8 החליפין הטובים ביותר של מטבעות מטבעות דרום קוריאה בשנת 2021

חילופי הקריפטו הטובים ביותר באוסטרליה

מבוא

בדרום קוריאה קיימת כיום התנגדות עזה מצד ממשלת קוריאה ובנקיה בבורסות קריפטו. למרות שזו עובדה, דרום קוריאה עדיין נותרה שוקי חילופי הסחר הקריפטוגרפיים המובילים באזור. השוק הקוריאני הפך בשנים האחרונות למוקד להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים.

לאחרונה ממשלת קוריאה אימצה אט אט את טכנולוגיית הבלוקצ’יין ומחפשת לתמוך במערכת האקולוגית של בלוקצ’יין בקוריאה, וככזו יהיו דרישות גבוהות יותר להחלפות קריפטו. תאגידים גדולים כמו קקאו, בנקים קוריאניים ואפילו העיר סיאול עצמה מחפשים ליצור מטבע משלהם.

אם אתם מחפשים למצוא את חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הקוריאניים הטובים ביותר, יהיה עליכם לוודא שתמצאו בורסת קריפטו שעובדת עבור המיקום שלכם, מטבע יעד, אמצעי תשלום וכו ‘. ככזה תצטרכו לזהות את הצרכים שלכם ואת סוג מטבע קריפטו שאתה זקוק לו.

אם אתה כבר סוחר מנוסה בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים הקוריאניים, אז אתה כבר צריך לדעת שתהיה לך האפשרות לבחור בין שני סוגים של עסקאות: קריפטו לקריפטו או חילופי פיאט לקריפטו. אם חסר לך ניסיון במסחר בקריפטו, אנו ממליצים להקפיד על פיאט למסחר בקריפטו כדי להקל על השימוש, לפחות עד שתרכוש מספיק מטבעות קריפטו..

מיטב חילופי המטבעות הקוריאניים בקוריאני – הבחירות המובילות שלנו

1. Upbit

Upbit היא בורסת הקריפטוגרפים הגדולה ביותר בקוריאה כיום. למרות שהיו כמה האשמות נגד אופביט בגין ביצוע חשבונות מזויפים כדי לנפח את מחזורי המסחר כדי להשיג יותר לקוחות, אופביט נותרה בורסת הקריפטו המובילה בקוריאה עם כ -1.2 מיליון משתמשים והיקף מסחר יומי של מעל 300 מיליון דולר למרות תקנות כבדות מצד ממשלת קוריאה ו הם חברת בת של ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית Kakao.

תכונות מסחר

האתר ופלטפורמת ההחלפה של Upbit זמינים כרגע רק בקוריאנית שעשויים להשפיע על מבקרים מהקהל הבינלאומי, אך תרגום גוגל הוא די טוב וניתן לנווט באנגלית נוחה למדי..

המכשול העיקרי עבור משתמשים בינלאומיים הוא שכדי לסחור ולהירשם בבורסה, אותו תהליך מוחל על קוריאנים מקומיים והוא די ספציפי לגיאוגרפי. חשבונות KakaoTalk ו- Kakao Pay נדרשים לשירותי אימות ולכן פירוש הדבר שאם אינך גר בקוריאה, פתיחת חשבון ב- Upbit תדרוש מאמץ ניכר..

מדובר בגירסאות אפליקציות לניידים ושולחניים של הבורסה, דומות מאוד ל- KakaoStock המותאמת מאותה גרסה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים..

Upbit אינה מציעה מסחר ממונף במטבעות קריפטוגרפיים ממונפים, אך כן מציעה ניתוח איכותי ומשאב להזנת חדשות. בנוסף Upbit תומך רק במטבע פיאט של וון קוריאני אשר ניתן לבצע הפקדות בכל חשבונות הבנק הקוריאניים ומחוצה להם.

ל- Upbit אכן יש שותפות עם Bittrex, מה שמאפשר לה להציע מגוון רחב של מטבעות מטבעות ואסימונים עם למעלה מ -100 אפשרויות לבחור.

עמלות

Upbit אינה גובה עמלות בגין הפקדות, אך דמי המשיכה ישתנו בהתאם לסוג המטבעות הקריפטוגרפיים שנמשכים, או בוויון לחשבון בנק שאינו גבוה במיוחד..

