ערפיליות (NAS) | הגוגל של בלוקצ’יין | מדריך מלא

מה זה ערפיליות?

ערפיליות הוא 100 אלטקוין מובילים שהחלו ביוני 2017 על ידי גיוס 8000 אתרים. מקורו באיסור של סין לאחר ה- ICO, אז היה להם מה שנקרא ‘מכירה מוקדמת’ עם מחיר נעול של 2.00 דולר לסמל. נכון לעכשיו, NAS הוא אסימון ERC20, אך לאחר שחרור מטבעות החיפוש Nebulas, אסימונים יוחלפו 1: 1 למטבעות NAS מקוריים. 90% מתוך 5 מיליון האסימונים שנמכרו נעולים עד להשקת המונטה.

האם יש צורך במנוע חיפוש של בלוקצ’יין?

“לפי הערכה אחת, שוק טכנולוגיית הבלוקצ’יין העולמית צפוי להיות שווה 20 מיליארד דולר עד סוף שנת 2024 לעומת 315.9 מיליון דולר בשנת 2015. בסוף שנת 2017, שווי השוק הכולל של נכסי הקריפטו הגיע לארה”ב. 610 מיליארד דולר, בהשוואה ל -18 מיליארד דולר בשנת 2016. במקביל, אוכלוסיית המשתמשים ברשתות חסימות ונכסים דיגיטליים גדלה במהירות גבוהה. בתחילת 2013 המשתמשים הגלובליים בענף היו 2 מיליון, ובתחילת 2018 המספר צמח ל -20 מיליון. ” – נייר לבן. Nebulas משמש לחיפוש חוזים חכמים, יישומים מבוזרים (DApps) ונכסי משתמשים ברשתות חסימות. עם הצמיחה המהירה של יישומים מבוזרים (DApps), מנוע חיפוש יעיל ליישומי בלוקצ’יין ואנשי קשר חכמים עשוי להפוך לאחד האתגרים הגדולים ביותר של בלוקצ’יין. עכשיו יש מאות DApps המבוססים על Ethereum. אם יום אחד מספר ה- DApps ב- blockchains יגיע לאותו קנה המידה של App Store, זו תהיה בעיה גדולה לחפש ולמצוא DApps מתאימים למשתמשים. מנקודת מבט זו, עולם הבלוקצ’יין חסר מדד למימדים נוספים של מידע וערך דירוג, אשר יקל על גילוי ארץ הפלאות של רשתות חסימות למשתמשים..

דירוג ערפיליות (NR Nebulas Rank) הוא אלגוריתם הליבה לדירוג. האלגוריתם מבוסס על נזילות, התפשטות נכסי המשתמשים והאינטראקטיביות בין משתמשים. NR משמש לדירוג כתובות, חוזים חכמים, יישומים מבוזרים (DApps) וגופים אחרים בבלוקצ’יין.

ערפיליות יאמצו אלגוריתם של קונצנזוס PoD (הוכחה של התמסרות).

“PoD נותן "בעל השפעה" המשתמש בבלוקצ’יין Nebulas הזדמנות להיות מנהל חשבונות ולקבל תגמול חסימת Nebulas ועמלת עסקה כהכנסה, מה שיעודד אותם לתרום ליציבות וביטחון של Blockchain Nebulas באופן רציף. ” משהו שנראה לי מעניין בתפיסת הליבה של אלגוריתם ה- PoD הוא שמשתמשים בעלי ערך גבוה מסף יכולים לקחת חלק בבחירת מנהלי החשבונות. יש תמריץ כלכלי לדירוג טוב. זה גם מרתיע את ההתנהגות של צומת זדונית. לפרוץ את הרשת זה כמו לנשוך את היד שמאכילה אותך. “משתמשים עם ערכי NR הגבוהים מסף מוגדר רשאים לקחת חלק בהליך בחירת מנהלי החשבונות באמצעות תשלום פיקדון ביטחון; באמצעות כרייה וירטואלית, כל מועמד לבעלי חשבונות מתחרה בכדי לזכות בזכויות הנהלת חשבונות; משתמשים עם זכויות הנהלת חשבונות אחראים לייצור חסימות, ובתמורה הם מקבלים תגמול חסום ועמלת עסקה כהכנסה. ” הפיקדון של המשתמש יוחרם ויוקצה מחדש למועמדי מנהלי חשבונות אחרים אם הם מתנהגים בצורה לא נכונה.

