DigixDAO (DGX & DGD) | מדריך ומידע מלא

מה זה DigixDao?

https://www.youtube.com/watch?v=uHvygtO6Q1I –מקור וידאו קאי צ’נג צ’נג DigixDaoה- DigixDao הוא אסימון ERC20 וכל מטבע הקריפטוגרפיה הזה מנוהל ברשת את’ריום. נשמע כמו כל אלטקוין אחר, נכון? אך כל הכסף שגויס באירוע מימון המונים (5.5 מיליון דולר) נקשר בחוזה חכם של Ethereum. כספי הארגונים מוחזקים כופר, והקהילה דורשת התקדמות לשחרורם. בעלי אסימונים של DGD הם כולם בעלי עניין בארגון DAO (הארגון האוטונומי המבוזר). רק עם הסכמת הרוב יכולים היזמים וצוות Digix לקבל כסף מהחוזה החכם. Digix הם חברת בנייה של DigixDoa, זה כאילו הם העלו רעיון שלם והכניסו מימון לכך לנאמנות." "Digix מספקת פרוטוקול שקוף, מבוקר ומאובטח המנצל את מלוא הפוטנציאל של מערכת הקונצנזוס המבוזרת של עמית לעמית ואחסון מסמכים קבוע של IPFS כדי להקל על יצירת נכסי קריפטו הניתנים להעברה בבלוקצ’יין.." – עמוד Digix Reddit.

כל אסימון DGX מייצג 1 גרם זהב 

כיצד זה פועל? באמצעות קשרים עם חברות הנסחרות בבורסה, Digix הקימה מעקב זהב שקוף של בלוקצ’יין. ValueMax, סינגפור, הינה חברה הנסחרת בבורסה. הם מספקים מטילי זהב מטילי זהב מאושרים מאיגוד השוק של לונדון (LBMA) דרך שוק Digix. במבט ראשון ValueMax נראה כמו בית משכון מפוקפק, אבל חופרים קצת יותר לעומק. הם מוכרים הרבה זהב, וזה לא משנה עד כמה הספק DigixDao בוחר לחלוק שם, כי לשכת וריטאס, פיקוח נכסים בעל שם עולמי, מבצע בדיקות רבעוניות על האיכות והכמות בכספת האפוטרופוס של DigixDao כדי להבטיח שמירה על חשבונאות. מלכה­של עמית, הן חברה לוגיסטית, שתשמש כשליח הזהב של DigixDao, ויש להן מתקן חדשני ליד שדה התעופה הבינלאומי צ’אנגי סינגפור. זה 25,000 מ”ר גובה­ ביטחון ואקלים ­מתקן מבוקר הכולל טכנולוגיות אבטחה חדישות המשופרות על ידי הנדסת בנייה ירוקה. DigixDao זהב רכישה, העברה ואימות של זהב ל- DigixDao מנוהלת על ידי חברות ריכוזיות. (מתנשמת..אימה). 2013 “תגובת העיתון הלבן לשומרי לילה מרכזיים.” אמנם סכנת השיתוף היא אפשרות אמיתית, אך במחיר של נזקים מוניטין ומשפטיים חמורים למשתתפים המתקשרים. מכיוון שגופים אלה מספקים שירותים דומים אחרים ללקוחות אחרים ונזקי מוניטין ומשפטים כאלה לעסקי הליבה שלהם יפגעו בעסקיהם, אנו יכולים להניח הנחה הוגנת שהם ינהגו בצורה רציונאלית. ספר לבן

מדוע להשתמש ב- Cryptocurrency של DigixDao?

פרוטוקול הוכחת נכס עוקב אחר זהב מהספק לכספת המשמורת. כמו עסקאות Ethereum אחרות כל אחד יכול לראות את העסקה. הערכים נחתמים באמצעות מפתחות פרטיים שהופכים את כל העסקאות לקבועות ובלתי ניתנות לשינוי. אף אחד לא יכול לשלוח זהב שאין להם או להסיר את רישום הזהב שנשלח. “אם אתה סומך על החברה שאתה עובד איתה ב 100%, היכולת להחזיר עסקאות עשויה להיראות בטוחה יותר עבורך. אם אתה לא סומך עליהם, גישה זו הופכת את כל העניין לחסר ביטחון. עם כסף זהוב, עליך לסמוך עליהם שלא יתעסקו עם מסד הנתונים. עם Digix אני בכלל לא צריך לסמוך עליהם. אני רק צריך לסמוך על רשת Ethereum ולשכת וריטאס, מבקר ידוע ומכובד מאוד – ”משתמש Reddit vman411gamer איפה אסימונים של DGX נכנסים לכל זה? בנוסף למטבע DigixDao (DGD) מוטבעים אסימונים DGX באמצעות חוזה מינרר חכם בתמורה לכרטיסי PoA מקבילים הנשלחים לחוזה מינר חכם. לדוגמא, כרטיס PoA 100 גרם שנשלח לחוזה החכם Minter מחזיר למשתמש 100 אסימונים של DGX.