דמי המסחר דומים לבורסות קוריאניות אחרות והם נקבעים על 0.25% עבור הלוקחים והיצרנים. בדומה לבורסות קריפטוגרפיות קוריאניות אחרות, הם אינם הזולים ביותר לסחר בינלאומי והם תואמים את ההקשר המקומי.

בִּטָחוֹן

בהיותם מגובים באחת מענקי האינטרנט של דרום קוריאה ופינטק בקקאו, רמות אבטחת הסייבר המגנות על סוחרי UPbit הן משמעותיות. הארנקים שלהם מאובטחים על ידי BitGo, שזוכה להכרה רחבה כסטנדרט העולמי בארנקים מרובי חתימות. בנוסף, אבטחת חשבונות היא בשותפות עם Kakao Pay, מה שהופך את רמות האבטחה שלה במקום השני רק בסמסונג פיי.

יתרונות

 • תומך במאה מטבעות קריפטוגרפיים
 • מגובה על ידי אחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות של דרום קוריאה
 • טכנולוגיה מובילה המשמשת למסחר
 • אבטחת סייבר ברמה גבוהה

חסרונות

 • קשה שלא לקוריאנים לסחור בפלטפורמה זו
 • וון קוריאני הוא מטבע הפיאט היחיד הנתמך
 • מסחר בשוליים אינו מוצע

2. Coinmama

סקירת Coinmama

Coinmama היא בורסת מטבעות קריפטו שתומכת ברכישת קריפטו בקוריאה. Coinmama הייתה הבורסה הראשונה שתמכה בשיטות תשלום באמצעות כרטיס אשראי וכרטיס חיוב.

תכונות מסחר

הקריפטוסים המוצעים כוללים ביטקוין, ביטקוין מזומנים, ADA של קרדאנו, EOS, את’ריום, את’ריום קלאסי, ליטקוין, XRP של Qtum Ripple וטזוס. ניתן לרכוש קריפטוסים אלה באמצעות כספי פיאט באמצעות כרטיס חיוב, כרטיס אשראי או באמצעות העברות כספים.

דבר חשוב לשים לב הוא שבעוד סוחרים יכולים לקנות את הקריפטות הנפוצות ביותר באמצעות Coinmama, אך ניתן למכור רק Bitcoinm. בקניית קריפטוסים אין תקופת המתנה והכל יועבר לארנק הרשום של הרוכש עם השלמת העסקה. על מנת לאחסן קריפטוסים, Coinmama מציע לסוחרים גם ארנקי קריפטו משלהם.

בקוריאה ניתן להשתמש בכרטיס חיוב או בכרטיס אשראי רק כאמצעי תשלום, אשר כרוך בעמלת מומנטום של 5%

ככל שאתה רוכש או מוכר יותר קריפטו, ככל שאתה משלם פחות, כך יש ל- Coinmama הצעת תגמול. תוכנית נאמנות זו כוללת 3 רמות חיסכון והיא תדרוש סכום קנייה מינימלי כולל כדי לשמור על סטטוס זה למשך 90 יום. כמפורט להלן, פירוט מבנה הנאמנות הוא.

רמה 1 – Crypto Curious. למשתמשים חדשים.

רמה 2 – התלהבות הקריפטו: כאשר משתמשים הגיעו לרמה זו, הם יכולים לחסוך 12.5% ​​בעמלות Coinmama. תמיכת הלקוחות ממוקדת יותר גם עבור משתמשים ברמה 2 בהשוואה לרמה 1. כדי להשיג רמה זו אתה נדרש לסכום רכישה מצטבר של 5,000 דולר ארה”ב במהלך תקופת גלגול של 90 יום כדי לשמור על מצב זה.

רמה 3 – מאמין הקריפטו. סוחרים שישיגו רמה זו ייהנו מחיסכון של כ -25% בדמי Coinmama ומתמיכת לקוחות ללא תורים. כדי לזכות בכל זאת, אתה נדרש לרכוש קריפטוסים במשך 30 יום לפחות. כדי לשמור על רמה זו אתה נדרש לבצע סכום רכישה מצטבר של 18,000 דולר במהלך תקופת גלגול של 90 יום. אפשרות נוספת היא לבצע סכום רכישה לכל החיים של 50,000 דולר.