מכניקת אסימון ערפיליות

בתחילה, יהיה אספקה ​​סופית של אסימוני NAS (100,000,000) שנועדו להסתובב בין המשתמשים ובתוך פלטפורמת הערפיליות הכוונה היא ליצור כלכלה פנימית בפלטפורמת הערפיליות, לפיה NAS תהיה חלק בלתי נפרד שמניע את המערכת האקולוגית הזו. . על מנת לתמוך בתהליך הקונצנזוס של ה- PoD, ערפיליות עשויות לייצר מדי פעם NAS נוסף. נכון לעכשיו, Nebulas מצפה לייצר NAS נוסף על בסיס שנתי החל מסוף 2019 בשיעור של 3% מסך אספקת ה- NAS בקשר לתוכנית ה- PoD. 90% מכלל 5 מיליון אסימונים נאסאליים ננעלים עד להשקת המונטה. 20% NAS שמורים למייסדים ולצוותי מפתחים כתמריצים. NAS אלה שהוזכרו לעיל מוקפאים בשלב הראשוני, והם יוקנו למייסדים ולצוות פיתוח הליבה למשך 3 שנים. ה- NAS הנותרים שמורים לקהילה. “NAS אלה ישמשו להרחבה התפעולית של נבולות ולבניית מערכות אקולוגיות, הכוללות אך לא מוגבלות ל: הדגירה של מערכות אקולוגיות DApps, קהילת מפתחים, שיתוף פעולה עסקי, שיווק, לימודים אקדמיים, חינוך, משפטים & רגולציה, השקעות מוסדיות. החלק הראשון שהוכרז על פיתוח הקהילה Nebulas הוא 5% “

האם עלי להשקיע בערפיליות?

במהלך ריצת השוורים בינואר, היה לנבולס שווי שוק כולל העולה על 500 מיליון. נכון לעכשיו הוא פוחת ב 228 מיליון דולר, אך זהו נכס תנודתי שעקב אחר שווי השוק המנופח של מטבע הקריפטו לגבהים יוצאי דופן, ואני חושב שהוא יעשה זאת שוב. המהדורה העיקרית של הרשת נמצאת במרחק ימים מיום שנכתב זה. לטווח קצר זה יכול להשפיע באופן מאסיבי על מחיר נבולות לטוב ולרע. אירועים ראויים לחדשות נוספות אשר ישפיעו על ערפיליות הם הכרזות ושותפויות. אימוץ מוקדם של ערפיליות מקבל עדיפות בדירוג. אם זה יקבל תאוצה כלשהי, יהיו מאות שותפויות. שותפויות בקריפטו אינן מבטיחות התחייבות ממשית לשיתוף פעולה, אך אם מטבעות פופולריים יסכימו לתת לערפיליות לתקשר איתן בכל דרך שהיא, אנשים יתלהבו והמחירים יעלו. GIFTO, הם פרוטוקול מתנות וירטואלי של בלוקצ’יין. הם הודיעו על שותפות לדרג, לסווג ולמדוד את ערכם של מיליוני פריטים וירטואליים של בלוקצ’יין ברשת הפרוטוקולים של GIFTO. מטרת שיתוף הפעולה תהיה לספק למיליוני משתמשים בפרוטוקול GIFTO ו- Uplive, אחת האפליקציות הסלולריות החיות הגדולות בעולם עם למעלה מ -30 מיליון משתמשים, מסגרת לגילוי ולשיתוף של מיליוני בלוקצ’יין באיכות גבוהה. מתנות וירטואליות. זה די גדול. מפת הדרכים של ערפיליות לא נותנת הרבה.

Hitters Xu מייסד ערפיליות & אנטשארס

היטטרס שו, הקים את ערפיליות. מה האישורים שלו? ובכן, הוא ייסד גם מטבע מטבע נוסף בשם אנטשארס שהפך מאוחר יותר ל- NEO, מטבע מטבע עשר. יש מעט בלבול סביב הטענה הזו, במיוחד בעולם דובר האנגלית. זה כתוב בעיתון הלבן, וכמה עורכים בטוחים שכנעו אותי, שההיטרס הזה הוא אותו בחור. זה הופך אותו לאחד מחלוצי הבלוקצ’יין הראשונים בסין. “מאז 2013 הוא הקים את BitsClub (קהילת החדשנות של בלוקצ’יין / ביטקוין בסין), אנטשארס (הבלוקצ’יין הראשון בסין), FBG (הקרן הראשונה שהוקדשה לבלוקצ’יין בסין), גמפיי (הביטקוין / בלוקצ’יין הראשון) פלטפורמת תשלומי גבולות בסין). ”