יום הולדת שמח דאש

ב -18 בינואר לזנק מלאו לו 5 שנים וזה היה רכבת הרים של מסע. המשימה של דאש היא להפוך את המזומנים הדיגיטליים לקלים לשימוש וגישה לכל המשתמשים, גם אלה שאינם מתמצאים טכנולוגית. כל אחד יוכל להקים חשבון ב- blockchain ‘.

דאש הוא כמזומן אלקטרוני מבוזר של עמית לעמית. בכוונתו להיות נפוצים כמו מזומנים אמיתיים בהם אנו משתמשים במדינות בהתאמה שלנו, כגון USD / GBP / EUR / INR או CNY. זה בנוי באותה מסגרת כמו של ביטקוין קוד ליבה בתוספת תכונות חדשות (כגון פרטיות ועסקאות מהירות). הקוד הוא קוד פתוח ויש לו בלוקצ’יין משלו, תשתית ארנקים וקהילה. למרות שבניגוד ל- BTC, עמלת העסקה שלה זניחה וזה יתרון עצום.

המפתח אוואן דאפילד התחיל את Dash ב -18 בינואר 2014 והוא שוחרר במקור כ- XCoin (XCO). בפברואר 2014 הייתה מיתוג מחדש ל”דארקקוין “. לאחר מכן, ב- 25 במרץ 2015, Darkcoin הותג לבסוף כ- “Dash”. אוון דאפילד ראה את ביטקוין בשנת 2010 והוא אהב את הרעיון והטכנולוגיה שמאחוריו. למרות זאת, עד מהרה הוא הבין כי הביטקוין אינו פרטי או מהיר דיו עובד על פיתרון לבעיות האלה. נאמר שיש לו רעיונות רבים כיצד להפוך את ביטקוין לאנונימי והרגיש שמפתחי הליבה של ביטקוין לא יאפשרו לו לעשות זאת, מכיוון שצריך להתאים את קוד הליבה לשם כך. אז הוא הלך לייצר מטבע משלו.

ל- Dash יש היצע כולל של 18 מיליון מטבעות וכרגע, ההיצע במחזור של Dash הוא 7.4 מיליון, והוא יגיע ל- 18 מיליון בשנת 2300. למטבע יש תגמול בלוק משתנה המואט בשיעור של 7.1% בכל שנה..

מה צפוי העתיד לדש?

יום השנה החמישי של דאש

Dash הוא כיום מספר 15 ברשימת שווי השוק והוא מטבע אמין מאוד. המהירות וקלות השימוש בו הם יתרון גדול, אך להפיל ביטקוין זו לא עבודה קלה. על פי CCN יש כורה אחד הבעלים של יותר מ -50% מכל חסימות הדש. ל- Dash יש בסך הכל כמעט 1,900 Terrhash לשנייה ב- NiceHash אחראית ליותר מ -1,000 TH / s על פני למעלה מ- 25,000 כורים. זה אומר שייתכן שמישהו יכול לבצע 51%, בדומה לפריצה האחרונה שנראתה ב Ethereum Classic.

מדוע להשתמש בדש על פני מטבעות קריפטו אחרים?

כדי לנטרל את דש עובדים על פיתרון שנקרא ‘Chainlock’. זהו מנגנון הגנה שימנע מתקפה כזו. עם ChainLocks, הכורים מתמרצים לפרסם כל חסום, גם אם יש להם מספיק כוח חשיש כדי לבטל כל כורה אחר.. אי הגילוי יוצר סיכונים משמעותיים עבור כורה זדוני. כל שרשרת סודית תיפסל באופן מיידי אם כורה ישר אחר יפרסם חסום תקף שמקבל CLSIG לפני חשיפת השרשרת הסודית. אז, למעשה, החברה מחפשת להפחית את הסיכון (של התקפה של 51%) על ידי יצירת מערכת פרסום עבור הכורים הגדולים ביותר.

נושא אחד שעומד בפני דש הוא מחויבותו לפרטיות. נאמר כי כמה חילופי דברים נמצאים תחת לחץ מצד ארגונים מרכזיים במדינותיהם להפסיק הלבנת הון ושימוש בלתי חוקי במטבעות. Dash בנוי על “יסודות הפרטיות” הללו, ומשמעות הדבר היא מחיקה של חילופים מסוימים. למרות שזו לא הסיבה עבור Dash, משתמשים אופורטוניסטים מסוימים עשויים להשתמש בה מסיבה זו. דאש רוצה להיות אלטרנטיבה לא מרכזית והוגנת למטבעות פיאט.