עמלות

שירות הנקרא TradeBlock XBX משמש Coinmama לחישוב מחירי הצפנה. זה עובד על ידי רישום הממוצע של מחירי ספקים מבוססים. Coinmama משתמש בשיעורים אלה ומוסיף 2 אחוזים (Std Dev) ומספק עד 3.9% מדמי העמלה של Coinmama.

מבנה העמלות שלהם הוא להלן.

יש עמלת עמלה של עד 3.9%. זה ישתנה בהתאם לשיטת התשלום.

עסקאות הכוללות שיעור הצפנה נעול ומסירה מיידית יחויבו בתשלום מומנט של 5.0%.

עסקאות בהעברה בנקאית לא יחייבו עמלת מומנטום וללא עמלות נסתרות.

עבור דמי מכירה, הם יהיו מדורגים ויתואמו לרמת תוכנית הנאמנות של המשתמש. שיעורים אלה מחושבים על פי ממוצע מדדי XBX + 2% (STD dev) עם דמי מכירה נוספים של Coinmama בין 0.1% ל 0.9%.

בִּטָחוֹן

בורסת מטבעות קריפטוגרפית זו מכילה דגש חזק על הגנה על משתמשיה ברמת אבטחה גבוהה. Coinmama אינה מחזיקה שום הצפנה למשתמשים בבורסה שלהם וכוללת תהליך KYC לשמירה על כל חשבונות המשתמשים ולמזער הונאות. פרטי החיוב / כרטיס האשראי של המשתמש או פרטי בנק אינם מאוחסנים על ידי Coinmama.

מכיוון ש- Coinmama לא מחזיקה שום קריפטו או שומרת כל פרטי לקוחות, אין להם אימות דו-גורמי, אך הם ממליצים למשתמשים לאפשר אימות דו-גורמי בכל אפליקציות הארנק המועסקות..

יתרונות

 • אין עמלות נוספות שנגרמו למשיכת מטבעות
 • ממשק ידידותי התומך במשתמשים חדשים ומנוסים כאחד
 • מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים הזמינים למשתמשיה.
 • מסירה מהירה ומהירה של מטבעות תוך מספר דקות מרגע הרכישה.
 • נכסי המשתמש מוגנים מפני גניבה.

חסרונות

 • אין כלי מתקדם למסחר בקריפטו
 • אין קו טלפון או תמיכה זמינה
 • אנונימיות מוסרת בגלל שמשתמשים נאלצים להשלים תהליך אישור כדי לסחור בקריפטו.

3. קראקן

סקירת קראקן

בנוסף למסחר הקריפטו המסורתי, Kraken מציע שירותים נוספים כגון מסחר בשוליים עם מינוף של עד פי 5 ואפשרויות למשתמשים לתפוס עמדה קצרה. זו אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים בעולם, והיא מדורגת כמרכזית החדשות העצמאית הטובה והבטוחה ביותר.

תכונות מסחר

פיקדונות ומשיכות נעשים לרוב באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים הנסחרים בבורסה זו. עם זאת, כרגע הם יתבצעו רק באמצעות העברה בנקאית או העברה בנקאית ושהם אינם מאפשרים להשתמש בכרטיס חיוב / אשראי. Skrill או Paypal לא נבחרים. ההסבר שלקרקן יש אפשרויות תשלום מגבילות כאלה הוא בזכות האופי המיידי והמסוכן של עסקאות קריפטו כדי למנוע עסקאות הונאה.

בורסת מטבעות קריפטוגרפית זו מציעה מספר לא קטן של מטבעות קריפטוגרפיים הכוללים Ethereum, Bitcoin Cash, Monero, Dash, Litecoin, Ripple, Stellar / Lumens, Ethereum Classic, Augur REP token (REP), ICONOMI, מלון, Zcash, Dogecoin, Tether, Gnosis ו- EOS.

