9 חילופי הקריפטו הטובים ביותר באוסטרליה לשנת 2021 – מדריך קנייה מפורט

אם אתה מחפש למצוא את חילופי המטבעות הטובים ביותר באוסטרליה, תצטרך לוודא שאתה מוצא בורסת קריפטו שעובדת עבור המיקום שלך, מטבע יעד, אמצעי תשלום וכו ‘. ככזה תצטרך לזהות את הצרכים שלך ואת הסוג. של מטבע קריפטו שאתה זקוק לו.

אם אתה כבר סוחר מנוסה בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, אז אתה כבר צריך לדעת שתהיה לך אפשרות לבחור בין שני סוגים של עסקאות: קריפטו לקריפטו או חילופי פיאט לקריפטו. אם חסר לך ניסיון במסחר בקריפטו, אנו ממליצים להקפיד על פיאט למסחר בקריפטו כדי להקל על השימוש, לפחות עד שתרכוש מספיק מטבעות קריפטו. עם זאת, עדיף שתלמדו כיצד לקנות ביטקוין באוסטרליה.

מה הם מטבעות קריפטוגרפיים?

מטבעות קריפטוגרפיים הם סוג של נכס דיגיטלי אשר יכול לשמש את בעליו כמקור אמצעי תשלום או אמצעי חליפין. הם מאובטחים באמצעות הוכחה קריפטוגרפית שהיא גם שיטה ידועה המשמשת לייצור מטבעות חדשים ולאימות עסקאות מטבעות קריפטוגרפיה שנרשמו בפומבי ומאוחסנים בחשבונות דיגיטליים הנקראים בלוקצ’יין.

מהן חילופי קריפטו?

בורסות קריפטו הן פלטפורמות הזמינות באופן מקוון, כאשר משקיעים נלהבים המעוניינים להתעסק במטבעות קריפטוגרפיים יכולים לקנות, למכור, להעביר או לאחסן נכסים דיגיטליים כאלה באוסטרליה..

לפני שתקבל החלטה על סוג חילופי הצפנה שבהם אתה הולך להשתמש, עליך להחליט בין שימוש בבורסה מרכזית (מסורתית) או בבורסת קריפטו מבוזרת (עמית לעמית).

בורסות קריפטו מרוכזות או מסורתיות נקראות ככאלה מכיוון שהן הסוגים הראשונים של מרכזיות שהיו זמינות אי פעם בשוק לסחר במטבעות דיגיטליים. תגלו שהם דומים לאופן שבו בנק מסורתי מתפקד, כאשר האחריות העיקרית שלהם היא פיקוח על כל העסקאות של לקוחותיהם ומציע שירותי נאמנות..

אחת הסיבות העיקריות שתרצו להשתמש בבורסות ריכוזיות היא שבורסות מטבעות קריפטוגרפיות אלה מציעות נזילות גבוהה בהרבה בגלל הסיבה שהם רק קונים ותומכים במטבעות קריפטוגרפיים שמחזיקים בהיקף סחר גבוה כמו Ethereum והם יחסית ללא סיכון. הבורסות המובילות בתחום מטבעות הקריפטוגרפים משקיעות כסף רב גם בשיטות אבטחה ברמה גבוהה על מנת לעמוד בקריטריונים של גוף רגולטורי מסוים ולהישאר בעסקים, ובכך להעדיף סיכון נמוך יותר.

חסרון אחד במסחר בבורסות ריכוזיות הוא שהן פחות פרטיות בגלל בורסת הצפנה המחייבת אותך לספק רמה מסוימת של זיהוי אישי למטרות אימות..

אם לא נעים לך מאוד עם זה. אתה תמיד יכול לבחור ללכת לבורסה מבוזרת שהיא יותר שוק חופשי. סוגים אלה של חילופי מטבעות דיגיטליים מחברים ישירות בין קונים ומוכרים ומאפשרים להם להסכים על תנאי המסחר ששניהם קבעו בעצמם.

כיצד לבחור את חילופי המטבעות הטובים ביותר באוסטרליה

לפני שתקבע את החלטתך הסופית, עליך לעבור על הנקודות והקריטריונים הבאים כדי להבטיח שתבחר את סוג הפלטפורמה הטובה ביותר לשימושך.

 • האם אתה מתחיל במסחר קריפטו או סוחר מנוסה? אם אתה מתחיל אנו ממליצים לך להיצמד לפלטפורמות ידידותיות למשתמש עם ממשקים ניתנים לניווט.
 • האם חילופי הקריפטוגרפים אמינים בתעשייה ויש להם ביקורות נהדרות? אתה תמיד צריך לחפש החלפת מטבע דיגיטלי שהוא מכובד.
 • האם רכשתם מטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה בעבר? אם לא עשית זאת, זה אמור להיות לך קל יותר להשתמש ב- fiat להחלפת קריפטו.
 • האם קריפטו היעד אליו אתה מכוון להשקיע מופיע בבורסה?
 • האם יש לך ארנק מקוון שתוכל להשתמש בו לאחסון קריפטו? אם לא תוכלו ללכת לבורסה המספקת ארנק ביטקוין בחינם באוסטרליה.
 • האם חיובי העסקה סבירים או גבוהים באופן בלתי סביר? האם המרת מטבע ההחלפה גובה תשלום פיקדון או משיכה? זה יכול להיות גורם מכריע אם אינך יכול להחליט בין שתי פלטפורמות שונות.
 • האם אתה מרוצה משיטות התשלום שמציעות לך חילופי המטבעות?
 • האם שערי החליפין מצוטטים באופן סביר עבורך באוסטרליה?
 • האם אתה נדרש לבצע בדיקת KYC כדי להירשם לחשבון? אם אינך אוהב לשתף את הנתונים הפרטיים שלך, עדיף לך להשתמש בבורסה מבוזרת.
 • עד כמה מאובטחות הבורסות בהן אתה משתמש? האם הם מציעים אימות דו-גורמי ורשימת היתרים לכתובות בחשבונך?
 • בבורסות הצפנה הטובות ביותר צריך להיות סוג כלשהו של ביטוח או הפרדה של כספי לקוחות כדי למנוע גניבה. חילופי קריפטו אמינים צריכים לכלול צורה כלשהי של “אחסון קר” לאבטחה מרבית
 • איזה סוג של תמיכת לקוחות זמין?
 • חילופי המטבעות שתבחרו צריכים להיות נתמכים באוסטרליה?