שותפות הוכרזה עם MakerDAO

Maker הוא ארגון אוטונומי מבוזר (DAO) בבלוקצ’יין את’ריום שמטרתו למזער את תנודתיות המחירים של אסימון יציב משלו, הדאי, מול הדולר האמריקני. דאי משתמש בחוזים חכמים ליצירת מטבע יציב מבוזר שמוצמד ל -1 דולר ומגובה בבטוחות מגוונות ברשת.. MakerDao“צוות Maker מתכנן להשיק Dai Multi Collateral Dai עם תקרת חוב של שלושה מיליארד עבור DGX. תקרת חוב גבוהה זו לזהב תאפשר ליצרנית לכלול בצורה בטוחה יותר אסימונים מסוג ETH ותואמי ERC20 כמו REP ו- OMG עם תקרות חוב גבוהות גם כן. זה גם אומר ש- Maker יהווה מניע של ביקוש DGX של מיליארדי דולרים. ” Digi Medium עבור מחזיקי מטבע DigixDao, משמעות הדבר היא נפחי עסקאות מוגדלים ויציבות נוספת של המטבע הקריפטוגרפי. DigixDao מציעה גם ממשק API המאפשר לבנות יישומים ומטבעות אחרים על גבי שירות אסימון הנכסים.

האם עלי להשקיע במטבע DigixDao?

אני חושב שהאלטקוין הזה מראה פוטנציאל רב. המטבע המגובה בתביעת זהב, הוא סיכוי מעניין, אך לדעתי הזדמנות ההשקעה החשובה יותר היא שדיבידנדים משולמים למחזיקים באסימונים. רשת הבנויה על בלוקצ’יין מציעה אי-שינוי, אבטחה והיא עשויה לתמוך בהיקפים גדולים של עסקאות. השימושים במטבע DigixDoa זהים לכל מטבע קריפטוגרפי, אך המחיר היציב משפר את השירותים המונעים על ידי תנודתיות גבוהה. שירותי נאמנות למשל. זהו מושג זר לסוחרים, אך ישנם אנשים המשתמשים בקריפטוגרפיה רוצים להוציא את אותו סכום כסף שהושקע. DigixDao תהיה פלטפורמה טובה למימון המונים. מטבעות קריפטוגרפיים אחרים יבואו וימצאו חלק מערך המטבע בזהב באמצעות DigixDao. אם רק שיקוי זעיר של ICO יבחר לעשות זאת, DigixDao תהיה רשת מצליחה להפליא. עסקים ואנשים יכולים להשתמש ב- DigixDao להלוואות P2P ולמיקרו-מימון. ניתן לטפל בתשלומי תשואה במרווחי זמן קבועים עם מערכת קנסות לתשלומים מאוחרים. זה כבר נעשה עם הביטקוין, אך המחיר התנודתי הופך אותו לבלתי צפוי יותר. מתג של איש מת יכול להיבנות כשירות כדי לאפשר העברת עושר בצורה של נכסי קריפטו לכתובת Ethereum מוגדרת תחת מערכת Digix. לדברי פמלה מורגן, מנכ”לית ThirdKey Solutions LLC, מספר הלקוחות המבקשים שירותי תכנון נדל”ן זינק בעקבות מחירו העולה של ביטקוין. אם מישהו אכן ילך לעולמו עם הון בביטקוין, הוא ימות איתו. אני חושב ש- DigixDoa הציע פתרון לבעיה זו מראה עד כמה זמן צוות זה חושב. ניתן להעביר מתג של איש מת גם אם יש בעיה בקריפטו והמשקיעים צריכים להוציא את כספם בחיפזון..

קנו מטבעות DigixDoa

Binance רשום DGD בינואר. הם עשו זאת זמן קצר לאחר מכן ביטרקס הסיר צמדי מסחר עקב לחץ הולך וגובר להתאמה לרגולציה בארה”ב. למידע נוסף על רכישת DigixDao קרא את המדריך השלם של Coinlist להשקעה ב- DigixDao.