כיצד להרוויח ביטקוין בחינם

2021 החדשות הטובות הן אתה יכול להרוויח ביטקוין בחינם, וזה באמת קל מאוד. אבל לא תרוויח עשרות דולרים תוך כמה שעות רק על ידי הסתכלות על כמה מודעות, האמת שברגע שתתחיל, תצטרך להשקיע זמן רב כל יום כדי להרוויח 3, 5 או 10 $ לשבוע.

רבות מהמערכות בהן אתה יכול להרוויח את אותם ביטקוין בחינם קשורות ל לראות פרסום, לפתור Captchas או לשחק כמה משחקים בטלפון שלך. אז אם מסתכלים על זה ככה, לא יהיה רע להשקיע את זמני ההשבתה בזמן שאתה ברכבת התחתית או מחכה למישהו.

חלק חיובי נוסף של ברזים, משחקים ודפים המציעים לכם ביטקוין, הם הפניות. כאילו שאתה מזמין אנשים אחרים להשתתף, המערכת מעניקה לך אחוז רווח נוסף. לכן, הכסף שאתה מרוויח יהיה תלוי יותר בכוחך למשוך אנשים חדשים להרוויח ביטקוין, ולרשום אותם בקישור ההפניה שלך..

בכל אחת מהשיטות שאני עומד להסביר, בין אם עבור משחקים או ברזים, אתה צריך רק דוא”ל וכתובת ביטקוין להעביר את הכסף שאתה מרוויח, לכתובת הארנק שלך.

כיצד להשיג ביטקוין בחינם

להרוויח כסף בלי לבצע השקעה זה ממש מסובך, אבל יש מספר אתרים המציעים ביטקוין בתמורה להשקעה קטנה. אז אני אציין כמה מהברזים הטובים ביותר שניסיתי, שעובדים טוב מזה זמן רב ומשלמים במהירות:

FreeBitcoin

זהו אחד המקומות הטובים ביותר להרוויח ביטקוין ולא מסתיר סודות. בעמוד זה הם מציעים לך לשחק משחק חדש כל שעה, ובהתאם למספר שתקבל בהגרלת ההגרלה, תקבל פחות או יותר מטבעות.

  1. הם משלמים לך ברגע שיש לך לפחות 0.00030000 BTC. אתה יכול לקבל תשלומים אוטומטיים להשיג אותם פעם בשבוע (בכל יום ראשון), והם יעבירו אותם בחינם.
  2. כדי לחייב מתי שתרצה, עליך להיות ביתרה של 0.00010400 BTC לפחות. זה כרוך בעמלה, אך העברות יגיעו לארנק שלך תוך 6 עד 24 שעות מאוחר יותר.
  3. אם ברצונך לגבות תשלום מיידי (פחות מ -15 דקות) תצטרך לשלם עמלה גבוהה יותר, מכיוון שהכורים יאמתו את העסקה מהר יותר..

אתה יכול להרוויח מ 0.00000226 BTC ל 0.22585089 BTC לכל רול (הסכומים משתנים).

קליקים על BTC

ברשימה זו לא יכולנו להשליך את האפשרות להרוויח ביטקוין על ידי הצגת מודעות או ביקור באתרים, שקשורים לנושאי השקעות וביטקוין. זו מערכת בטוחה מאוד ואינה כבדה, אתה רק צריך שהדף שהם מבקשים יהיה פתוח למשך 20 או 30 שניות, כך שתוכל לעשות זאת בזמן שאתה צופה בטלוויזיה או עושה כל דבר אחר.

באתר זה יש קטע שנקרא “מודעות גלישה” עם ברשימת המודעות, ואתה פשוט צריך לבחור את המשתלמת ביותר, צפו בזה, פתרו את ה- Captcha כדי לאשר שראיתם אותו וקבלו Microbitcoins כתשלום.

כמו בדפים רבים, אתה יכול להזמין אנשים אחרים באמצעות קישור הפניה ותקבל עמלה על כך.

להרוויח ביטקוין על ידי משחק

ישנם מספר משחקים שבעזרתם ניתן לצבור BTC בזמן המשחק, כולם פשוטים למדי ומבוססים על עקרון הפרסום לשחקנים, לפיו הם גובים את המותגים המכריזים וחולקים אחוז עם השחקנים:

משחק בלוקצ’יין

עם האפליקציה הזו תרוויח ביטקוין בזמן שאתה מיישר בלוקים. המשחק די משעשע ושווה את הזמן, אבל זה בעצם תירוץ בשבילך לראות את המודעות שהם מציגים מפעם לפעם ושעבורם תקבל תשלום בסאטושיס..

מה שאתה מרוויח תלוי במיומנותך ובמזלך, אך בכל פעם שאתה משחק אתה להרוויח בין 70 ל -150 סאטושי.

זמין ב:

אפשרות כרייה

למרות שזה לא תהליך חינמי וזה המאמר מוקדש להרוויח ביטקוין ללא צורך בשלי, הייתי אומר שגם אתה לא צריך להשליך את זה. זה לא מסובך, וישנן מספר דרכים לעשות זאת עם המחשב שלך, מבלי שתצטרך לקנות ציוד מיוחד חדש.

תודה לבריכות הכורים, אתה יכול להפוך את המחשב שלך למכרה בזמן שאתה עובד, לצפות בסרט או להסיח את דעתך ב- Youtube.

– השוואת בריכות: Bitcoin.it

מצד שני. זכור זאת זהו מטבע תשלומים כמו כל אחר ושאם אתה רוצה להרוויח ביטקוין במהירות ובלי להשקיע כסף, תמיד תצטרך למכור משהו שכבר יש לך או להציע שירות. במאמר זה, שבו אני מתייחס לקבלת BTC בחינם, אני תמיד מתייחס לסכומים קטנים, אף אחד לא באמת נותן כסף בלי לבקש לפחות עבודה בתמורה.