתונים האמינים ביותר ממספר מקורות. עבור סוחר זה יכול לעשות את ההבדל.

אם יש לך מכשיר אנדרואיד, תוכל להוריד את אפליקציית cex.io בחנות Google Play. משתמשי iOS יכולים להשיג את האפליקציה בחנות האפליקציות.

ל- Cex.io יש את הביקורות הטובות ביותר מהמשתמשים שלה בגלל הממשק הידידותי שלה ואמצעי תשלום רבים. האפליקציה פועלת בצורה חלקה מאוד וניתן לצפות לחוויה חלקה.

6. אפליקציית Virwox

אפליקציית Virwox תואמת הן למכשירי אנדרואיד והן למכשירי iOS ומציגה את שער הביטקוין הנוכחי בדולרים. אם אתה קונה ביטקוין, האפליקציה תעריך את הסכום שתקבל מהפיקדון שלך. האפליקציה לא מציגה עם זאת נתוני שוק אחרים אך זוהי בחירה טובה אם ברצונך לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים ולעקוב אחר מחיריהם בצורה לא פשוטה..

7. Coinmama

Coinmama היא אחת מחילופי המטבעות המבוזרים הבודדים המעטים שעדיין מציעים אנונימיות מוחלטת למשתמשים. כרגע אין לה אפליקציית iOS אבל היא פועלת טוב מאוד במכשירים אחרים. אם אתה נמצא בעיקר בטלפון שלך, אתה יכול להרוויח קצת כסף על ידי הפניית משתמשים חדשים באמצעות תוכנית השותפים המתגמלת שלהם.

8. Cryptotrader

Cryptotrader הוא עוד אפליקציית מובייל נהדרת למעקב אחר מחירים בזמן אמת של מטבעות קריפטוגרפיים. מחווני ה- EMA ו- MACD מועילים מאוד בין אם אתה סוחר טכני או סתם חובב מטבעות קריפטוגרפיים.

9. בודק ביטקוין

זוהי אחת מיישומי הביטקוין הפופולאריים והמעשיים ביותר המוצעים. הממשק הפשוט מאפשר להציג מגוון רחב של מטבעות. בין אם אתם מחפשים מידע על מחירים או תנועת שוק עבור ביטקוין הדגל או מטבע מטבעות מטושטש יותר כמו dogecoin, סביר להניח ש- Bitcoin Checker יקבל את זה.