התחזיות המובילות של מטבעות קריפטוגרפיים 2021: למה לצפות

ההרצה האחרונה בשוק הקריפטו מושווה לעיתים קרובות לריצת השוורים לשנת 2017. עם נתונים כה מוגבלים בנקודות מחיר אלה, אנו יכולים רק להשוות את המצב הנוכחי למה שנראה לפני שלוש שנים – אך מה שונה הפעם ומה יקרה בשוק הקריפטו בשנת 2021?

1. ייבוש אספקת הביטקוין

כאשר ביטקוין מתקרב ליום הולדתו ה -12 ב -3 בינואר, חלק מהאנליסטים מזהירים מפני היעדר תפוצה של ביטקוין. Pantera Capital טוענת שמאז ש- PayPal הודיעה שהיא נכנסת לשוק הביטקוין, ענקית התשלומים קונה 70% מכל הביטקוין החדש שהוטבע..

זה יכול להיות בעל השפעה עצומה על נזילות הנכס בהתאם לאופן שבו PayPal ומשקיעים גדולים אחרים הרוכשים BTC משתמשים במטבעות שלהם. במקרה של PayPal, אפשר להניח ש- PayPal צופה צורך בביטקוין רב כדי לענות על דרישת המשתמשים בהמשך הדרך..

עם זאת, חברות השקעות גדולות עשויות לחפש לקנות את כל הביטקוין שהן יכולות ולהעביר לטווח הארוך.

הגבלה בהיצע תעלה ככל הנראה את הביקוש ולכן תדחוף את הביטקוין למחירים גבוהים יותר ונוכל לראות את ראשיתה של פעולת מחיר זו בשנת 2021..

2. עונת אלט חדשה

2020 יכול להיקרא, יחד עם דברים רבים אחרים, שנת DeFi – בשל שפע הפרויקטים של DeFi שראו שיפור מחירים עצום במהלך השנה.

תרשים המציג את DeFi TVL (נעול ערך כולל) בשנת 2020

כאשר הביטקוין נראה כאילו זה יסתיים השנה בטריטוריה גבוהה של כל הזמנים, יש המנבאים כי משקיעים ימכרו חלק מהביטקוין שלהם כשאנו רואים פעולה מורחבת לרוחב כדי להשקיע באלטקוינים כדי לגוון את אחזקות הקריפטו שלהם..

נזילות זו פרצה לפרויקטים של אלטקוין תיתן ככל הנראה לכמה מטבעות פחות מחיר. זה נהדר עבור משקיעי קריפטו שמסוגלים להשיג רווח, אך יותר מכך עבור מפתחי פרויקטים שמסוגלים להשתמש במשאבות אלה למימון הפרויקטים שלהם, מה שהופך את עונות השנה לחלק חשוב ובריא בפיתוח עבור תעשיית המטבעות..

2021 יראה ככל הנראה מספר אלטקוינים בעקבות ביטקוין. אבל איך אתה יכול לחזות מחירים כדי לדעת אילו יפרחו ואילו פשוט יתיישרו ולעולם לא יירדו מהשטח? בשביל זה הייתי ממליץ הבלוג של ניק פאטל שם תוכלו למצוא משאבים גדולים לבחירת אלטקוין.

3. בום של Bitcoin לאחר חציית בום

בחודש מאי, לביטקוין החציון השלישי שלו, לפיו תגמול החסימה לכורים חצוי. כאשר אירועים אלה מתרחשים, יש בדרך כלל ספקולציות רבות כיצד יגיב השוק בהמשך המיידי, אולם מה שהרבה יותר מובהק הוא תאריך השיא היחסי (ATH) שעוקב אחר האירועים הללו..

כפי שניתן לראות בטבלה שלהלן, שיאים חדשים נוטים להגיע בדצמבר השנה לאחר שהחלוף חל. אז אם המגמה הזו תימשך, סביר להניח שהמשקיעים יחפשו לצבור ביטקוין מעתה ועד הפעם בשנה הבאה, בדצמבר 2021, כדי למקסם את רווחיהם..

הדבר הנוסף שיש לקחת בחשבון הוא שביטקוין יכול להשקיע הרבה מ -2021 בצבירה ובניית נמוכים גבוהים יותר, כך שהוא יכול לעשות את הקפיצה למחיר של 50,000 $ שאנליסטים רבים צופים בסוף השנה..

תמונה לקוחה מהבלוג של Fitzner Blockchain ב בינוני

4. מומחים פיננסיים נוספים הנכנסים לחלל הקריפטו

בחודשים האחרונים יש עומס של משקיעים מוסדיים שהכניסו כסף לביטקוין, כמו Square ו- Greyscale, כמו גם PayPal שהכריזו על שילוב מטבעות קריפטו בפלטפורמת התשלומים..

רבים צפויים כי מגמה זו תימשך בשנה הבאה, כאשר האחרונה היא ריי דליו. המיליארדר עשה רדיט AMA (שאל אותי כל דבר) כשנושא הביטקוין הועלה.

דליו כתב: “אני חושב שביטקוין (וכמה מטבעות דיגיטליים אחרים) התבססו בעשר השנים האחרונות כאלטרנטיבות מעניינות כמו נכסי זהב, עם דמיון והבדלים לזהב ולחנויות אחסון ניידות אחרות (בניגוד לנדל”ן). של עושר. אז זה יכול לשמש כמגוון זהב ומחסן אחר כזה של נכסי עושר. “

זה בניגוד מוחלט להערותיו הקודמות של דליו על ביטקוין כשהוא היה מאוד ביקורתי כלפי הקריפטו. 2021 יכול היה לראות מיליארדרים בולטים יותר ומנהלי קרנות גידור כמו דליו מתחילים לרכך את עמדתם ביחס למטבעות קריפטוגרפיים כאשר הם מתחילים לראות את היתרונות של הוספת כמה נכסים דיגיטליים לתיקים שלהם..

החדשות יגיעו ככל הנראה בדמות אנשים אלה המודיעים כי צברו מניות בביטקוין בתקווה לעודד אחרים להיכנס לשוק כדי לשפר את עמדותיהם..

בסך הכל, 2021 תהיה שנה מרגשת לשווקי מטבעות קריפטוגרפיים, בה נקווה לראות אימוץ והבנה רחבים יותר של האופן שבו מטבעות קריפטוגרפיים יכולים להביא יתרונות לחייהם של אנשים..