בורסות הקריפטו הטובות ביותר באוסטרליה

1. Coinjar

Coinjar היא בורסת ביטקוין מקוונת המספקת לסוחרים באוסטרליה אפשרות לקנות, למכור, לאחסן ולהוציא מטבעות קריפטוגרפיה כמו ביטקוין. Coinjar היא אחת מחילופי הקריפטו הטובים שיש שם מכיוון שהיא פלטפורמה פשוטה לשימוש המאפשרת לסוחרים מתחילים באוסטרליה להיכנס לזירת הקריפטו..

המוצרים של Coinjar הפכו את המסחר במטבעות קריפטוגרפיים לנגיש בקלות לסוחרים באוסטרליה, כאשר Coinjar מתגאה ביותר מ -400,000 משתמשים ברחבי העולם.

לא רק Coinjar תומך בעסקאות ארנק קריפטו לארנק, אלא גם מאפשר לסוחרים שלה לסחור במטבע פיאט לשם קלות השימוש.

ל- Coinjar תוכנית הפניות המאפשרת להם להזמין חברים או בני משפחה להצטרף ל- Coinjar, ותתוגמל ב- 500 נקודות Reward של CoinJar בהן ניתן להחליף בתמורה בחנות CoinJar Rewards בכרטיסי מתנה ובתגמולים אחרים..

תכונות מסחר

Coinjar תומך בהחלפת קריפטו בכסף של פיאט והיא בורסת מטבעות קריפטו רשומה עם AUSTRAC ו- AML וגם תואמת KYC באוסטרליה. Coinjar גם מכיל משקיעים וסוחרים פרטיים ומוסדיים בדגש על מתן השירות הטוב ביותר לסוחרים באוסטרליה.

Coinjar תומך בקריפטוסים כולל ביטקוין אוסטרלי, Ethereum, Litecoin, Ox, CRP, Stellar’s Lumen, Basic Attention Token, DAI ו- USD Coin. בנוסף, Coinjar מקבל מטבעות פיאט הכוללים את הדולר האוסטרלי והלירה הבריטית.

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אלה מאפשרים העברת קריפטוסים נתמכים לארנקים תואמים המסופקים בפלטפורמה שלהם.

על מנת לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, סוחרים יצטרכו לאמת את פרטי חשבונם בדף הבית. תהליך הרישום שלהם מהיר וקל לביצוע עם דרישות ה- AML וה- KYC הצפויות בפלטפורמה מוסדרת..

Coinjar היא חילופי מוצרים מרובים באוסטרליה המספקת CoinJar Exchange, בסיס הידע של CoinJar: המספק מאמרים מקיפים כדי לסייע למשתמשים, וגם מקבל עסקאות בכרטיסי אשראי דיגיטליות ומסחר באמצעות אפליקציות מובייל תוך כדי תנועה..

עמלות

דמי הפקדה

דמי המרה

דמי משיכה עם Coinjar

העמלות הדינמיות של Coinjar מחושבות אחת ל -15 דקות והן תלויות במידת הצפיפות של הבלוקצ’יין ובסכום העסקה שלך.

בִּטָחוֹן

CoinJar מספקת תכונות אבטחה מהשורה הראשונה כדי להגן על נכסי המשקיעים שלה בפלטפורמה באמצעות התכונות הבאות:

 • אימות גורמים להגברת רמת האבטחה.
 • מגבלות חשבון לפיקדונות / משיכות בנקאיות, העברות פנימיות וכל תשלומי המטבע הדיגיטלי.
 • מתקן לאחסון קירור המאחסן לפחות 90% מכל המטבעות הדיגיטליים במקומות מאובטחים גיאוגרפית.
 • CoinJar משתמשת בטכנולוגיית muulti-sig כדי להגן על נכסיה.
 • כל המידע האישי והפיננסי מאוחסן בשירותי ענן העומדים בדרישות האבטחה התשתיתיות המחמירות ביותר.

יתרונות

 • תמיכת לקוחות זמינה רק בשעות העבודה, אך מכילה פלטפורמת בסיס מקיפה עם מספיק פרטים לתמיכה במשתמשיה
 • מאפשר הפקדות ומשיכות כספי פיאט וקריפטו
 • ההפקדות נמשכות פחות מחמש דקות תוך שימוש במטבעות פיאט כדי להגיע לחשבון COinJar
 • פלטפורמת מסחר פשוטה וקלה לשימוש התומכת הן במשקיע החדש והן במשקיע מנוסה
 • דגש חזק על אבטחה להגנה על נכסים פנימיים ומידע חסוי
 • מערכת נקודות תגמול
 • תמיכה חזקה בתאימות סלולרית

חסרונות

 • מוסדר ותואם KYC ו- AML כלומר פחות אנונימיות
 • אינו מציע חשבון הדגמה
 • מספר מוגבל של קריפטוסים למשתמשים המעוניינים לגשת לספקטרום רחב יותר של מסחר במטבעות קריפטוגרפיים.

2. עתודה עצמאית

Independent Reserve (IR) היא בורסת ביטקוין באוסטרליה המתיימרת להיות מחויבת להתקדם בתעשיית המטבע הדיגיטלי. הם חברים באישור זהב באיגוד המסחר הדיגיטלי האוסטרלי (ADCA) ועבדו יחד עם ADCA וגם עם AUSTRAC לפיתוח מסגרת רגולטורית לתעשיית המסחר בקריפטו..

תכונה אחת שגורמת ל- Independent Reserve להתבלט מחילופי קריפטו אחרים היא פלטפורמת Airmarshal שלה, המספקת לכאורה מערכת מאובטחת, חזקה וניתנת להרחבה למסחר..

תכונות מסחר.

Independent Reserve מציע “ביטוח פריצה” לכלל משתמשיה אשר מבטיח מפני “גניבה או אובדן של כל מטבע קריפטוגרפי המוחזק בחשבון סחר רזרב עצמאי” אולם הוא אינו מכסה הפסדים הנובעים מתנודתיות בשוק או מגישה בלתי מורשית למסחר. חשבונות.

