פופולרי (PPT) | המדריך והמידע הטובים ביותר

לקנות מטבע מאוכלס

מה זה פופולרי?

Populous במקום מציע מערכת המאפשרת למוכרי חשבוניות למלא באופן מיידי הזמנות מחילוף נוזלים באמצעות אסימון PPT. אסימון PPT הוא מטבע יציב מכיוון שהוא קשור לערך החשבוניות הללו, אשר מבחינת הכלכלה היא סוג של חוב ולכן נכס. אני חושב שבשלב זה, חשוב להבין שלא סתם חברה יכולה להתחיל למכור חשבוניות בערוץ Populous. המנכ”ל, סטיב ניקו וויליאמס עוסק רבות במדעי הנתונים והקים יחד כמה חברות חלוצות שבנו תוכנה לטיפול בכמויות גדולות של נתוני חברה. שימוש בשפת דיווח עסקי הנקראת XBRL, סטיב ניקו וויליאם פיתח מערך כלים שלם לאיסוף נתוני חברה שיכולים להגיע למסקנות משמעותיות וחשבונות אשכולות שיש להם צורך בתוכנה זו. "כדי למכור חשבונית, ראשית עליך לרשום את החברה שלך. לאחר מכן יש לך אחיזה בחשבונך עד שתקבל אישור מהמנהל הפופולרי. לאחר שהמנהל יאשר אותך כמוכר, תוכל להגיש חשבונית ולהגדיר יעד מכירות מינימלי. זה זקוק גם לאישור מנהל. XBRL (שפת דיווח עסקי eXstensible) פופולרי מנתח את סיכון האשראי של חשבוניות באמצעות נוסחת ציון Z של אלטמן על נתוני XBRL בזמן אמת. נתונים אלה זמינים לציבור וכוללים מידע עסקי כגון שווי החייב, סכום המזומנים הקיימים והנושים המגיעים בתוך שנה.." –מטבע מרכזי לקוחות שיוספו לרשת Populous יזוהו ויבדקו באמצעות תוכנה זו. כן עלינו לסמוך על כך שהכל מעל הלוח. קיים סיכון של שיתוף פעולה, אך זה במחיר של נזקי מוניטין ומשפטים חמורים למשתתפים המתקשרים. התבונן בניסיונו הקודם של סטיב ניקו וויליאם בחלל. עם כמות המידע עליו והרצינות שבה Populous ניגשים לעמידה בתעשייה ועומדים בתקנים, אין הפסקה נקייה אם הם שומרים על כוונה זדונית כלשהי.

מדוע עלי להשקיע בטוקני PPT?

למה להשקיע בפופולריות PPT הוא מטבע יציב המקושר לערך הקבוע של חוב חשבוניות ופאונד. כאשר רוכשים PPT, מטבע פיאט מסומן לבלוקצ’יין. הכסף והתהליך כולו מנוהלים באמצעות חוזה חכם של Ethereum, אשר יכול להסדיר יתרות באופן מיידי. חשבוניות משולמות לחברות ב- PPT. כעת החברה עדיין צריכה למכור את ה- PPT שלהם בחזרה לפיאט כדי לשלם לעובדיהם ולשכרם, אך קיימת נזילות, שזאת כל הסיבה שהם שילמו ריביות אדירות לבנקים. אבל מדוע אדם ירכוש PPT? באמצעות מטבע קריפטוגרפי תוכלו להציע למילוי חשבוניות ואם תזכו לאסוף את ערך החשבונית ואת העיקרון. זו סוג של הכנסה פסיבית. אני מניח שזה דומה להימור, אבל כן, אתה יכול לקנות חשבונות חייבים של החברה, ולגבות מהם ריביות כשהם מחזירים אותו. זה מסיר את חסמי הכניסה הגבוהים שהציבו הבנקים. כדי להשתתף בקרן פקטורינג, דרישות המינימום הן עשרות אלפי דולרים, ואתה משלם עמלות לבנק מכיוון שהם נותנים שירות. לעומת זאת אתה יכול לקנות חשבונית או להצטרף לחשבונית קנייה קבוצתית ברשת Populous במחיר של עד 100 דולר בלבד. אני רואה בזה ערך רב, במיוחד בהתחשב ביציבות המטבע. מעורב ברשת Populous ומרוויח תשואות על מטבעות יציבים. אם PPT כל כך יציב, מדוע הוא עולה במחיר? המחיר הספקולטיבי של PPT הוא השתקפות של הערך שאנשים נותנים להשתתפות ברשת ולמחסור הגלום במטבעות קריפטוגרפיים. ישנם 37,004,027 PPT במחזור, תחילת מרץ, ורק 53,252,246 PPT ייווצר אי פעם. דרישה לדבר סופי מעלה את המחיר, ceteris paribus. המטבע קשור לערך הפיאט באמצעות מנגנון רכישה חוזרת. “פוקן הוא מטבע המקושר למטבע פיאט. פופולרי מתחיל עם GBP בשלב הראשוני והערך של poken תמיד תואם GBP אחד. ” – ספר לבן.

