14 ארנקי הדש הטובים ביותר | ארנק דאש למעלה 2021

אחסון מטבעות קריפטוגרפיים בדרך כלל זקוק לארנקים. ישנם סוגים שונים של ארנקים כגון ארנקים רכים, ארנקי חומרה, ארנקי נייר וארנקים מבוססי אפליקציות לנייד. מבין הארנקים, רק כמה סוגים של ארנקים מספקים אבטחה גבוהה. לארנקים מאובטחים שכאלה יש ביקוש רב בשוק הקריפטו כיום. במאמרים האחרונים שוחחנו על ארנקי Litecoin, ארנקים של Ethereum, ארנקים של Ripple וארנקים של Bitcoin. להלן תשעת ארנקי Dash הטובים ביותר, המאובטחים ביותר, קלים לשימוש ושולטים במפתחות פרטיים:

קרא גם: כיצד להתחיל כריית מטבעות

מיטב ארנקי הדש 2019

14 הארנקים הטובים ביותר ב- Dash:

פתק: ארנקי חומרה הם הארנקים הטובים ביותר מבחינת אבטחת כספיכם. במקרה שאתה מחזיק כמות עצומה של קרן קריפטו, מומלץ תמיד להשתמש בארנקי חומרה. אנו מפרטים את Ledger Nano S / X ו- Trezor במאמר זה. ישנם יותר מ- 25 ארנקים אחרים של חומרה בשוק.

תוכלו לקרוא את המאמר שלנו ברשימה המלאה של ארנקי החומרה כדי לגלות את הארנק המתאים ביותר עבורכם. 

ארנק אטומי

ארנק אטומי

ארנק Atomic הוא פתרון רב נכסים חדש לאחסון נוח של DASH. מה שבטוח, ניתן להשתמש ב- Atomic לא רק כארנק DASH: כיום הוא תומך ביותר מ -300 מטבעות ואסימונים. חוץ מזה, כל עדכון שבועי מוסיף נכסי קריפטו ותכונות חדשים.

אפליקציית שולחן העבודה זמינה עבור Windows, MacOS, אובונטו, דביאן ופדורה. גרסאות אלפא של אפליקציות סלולריות ל- Android ו- IOS יפורסמו בנובמבר 2018.

תבע את מטבע הארנק האטומי (AWC) שלך בחינם:

 • הורד את Atomic Wallet והשלים את ההתקנה.
 • ללכת להגדרה->אוירדרופ
 • מלא את מזהה הדוא”ל שלך והשתמש בקוד קידום מכירות: 172G5R להשיג 15 מטבעות AWC בחינם.

רשימה מלאה של תכונות הארנק האטומי:

 • מפתחות פרטיים מאוחסנים במכשיר המשתמש ונוצרים ממנמוניק.
 • מובנה Buy Crypto עם אפשרות כרטיס אשראי, המסופק על ידי Simplex
 • עדכונים שבועיים עם מטבעות חדשים, אסימונים ותכונות שימושיות
 • אפשרות להחלפה אטומית להחלפה עם עמלות נמוכות
 • מאפיין אסימון מותאם אישית – ניתן להוסיף ידנית כל אסימון ERC20 תוך שניות
 • החלפה מיידית דרך צ’אנג’לי ושפשיפט
 • תמיכה מיידית בשידור חי 24/7

ספר חשבונות ננו S:

Ledger-Nano-S

Ledger Nano S הוא אחד מארנקי החומרה הזולים והטובים ביותר שמציע גם תומכים למטבעות DASH. עליך להתקין את אפליקציית Dash במכשיר כדי לנהל מטבעות DASH באמצעות אפליקציית Ledger. אפליקציית התמיכה של Dash פותחה ותומכת על ידי Ledger וזמינה עבור שני המכשירים Ledger Nano S ו- Ledger Blue. קנו את Ledger Nano S עכשיו!!!

