5 סיבות שמונרו (XMR) יכול לעזור לשמור על כספך מפני Covid-19 ולשנות את העולם

הביטקוין הוא נהדר, אך האם זו האופציה הבטוחה ביותר עבור קוביד 19? אנו בוחנים מדוע מונרו יכול להיות המטבע הקריפטוגרפי המעולה במצב חסר תקדים זה

מומחי בריאות שיערו כי נעילת וירוס הקורונה יכולה להימשך עד שישה חודשים, ולהטיל צל של חוסר וודאות בנוגע לאמצעי מימון, מיסים וממשלה בעתיד הנראה לעין..

חלק מקהילת הקריפטו יקנו כמה שיותר ביטקוין ונכסי קריפטו כדי לגדר מפני מיתון אפשרי.

אבל מה אם הביטקוין שלך לא יהיה בטוח כמו שאתה חושב שהוא? להלן חמש סיבות להתחיל לקנות את מונרו כעת.

מונרו עולה על ביטקוין מתחילת 2020

כאשר מסתכלים על עליות באחוזים בארבעת החודשים הראשונים של 2020, אנו יכולים לראות כי מונרו, כמו גם כמה ממטבעות הפרטיות האחרות, הביאו את הביצועים הגבוהים יותר מביטקוין – והראו כי פרטיות העסקאות הופכת להיות בראש סדר העדיפויות של מי שמשקיע במטבעות קריפטוגרפיים..

הנתונים מראים גם שמאז התרסקות הקריפטוגרפיה באמצע מרץ, מונרו שמרה על הדומיננטיות שלה ביחס לאחוזי הביטקוין, מגמה שעשויה להימשך ויש לה משמעות עצומה לטווח הארוך יותר..

ייתכן שיוצר הביטקוין המציא את מונרו

מחקר חדש סיפק כמה ראיות משכנעות שסטושי נקאמוטו היה גם הכוח המוביל מאחורי מונרו, גילוי שאם זה אמיתי, יכול היה להפוך את המטבע, לגיטימציה ולהקשר אותו כשחקן משמעותי במרחב הצפנה..

אחת הביקורות על הביטקוין נובעת מאחת החוזקות העומדות בבסיסו – ספר החשבונות המבוזר. ניתן להתחקות אחר עסקאות, שאמנם מתן ‘אמון’ יכולות להיות מנוצל גם על ידי רשויות שרוצות לאתר את בעלי הארנקים. למרות שזה קשה, זה אפשרי וזה משהו שסטושי אולי רצה לתקן בפרויקט הקריפטוגרפי השני שלו, טוענים במחקר.

הספקולציות נובעות מכך שהכתב הנייר של מונרו נכתב תחת כינוי, כמו של ביטקוין – במקרה זה המחבר היה מונרו ניקולה ואן סברהגן. ניתוח כתיבה טוען שמצא דמיון בסגנון הכתיבה של סברהאגן וסאטושי, כמו גם שמונרו תיקן כביכול כמה מהתחומים שביטקוין נפל בכך שהוא כיוון לעשות בנייר הלבן שלו..

מונרו ממשיך לעדכן למרות הנגיף

מונרו עדכנה לאחרונה את תוכנת זיקית הפחמן שלה, למרות האקלים והנסיבות הנוכחיות.

השדרוג מתמקד בעיקר בביצוע עסקאות, כמו גם בשיפור פרוטוקולי פרטיות עם Tor ורשת I2P.

מונרו מספק דרך לשלוח כסף באופן אנונימי לחלוטין, והמשך השדרוגים בוודאי יעורר אמון גדול עוד יותר עבור המחזיקים. ככל שממשלות ברחבי העולם מביאות צעדים דרקוניים וסמכותיים יותר, כמו הונגריה, שמירת כספיך והישג ידם של ממשלתך לא יכול להיות הרעיון הגרוע ביותר.

מונרו הוא המטבע המועדף לעבריינים

אף על פי שאף אחד מאיתנו לא מתרצה ממעשיהם של עבריינים, העובדה שמטבע זה שימש בעבר על ידי מי שרוצה להימנע מתשומת לבם של רשויות מסוימות, אכן מדברת רבות על מידת ההצלחה של מונרו..

זה מראה שפרוטוקולי הפרטיות של המטבע חייבים לעבוד; לראות את הרשויות מנסות לחשוף את הזהות העומדת מאחורי עסקאות היא אחת הדרכים הטובות ביותר לבדוק את הטכנולוגיה.

ציוץ של מפתח הטכנולוגיה הידוע לשמצה ג’ון מקאפי מראה שהוא מאמין שמעורבות פלילית טובה להתפתחות המטבע.

מקאפי טוען כי מבחינה היסטורית, עבריינים ממהרים יותר לאמץ טכנולוגיות חדשות מאשר הרשויות, וכי מונרו אינו יוצא מן הכלל, ומצטט כי עבריינים מאמצים טלפונים מהר יותר ממה שהמשטרה עשתה..

אימוץ רחב יותר עשוי להקל על ידי אלה שרוצים עצמאות כלכלית רבה יותר מהממשלה והתאגידים.

מונרו יכול להביא את גוגל ופייסבוק לסיום

נכון לעכשיו, לכולנו יש הבנה בסיסית כיצד גוגל ופייסבוק מרוויחים כסף, נכון?

הם משתמשים בעוגיות כדי לעקוב אחר הרכישות שלך ואז משתמשים בנתוני הרכישה כדי למקד מודעות אליך. ובכן, תאר לעצמך אם כל הרכישות שלנו בוצעו עם מונרו. לא ניתן יהיה לעקוב אחריהם, להביא לקץ לפרסום ממוקד, ולאלץ את גוגל ופייסבוק למצוא דרכים חדשות לייצר רווח משירותיהם או להסתכן בקריסה מוחלטת..

יש הטוענים על הקשיים שהממשלות יתמודדו בגביית מס והבטחת הכנסותיהם אם כולנו נשתמש במונרו, אולם אחרים היו ממהרים להצביע על העלמת המס העצומה של עשירי העל והצדק הפואטי שהדבר יביא לאנשים רגילים. שאין להם ברירה בכל הנוגע לתשלום מס.

לא משנה מה יקרה, למונרו יכול להיות חלק כאשר המשבר הזה מתרחש ואם השווקים המסורתיים יוכיחו את עצמם מקום לא בטוח לאחסון עושר..