איך מטבע שעשה זאת יכול להיחשב כמטבע יציב? תרשימים פופולריים Poken ו- PPT הם שני אסימונים נפרדים. פוקנים קשורים ל- GBP אחד והם משמשים ברשת לתשלום חשבוניות במטבעות מקומיים ולהחזקת ערך ברשת. אם אתה משקיע PPT בשווי 10,000 GBP לרשת הם מומרים ל -10,000 Pokens. מחוץ לרשת, אסימון ה- PPT יכול להיות שווה פחות מכפי שהשוק רואה לנכון, אך משקיעים וחברות תמיד מקבלים את כמות הפיאט המקביל כאשר הם שולחים את אסימון ה- Poken המחובר. לא יכולת לעשות זאת עם ביטקוין או את’ריום מכיוון שאנשים יקבלו פחות או יותר משווי החשבונית וזה לא סיכוי כדאי להשקעה שתחזיר שוליים כל כך קטנים.

קְבוּצָה

צוות פופולריסטיבן ניקו וויליאמס: מייסד ומנכ”ל לסטיבן וויליאמס ניסיון רב בחברות ביג דאטה ורקורד של הצלחה. לפני שהפך לפן הציבורי של Populous, הוא היה מייסד ומנכ”ל 484 קבוצה, מייסד שותף של SamEnrico, ומייסד שותף של טוויליון. ומגיב לעיתים קרובות על הפורומים העיקריים של Populous Reddit. זו רק דעתי עכשיו, אבל במחקר הפופולרי שלי נתקלתי בנוכחות הדיגיטלית של סטיבן ב- Steemit, Reddit, YouTube, טוויטר ובינוניים. הוא נסע למרחקים רחוקים כדי להתנער ולהסביר את שטף ה- FUD האינסופי שנזרק לעבר Populous. זבוזדמיר זלאטינוב: מפתח סולידטי קשה לאמוד את ניסיונו של זבזדמיר זלנטינוב, מפתח הסולידיטי של Populous. יש לו כמה עשורים של תכנות בחגורה, והוא ייסד פרויקט של דאו, לפני שעבר ל -3 שנים של עצמאות. נראה כאילו Zvezdomir כותב קוד כבר הרבה זמן, אבל הוא לא אשף קוד סופר מוביל כמו Vitalik. מדוע בכלל לבצע את ההשוואה? כי לך לקרוא כמה פורומים של Reddit, ותראה במהירות שזה מה שנראה שאנשים מצפים. ביצוע חוזה חכם אינו כל כך קשה. המוצקות היא כמה שבועות של למידה הרחק מ- Javascript. ממה שראיתי חוקר את Zvezdomir ומה יש ב- github, אני חושב ש- Populous יכול למשוך את הצד הטכנולוגי של הדברים. לינקדאין.