בצד החיובי, דאש הצהיר כי מאות חנויות מקומיות, כולל זיכיון המזון המהיר האמריקני וענקיות האופנה קלווין קליין, מקבלים תשלומי דאש.. פורבס דיווח גם כן ש- KFC מנהלת דיונים עמוקים עם דאש בנוגע לשקעים בוונצואלה המקבלים את המטבע הקריפטוגרפי. אבל מדוע דאש כל כך חשוב במדינה ההיא?

ונצואלה: מקרה שימוש לאימוץ דאש

המדינה הדרום אמריקאית מוכיחה כיצד מטבע קריפטוגרפי מסוגל להפוך למסיבי ולהתקרב לבעיות אמיתיות. ונצואלה ניצבת בפני אחד המשברים הגדולים ביותר שלה, עם תרחיש היפר-אינפלציוני שנראה שמחמיר ככל שעוברים הזמנים. בשנת 2018 האינפלציה צנחה את בוליבאר (המטבע המקומי שלה). על פי ה- FMI, האינפלציה הייתה כ -1,350,000% רק בשנת 2018. לאור המצב, אזרחים מקומיים החליטו להגן על כספם על ידי המרתם לסחורות, למטבעות אחרים – ולאחרונה – לקריפטו. אבל הביטקוין לא זכה הפעם במירוץ, דאש הוא המועדף על העם הוונצואלי.

מקף העוף של כנסיה ונצואלהנהיה נפוץ יותר לראות את מדבקות “שלם עם מקף” המוצגות במסעדות בוונצואלה. מָקוֹר: DashPay.

יש לכך סיבה. יזמים מקומיים כמו אלחנדרו אכברריה הבינו שמערכות אקולוגיות מוצקות נחוצות להמשך אימוץ הצפנה. Echeverría ייסד טקסט מקף ו עזרה מקף. Dash Text מאפשר לאנשים לקבל קריפטו באמצעות SMS, חלופה נוחה מאוד מכיוון שחיבור לאינטרנט בוונצואלה אינו ממש אמין. כמו כן, Echeverría חושבת שזה קריטי שיהיה לה דלפק עזרה שאנשים יוכלו לקבל מידע ולצלול לקריפטו. בראיון בלעדי עם הצוות הספרדי שלנו, הוא גילה מדוע דאש צמח כל כך מהר בוונצואלה.

Echeverría: “בנינו את המערכת האקולוגית והסוחרים נהיים בטוחים יותר”

על פי נתוניו, יותר מ 2500 חנויות משתמשות בדש בוונצואלה. ההצלחה מבוססת על הפתרונות הניתנים ועל העובדה ש”אנשים אוהבים להרגיש שיש להם תשתית איתנה “מאחורי מטבע קריפטוגרפי. מלבד הסוחרים המקומיים, Echeverría רשמה שחקנים גדולים יותר כמו Subway, ה- Papa John’s y Church’s Chicken. לדעתו, מידע הוא אחד המפתחות ל”הגשמת המטרה להפוך לכסף שהאנשים באמת משתמשים בו “. ונראה שהוא צודק, ונצואלה היא מספר 1 באימוץ דאש ברחבי העולם. כשמדובר בעתיד, נראה שזה בהיר מבחינתו:

“בשכבת הפיתוח, אבולוציה אמור להשתחרר השנה. שדרוג זה יאפשר לאנשים להשתמש ב- Dash בקלות, ללא צורך בכתובת אלפא-נומרית, אלא באמצעות משתמשים במקום זאת. יישומים מבוזרים יהיו גם בתוך המערכת האקולוגית החדשה הזו. “

מטרת Coinlist.me לספק מידע שימושי ליותר מ -50 אלטקוינים, כולל היסטוריה, רקע, הצעות מחיר ומדריכים. כביתם של האלטקוינים מטרתו לחנך את אלו שהם חדשים בתעשיית הקריפטו ומפרסם חדשות וניתוחים למי שרוצה להפיק יותר מההשקעות שלהם. תוכל למצוא מידע נוסף ב- Dash, כולל הסברים על האופן שבו אתה יכול סחר / קנה דאש כמו גם שורה שלמה של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.