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אלה מספקים גם שתי תכונות ראויות לציון הבולטות ממתחרותיה, אומדן המס Cryptocurrency ו- OTC-Desk של רזרבה עצמאית..

אומדן המס Cryptocurrency Tax הוא כלי דיגיטלי הזמין בממשק המשתמש המאפשר לסוחרים לאמוד חובות מס בתיק משלהם. הכלי מכסה את כל המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים ב- Reserve Independent.

שולחן ה- OTC הוא תכונת פרימיום ללקוחות מוסדיים בעלי שווי נקי גבוה יותר, המחייבת ביצוע מסחר רב של מטבעות קריפטוגרפיים. התכונות שלו כוללות נזילות גלובלית עמוקה, תמיכת פרימיום, תמחור מובטח, ביצוע אמין וסילוק מאובטח מהיר.

הבורסה מציעה העברה בנקאית כשיטת הפקדה, אך כרטיס אשראי אינו נתמך כאפשרות תשלום. הבורסה העצמאית מציעה גם פיקדונות באמצעות העברת SWIFT שתועיל להרבה סוחרים.

עמלות

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אלה באוסטרליה אינם גובים עמלות שונות עבור נוטלים ויצרנים. במקום זאת פלטפורמת המסחר בנויה סביב משהו שנקרא “מודל עמלה אחידה” ב 0.5%..

Independent Reserve מספק גם תמריצים לסחור בהיקפים גבוהים יותר המפורטים בתמונה למטה

עבור משיכות, בורסת מטבעות קריפטוגרפית זו באוסטרליה גובה עמלה בסך 0.0003 BTC, שהיא משמעותית מתחת לממוצע הענפי העולמי של כ- 0.000812 BTC ולכן היא נקבעת למחיר תחרותי מאוד..

בִּטָחוֹן

Independent Reserve מקפידה להבטיח כי הנכסים הדיגיטליים של לקוחותיה יישארו מאובטחים וזמינים בכל עת ברצינות רבה על ידי מחסני קירור במיקומים מאובטחים. כל אחד מהקמרונות מאובטח על ידי רמות מרובות של אבטחה פיזית, כמו גם דורש אימות ביומטרי של כל מי שנכנס לקמרונות.

יש להם שרתי ליבה הממוקמים באופן מאובטח בשני מרכזי נתונים שונים של Tier 3 המאפשרים לשכפל באופן סינכרוני את כל הנתונים בשני המיקומים בזמן אמת, מה שמונע אובדן נתונים במקרה של אסון. הנתונים המתקבלים על ידי Independent Reserve נחתמים ומוצפנים באמצעות מפתחות מפוזרים גיאוגרפית.

כל הודעות דוא”ל שנשלחות מהשמורה העצמאית נחתמות על ידי PGP, כלומר שומר עצמאי מאמת את ההודעה.

יתרונות

 • החלפה מוסדרת עם ADCA ו- AUSTRAC
 • מציע תכונות נוספות כגון הערכת מס קריפטו-מטבעות ו- OTC-Desk עצמאי
 • עמלות מסחר נמוכות
 • העברה בנקאית קלה לפיקדונות ותומכת במטבעות פיאט
 • ממשק משתמש פשוט לנוחות השימוש למשקיעים מתחילים

חסרונות

 • Exchange מוסדר כך מונע אנונימיות
 • לא קיים מגוון רחב של קריפטוגרפים
 • דרישת נפח מסחר גבוהה כדי להימנע מדמי מסחר של 0.5%
 • אין אפליקציה רשמית במובייל

3. Swyftx

Swyftx היא אחת מחילופי המטבעות הפופולריים והאמינים ביותר באוסטרליה. Swyftx מוסדרת והיא רשומה ב- AUSTRAC המציעה דרך קלה ושקופה לסוחרים לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה. Swyftx מתגאה במתן אתר חליפין שמבטל כל חשש כמו הונאה, מניפולציה, רווחים גבוהים והיפר אינפלציה על ידי חילופי מטבעות חליפין אחרים באוסטרליה..

תכונות מסחר

Swyftx היא מתווכת שמוצאת את מחירי הקריפטו הטובים ביותר ב- AUD על ידי חיפוש בורסה המספקת את הנזילות הגבוהה ביותר על נכס באוסטרליה..

Swyftx פועלת על ידי ביצוע אופטימיזציה של הזמנות ההצפנה שלך במספר בורסות קריפטוגרפיות כדי למצוא את המחירים והנזילות הטובים ביותר בפלטפורמת מסחר אחת. היתרון בכך הוא של- Swyfts יש נזילות גבוהה בהרבה בהשוואה לבורסות קריפטוגרפיות אחרות באוסטרליה.

Swifts מספקת שירותי כלי תרשים חלקים ואינטואיטיביים. סוחרים מסוגלים להשתמש בתכונה זו למסחר מתקדם כדי למקסם את הרווחים ולמזער את הסיכון. המחרוזת מציעה מגוון רחב של מסגרות זמן הזמינות למספר מטבעות פיאט, כולל הדולר האוסטרלי והדולר האמריקני.

כתוצאה מכך, Swyftx מציעה מעל 100 סוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים מול AUD, USD או BTC הכוללים Bitcoin, Ethereum ו- Ripple. שיטות ההפקדה שלהם כוללות PayID, POLi ו- OSKO. עם זאת, Swyftx אינה מתירה רכישת מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות פיקדון במזומן, כרטיס אשראי או Paypal – שזו האופציה שרוב הסוחרים מעדיפים..

ממשק המשתמש שלהם קל לשימוש עם המחיר החי של ביטקוין ב- AUD ונכסי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים המוצגים על גבי אתר הבורסה. על מנת לקנות מטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין, המשתמשים נדרשים למלא טופס הזמנה פשוט, המספק הערכה של מחיר 1 BTC ל- AUD. אתר החליפין מציע תכונות כגון הזמנת שוק, הזמנת הגבלות והפסקת עצים שהם סוגים מתקדמים רבים של ביצוע הזמנות עבור סוחרים שאינם מתחילים, מה שמאפשר ניהול סיכונים קל יותר וביצוע הזמנות מהיר יותר..

