OmiseGO | המדריך והמידע הטובים ביותר

מדוע ענייני מטבעות OmiseGo

על פי המשפט הראשון שלהם נייר לבן "OmiseGO הוא בורסה מבוזרת, מנגנון ספקי נזילות, סליקה, רשת העברת הודעות ושער בלוקצ’יין מגובה נכסים.."

מה זה אומר?

אומיסגו הוא פרויקט שאפתני המנסה לבנות ערכת פיתוח תוכנה ופתרון בלוקצ’יין לפשט את התשלום האלקטרוני בדרום מזרח אסיה. חשוב להבין שהם לא מייצרים לקוח בצד המשתמש. אתה יכול לשלוח דולר למישהו במלזיה, באפליקציה לנייד, באמצעות הבלוקצ’יין OmiseGo ואפילו לא מבין את זה. סקירה כללית של OmiseGo ל- Omise יש כבר רקורד מוכח של חיבור סוחרים לתוכנה המאפשרת להם לקבל שיטות תשלום דיגיטליות, מה יכולה חברה כמו להשיג באמצעות ספר חשבונות מבוזר ופתוח?

דרום מזרח אסיה נובעת מהפרעה בבלוקצ’יין

איפה חשוב לא פחות מה שקורה בהשקעה ב- OmiseGO.

בנקאות ללא בנקים ונקיטת בנקאות בנקאית

73% מדרום מזרח אסיה הם לא בנקאי. כלומר לרוב אין גישה לתשתית בנקאית מסורתית כגון כרטיסים, הלוואות וכו ‘ובעיקר משתמשים בכסף פיאט לכל דבר, החל בתשלום ועד רכישת מצרכים..

שוקי מס הכנסה מסיביים

תסתכל על מדינה כמו הפיליפינים, בה OFW (עובדים בפיליפינים בחו”ל) מהווים כ -30% מכלכלת המדינה. כל הכסף הזה נשלח חזרה לארץ על ידי גולים העובדים בארה”ב, אירופה, אוסטרליה, המזרח התיכון, מדינות אסיה השכנות ואפילו ספינות תענוגות, אסדות נפט ואתרי נופש. עסקים כמו ווסטרן יוניון משגשגים ומנוהלים באופן מקומי Smart Palada, Cebuana lhuillier ו- Globe Gcash, כולם קמו כדי להתאים לתנועה זו של כסף. ברור שאימוץ תשתית תשלומים משתנה בכל היבשת, אך פתרונות העברת כספים פופולריים במדינות אחרות בדרום מזרח אסיה כמו אינדונזיה, מלזיה, מיאנמר, וייטנאם, קמבודיה, לאוס ותאילנד..

אנשים מוכנים לאמץ פתרונות בלוקצ’יין כדי להקיף או לשפר את השווקים השבורים. ל- OmiseGO כבר יש סוחרים, משקיעים בולטים ומוסדות פיננסיים גדולים שמגבים אותם.

סוחרים שכבר משתמשים בפתרונות תשלום מסוג Omise

  • מקדונלדס – 150 מיליון דולר
  • Dtac – 36 מיליון
  • נכון – 3.7 מיליארד דולר
  • נתיב האוויר התאילנדי – 5.4 מיליארד דולר
  • אליאנץ איודהיה – 2.35 מיליארד דולר
  • AXA – 102 מיליון דולר

אני מנחש שהמעבר לבלוקצ’יין של OmiseGo יהיה אוטומטי. הם כבר משתמשים ב- Omise. אני מקווה שחוויית המשתמש לא משתנה, השירות פשוט הופך מיידי ובלוקצ’ייני. אם ברצונך להשקיע ב- Omisego, כדאי לחקור את הקשר בין OmiseGo לבין כל החברות הללו, אך המסע החשוב כאן הוא שאומיס עשו את בדיקת הנאותות שלהם ויש ביקוש למוצר שלהם אם הם יוכלו לספק את מה שהובטח. . יש שמועות שיש שותפויות אחרות, אבל זה לא אושר, ואני לא מבין למה הם ישמרו את המידע הזה בסוד.

צוות הניהול של OmiseGO

מובילים על ידי צמד מנוסה שאינם זרים לעולם הסטארטאפים. יוני הסגאווה יש לו oכבר 16 שנות ניסיון מקצועי ברשת & עיצוב מוצר ובעבר מילאתי ​​כמה תפקידים ניהוליים עם אלפא-דו בע”מ. ביפן. דוני הרינסוט הוכיח את שווה ערך לאבטח כמה מהחברות הגדולות באזור כשותפות ל- Omise ובתקווה OmiseGO.

