אתרי האינטרנט הטובים ביותר לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2021

עם ריצת השוורים האחרונה שהעניקה סוף חיובי לשנה בלתי צפויה מאוד, אנשים רבים מעוניינים כעת להשקיע בקריפטו. כאן נספק רשימה קצרה של פלטפורמות שלדעתנו מציעות את השירותים הטובים ביותר לקניית מטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2021. 

ישנן אפשרויות רבות לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים באינטרנט מאז התפוצצות הערך שנצפתה בשנים האחרונות. אלה כוללים גם פלטפורמות בורסה וגם פלטפורמות מתווך, אך מה ההבדל? האם זה באמת משנה באיזו פלטפורמה אתה משתמש לרכישת ההשקעה הראשונה שלך ב- cryptocurrency?

התשובה הפשוטה כן, זה חשוב. אם אתה נכנס למרחב הצפנה, אתה רוצה להיות בטוח שהעסקה שלך מאובטחת ופשוטה. אתה רוצה להציג בפניך את האפשרויות הטובות ביותר מבחינת מהירות, עמלות ומגוון.

אז בואו נסתכל על מבחר האתרים המובילים שלנו בהם תוכלו לקנות ולסחור מטבעות קריפטוגרפיים לשנת 2021.

מספר 1 eToro

פלטפורמת המסחר החברתי eToro היא אולי האתר המכובד והמבוסס ביותר שהגיע לרשימה שלנו. מוסדר מאוד ופופולרי מאוד בקרב מי שרוצה לסחור בנכסים דיגיטליים, eToro הייתה חלוצה של תכונות ייחודיות כגון מסחר בהעתקים, המאפשר למשתמשים לעקוב אחר האסטרטגיות המוצלחות של משקיעים אחרים, כמו גם את פיזור התיקים שלהם..

פלטפורמה מובילה זו אחראית גם על הצגת יוזמות כמו הדולר הטוב, שמטרתו לספק לכולם הכנסה אוניברסאלית בסיסית ללא קשר למצבם החברתי או התעסוקתי..

למשתמשים ניתנת גישה למסחר ב- CFD ב -15 מטבעות הקריפטו הגדולים בעולם ויכולה גם לרכוש אותם כדי להחזיק בארנק שאינו משמור על הפלטפורמה או לבחור להעביר לארנק פרטי לצורך אסטרטגיה ארוכת טווח יותר..

מס ‘2 בינאנס

Binance, שהוקמה על ידי צ’אנגפנג ג’או, הפכה לבורסת הקריפטוגרפים הגדולה בעולם מבחינת שווי המסחר בשנת 2018. עם כ -16 מיליון משתמשים ביותר מ -180 מדינות, Binance היא אחת הפלטפורמות המצליחות, המאובטחות והקלות לשימוש..

מוסדר על ידי הרשויות המובילות, Binance מציע גישה למספר עצום של נכסים דיגיטליים למטרות רכישה ומסחר. הבורסה מספקת גם את אחד ממשקי המשתמש הטובים ביותר מבחינת פשטות, מה שמאפשר לכל אחד חדש בעולם המטבע הקריפטוגרפי יכולת לבצע ביטחון..

האקדמיה בינאנס מציעה גם מערך מקיף של משאבים חינוכיים המאפשרים למשתמשים ללמוד יותר על מטבעות קריפטוגרפיים ספציפיים, מנגנוני מסחר וארנקים.

עם מספר הולך וגדל של מטבעות קריפטוגרפיים זמינים וחלק מהנזילות הגדולה ביותר שנמצאה, Binance היא הפלטפורמה הנבחרת הן למשקיעים מתחילים והן מנוסים כאחד..

# 3 מטבע בסיס

השלישי שלנו ברשימה של היום היה ככל הנראה הבורסה הראשונה אי פעם שהציעה סביבה מקצועית ובטוחה לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים. זוהי גם אחת הפלטפורמות המצליחות ביותר שהיו קיימות, שהוקמה בשנת 2012 על ידי בריאן ארמסטרונג ופרד ארסם.