עמלות

Swyftx מציעה עמלת מסחר אחידה של 0.6%, כאשר הנזילות העמוקה שלה מספקת מרווחים של עד 0.2% בין הקונה למוכרים עם החלקה מופחתת. עם זאת יש סכום פיקדון מינימלי של 30 $ וכל הפקדה מתחת ל 200 $ תמשוך עמלה של 2 $.

בִּטָחוֹן

Swyftx מוסדרת ולכן משתמשים חדשים נדרשים לאמת את זהותם אך תהליך זה מהיר ופשוט. המידע הנדרש למסור משתמשים חדשים עבור חשבון חילופי הוא כתובת דוא”ל, מספר טלפון נייד ומספר תעודת זהות.

Swyftx גם מטילה מגבלות פיקדון ומשיכה. אתר החליפין מאפשר למשתמשיו להפקיד ולמשוך סכום מקסימלי של 20,000 דולר ארה”ב ליום וניתן להגדיל אותו ל 100,000 דולר אוסטרלי עם אימות משופר. הסכום מומר אוטומטית לדולר על פי יחס ההמרה ליום. זה נעשה כדי לאפשר לאתר החליפין לחפש שותפי נזילות עמוקים יותר באמצעות זוגות דולר כדי לספק רווחים מופחתים ומחירי קריפטו זולים יותר ב- AUD..

חשבונות נשמרים גם באמצעות 2FA (אימות דו-פקטורי), ורוב הנכסים מאוחסנים בתערובת של אחסון ארנק קר וחם.

יתרונות

 • ידידותי למתחילים
 • תהליך אימות מהיר
 • תומכת באפליקציה לנייד
 • פריסה נמוכה וממוצע עלויות דולר
 • תמיכת לקוחות מעולה
 • מייצר דוחות שיסייעו בהכנות למס הצפנה האוסטרלי

חסרונות

 • החלפה מוסדרת המפחיתה אנונימיות
 • אפשרויות ההפקדה מאפשרות העברה בנקאית בלבד. אינו תומך בהפקדת מזומן, בכרטיס אשראי וב- Paypal.

4. Coinmama

Coinmama היא בורסת קריפטו שתומכת ברכישת קריפטו כמו ביטקוין באוסטרליה. זה היה בין חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים שתמכו במשתמשיו לרכוש ביטקוין באמצעות כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי ומאז המשיכה להוסיף קריפטוסים נוספים לצד Bitcoin Ethereum שלא לדבר על אמצעי תשלום מגוונים יותר ויותר..

Coinmama היא אחת מחילופי המטבעות באוסטרליה עם דגש שיש ממשק קל לשימוש ידידותי למשתמש שתומך הן במשקיעים שהם חדשים בסצנת הקריפטו והן במשקיעים מנוסים. יש מגוון רחב של קריפטוסים זמינים, שהם גם בין הקריפטות הפופולריות יותר ותומכים ברכישות אלה עם מספר רב של אפשרויות פיאט..

תכונות מסחר

הקריפטוסים המוצעים כוללים ביטקוין, ביטקוין מזומנים, ADA של קרדאנו, EOS, את’ריום, את’ריום קלאסי, ליטקוין, XRP של Qtum Ripple וטזוס. ניתן לרכוש קריפטוסים אלה באמצעות כספי פיאט באמצעות כרטיס חיוב, כרטיס אשראי או באמצעות העברות כספים.

חשוב לציין כי בעוד שסוחרים המשתמשים ב- Coinmama יכולים לקנות את הקריפטות הפופולריות ביותר, רק ביטקוין זמין למכירה. אין זמן עיכוב ברכישת קריפטוסים ויועברו כולם לארנק שצוין של הרוכש עם השלמת העסקה. Coinmama מספקת למשתמשים גם ארנקי קריפטו משלהם על מנת לאחסן קריפטוסים.

מלבד כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי שגובים עמלת מומנטום של 5%, Coinmama מאפשרת מספר אמצעי תשלום אחרים הכוללים תשלומים מהירים יותר באוסטרליה עם משלוח עד יום עסקים אחד עם 0 עמלות נוספות. ApplePay מותרת גם דרך האפליקציה לנייד.

ל- Coinmama תוכנית נאמנות המופיעה סביב ככל שאתה קונה או מוכר יותר קריפטו כך שאתה משלם פחות. תוכנית נאמנות זו כוללת 3 רמות חיסכון ותידרש סכום קנייה מינימלי מצטבר לאורך 90 יום בכדי לשמור על סטטוס זה. פירוט מבנה הנאמנות הוא להלן.

רמה 1 – Crypto Curious. למשתמשים חדשים.

רמה 2 – התלהבות הקריפטו: כאשר משתמשים הגיעו לרמה זו, הם יכולים לחסוך 12.5% ​​בעמלות Coinmama. תמיכת הלקוחות ממוקדת יותר עבור משתמשים ברמה 2 בהשוואה לרמה 1. כדי להשיג רמה זו אתה נדרש לסכום רכישה מצטבר של 5,000 דולר ארה”ב במהלך תקופת גלגול של 90 יום כדי לשמור על סטטוס זה..

רמה 3 – מאמין הקריפטו. סוחרים שישיגו רמה זו ייהנו מחיסכון של כ -25% בדמי Coinmama ומתמיכת לקוחות ללא תורים. כדי לזכות בכל זאת, אתה נדרש לרכוש קריפטוסים במשך 30 יום לפחות. כדי לשמור על רמה זו אתה נדרש לבצע סכום רכישה מצטבר של 18,000 דולר במהלך תקופת גלגול של 90 יום. אפשרות נוספת היא לבצע סכום רכישה לכל החיים של 50,000 דולר.

עמלות

Coinmama משתמש בשירות בשם TradeBlock XBX כדי לקבוע את מחירי הקריפטו. תוכנית זו פועלת לפי פירוט ממוצע שיעורי הספקים הידועים. Coinmama משתמשת בשיעורים אלה ומוסיפה 2% (Std Dev) וכוללת דמי עמלה של Coinmama של עד 3.9%.

מבנה העמלות שלהם הוא להלן.

יש עמלת עמלה של עד 3.9%. זה ישתנה בהתאם לשיטת התשלום.

