4 פלטפורמות לקחת את המסחר במטבעות מטבע לשלב הבא

מאז תנופת הקריפטו בשנת 2017, משקיעים רבים ראו את הפוטנציאל של מכשירים פיננסיים אלה וכללו אותם באסטרטגיות ההשקעה שלהם. התנודתיות המהותית שלהם הופכת אותם לגביעי הסוחרים האמיצים ביותר, ומערבבים סיכון עם אפשרות לתוצאות מהירות יותר. עם זאת, כדי להפיק את המרב מכל המכשירים הללו, יש להשתמש רק בפלטפורמות הטובות ביותר. במאמר זה אנו מציגים 4 פלטפורמות מסחר במטבעות קריפטו, שלדעתנו יכולות להעלות את האסטרטגיות שלך לשלב הבא.

eToro: סחר חברתי בקצות אצבעותיך

eToro היא פלטפורמת בורסה מוסדרת המבדילה את עצמה משאר השוק בזכות מודל התפעול שלה, המשלב מאפיינים אופייניים של פלטפורמת השקעות מסורתית עם סוג של רשת חברתית. הפלטפורמה התערבה בהדרגה בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים והרחיבה את היצע המטבעות שלה, עם מספר שמסתכם היום ב -17 מטבעות דיגיטליים מרשימים..

אחד היתרונות הגדולים של פעולה באמצעות eToro הוא שלמשקיע יש אפשרות להרחיב את האסטרטגיות שלהם בטווח הקצר והארוך, שכן מטבעות קריפטוגרפיים מוצעים באמצעות חוזים להבדל (CFD).

מטבעות קריפטו משמשים כנגזרים בסיסיים לקביעת מחיר CFD. היתרון הוא שהמפעיל יכול לפתוח עסקאות ארוכות, שזוכות אם מחיר המטבע הקריפטוגרפי יעלה, אך ניתן לפתוח גם עסקאות קצרות, הזוכות אם מחיר המטבע יירד. בנוסף כלולים כלים מתקדמים כמו מינוף, מה שמגדיל את חשיפת הסיכון אך מזרז את התוצאות.

צעד נוסף קדימה, eToro כללה גם אפשרות להמיר CFD אלה למטבעות קריפטוגרפיים אמיתיים המאוחסנים בארנק (eToro Wallet) שמשולב בו רכיבי אבטחה מתקדמים..

אך המאפיין הגדול ביותר של eToro הוא מסחר חברתי. בפלטפורמה זו, הסוחר יכול לפקח על אסטרטגיות של סוחרים מצליחים אחרים מרחבי העולם. אם תבחר בכך, תוכל ממש להעתיק את תיק העבודות ואת העסקאות שלך בזמן אמת. עם מאות מומחים עם פרופילי סיכון שונים, זוהי הזדמנות ייחודית למשקיע, ללא קשר לרמת הניסיון שלהם.

לאחרונה, eToro הציגה גם את CopyPortfolios, שיכולים להוות אלטרנטיבה מאוד למי שרוצה לזכות בחשיפה לשווקים שונים בו זמנית..

בינאנס: מכה של מטבעות הצפנה

למי שבאמת רוצה להיות מחובר לא רק עם השוק, אלא עם הטכנולוגיות הבסיסיות של מטבעות קריפטוגרפיים, Binance הוא מועמד נהדר. היא נותרה אחת מהבורסות החשובות ביותר בשלוש השנים האחרונות והיא ממוצבת כיום – על פי CoinMarketCap – כמחליף עם נפח הפעילות המדווח הגבוה ביותר בעולם.

בנוסף ליתרונות המהותיים של הניסיון ופלטפורמת המסחר היציבה של החברה הזו במלטה, Binance הציגה כלי מסחר מתקדמים. ביניהם ‘מסחר בשוליים’, המאפשר לך להשתמש ולהקים מודל הלוואות, המספק הטבות לכל הצדדים.

מצידה, פלטפורמת Binance Launchpad מאפשרת השתתפות ב- ICO ראויים (הצעת מטבע ראשונית) שנבדקו בעבר על ידי צוות Binance, המציב את המפעילים במקום הקרוב ביותר להנפקה טיפוסית (הצעה ציבורית ראשונית).

לבסוף, Binance מציעה מאות מטבעות קריפטוגרפיים ביותר מ -400 זוגות מטבעות שונים. הם מאוחסנים בארנקים אמיתיים והמשתמש מחליט מה לעשות עם המטבעות הדיגיטליים שלהם, מקרב אותם לטכנולוגיה שעליה בנוי הנכס הדיגיטלי..

BitMEX: מקיף לחלוטין!

אם לא בהכרח מחפשים איזון בין סיכון והזדמנות, BitMEX יכולה להיות הפלטפורמה האידיאלית למסחר במטבעות קריפטוגרפיים. בשוק שנע כל כך מהר, חשוב להיות במקום הנכון.

BitMEX מאגד 8 מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין, את’ריום, ריפל, ליטקוין, TRON, ביטקוין מזומן, EOS וקרדנו) לכדי 12 זוגות מטבע שונים. כמו ב- eToro, זוגות אלה מבוססים על חוזה, אם כי “חוזים עתידיים” נסחרים במקרה זה. לאלה יש תאריך תפוגה והם אופייניים בסביבות השקעה מקצועיות.

עם ממשק מתקדם יותר, התכונה הייחודית האמיתית של BitMEX היא שיעור המינוף שלה. כאן סוחרים יכולים לפתוח פוזיציות בשיעור מינוף של עד 1: 100 (עבור BTC). באופן זה, בתמורה לחשיפה גדולה יותר לסיכון, המשקיע יכול להכפיל את השקעתו הראשונית ב 100. היתרון הוא שעם עלייה של 1% בלבד במחיר המטבע הקריפטוגרפי, המפעיל יכול להרוויח 100%. עם זאת, הסיכון גדל באופן דרמטי ו -1% פירושו אובדן ההשקעה כולה, מושג המכונה ‘פירוק עמדות’..

לפיכך, BitMEX אינה פלטפורמה עבור כולם וזכתה למאות ביקורות על הפרצות הרגולטוריות שלה ועל העובדה שהיא אינה מצריכה אימות זהות KYC חובה. עם זאת, הוא נותר המועדף על עוקבים רבים בשוק המטבעות הדיגיטליים.

Plus500: מתווך מסורתי עם תנאים ללא תחרות

סוחרים שמכירים יותר את המסחר המסורתי יוכלו ליהנות מממשק מודרני, אך עם אלמנטים דומים לפלטפורמות אגדיות כמו MetaTrader MT4 / MT5. למתווך זה יש את כל הציות לרגולציה הרלוונטיות, אך מציע גם תנאים תחרותיים מאוד בגובה דמי התפשטות ותחזוקה.

Plus500 מציע 7 מטבעות קריפטוגרפיים שונים וכולל אינדקס שערכו נע בהתאם למחיר 10 הנכסים הדיגיטליים המובילים כיום בשוק. התוכנית החוצה פלטפורמות שלה מאפשרת גישה למשתמשים באמצעות מכשירים ניידים (iOS, Android, Windows Phone) וניתן לגשת לפלטפורמת המתווכים של CFD דרך כל דפדפן אינטרנט..

הבהרה: Plus500 הוא מתווך CFD, וכל המכשירים שלנו הם CFD.