3 דרכים Cardano (ADA) יכולות לעזור למדענים להתגבר על וירוס הקורונה ולתת לפרויקט יתרון

כאשר חוקרים ברחבי העולם עובדים על חיסון ל- Covid-19, אנו בוחנים את הדרכים שהחידושים של Cardano יכולים להיות מסגרת לשיתוף פעולה בין צוותי מחקר מרוחקים.

Cardano תמיד הבדילה את עצמה ממטבעות קריפטוגרפיים אחרים על ידי התמקדות במחקר ובטכנולוגיה חדישים

עם וירוס העטרה שומר על כולנו בבית בשבועות האחרונים, טרם נראה אילו יוזמות בלוקצ’יין יכולות להועיל לסיוע בהכחת הנגיף..

Cardano (ADA) מבססת את השקפתה על הפילוסופיה המדעית, כך שהפרויקט יכול לספק מסגרת טובה למדענים ברחבי העולם העובדים כיום על חיסון לנגיף..

המורכב מצוות מהנדסים וחוקרים מבוזרים שמבוססים בכל רחבי העולם, קארדאנו הציב את הסטנדרט לצוותים מופרדים שעובדים על בעיות מסובכות עם מטרה סופית אחת באופק..

להלן שלוש הסיבות העיקריות ש- Cardano יכולה לסייע בשיפור התיאום בין קבוצות מחקר ולעזור לעצב את הכלכלה העולמית לאחר קוביד -19..

אתחל את הקוד של Cardano

הפעלה מחדש גדולה של קוד המחקר בהונג קונג, IOHK, לקוד של Cardano עשויה להעניק למטבע יתרון תחרותי..

מדובב “עדכון ביירון” התהליך יבנה את הקוד של Cardano לחלוטין מאפס, והוא שיאו של 18 חודשי עבודה של IOHK. הקוד החדש נועד להפוך את Cardano לדינמית וחזקה יותר, לאחר שנבנה על ידי שפת Haskell.

השינוי המשמעותי ביותר הוא ההפרדה בין המרכיבים השונים של הבלוקצ’יין של Cardano, כמו ספר החשבונות, הגדרות הצומת ובסיס הקוד, המאפשר לכולם לפעול ולהתקן בנפרד כדי להקל על ההתקנה בעתיד..

חדשנות כזו עשויה להיות לא יסולא בפז לצוותי מחקר העובדים מרחוק, מכיוון שהיא תאפשר להם לשדרג באופן דינמי את מערכות ההפעלה שלהם, תוך שמירה על פרויקטים מחקריים חשובים ורגישים לזמן..

אתחול מחדש של Cardano יבצע שיפורים בארנק Daedalus שלו, ברשת הצמתים שלו ויגדיל את כמות העסקאות שהבלוקצ’יין יכול לעבד.

גיבוי מ- PwC

חדשות כי Cardano נתמך על ידי PricewaterhouseCoopers (PwC), החברה העולמית בעלת השפעה רבה, מהווה הצבעת אמון חזקה עבור המטבע הקריפטוגרפי..

מבוסס בלונדון, אך עם משרדים בכל רחבי העולם, PwC הקימה תיק מרשים מאז הקמת המבנה הנוכחי בשנת 1998 (חלקים מהחברה הממוזגת חזרה למאה ה -19) וצברה כ 42.2 מיליארד דולר נכסים ואחזקות.

גונתר דוברוז, מנהיג הצוות המשפטי של המשרד, טען כי קרן קרדנו היא “חלק עצום מהעתיד”, גיבוי שיכול להעניק למשקיעים דחיפת אמון בפרויקט..

דוברוז הרחיב על כך עוד יותר בראיון ל- CoinTelegraph, בקביעה, “עקבתי אחר עבודת צוות קרדנו ואכן המערכת האקולוגית של קרדנו פחות או יותר מההתחלה ומאמינה באופן אישי שהם עושים עבודה מדהימה ונהנים מכל הזדמנות להחליף איתם וללמוד מהם. הדבר נכון לגבי כמה פרויקטים אחרים שם בחוץ “

דוברוז הבהיר כי דעות אלה היו שלו ולא ייצגו את דעות המשרד בלבד, אך ההצהרה היא עדיין מפגן משמעותי של תמיכה בפרויקט מצד שותף מסחרי בעל פוטנציאל משמעותי לפרויקט..

מהיר יותר מוויזה

פיתוח מרגש נוסף לפרויקט הוא המהדורה האחרונה של אורובורוס הידרה, פרוטוקול חדש המאפשר מהירויות אימות עסקאות ואימות בלוקצ’יין מהירות משמעותית.

הידרה גם מגדילה באופן דרמטי את הסקלביליות של Cardano, מכיוון שהתהליך החדש יכול לעבד עסקאות רבות יותר בו זמנית, ולתת לקארדאנו יתרון על פני ביטקוין לטיפול ואימות עסקאות..

מחקר של אוניברסיטת אדינבורו מצביע גם על כך שכל אחד מ -10 ראשי “הידרה” יוכל לעבד 1,000 עסקאות בשנייה, עם מקום לגדול למיליון לשנייה – מה שהופך אותו למהיר יותר מוויזה, כיום מעבדי התשלומים הגדולים ביותר..

יתכן ש- Ouroboros Hydra של Cardano פיצח את אחד המכשולים הגדולים ביותר בטכנולוגיית הבלוקצ’יין – מדרגיות. עדיין תעשייה נישתית יחסית, מבחינת אנשים המחזיקים באחזקות, פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים עדיין לא נדחקו לגבולותיהם מכיוון שעדיין לא נראה אימוץ המוני.

על ידי פיתוח פרוטוקול מדרגי שיכול להחליף את ויזה, בשילוב עם הצורך הנוכחי בטכנולוגיה כדי להקל על מגע אנושי מינימלי, פרוטוקול ההידרה של Cardano יכול לשנות את המשחק אם המגיפה הזו תימשך למשך 6 חודשים ויותר.

המחוקקים בארה”ב כבר דנו בשימוש בבלוקצ’יין ליצירת “דולר דיגיטלי” כדי לאפשר הפצה קלה יותר במאמצים לשלוח לכל מבוגר אמריקני 1,000 דולר. הטכנולוגיה של Cardano עשויה להניע את עצמה לאימוץ המוני אם התפרצות וירוס הכורון היא הזרז לאימוץ המוני של מטבעות קריפטוגרפיים..