עסקאות הכוללות שיעור הצפנה נעול ומסירה מיידית יחויבו בתשלום מומנט של 5.0%.

עסקאות בהעברה בנקאית לא יחייבו עמלת מומנטום וללא עמלות נסתרות.

עסקאות באמצעות SWIFT ידרשו סכום מינימלי של הזמנה של 1,000 דולר ובתשלום אחיד 40 דולר יחויב עבור משתמשים המעוניינים לבצע הזמנה מתחת ל -1,000 דולר ארה”ב..

עבור דמי מכירה, הם יהיו מדורגים ויתואמו לרמת תוכנית הנאמנות של המשתמש. שיעורים אלה מחושבים על פי ממוצע מדדי XBX + 2% (STD dev) עם דמי מכירה נוספים של Coinmama בין 0.1% ל 0.9%.

בִּטָחוֹן

Coinmama שמה דגש רב על הגנה על משתמשיה ברמת אבטחה גבוהה. Coinmama אינה מחזיקה שום הצפנה למשתמשים בבורסה שלהם וכוללת תהליך KYC כדי להגן על כל חשבונות המשתמשים ולמזער הונאות. כל פרטי חיוב / כרטיס אשראי של המשתמש או פרטי בנק אינם מאוחסנים על ידי Coinmama.

מכיוון ש- Coinmama לא מחזיקה שום קריפטו או שומרת מידע כלשהו על לקוחות, אין להם אימות דו-גורמי, אך הם ממליצים למשתמשים לאפשר אימות דו-גורמי בכל אפליקציות הארנק הנמצאות בשימוש..

יתרונות

 • אין עמלות נוספות שנגרמו למשיכת מטבעות
 • ממשק ידידותי התומך במשתמשים חדשים ומנוסים כאחד
 • מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים הזמינים למשתמשיה.
 • מסירה מהירה ומהירה של מטבעות תוך מספר דקות מרגע הרכישה.
 • נכסי המשתמש מוגנים מפני גניבה.

חסרונות

 • אין כלי מתקדם למסחר בקריפטו
 • אין קו טלפון או תמיכה זמינה
 • אנונימיות מוסרת בגלל שמשתמשים נאלצים להשלים תהליך אישור כדי לסחור בקריפטו.

5. קראקן

קראקן היא אחת מחילופי הקריפטו הטובים בעולם והיא מדורגת באופן עקבי בורסת הביטקוין הטובה והבטוחה ביותר המדורגת על ידי מדיה חדשותית עצמאית. זו פלטפורמת מסחר טובה באוסטרליה מכיוון שיש להם את היקף המסחר הגבוה ביותר ביורו בביטקוין מכל בורסה שיש.

מבחינה היסטורית, קראקן הייתה אחת מאותן פלטפורמות שנחשבות טובות אך לא ללא חסרונותיה. תוכנת המסחר שלה שמשקיעים משתמשים בה לסחור ידועה כנתקלה בבעיות השבתה בזמן שיא ופסגות תנועה גבוהות.

מלבד מטבע הקריפטו המסחרי המסורתי, Kraken מציע גם שירותים נוספים כגון מסחר בשוליים עם עד פי 5 מינוף ואפשרות לסוחרי הקריפטו שלה לתפוס עמדה קצרה.

Kraken היא פלטפורמת מטבע דיגיטלי שהגדילה ברציפות את נתוני שוק הערך המוסף וכלי המסחר לשיפור חוויית הסוחר בפלטפורמה.

תכונות מסחר

ניתן לבצע פיקדונות ומשיכות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים הנסחרים בבורסה. עם זאת ניתן לבצע אותם כרגע רק באמצעות העברה בנקאית או העברה בנקאית והם אינם מאפשרים להשתמש בכרטיסי אשראי וחיוב. גם Skrill או Paypal אינם באופציה. הסיבה שלקרקן יש אפשרויות תשלום מגבילות כאלה נובעת מהטבע המיידי והמסוכן של עסקאות קריפטו כדי למנוע עסקאות הונאה.

Kraken מציעה מספר לא קטן של מטבעות קריפטוגרפיים הכוללים Ethereum, Bitcoin Cash, Monero, Dash, Litecoin, Ripple, Stellar / Lumens, Ethereum Classic, Augur REP token (REP), ICONOMI, מלון, Zcash, Dogecoin, Tether, Gnosis ו- EOS.

עמלות

ניתן לחלק עמלות וחיובים לביצוע פיקדונות ומשיכות וכאלה שנגרמו בתהליך המסחר באוסטרליה

דמי פיקדון ואופציה

פיקדון בנקאי יורו בנק (10 אירו) – מחוץ לארה”ב בלבד

פיקדון בנקאי של בנק דולר (10 דולר ארה”ב) – מחוץ לארה”ב בלבד

אפשרויות משיכה ועמלות

משיכת חוט בנק דולר (60 דולר ארה”ב) – מחוץ לארה”ב בלבד

משיכת חוט בנק יורו (60 יורו) – מחוץ לארה”ב בלבד

עמלת המסחר מדורגת כך שהם יירדו ככל שיגדלו מחזורי המסחר וישתנו גם בין סוג המטבע בו נסחר הצמד לבין סוג המסחר כלומר. סטנדרטי, מבוסס שולי וכו ‘.

לבורסה עמלת מסחר שנחשבת בדרך כלל לקצה התחתון של הסולם בכל הנוגע להחלפת ממוצעים.

בִּטָחוֹן

קראקן רואה את רמות האבטחה שלה גבוהות למדי, אולם הן דורשות כמויות גבוהות יותר של אישור זהות אישית עבור בעלי חשבונותיה בהשוואה לחילופי קריפטו אחרים. זה תלוי במידה רבה בשאלה האם משתמשיה מעוניינים להיות מסוגלים לבצע עסקאות בשני מטבעות פיאט כמו גם במטבעות קריפטוגרפיים, שכן קראקן פועלת בהתאם לסטנדרטים בנקאיים כלליים..

לקראקן מספר שכבות חשבונות המבוססות על אימות הזהות האישית הניתנת וגם סכום ההפקדה והמשיכה הגבוה ביותר יהיה קשור לכך עקב שיקולי גניבה והלבנת הון..