טרזור:

מיטב ארנקי ETH 2018

זהו פתרון ארנק מאובטח ביותר עם עסקאות מקומיות. הוא הורחב לתמיכת דאש על ידי הסאטושילבים. למרות שזה מאובטח מאוד, זה לא כל כך נוח למשתמשים. קנה עכשיו את ארנק Trezor!!!

שומר מפתחות:

שומר מפתחות

זהו ארנק החומרה בראש ובראשונה עם עסקאות מקומיות שהורחבו לתמיכה ב- Dash. המשתמשים יכולים לגשת לארנק זה בעזרת תוסף Google Chrome. הוא מספק הגנה מיוחדת לחשבונות המשתמשים ונמנע מפריצה, ובכך מבטיח ביטחון וביטחון. עלותו גבוהה במקצת, אך בשל תכונת האבטחה שלה, היא מעדיפה את רוב משתמשי המטבעות הקריפטוגרפיים. קנה עכשיו את ארנק Keepkey!!!

ארנק גארדה:

ארנק שומר

ארנק Guarda for Dash הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי רב פלטפורמות ולא משמורן. פרט ל- Dash, המחסנים תומכים בלמעלה מ 40 בלוקצ’יין גדול ויותר מ -10,000 אסימוני קריפטו ברשתות שונות. כל הארנקים המסופקים על ידי Guarda הם ללא משמורת – למשתמשים יש שליטה מלאה על המפתחות הפרטיים שלהם, מה שאומר שליטה מוחלטת בכספי אחד.

הפונקציונליות של הארנקים הקלים הללו היא גם דבר שכדאי להזכיר – המחסנים מאפשרים אחסון וניהול מאובטח, החלפה ורכישת קריפטו בארנק וכן שימוש בתכונות ספציפיות למטבע עבור מטבעות נבחרים. Guarda בהחלט נחשב לאחד הארנקים המתקדמים יותר טכנולוגית בשוק, אך הממשק הידידותי למשתמש הופך את הארנק הזה לבחירה מצוינת גם למתחילים בקריפטו..

חלק מהתכונות העיקריות של ארנקי Dash ב- Guarda הן:

 • הצפנת גיבוי מאובטחת ומדיניות אחסון ללא משמורת
 • תכונות ספציפיות למטבע של מטבעות נתמכים
 • שירותי רכישה והחלפה מובנים
 • שירותים נוספים כגון מחולל אסימונים ERC20
 • מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים
 • פעולות חוצות פלטפורמות – כל הארנקים מסונכרנים בקלות בין גרסאות זמינות
 • שילוב Ledger Nano S

סֵפֶר שֵׁמוֹת:

ארנק יציאה

זהו ארנק נוח מאוד ושמיש לשימוש. זהו פיתרון ארנק מצוין עבור משתמשי המטבעות הקריפטוגרפיים מכיוון שהוא מתגבר על הבעיות העומדות בפני ארנקי Dash שונים בפלטפורמות. זה מאפשר החלפה או העברה יעילים של מטבעות קריפטוגרפיים, בעזרת תכונת ההחלפה המובנית שלו. הוא תומך גם בכמה סוגים אחרים של מטבעות קריפטוגרפיים, בנוסף לדאש.

ארנק Jaxx: 

jaxx

Jaxx הוא ארנק מרובה פלטפורמות וארבע מטבעות. הוא פותח על ידי Decentral ומספק תמיכה בשבעה מטבעות קריפטוגרפיים שונים, הכוללים גם ביטקוין, Ethereum, DASH. ארנק זה כולל תכונות כמו זיווג בין פלטפורמות, ShapeShift מוטבע ופונקציונליות רב מטבעית. הוא זמין עבור 9 פלטפורמות שונות, כולל מכשירי לינוקס, חלונות, אפל, אנדרואיד ואפל וכרום.

