Kuailian מביאה טכנולוגיית Blockchain בטווח ההגעה של כולם

עשר שנים עברו מאז לידת המטבעות הקריפטוגרפיים ומאז פרסום הספר הלבן ביטקוין, טכנולוגיית הבלוקצ’יין לא הפסיקה להתפתח. יחד עם זאת, דרך העבודה להשגת פרודוקטיביות טובה יותר עברה גם התפתחות דרסטית. הדברים השתנו מאוד מאז הימים שכל אחד יכול לייצר החזרות מהמחשב השולחני שלהם. הופעתה של תחרות גדולה ברמה העולמית, המונעת על ידי ההתקדמות הטכנולוגית, גרמה לכך שרק השחקנים הגדולים במערכת מצאו כי השקעה בבלוקצ’יין היא אטרקטיבית ורווחית. מסיבה זו אנו מציגים בפניכם היום:  המערכת האקולוגית של Kuailian.

קואיליאן

מגלה את קואיליאן

Kuailian היא חברה הנהנית ממערכת אקולוגית מלאה של שירותים לגישה לעולם המטבעות הקריפטוגרפיים. לרשותנו גם הכלים שמבוססים סביב טכנולוגיות בלוקצ’יין, הנגישות לכולם ואין צורך בידע רב על המערכות או בהשקעה כבדה בטכנולוגיה..

המאפיינים העיקריים של קואיליאן

יהיה קשה מאוד להגדיר את קואיליאן עם מאפיין עיקרי אחד, בהתחשב בכך שיש לנו בקצות אצבעי מערכת אקולוגית שלמה, כאשר כל קטע חשוב באותה מידה לא פחות חשוב או אפילו טוב יותר מהקודם. עם זאת, אנו יכולים לומר שהתכונה המבדילה העיקרית שלנו היא המחויבות שלנו להיות כנה ושקופה, הכל בזכות כלים וטכנולוגיה של בלוקצ’יין.

ניתן לצפות בכל הפעילויות המתבצעות בקואיליאן בזמן אמת. אתה יכול לבקר חשבונות משלך, להחליט מתי ברצונך לתזמן עסקה (זכור כי רושמי הבלוקצ’יין הם ציבוריים) ואנחנו יכולים להבטיח לך שהמטבעות הקריפטוגרפיים שלך עובדים ויוצרים תוצאות.

במידת הצורך, תוכל להתייעץ עם הרשם המשפטי באסטוניה; כל המידע זמין באתר Kuailians וברשתות החברתיות.

בריכה חכמה של Kuailian ו- Proof of Stake Technology

לא כל מנגנוני הקונצנזוס לאימות עסקאות דומים לביטקוין (הוכחת עבודה). דרושים עלויות תפעול ענקיות וציוד רב עוצמה לעבודה איתם ואלה הופכים במהרה למיושנים. ישנם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שצריכים להחזיק סכום קבוע מראש של המטבע המדובר כדי להיות מסוגלים לבצע עסקאות. מסיבה זו, זה הגיוני מאוד לבנות את המטבעות הקריפטוגרפיים שלנו באמצעות חברה כמו Kuailian, שעובדת עם הטכנולוגיה הזו, ידועה בשוק ומסוגלת לבצע עסקאות אלה (עליהן ניתן להשיג תשואות גדולות. ).

אבל ההתקדמות הטכנולוגית לא נעצרת לעולם (וגם זו של קוייליאן). הרשתות החזקות והמודרניות ביותר משתמשות במנגנוני קונצנזוס. אם שמעתם על Kuailian, אתם כבר תדעו שאחד המוצרים העיקריים שלנו הוא צומת ראשיס. לסיכום, מוצר זה מסוגל לבצע עסקאות בעלות ביצועים גבוהים ובקואיליאן, הוא תומך במגוון מנגנוני קונצנזוס כמו הבאים: הוכחת ההימור, הוכחת ההימור המועברת, הוכחת ההימור המשוערת, המוח, המניה הרווחית, הוכחת ההסכם , הוכחת היסטוריה, הוכחת רשות, מכרז, כביש מהיר, סובלנות תקלות ביזנטיות (BFT), NFT-BFT, MULTI-BFT, BFT פרקטי מניות, BFT אסינכרוני – עתיד CASPER Y OUROBOROS.

כאן Kuailian ממקסמת את היכולת שלהם, בכך שהיא מעמידה לרשות אנשים רגילים שלא היו יכולים לגשת אליה אחרת, בגלל היקף המטבעות הקריפטוגרפיים שיהיה צורך והידע הנדרש לעבוד איתם. לכן, Kuailian משתמשת באסטרטגיית יתד ארוכת טווח של 1000 יום ותוסיף גם סטיילינג דרך פשוט (Stake / Unstake) לשירותים שהם מציעים..

Kuailian וזה מערכות אוטומטיות

Kuailian איפשר לכולם להשתתף לִשְׁלוֹט צמתים.  כך שהגישה לאלה לא מוגבלת למעטים, איגדנו אותם יחד ואז חילקנו אותם. יתר על כן, ניתן לקבל באופן אוטומטי חלק מהתגמולים שנוצרו ב- בריכה חכמה.