חשבון שכבה 1 מחייב את המשתמשים לספק מידע אישי כגון שמם המלא, תאריך לידתם, ארץ מגוריהם ואימות מספר הטלפון. חשבונות שכבה 1 מאפשרים רק פיקדונות ומשיכות בערך קריפטו עם תקרה שנקבעה לכ -2,500 דולר ליום או 20,000 דולר לחודש.

דרגה 3 תאפשר פיקדונות ומשיכות מטבע פיאט מאזרחי כל המדינות, כלומר תעודה מזהה תקפה שהונפקה על ידי הממשלה והוכחת מגורים וכתובת. דרגה 4 המועילה יותר עבור סוחרים בהיקף גבוה יותר הדורשים מסמכים מאותו סוג כפי שמצופה מבנק של מוסד פיננסי מוסדר..

יתרונות

 • ביטחון דיגיטלי ופיננסי גבוה
 • אין הגבלות גיאוגרפיות על בעלי חשבונות
 • מגוון מגוון של מטבעות קריפטוגרפיים סחירים
 • מטבעות פיאט סחירים
 • עמלות נמוכות

חסרונות

 • זמני מענה לשירות הלקוחות הניתנים לשיפור
 • כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי ותשלומים אלקטרוניים אינם נתמכים.
 • עמלות ומשיכה + אפשרויות הפקדה אינן ידידותיות מדי למשתמשים באוסטרליה

6. CEX IO

החברה החלה את פעילותה בשנת 2013, ובהדרגה התפתחה החברה לבורסת קריפטוי רב-פונקציונלית. בנוסף, Cex IO מספקת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים בפורטל המסחר ברשת שלה, באמצעות אפליקציות סלולריות וגם באמצעות יישומי API, והוא תיעוב בלונדון, בריטניה..

CEX IO נותן אפשרויות לסוחרים שלה לבחור סוגים שונים של חשבונות שבהם הם יכולים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים על פי התנאים המצורפים לסוגי החשבונות התואמים את סגנונם..

תכונות מסחר

דבר אחד שיש לציין לגבי Cex IO הוא שהמסחר הוא בדרך כלל בין ETH, DASH, XRP, Bitcoin Gold, ZEC, Bitcoin Cash ו- BTC בצד אחד עם כמה מטבעות פיאט אחרים מצד שני. מטבעות פיאט הנתמכים ב- CEX IO כוללים לירה בריטית, דולר אמריקאי, אירו, רובל ורבים אחרים. ככאלה, ניתן לרכוש או למכור רק ביטקוין ואת’ריום. למי שרוצה לעסוק במסחר מקוון של ביטקוין ואת’רום, סוחרים יצטרכו לסחור בזיווגים השונים בין מטבעות ביטקוין ופיאט או מטבעות אתריום ופיאט – דבר שיכול להיות מסורבל.

ישנן מספר אפשרויות להפקדות ולמשיכות ב- Cex IO באוסטרליה. כל אפשרות מגיעה עם מגבלות ההפקדה והמשיכה שלהם. סוג החשבון המשמש את המשתמש קובע את מגבלות ההפקדה או משיכת הכספים.

הפקדת כספים ב- CEX IO או משיכתם, השתמש בערוצים הבאים:

כרטיסי אשראי / חיוב המונפקים על ידי מאסטרקארד וויזה

העברה בנקאית באמצעות סוויפט

Cryptocapital

עמלות

דמי עסקה (עמלות מקבלות)

דמי הפקדה / משיכה (ספציפיים לכל אמצעי תשלום)

עמלת מסחר בשוליים

דמי עסקה הם אחוז מהיקף הסחר למשך 30 יום עבור כל הזוגות. העמלות הפתוחות עבור עסקאות בשוליים מוגבלות ב -0.2% מהסכום המושקע, ואילו עמלות ההחזרה מוגבלות ב -0.01% ואילו לא גובים עמלות לסגירת המסחר. התמונה למטה צריכה להמחיש זאת בצורה ברורה.

בִּטָחוֹן

הבורסה הציבה כמה מאפייני אבטחה כדי להבטיח שזה מקום מאובטח לסוחרים לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים ללא חשש לגניבת מזומנים, מטבעות או תעודות זהות. תכונות האבטחה הן להלן:

 • אימות דו-גורמי
 • נתונים מוצפנים
 • תעודת PCI DSS
 • תעודת SSL
 • מדיניות ונהלים פנימיים של AML / KYC

הפלטפורמה מספקת כתובת דוא”ל לפניות עסקיות בכתובת: [email protected] וכן לכל חשבונות ובעיות בעל כרטיס בכתובת: [email protected]

יתרונות

 • עמלות נמוכות יחסית
 • Cex IO מספק כמה רמות אבטחה ללקוחות לסחור בבטחה.
 • ארנק לאחסון קירור מגן על כספי הלקוחות
 • Cex.IO היא בורסת מטבעות רשום
 • Cex.IO מספק אפשרויות נוספות של מטבעות קריפטוגרפיים לבורסה ומסחר

חסרונות

 • מגבלות ההפקדה קפדניות עבור בעלי חשבונות בסיסיים
 • זמן עיבוד עסקאות ממושך בשעות השיא עקב מספר הסוחרים ונפח הבקשות.

7. ביטקוין אוסטרליה

Bitcoin.Com.AU או ביטקוין אוסטרליה הם בורסת קריפטוגרפים פופולרית באוסטרליה המאפשרת לסוחרים בכל דרגות הניסיון לקנות ולמכור ביטקוין. זוהי אחת מחילופי הקריפטו הראשונים שצצו לתמוך בהשקעות ביטקוין בשנת 2014.

ביטקוין אוסטרליה מספקת אתר חילופי מקוון לרכישת ביטקוין ו- Ehtereum באמצעות מספר שיטות הפקדה. ביטקוין אוסטרליה הוא גם חבר רשום ב- Blockchain Australia.

תכונות מסחר

ביטקוין אוסטרליה נחשבת לפלטפורמת פרימיום המאפשרת לסוחרים באוסטרליה להשקיע בביטקוין. הבורסה מספקת אתר קל לשימוש ליצירת חשבון על מנת להתחיל להשקיע באופן מיידי. המשקיעים מסוגלים לקנות ביטקוין או אתריום באופן מיידי תוך מספר דקות ולתמוך במגוון רחב של שיטות הפקדה הכוללות העברה בנקאית והפקדה במזומן..

