הסביר Maidsafecoin (MAID) | מדריך ומידע מלא

הסברת רשת בטוחה

רשת SAFE הינה רשת אוטונומית הדוחה התערבות אנושית מכל סוג שהוא; לא ניתן לשלוט בזה או "בבעלות. הוא משמש כשיתוף פעולה, מבוזר "ענן" לאחסון מאובטח, אנונימי, תקשורת ויישומים יתרונותיה של רשת SAFE כוללים חילופי אחסון נתונים מבוזרים ומוצפנים לנצח בעלות נמוכה לתרומת שטח דיסק פנוי לרשת (חקלאות). על ידי הצפנת כל הנתונים, רשת SAFE מונעת גניבת נתונים ומעקב על ידי ביטול שרתים, בתוספת הצפנה של כל הנתונים והתקשורת מטבע קריפטוגרפי (safecoin) יעודד את כל הגורמים במערכת האקולוגית. מערכת אקולוגית שמכוונת לתמוך יום אחד באפליקציות ובאתרים, כולל כל שירותי האינטרנט הקיימים, אך עם פרטיות ואנונימיות מובטחת. רשת Safe היא פרויקט קוד פתוח שכל אחד יכול לתרום לו, והיא לא משתמשת בטכנולוגיית בלוקצ’יין. הנתונים עדיין מוצפנים ומתווספים לספר חשבונות. אמון מבוזר עדיין אפשרי באמצעות מושג אלגוריתמי ש- Maidsafe חלצה בשם הוכחת משאבים לחשיש ולאמת את המידע. כאשר משתמשים שומרים את הנתונים שלהם או מתקשרים עם יישומים, הנתונים שלהם מפורקים, מוצפנים ואז מופצים באופן אקראי ברחבי הרשת לכספות אחרות. לא ניתן לזהות אילו נתחים משתלבים יחד כדי להכיל קובץ. הכספות הללו עצמאיות ואוטונומיות, כל אחת מהן מאחסנת חלק קטן מהנתונים המוצפנים.

האם רשת SAFE היא בלוקצ’יין?

Maidsafe אינה בלוקצ’יין. במקום זאת הוא משתמש במה שמכונה מנהל עסקאות המחזיק את פרטי החשבון של כל משתמש בצמתים הקרובים אליו. זה נשמע מכובד. כמות קטנה יותר של צמתים המכילים את כל המידע קל יותר לתקוף מאשר בלוקצ’יין מבוזר שלם, לא? מיידספה אומרת לא. לבצע פיגוע של 51% ברשת Maidsafe לוקח 75% מהרשת, והיא חושפת רק פגיעות מוגבלת. [1] כל זה מושג באמצעות בעיית קונצנזוס הנקראת ‘קונצנזוס קבוצתי קרוב’. כאשר נתונים חדשים מתווספים לרשת, כל צומת שומר עותק של נתונים אלה. נתונים שכבר מוצפנים. Safe גם שומר רק כמה עותקים של כל פיסת נתונים ברשת. כל פיסת נתונים מוקצה לקבוצת צמתים (כ- 30). [4] "שינויים בנתונים אלה יכולים להיעשות רק אם יש הסכמה על ידי קבוצת העל הגדולה ביותר (כ -80%) לגבי המצב האמיתי של הנתונים. מכיוון שרק הקבוצה הקטנה יחסית של הצמתים חייבת להסכים לגבי המצב האמיתי של הנתונים, בטוח הוא הרבה יותר יעיל מביטקוין. הצפנה עצמית. כל הנתונים המאוחסנים ברשת מוצפנים אוטומטית על ידי הלקוח לפני שנשלחים לאחסון. המשמעות היא שמי שמפעיל קמרון אינו יכול לקבוע אילו נתונים ספציפיים הם מאחסנים מכיוון שרק בעל הנתונים יכול לפענח אותם. זה מקשה מאוד על יצירת רשת שנייה המכילה נתונים זדוניים ולהטעות משתמשים להשתתף ברשת המזויפת. [3] נעשה שימוש באלגוריתם הקובע כיצד נוצרת הקבוצה השולטת בכל נתח נתונים. חברי הקבוצה נבחרים על ידי הרשת באופן שקשה מאוד לתפעל. זה מקשה מאוד על תקיפת הרשת הבטוחה. קריאה נוספת ברשת הבטוחה