להלן תיאור התהליך הקל בהרשמה לקואיליאן

  1. צור חשבון Kuailian
  2. השלם את ה- KYC (בהתחשב בעובדה שאנחנו חברה הרשומה כחוק באיחוד האירופי) ושלם את דמי הכיתוב (50.95 דולר, משולמים באיתר).
  3. קנה כמה Kuais שאתה רוצה, במחיר של 100 דולר כל אחד (בתשלום ב- Ether). קואאי אינו סימן וגם לא מטבע קריפטוגרפי. זוהי יחידת המדידה שבה ניתן להשתמש בהנפקת רישיון בתוכנה למשך 1000 יום. ככל שאתה קונה יותר רישיונות, כך ההחזרים טובים יותר.
  4. ציין את ארנק Ethereum היכן אתה רוצה שנפקיד את הרווחים שלך מדי יום.

האופן שבו הקואייז מאורגן מאוד מעניין. מצד אחד, הוא נגיש לכולם בגלל העלות הנמוכה ומצד שני, הוא מאפשר לשלוח את תרומות המשתמשים אל Smart Pool, המערכת שלנו אשר פותחה בקואיליאן כדי לנהל אוטומטית את כל המטבעות הקריפטוגרפיים שיש להם תרמו המשתמשים שנוצרו בצמתים ראשיים. תואם את העובדה שבכל שבוע נפתחים צמתים ראשיים חדשים לרכישת רישיונות חדשים (על ידי משתמשים חדשים או משתמשים קיימים).

התרומות שהמשתמשים מספקים מנוהלות על ידי מערכת של Machine Learning, שמבצעת ניתוח עמוק בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, ומבוססת על התוצאות ומגדירה את צמתי המאסטר הרווחיים והנזולים ביותר. במילים אחרות, ניתן להמיר את התגמולים שלך בביטקוין או להעבירם לאתר. המערכת פועלת סביב אלה כדי למקסם את היעילות הגלובלית של המערכת האקולוגית.

לבסוף, ברצוננו להדגיש את העובדה שהיתרונות המופקים על ידי תרומתנו למערכת מתחלקים על בסיס יומי. זהו יתרון גדול של Kuailian, מכיוון שבדרך כלל אנו רגילים להשתמש בממשקים גדולים הדורשים סכום מינימלי כדי לבצע משיכה ויכולים לקחת מספר ימים או שבועות לעיבוד התשלומים, או שאנו מסתמכים על אישור הכינו את הכסף שלנו !! Kuailian’s, במטרה להיות שקופה, מציעה למשתמשיה מערכת שתוכנתה על ידי הצוות הטכני שלהם, חוזה פיזור חכם, שפותח סביב הבלוקצ’יין של את’ריום, המחלקת את הרווחים על בסיס יומי בין המשתמשים, ללא כל טעויות או הטעיה (למעשה, ניתן לצפות בחוזה זה בכל חוקר הבלוקצ’יין של Ethereum).

תוספת: לבנק Kuailian, Smart Pool ולכל שאר השירותים שמציעה החברה יש תוכנית שיוך פרטנית, שבאמצעותה כל משתמש ייצר רווחים כאשר ההפניה שלהם תירשם להיות משתמש בקואליאן..

בנק Kuailian והחידושים הבאים שלו

לקואיליאן ברור מאוד שהעתיד יהיה עם בלוקצ’יין, והם מקדישים לו את המערכת האקולוגית השלמה שלהם. הם סגרו עסקאות רבות ושונות כדי להציע שירותים פיננסיים. בימים אלה ניתן להפקיד מטבעות “FIAT” ולהמירם במטבעות קריפטוגרפיים. בעתיד הקרוב יתווספו ארנק וכרטיס חיוב לצד טלפונים ושירותים פיננסיים אחרים שיאפשרו הרחבה בשירותים המוצעים..

כמו כן, Smart Pool תרחיב ותפתח אפשרויות חדשות, למשל, מסחר בתדרים גבוהים (HFT) ומערכת בוררות; כל זאת באמצעות מערכת הבינה המלאכותית המבצעת את ניהול המערכת האקולוגית.

 

מערכת אקולוגית מתרחבת כל הזמן

אבל Kuailian אינה רק מערכת אקולוגית פיננסית. ללא ספק, כמו טכנולוגיית הבלוקצ’יין, זה מעבר לכך. המטרה העיקרית של Kuailian היא לגשת למשאבים המבוססים על טכנולוגיית הבלוקצ’יין שכבר קיימת בשוק; כדי להפוך אותם ליעילים יותר, שקופים יותר ולתת למשתמשים שלנו חוויה שמעולם לא חוו. בקרוב מאוד תתווסף קו-קיום נסיעות אקולוגיות, השירות הראשון שיימצא מחוץ לתחום ‘הפיננסי’ של החברה ויפתח את השער להגעת משאבי שוק חדשים שיהפכו את החברה לנקודת ייחוס בעולם. של בלוקצ’יין.

סיכום

אם אתם מחפשים חברה שתקרב את כניסתכם לעולם הבלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים ונגישה יותר, Kuailian הוא בעל בריתכם הטוב ביותר..

קישורים רשמיים