Coinbase מציעה שירותי מטבעות קריפטוגרפיים הן לסוחרים קמעונאיים והן למשקיעים מוסדיים והיא מבוצעת כמלך הבורסות על ידי רבים במרחב הקריפטו. הפלטפורמה תואמת את הרגולציה ומשתפת פעולה עם ה- FDIC בכדי לספק ביטוח להשקעות המשתמשים בה.

אתה יכול לקנות ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים מובילים אחרים ב- Coinbase ישירות באמצעות כרטיס אשראי / חיוב, ויש רשימה מקיפה של אלטקוינים שניתן לסחור גם עבור מטבעות מובילים אלה. אימות ה- KYC עבור Coinbase הוא יסודי, מה שעשוי להיות מתסכל מעט, אך בסופו של דבר מספק למשתמשים שכבות אבטחה נוספות כדי להגן על זהותם והשקעותיהם..

מסחר ב- CFD זמין גם בפלטפורמה זו אם משתמש משדרג לחשבון Coinbase Pro, ומאפשר עסקאות בתנועות המחירים של נכסים דיגיטליים מבלי שיידרש לשמור עליהם באמצעות ארנק..

# 4 פלוס 500

אחד המותגים האמינים והמוכרים ביותר בעולם, Plus500 מציע שירותים קמעונאיים לסוחרי קריפטו ופורקס. המתווך בישראל, שנוסד בשנת 2008, הוא אחד המוסדרים ביותר בעולם.

הממשק הפשוט והאינטואיטיבי של Plus500 קל להבנה לכל רמות הניסיון. משתמשים יכולים לגשת ל- CFD במטבעות קריפטוגרפיים מובילים ולהשתמש במינוף בעסקאות שלהם. הפלטפורמה זמינה על פני 30 שפות שונות ומציעה חשבון הדגמה ללא הגבלה למי שרוצה להתאמן לפני השקעת מזומנים אמיתיים.

# 5 Coinmama

Coinmama, שנוסדה בשנת 2013, מונה כעת מיליוני משתמשים ב -180 מדינות שונות. האתוס המרכזי של פלטפורמה זו הוא להיפטר מהעולם הפיננסי מתווכים מיותרים, עמלות נסתרות ושליטה מרכזית.

Coinmama מציעה ארבע שכבות חשבונות שונות עבור המשתמשים שלה, כל אחת מהן דורשת רמה מסוימת של אימות מזהה כדי לפתוח מגבלות ושירותים. ממשק המשתמש נועד להקל על עסקאות מהירות ומאובטחות בתהליך פשוט, ושירות הלקוחות מוצג כטובים בשוק..

בורסה זו עשתה מאמץ רב לפשט את תהליך המרת המטבעות הקריפטו למטבע פיאט, דבר מרגיע עבור מי שאינו חדש בשוק..

סיכום

ערכנו את בדיקת הנאותות שלנו כדי לספק לך מידע על כמה פלטפורמות בורסה ותיווך נבחרות לביצוע עסקאות המטבעות שלך. אנו ממליצים לקוראים שלנו לבחון כל אחד מהם כדי לגלות איזו פלטפורמה מרגישה שמתאימה להם.

מטבעות קריפטוגרפיים הם מרחב תנודתי, כך שאם אתה לא חדש בצורת השקעה זו, כדאי שתלמד כל מה שאתה יכול מהמשאבים החינוכיים הקיימים, ותתרגל שימוש בחשבון הדגמה אם הכוונה שלך היא ללכת ישר למסחר יומי לטווח קצר..

לעולם אל תאפשר לעצמך יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד, והקפד לעקוב אחר ההתפתחויות האחרונות בתחום הקריפטו באמצעות פרסומי החדשות היומיים שלנו.