Core Core (iOS נייד)

הארנקים הטובים ביותר לשנת 2020

ארנק הליבה של DASH עבור iOS הוא הארנק הרשמי של DASH למכשירי אייפון. זה מחבר משתמשים לרשת DASH מה שהופך אותה לבטוחה יותר עבור המשתמשים. הארנק מצויד בשילוב מובנה של חילופי Shapeshift כך שמשתמשים יכולים להמיר מטבעות קריפטוגרפיים זה לזה בתוך הארנק בלבד.

ליבת DASH (שולחן עבודה):

Core DASH הוא ארנק רשמי מבוסס דסקטופ ששוחרר על ידי קהילת הליבה. כמו ארנקים אחרים, הוא כולל את ארנק הלקוחות וה- P2P, כולל תכונות כמו InstantSend, Governance, PrivateSend ו- Masternode..

Electrum:

אלקטרום

 Electrum הוא ארנק מהיר, בטוח ומאובטח. ארנקי Electrum זמינים עבור מטבעות שונים כולל DASH. Electrum-Dash הוא יישום קל מבוסס לקוח של Dash. זה מגן על המשתמש מפני אובדן המטבעות שלו במקרה של טעות גיבוי או כשל במחשב מכיוון שיש אפשרות לשחזר את הארנק שלך מביטוי סודי שתוכל לשמור או לכתוב על נייר. אתה יכול להתחיל להשתמש בו באופן מיידי מכיוון שהוא לא מוריד את הבלוקצ’יין המלא של Dash.

אוברפיי:

זהו פתרון ארנק מצוין למספר מטבעות קריפטוגרפיים. הוא תומך בעיקר ב- Dash, אך גם הוא תומך בכמה מטבעות קריפטוגרפיים נוספים בנוסף ל- Dash. ניתן לגשת אליו גם במכשירים ניידים. זה מאפשר אחסון של מפתחות פרטיים במערכת. זה גם מאפשר העברת מטבעות קריפטוגרפיים בעזרת תכונת ההחלפה המובנית שלו. בזמן שידור עסקאות, הוא מספק אבטחה על ידי הסתרת כתובות ה- IP של המשתמשים.

טרנסאקציה קדושה:

זהו פתרון ארנק תוכנה שניתן לגשת אליו דרך מצב מקוון. היא זכתה לתהילה רבה בקרב חובבי דאש, אם כי היא הוצגה לאחרונה. זה נוח וקל לשימוש בארנק, אך החיסרון היחיד הוא שלחברה יש שליטה על המפתחות הפרטיים.

Coinomi:

ארנק מטבעות

זהו פתרון ארנקים רב-מטבעי ושמיש לשימוש המכיל אנונימיות בינונית. הוא מחזיק בתכונת החלפה מובנית וסריקה כדי להיות נגישה במכשירי Android ניידים. היא מתמקדת בעיקר בתמיכה מקוונת, אך שירותיה הורחבו גם עבור מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. זה מאפשר למשתמשים לשלוט על המפתחות הפרטיים שלהם. בזמן שידור עסקאות בלוקצ’יין, הוא מסווה את כתובות ה- IP של המשתמשים.

MyDashWallet

MDW דומה ל- MyEtherWallet, המחובר ישירות ל- Blockchain. פותח על ידי DeltaEngine.net, MDW מאפשר למשתמשים לשמור על שליטה מלאה על המפתחות הפרטיים של הארנק

הוא תואם לארנקי חומרה כמו ארנקי TREZOR ו- Ledger Nano S ומאפשר להם ליצור ארנק חנות מקומי לאחסון דאש. הוא תומך גם בתכונות של InstantSend או PrivateSend.

במאמר זה דנו ב הארנקים הטובים ביותר לאחסון מטבעות מקף. ארנקי חומרה כמו Trazor היא הבחירה הטובה ביותר אך מעט יקרה. לחלופין, תוכלו לבחור בארנקים שנדונו לעיל כדי לשלוט במפתחות הפרטיים שלכם ולהבטיח את מטבעות הקריפטו שלכם.

מקווה שנהניתם מאמר זה. אנא שתף ​​אותנו במשוב ובניסיון שלך בקטע התגובות למטה.