לביטקוין אוסטרליה יש גם תמיכה ב- SMSF להשקעת סופר-אנואציה הן בביטקוין והן ב- Ehtereum וגם בדלפק OTC (ללא מרשם) עבור עסקאות העולות על 30,000 $. בנוסף, ביטקוין אוסטרליה מספקת גם קרן קריפטו-אינדקס להשתתפות בתיק מנוהל באופן מקצועי. אחרון חביב, הצוות שלהם במלבורן מספק תמיכת לקוחות מהשורה הראשונה באוסטרליה.

ביטקוין אוסטרליה מספק כמה שיטות להשקעה בקריפטוגרפים באוסטרליה. הם מאפשרים המרה של דולרים אוסטרלים לביטקוין ואפשרויות ההפקדה הזמינות הן PAY ID הנתמכת על ידי מרבית המשקיעים באוסטרליה עם חשבון בנק. בדרך כלל מעבדים שיטה זו באופן מיידי וזוכה בארנק הביטקוין שלך ללא עמלות נוספות.

ביטקוין אוסטרליה תומכת גם ב- BPAY שזו דרך בטוחה ואמינה למימון חשבון המטבעות שלכם. עם זאת החיסרון הוא שעוברים עיבוד כספים 1 עד 3 ימי עסקים, אך אין כרוך בעלויות נוספות.

משקיעים יכולים גם להשתמש ב- POLi שמתחבר ישירות לחשבון הבנק המקוון שלך ומעובד באופן מיידי עם מגבלה של 1,000 דולר ליום. Bitcoin.Com.AU תומך גם בהפקדת מזומן למימון חשבונכם בסוכני העיתונים הנתמכים או ב- Australia Post.

עמלות

שווקי BTC גובים עמלת עמלה אחידה של 5% עבור כל שיטת הפקדה, ותוספת של 2% מוחלת על סכום הרכישה לאחר הוספת העמלה..

כל סחר כפוף גם למס GST.

חסרון אחד של Bitcoin.com.AU הוא שדמי המסחר שלה הם מהגבוהים במדינה, כך שתוכל לבחור בבורסות קריפטו אחרות אם העמלות הן גורם מכריע לבחירת ההשקעה שלך..

בִּטָחוֹן

Bitcoin.com.au דורש אימות זהות לפני שתוכל להתחיל לסחור. Bitcoin.com.AU הוא מוסדר AUSTRAC, תואם AML ואחד החברים המייסדים של Blockchain אוסטרליה. באתר האינטרנט שלהם מצוין כי מי שדורש גישה לביצוע משימותיהם ותפקידיהם (מוסדות פיננסיים לביצוע שירותי תשלומים, איתור ומניעת הונאות ושותפי חילופי צד שלישי ונותני שירותים) הם יכולים לגשת למידע האישי. הם לא ימכרו ולא ישכירו כל מידע אישי שנמסר להם.

יתרונות

 • אמון והחלפת מטבעות קריפטו מכובדת בקהילה האוסטרלית המקומית
 • חילופי מוסדרים באוסטרליה
 • מספר אמצעי תשלום לקנייה ומכירה של ביטקוין
 • תומך במשקיעים ב- SMSF
 • הביטקוין נשלח ישירות לארנק
 • צוות תמיכה נהדר

חסרונות

 • עמלות גבוהות
 • אין כלי תרשים זמינים
 • חילופי מוסדרים הפחיתו את האנונימיות

8. מטבע מטבע

Coinspot הוא בורסת מטבעות קריפטו באוסטרליה הממוקמת במלבורן. אתר חילופי מטבעות זה תומך בביטקוין, Ethereum, Litecoin a, Ripple ועוד 100 מטבעות קריפטוגרפיים זמינים.

תכונות מסחר

המשתמשים נדרשים לקבל אימות בעת יצירת חשבון בבורסה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים. אתה נדרש לספק את שמך המלא, כתובתך, מספר הטלפון הנייד שלך, צורה כלשהי של זיהוי תמונות וכן חשבון שירות להוכחת הכתובת הפיזית. לאחר מכן צריך להגדיר זיהוי של שני גורמים.

כל הצעדים הללו הם כדי להבטיח כי Coinspot מגן על משתמשיה מפני הרמאים והאקרים ויימשך כ- 48 שעות עד להשלמתם..

קנייה או מכירה של מטבע קריפטוגרפי קיימת אפשרות קנייה / מכירה בחלונית העליונה והלוח יחשב באופן אוטומטי את עלות המטבעות שברצונך לקנות או למכור. דוגמה מוצגת להלן.

למשתמשים המשקיעים בביטקוין תהיה אפשרות להעברה בנקאית תקל על ביצוע הפקדות מחשבון הבנק שלך לחשבון CoinSpot שלך בדולרים אוסטרלים..

Coinspot תומך בתכונות הבאות כאשר סוחרים מעוניינים לקנות או למכור מטבעות קריפטוגרפיים

POLi Pay: אפשרות בבעלות הדואר האוסטרלי וחיוב בחינם.

BPAY: מערכת ארנק אלקטרוני שמעבדת תשלום תוך יום

הפקדת מזומן של Blueshyft: הפקדת מזומנים בכל אחד מ -1,200 הסניפים באוסטרליה בסוכנויות הידיעות הנבחרות

PayID: בדומה ל- POLi Pay, ההפקדות הן בחינם לחלוטין, אך אתה נדרש לבדוק עם ספק הבנקאות שלך לגבי מגבלות יומיות.

פיקדון אוסקו: פיקדון העברה בנקאית ישירה זה נהדר אם הבנק שלך תומך בכך מכיוון שעסקאות הן מיידיות ואין הזנה להכניס את כספיך ל- CoinSpot.

אין גבולות לכמות שאתה קונה או מוכר ביום, אך יש מגבלות לכל עסקה שניתנת לפירוט להלן.

