הבאת המשתמש ישירות למפרסם באמצעות אסימונים מסוג KIND – מודעות מסוג Kind מסירה צדדים שלישיים

פרסום ישן כמו האנושות עצמה. כל עוד הדברים נקנו ונמכרו, אנשים ניסו להגביר את אסטרטגיית המכירות שלהם באמצעות תמונות, מילים, הופעות וטקטיקות פרסום אחרות. בעולם המודרני, האדם הממוצע נתון ללא הרף לתמונות פרסום, עד כדי כך שרבים מאיתנו למדו לכוון את רובם לחלוטין. אבל כולנו צריכים ללמוד על מוצרים ושירותים טובים יותר. לא יכולה להיות דרך טובה יותר?

מודעות קינד הוא פיתרון בלוקצ’יין המעוניין לשנות את אופן הפעולה של פרסום באינטרנט המודרני. במקום שמפרסם ישלם לצד שלישי כדי להפיץ את החדשות על המוצר שלהם, מודעות חביבות יאפשר למפרסם זה לעבור ישירות למשתמש או למפרסם. המשתמש ו / או המו”ל, בתורם, ישולם ישירות על ידי המפרסם. המתווך שנהג לקחת כמה שיותר כסף משני הצדדים יחוסל לחלוטין.

ICO Ads Kind הוא הזדמנות להיכנס לקומת הקרקע של היום החדש הזה בפרסום. אם אתה רוצה לראות את הפרסום הדיגיטלי שונה, או שאתה פשוט משקיע שיכול לדעת שזה הולך להיות הדבר הגדול הבא, ICO של מודעות מודעות יכול להיות בשבילך. בואו נתחיל!

מהו ICO Ads Kind?

מודעות חביבות ico

מטבע Kind Ads (KIND) יהיה אסימון ERC20 (שוחרר באמצעות Ethereum blockchain). מודעות קינד כבר קיבלו מימון פרטי של 20 מיליון דולר ותכריז בעתיד על פרטים על מכירה ציבורית ציבורית של ICO. לעת עתה, על המתעניינים להקדיש זמן ללמוד על צוות מודעות Kind, תוכניות עתידיות ומידע טכני. אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי ליידע אותך על כל הסיבות שבגללן מודעות קינד הוא ICO לצפייה כאשר מידע נוסף מתפרסם בימים הקרובים.

כיצד תעבוד פלטפורמת המודעות החביבות

מודעות חביבות למשתמשים

לאחר שחרור פלטפורמת Kind Ads, משתמש יוכל להירשם ולבחור אילו נתונים אישיים לחשוף. ככל שייחשפו יותר נתונים, כך המשתמש יצבור ערך מטבע מסוג Kind Ads. המידע הכלול בפרופיל משתמש זה יועמד לרשות המפרסמים, שישתמשו בו למשלוח פרסומות המותאמות לתחומי העניין וזהות המשתמש. כיום נתונים כאלה משותפים ללא הבחנה, כאשר למשתמש אין שליטה אמיתית. ICO Ads סוג מציע להחזיר את המשתמש למושב הנהג ולתת כלים טובים יותר למפרסמים במציאה..

מאפיין מגניב נוסף של רשת Kind Ads הוא שהוא יאפשר למשתמשים להצטרף ולהביע הסכמה מתי שהם רוצים. נמאס לכם מפרסומות יום אחד? פשוט היכנס לפלטפורמת Kind Ads ותשתק אותם! כמובן שמשתמשים יקבלו תמריצים טובים יותר אם הם ישמרו על עצמם פתוחים לפרסומות, אך פשוט מתן שליטה למשתמשים מתי מוצגות להם פרסומות ומהן פרסומות אלו ישנה את האופן שבו אנשים רבים משתמשים ביישומי אינטרנט ומובייל מסוגים רבים..

מודעות חביבות למו”לים ויוצרי תוכן

נניח שיש לך בלוג. עבדת קשה במשך שלוש שנים בכתיבת תכנים נהדרים בנישה ספציפית, וקוראים ברחבי העולם החלו להיראות בעיניך כסמכות בנושא שלך. אך ככל שהאתר שלך גדל, כך גם העלויות הכרוכות בתפעולו. בלוגרים רבים (ויוצרי תוכן למיניהם) מקבלים כסף ממפרסמים, שמוכרים לקהל הבלוגרים כהזדמנות הכנסה לבלוגר..

הבעיה היא שיוצרי תוכן רבים נאלצו להסתמך על רשתות פרסום, מכיוון שאין להם זמן או ידע לקבוע חוזי פרסום פרטניים עם מפרסמים בודדים. הרשתות מציגות לרוב מודעות שאינן רלוונטיות למותג יוצר התוכן, ולעיתים נמצאו מודעות זדוניות. כל אותו זמן, הרשת לוקחת כמה שיותר יותר ממפרסמים ויוצרים.

יוצרי תוכן ומו”לים יקבלו “ציון אמון תחום”. ה- DTS מודד כמה יעיל המו”ל להגיע לקהל שלהם. ציון גבוה יגרום למפרסמים לרצות לעבוד עם מפרסם זה. זה מתגמל את המו”ל על עבודתו הטובה והשימושית מבחינה חברתית, ויעזור למפרסם למצוא את הקהל הטוב ביותר שלו.

מודעות חביבות למפרסמים

מפרסמים יירשמו לפלטפורמת Kind Ads, ויוכלו לפנות ליוצרים תוכן ספציפיים כמו הבלוגר בסעיף הקודם. יחד, יוצרי תוכן ומפרסמים יוכלו ליצור מצב שבו תוכן רלוונטי מותאם אישית למותג של יוצר תוכן. תוכן רלוונטי זה יהיה בעל ערך גם למשתמש הקצה, הרבה יותר מהמודעות האקראיות שמספקים צדדים שלישיים בעידן הנוכחי שלנו.

המודל הכלכלי מודעות מודעות

מודעות אדיבות לא יגבו דמי רשת (בעוד שצדדים שלישיים של היום יכולים לקחת 30% ומעלה!). 85% מדמי הפרסום (כסף שמשלמים מפרסמים עבור תוכן בו מפרסם משתמש) יועברו למו”ל. 15% הנותרים יינתנו למשתמשים, כתמריץ להמשיך להשתמש בפלטפורמת Kind Ads. תשלום זה יבוצע מדי יום, באסימון KIND. ברגע ש- KIND נמצא בבורסות הקריפטו הציבוריות, המשתמשים יוכלו לסחור באסימון KIND עבור כל מטבע מטבע אחר שהם אוהבים, או עבור דולרים אמריקאים ומטבעות פיאט אחרים..

מחשבות אחרונות על ICO של מודעות סוג

למרות ש- ICO Ads Kind לא הוכרז רשמית, אנו יודעים שהוא בדרך. בינתיים, הרעיון שמאחורי מודעות קינד הוא מושך, ואנו מצפים ללמוד עוד כיצד להשיג מחיר מוקדם על מטבע Kind Ads (KIND). ל- Kind Ads יש תחרות בתחום הפרסום של הבלוקצ’יין, אך עם צוות מוסמך, שייעץ ממייסד Polymath, ושותפויות מוקדמות חזקות, אנו מאמינים שהם יעשו זרוע בענף הפרסום בקרוב. הישאר מעודכן לקראת ICO של מודעות פרסום מסוג Kinding הקרוב. אנחנו חושבים שזה הולך להיות גדול!