  1. וויקי ברשת בטוחה
  2. ארכיטקטורת רשת בטוחה
  3. מוסבר בטרמינולוגיה של Blockchain
  4. ניירות לבנים

הפודקאסט של בית הספר לרשת SAFE עובר דרך הוויקי ומפרק את המושגים בו. https://soundcloud.com/safecrossroads/ep18-safe-network-school-class-one

המטבע Maidsafe (MAID)

מטבע Maidsafe הוא מטבע מטבע מתווך המשמש לתשלום עבור משאבים ברשת SAFE. המילה ‘מתווך’ חשובה. אם אתה מגדיר צומת ברשת SAFE ומבצע משאבי חישוב, אתה מתוגמל באסימון אחר שנקרא Safecoin. אסימון זה עדיין לא קיים מכיוון שהרשת המלאה אינה פועלת. לאחר שהרשת תפעל ניתן יהיה להחליף מטבע Safecoin ו- Maidsafe ביחס של 1: 1. נכון לעכשיו, מטבע Maidsafe קיים כדי לבנות עניין בפרויקט, להפיץ אסימונים ולגייס כספים בזמן בניית הרשת. המשתמש מקיים אינטראקציה עם SAFE Authenticator, אשר משמש כשער לרשת SAFE ומספק ממשק משתמש לפתיחה וניהול של יישומים שונים. מנהל אירוח האתרים משמש לניהול תכנים המתארחים ברשת ברשת SAFE. הוא משמש ליצירת שירותים / אתרים והעלאת תוכן אינטרנט שניתן לארח ברשת.

צוות מיידספה 

צוות Maidsafe הוקם בשנת 2006 על ידי מהנדס סקוטי דייוויד אירווין. דוד הוא תומך בפרטיות. הוא סבור שפרטיות היא זכות אנושית בסיסית, ונראה שהוא חושב בכנות שהטבע הריכוזי של האינטרנט שגוי מיסודו. הם צוות קטן של 14 המורכב מממציאים, מתעסק, PHD, מהנדסים ומעצבים. יש כאן הרבה ניסיון שגויס מכל רחבי העולם. צוות Maidsafe הם מרוויחים על ידי הפיכת המטבע ליותר יקר ועל ידי פיתוח ספריות הליבה. כל אחד יכול לתרום לספריות הליבה. אתה יכול להמשיך github לראות מנגנוני קוד פתוח. מרבית התרומות ניתנות על ידי צוות מיידספה, והם מתוגמלים על כך בהסכמה עם מבנה התמריצים.

מדוע להשקיע במטבעות מיידספה?

זה נראה כאילו Maidsafe הולכת לקרות. הצוות עבד קשה על חברת מיידספה מאז 2006, והוא נמצא בהמשך הפיתוח שלו מאשר ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים. הרעיון הוא חזק, ומקרה השימוש משבש תעשייה ששווה מיליארדים. חברות עצומות מחזיקות באינטרנט. יש להם גישה לנתונים ששווים טריליונים. הצוות טוען כי זה ירח דבש עשיר מדי לסמוך על גוגל או אמזון, צנזורה באינטרנט והפרטה הם על סדר היום של ממשלות העולם וזה עולה מיליארדים בבניית התשתית הריכוזית. הרשת הראשית טרם הושקה. לאחר שיהיה, מטבעות מיידספה ייסחרו 1: 1 עבור Safecoins. ל- Maidsafe אין את ההייפ של IOTA, Ripple, Ethereum, Stella, OmiseGo ו- NEO, אך יש לה קהילת קוד פתוח פעילה שמספקת התקדמות איטית אך עקבית במשך למעלה מעשור. אני חושב שמיידספה לא מוערכת. זה הקדים את הבועה, עשה בלגן ב- ICO שלו ומעולם לא זכה למתיחה ראשונית רבה. גישה טכנולוגית זו מעבר לקידום מכירות הופכת אותה להודעה מוצקה לטווח הארוך. ככל שיתפרסמו התפתחויות נוספות וודאי שמיידספה תמשיך למשוך תשומת לב. מתעניין במטבע מיידספה? למידע נוסף עיין במדריך שלנו לרכישת מטבע Maidsafe כעת.