3 המובילים: מטבעות הקריפטו הטובים ביותר לשלי בשנת 2020

כרייה היא חלק מכריע בהפצת מטבעות קריפטוגרפיים ונוצרים מטבעות חדשים. במקום להנפיק על ידי רשות מרכזית, כפי שנראה במקרה של מטבעות פיאט, הכרייה עוזרת לשמור על הביזור של הבלוקצ’יין של ביטקוין. פתוח לכל מי שמעוניין לתרום, כרייה יוצרת בסיס לבלוקים חדשים בשרשרת, המיוצרים על פי פרוטוקולים המוכתבים על ידי קוד המקור.. ברשימה זו אנו בוחנים את שלושת המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לשלי בשנת 2020.

ייבן ויט / Shutterstock.com

כיצד לזהות מטבעות קריפטוגרפיים שניתן לכרות

לביטקוין, המטבע הראשון והמוכר ביותר, יש תחרות חזקה בקהילת הכרייה שלו. עם זאת, אלטקוינים רבים משתמשים בשיטות הפצה שונות, כגון ה- XRP של Ripple, ולא ניתן לכרותם.

בין יתר הגורמים, היכולת לכרות מטבע תלויה במנגנון הקונצנזוס של הרשת. ביטקוין משתמש בהוכחת עבודה (PoW); לדרוש מכורים לפתור בעיות מתמטיות מתקדמות דרך המחשב שלהם על מנת לאבטח את הרשת. על מאמציהם, כורים אלה מתוגמלים בכמות ביטקוין.

כורים נהגו להסתבך באמצעות יחידת עיבוד גרפי (GPU) הנמצאת ברוב המחשבים המודרניים. אך בעוד ששיטה זו עשויה עדיין להיות יעילה עבור חלק מהאלטקוינים, התחרות העזה מצד חברות המעסיקות ASIC פירושה זאת כריית ביטקוין דרך המחשב הנייד שלך כבר לא אפשרי. ASIC, או ‘אסדות כרייה’ – הן מכונות שתוכננו במיוחד אשר בנויים לביצוע פונקציה אחת, כריית קריפטו.

השלב הראשון הוא זיהוי אילו מטבעות קריפטוגרפיים ניתן לכרות. CoinMarketCap מאפשר לך למיין מטבעות קריפטוגרפיים בקטגוריות משנה, עיין ב הרשימה הזו כדי לראות אילו מטבעות ניתן לכרות. בשל התנודתיות החזקה בשוק הקריפטו, כורים צריכים לשקול היטב איזו מטבע קריפטו הם רוצים לכרות, ולהבטיח שהם יבחרו בכזו שיש לה רקורד של תנועות מחיר סבירות לשיפור הרווחיות..

מטבעות מוקששים עליוניםזוהי רשימה של 15 המטבעות הקריפטוגרפיים המוקששים המובילים ביותר בזמן הפרסום. מתוך 5158 המטבעות הרשומים בבורסות, רק 502 ניתנים לכרייה.

מטבעות המטבעות הרווחיים ביותר שלי בשנת 2020

ביטקוין: כרגע באור הזרקורים בגלל המחצית בחודש מאי

כקריפטוגרף הראשון והערך הגבוה ביותר, הביטקוין של Satoshi Nakamoto עשוי תמיד להיכנס לרשימה הרווחית. השנה תגמול הבלוק שהוענק לכורים בגין אימות עסקאות באמצעות הבלוקצ’יין יקוצץ לחצי מ 12.5 BTC ל- 6.25 BTC. חצוי הוא תהליך שקורה כל 210,000 בלוקים שנוצרים.

יש המצפים שמחירו של ביטקוין יעלה לאחר תהליך החצוי כביכול בשל צמצום כמות הביטקוין שנכנס למחזור, צמצום ההיצע ואולי העלאת הביקוש, ובכך העלאת המחיר – אגב, זה נצפה במחצית האחרונה ב -2016. , מה שהוביל לעלייה פרבולית בערך הביטקוין בסוף 2017.

עם זאת, תנועות המחירים מושפעות ממספר גורמים, ולכן יש צורך לבחון היטב לפני ההשקעה בכרייה.

Ethereum ו- Ethereum Classic: מובילים ברווחיות

על פי נתונים על WhatToMine, את’ריום, והאיטרציה המזלגת שלו Ethereum Classic, נמצאים במקום השני והשלישי לרווחיות הכרייה, מה שהופך את שניהם למתמודדים טובים למי שמעוניין להתחיל בכרייה.

למרות שדירוג זה משתנה לעיתים קרובות, כורים משני המטבעות הללו המשיכו להיות ברווח לנוכח מהומה האחרונה בשוק, והראו את הפוטנציאל לחוסן נוסף לטווח הארוך..

חיוך: נהדר למתחילים

GRIN הוא מטבע קריפטוגרפי חדש יחסית וטרם ראה את הפוטנציאל שלו, אולם קל לכרות אותו, מה שהופך אותו לאידיאלי למתחילים. אפשר להתחיל לכרות את GRIN מייד עם ה- GPU שנמצא במחשב נייד או במחשב.

תהליך הכרייה כולל תגמול חסום של 60 GRIN לבלוק. בניגוד לביטקוין, מטבע זה מתמקד בפרטיות, ואין לו היצע מקסימלי, כלומר הכרייה תימשך כל עוד הפרויקט יישאר פעיל בעתיד..

האלגוריתם של GRIN מבוסס על “Cucko Cycle” מושג העושה שימוש בשני אלגוריתמים: CuckARood-29 ו- CuckAToo-31. זה הופך את GRIN לבחירה האידיאלית עבור אלה שרוצים לבדוק כיצד התהליך עובד לפני שעושים את הצעד הראשון שלהם. 

אפשרויות כרייה נוספות לשנת 2020

  • מונרו: מטבע מטבע אנונימי זה היה אחד הנפוצים ביותר שנכרה מאז השקתו בשנת 2014. למרות שכריית מונרו איבדה חלק מהפופולריות שלה מאז שיאה, היא עדיין אחד המטבעות הניתנים הבולטים במרחב הצפנה.. 
  • Ravencoin: אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הרווחיים ביותר בשנת 2019. עם עליית המחיר, כורים חדשים מסתבכים באמצעות אלגוריתם X16R.
  • ליטקוין: נקרא על ידי חלקם כביטקוין הקל. Litecoin עשוי ליהנות מהמחצית של Bitcoin בשנת 2020, כלומר כורים יכולים לעמוד בתשואות טובות.