עמלות

כאשר תרצה לקנות או למכור מטבעות, תחויב בתשלום של 1%. קניית מטבעות בקטעי השוק תעלה לכם עמלה של 0.1% לעסקה אך לא כל המטבעות זמינים. כרגע קיימים בשוק רק 12 זוגות שהם BTC, LTC, ETH, DOGE, NEO, POWR, XRP, TRX, EOS, XLM, RHOC ו- GAS עם AUD.

בסך הכל, העמלות של Coinspot הן סבירות וקלות להבנה.

בִּטָחוֹן

Coinspot מתגאה בתכונות האבטחה שלה הכוללות חברות באיגוד המסחר הדיגיטלי האוסטרלי ומוסדר גם על ידי AUSTRAC. Coinspot משתמש גם באימות של שני גורמים.

יתרונות

 • האתר פשוט ונוח לשימוש
 • קל להירשם לקנייה ומכירה מהירה
 • שירות לקוחות מעולה
 • בסיס גדול של מטבעות קריפטוגרפיים לבחירה
 • עמלות תחרותיות
 • אמצעי תשלום שונים המוצעים
 • אתר מאובטח ומאובטח עם כל התקנות
 • צוות תמיכה נהדר

חסרונות

 • אין אפליקציה לנייד
 • תהליך אימות ממושך
 • מגבלות עסקאות למשתמשים חדשים
 • AUD קיבל רק מטבע FIAT

9. בינאנס

Binance הוא אחד המקומות הטובים ביותר לקנות ולמכור קריפטו בגלל היותו בעל נפח המסחר הגדול ביותר בעולם. Binance היא גם אחת הפלטפורמות המהירות ביותר בשוק הקריפטו כיום.

תכונות מסחר

מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים ב- Binance כוללים Ethereum (ETH) Ripple (XRP) Litecoin (LTC) Bitcoin Cash (BCH) EOS (EOS) כוכבי לומן (XLM) Ethereum Classic (ETC) Zcash (ZEC) אוגור (REP) מטבע דולר דאי (DAI) USD (USDC) 0x (ZRX) אסימון תשומת לב בסיסי (BAT) אלגורנד (Algo) Cosmos (Atom) Civic (CVC) Dash (DASH) District0x (DNT) Golem (GNT) Kyber Network (KNC) Chainlink (LINK) Network Loom (LOOM) ) Decentraland (MANA) Maker (MKR) Orchid (OXT) Tezos (XTZ) וגם BTC

Binance מספקת את הפקדתם ומשיכתם של כספים גם בכסף קריפטו וגם בפיאט. אתה יכול לרכוש את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך במסחר P2P באמצעות חיוב / אשראי, יתרות מזומנים או העברות צד ג ‘

קל לנווט בבורסת Binance והופך אותו למתאים לסוחרי נוב וגם למשקיעים מנוסים. לבינאנס מספר פלטפורמות מסחר למטרה זו. משתמשים יכולים להפקיד מטבעות קריפטוגרפיים מארנקים חיצוניים או להפקיד מטבע fiat באמצעות פלטפורמת Binance. סיכון מטבע החוץ מוסר מכיוון שבינאנס תומכת בפיקדונות של כל מטבעות הפיאט העיקריים.

עמלות

Binance מציעה מבנה עמלת מסחר שכבתי המבוסס על נפח מסחר מצטבר למשך 30 יום או אחזקות מטבע Binance של 24 שעות. סוחרים מסווגים לרמות VIP, שנעות בין רמה 0 לרמה 9.

דמי המסחר נעים בין 0.1% ליצרן ולוקח ל -0.02% / 0.04% בהתאם למעמד ברמת ה- VIP. גם יצרנים וגם נוטלים יכולים לקבל הנחה של 25% באמצעות BNB.

דמי משיכה יהיו תלויים מאוד בסוג הקריפטו ותצטרך להתייחס לטבלאות ההנחיה של Binance עבור כל עמלה..

בִּטָחוֹן

Binance היא אחת ממרכזיות הצפנה הרבות המספקות אבטחה גבוהה למשתמשים כדי להגן על מידע אישי ונכסי משתמש. אמצעים אלה כוללים אימות דו-גורמי, אימות גוגל, אימות SMS ואימות כתובת דואר אלקטרוני.

יתרונות

 • פלטפורמת ידידי משתמשים המספקת הדרכות ותמיכה רבים להכרת מטבעות קריפטוגרפיים
 • דגש חזק על ביטחון
 • נפח מסחר גבוה
 • תומך בפיקדונות ומשיכות קריפטו & כסף פיאט
 • Binance מציע למשתמשים גישה למטבעות ואסימונים שהושקו לאחרונה באמצעות Launchpad
 • יכול להרוויח ריבית על ידי שמירת מטבעות קריפטוגרפיים
 • מקיף, מסביב לשעון תמיכת לקוחות

חסרונות

 • פרטיות פחותה עקב אימות KYC המספק הגנה נוספת למשתמשי Binance.

  סוחרים מתחילים עשויים למצוא את פלטפורמות הסחר המתקדמות מרתיעות יותר.

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

ש: איזו המרת המטבעות הטובה ביותר בקריפטו?

CoinJar, Independent Reserve ו- Swyftx הן חילופי הביטקוין הטובים ביותר בסך הכל

ש: האם המסחר בקריפטוגרפים הוא חוקי באוסטרליה?

מטבעות ומטבעות חליפין חוקיים באוסטרליה ומתקדמים ביישום תקנות מטבע החוץ

ש: שהוא המטבע הבטוח ביותר?

Bitcoin, Ethereum, RIpple, EOS, Bitcoin Cash ו- Litecoin הם כולם מטבעות קריפטוגרפיים בטוחים מאוד.

ש: כיצד ניתן להפחית את המס על מטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה?

אתה יכול לקבל פטור ממס רווחי הון אם אתה מחזיק בקריפטוגרפיה כנכס לשימוש אישי. אם אתה רוכש פחות מ -10,000 דולר אוסטרלי קריפטו בכדי לקנות ישירות משהו אחר באמצעות מטבע קריפטוגרפי, גם זה לאורך פרק זמן קצר, אתה תהיה זכאי לפטור זה.

ש: האם כריית ביטקוין חוקית באוסטרליה?

כריית ביטקוין היא חוקית באוסטרליה כל עוד אתה משתמש בבעלותך על חשמל וכוח עיבוד.