צוות החלומות של OmiseGO

  • ג’וזף פון, מחבר משותף של רשת הברקים, הוא המחבר העיקרי של OmiseGO.
  • ויטליק בוטרין, הקים את אתריום כשהיה בן 19. הבחור חימש את האוטיזם. אם אני אמון על מישהו שיגיד לי מתי blockchain יכול לעשות משהו, זה יהיה הוא.
  • ד”ר גאווין ווד קידד את Vitalik את היישום הפונקציונאלי הראשון של Ethereum. הוא מדען מחשבים מוביל בעולם שתרם באופן מאסיבי ל- C ++ ולכל הישגים.

מחיר OmiseGO ומידע מסחרי אחר שכדאי לדעת לפני שתשקיע ב- Omisego

קשה מאוד לנחש נימוק מבוסס על שווי השוק הפוטנציאלי של אומיסגו. ישנם פורומים של Reddit מלפני 4 חודשים בלבד שאומרים שזה לא מציאותי לצפות שמחיר OmiseGO יעלה מעל 10 $, אך בכל זאת ראינו שיא של 21.51 $ בשבוע שעבר. קנה OmiseGo לטווח קצר, מטבע זה אמור לשאיבה. הם שיחררו SDK לארנק בגרסת בטא ממש לפני חג המולד. בכנות, אני מצפה שמחיר OmiseGO יטוס. זה עשה כמה גלים, אבל זו הייתה גם תזכורת קודרת לכך שאומיסגו לא מבקיע טוב בהייפ. בהחלט כדאי למלא סיר לטווח הארוך, אך אל תצפו לרווחים האופייניים של קריפטו ל -150% 24 שעות לטווח הקצר כשאתם קונים אומיסגו. הכרזות אלה ימשיכו ככל שהארנק שלהם יתקרב לשחרורו. אם אתה חושב להשקיע ב- OmiseGO, עליך להבין שהפוטנציאל האמיתי של מטבע זה לא יתממש עד 2018 – 2022.

בעיות בחזונותיו של OmiseGo

אני מנסה להיות אובייקטיבי כאן אבל מטבע אומיסגו הולך לירח. סרקתי את רדיט וטלגרף ועשיתי ניתוח חיוני מהיר. הספקנים רוצים שכולם יציינו כי הטכנולוגיה עשויה שלא לעבוד. זה פרויקט שאפתני. הוכחת יתד אינה נבדקת כהוכחה לעבודה, וקיים חשש שהם לא יעברו יפה לבלוקצ’יין שלהם. OmiseGO הונעה על ידי מפת דרכים בינונית. זה היה מאוד מילולי ולא הסביר הרבה מהשאלות שהמשקיעים שאלו. הם גם משכו כמה טריקים שיווקיים רכים עם סמלי אפל וצילמו תמונות שגרמו להיראות כאילו הם שותפו עם חברות מסיביות אחרות. הם גם החזירו חלק מהמהדורות על מפת הדרכים שלהם בחזרה. אני סבור שזה נפוץ למדי בפרויקטים גדולים ושאפתניים, ולכן אני לא מודאג. אני חושב שנדע כבר אם הארנק ישוב לנטרל, ואני חושב שרבעון הראשון של 2018 סביר מאוד. OmiseGo עשויה לעבוד בצורה מושלמת וחברה אחרת יכולה פשוט להיכנס ולהיות פופולרית יותר.

ההוכחה של OmiseGo

לפני שאמשיך, דע כי יש מעט מאוד אישור לגבי אופן ההימור של מטבע OmiseGo. אין הסכמה לגבי כמה מטבעות יידרשו להימור, ומה יהיו התגמולים. זה עדיין מרגש מאוד לדעת כי על ידי השקעה ב- OmiseGo, אנו עשויים לקבל תשלום רק כדי להחזיק את מטבע Omisego בארנק. המידע הרב ביותר שיש לנו על אופן ההימורים של OmiseGo מגיע מה- מסמך Crowdsale – מנגנון אסימון -חתך "OMG תהיה אסימון ERC20 סטנדרטי של Ethereum, עד להשקת רשת OmiseGO (“OMGchain”). עם השקת OMGchain, ERC20-OMG משמש כאסימון הוכחה של המימוש ברשת זו. זה מושג על ידי הקצאת השליטה ב- ERC20 לחוזה ETH המשקף את רשת OMG. שיפורים נוספים אפשריים ממקצה מחדש של אסימוני ERC20 ועשויים להילקח אם זה יוכיח שהוא עיצוב טוב יותר, אך הגישה הנוכחית היא שהאסימון ERC20 יינעל בפעילות בחוזה ברשת ETH. באחריות הקהילה לבחור להקצות את אסימון ERC20 לרשת OMG, מכיוון שלקהילה יש שליטה ברשת.."