עמלות

ניתן לחלק עמלות וחיובים לביצוע פיקדונות ומשיכות וכאלה שנגרמו בתהליך המסחר באוסטרליה

דמי פיקדון ואופציה

פיקדון בנקאי יורו בנק (10 אירו) – מחוץ לארה”ב בלבד

פיקדון בנקאי של בנק דולר (10 דולר ארה”ב) – מחוץ לארה”ב בלבד

אפשרויות משיכה ועמלות

משיכת חוט בנק דולר (60 דולר ארה”ב) – מחוץ לארה”ב בלבד

משיכת חוט בנק יורו (60 יורו) – מחוץ לארה”ב בלבד

עמלת המסחר מדורגת כך שהם יירדו ככל שיגדלו מחזורי המסחר וישתנו גם בין סוג המטבע בו נסחר הצמד לבין סוג המסחר כלומר. סטנדרטי, מבוסס שולי וכו ‘.

הבורסה כוללת עמלת מסחר הנחשבת בדרך כלל לקצה התחתון של הממדים כאשר היא כוללת החלפת ממוצעים.

בִּטָחוֹן

Kraken רואה את רמות האבטחה שלה גבוהות למדי, אולם הן דורשות כמויות גבוהות יותר של אישור זהות פרטית לבעלי חשבונותיה בהשוואה לבורסות קריפטו אחרות. זה תלוי במידה רבה אם המשתמשים שלה רוצים להיות מוכנים לבצע עסקאות בשני המטבעות הפיאטיים אך עדיין כמטבעות קריפטוגרפיים כמו שקראקן עובד בהתאם לסטנדרטים הבנקאיים הכלליים..

לקרקן יש כמה שכבות חשבונות התומכות באימות ביומטרי פרטי הניתן, וגם הסכום הטוב ביותר של ערכי ההפקדה והמשיכה קשורים לכך בגלל שיקולי גניבה והסתרה..

חשבון שכבה 1 מחייב את המשתמשים לספק מידע אישי כמו שמם המלא, תאריך לידתם, ארץ מגוריהם ואימות המספרים. חשבונות שכבה 1 מאפשרים פיקדונות ומשיכות הנקובים בקריפטו רק בתקרה שנקבעה לכ -2,500 דולר על בסיס יומי או 20,000 דולר לחודש.

דרגה 3 תאפשר פיקדונות ומשיכות מטבע פיאט מאזרחי כל המדינות, כלומר תעודה מזהה תקין שהונפקה על ידי הממשלה והוכחת מגורים וכתובת. דרגה 4 המועילה יותר לסוחרים בהיקף גבוה יותר הדורשים מסמכים זהים למדי כפי שהיה מצופה מבנק של ארגון פיננסי מוסדר.

יתרונות

 • ביטחון דיגיטלי ופיננסי גבוה
 • אין מגבלות גיאוגרפיות עבור דרום קוריאה
 • מגוון מגוון של מטבעות קריפטוגרפיים סחירים
 • מטבעות פיאט סחירים
 • עמלות נמוכות

חסרונות

 • זמני מענה לשירות הלקוחות הניתנים לשיפור
 • משתמשים אינם יכולים להשתמש בכרטיס חיוב / אשראי לביצוע תשלומים.
 • עמלות ומשיכה + אפשרויות הפקדה לא ידידותיות מדי עבור דרום קוריאנים (נקובים רק בארה”ב
 • דולרים ולא ב- KRW)

4. CEX IO

CEX IO נותן אפשרויות לסוחרים שלה לבחור סוגים שונים של חשבונות שבהם הם יכולים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים על פי התנאים המצורפים לסוגי החשבונות התואמים את סגנונם..

תכונות מסחר

דבר אחד שיש לציין לגבי חילופי מטבעות קריפטוגרפיים זה כי המסחר הוא בדרך כלל בין ETH, DASH, XRP, ביטקוין זהב, ZEC, ביטקוין מזומן ו- BTC בצד אחד עם כמה מטבעות פיאט אחרים מצד שני. מטבעות פיאט הנתמכים ב- CEX IO כוללים לירה בריטית, דולר אמריקאי, אירו, רובל ורבים אחרים. ככאלה, ניתן לרכוש או למכור רק ביטקוין ואת’ריום. למי שרוצה לעסוק במסחר מקוון של ביטקוין ואת’ריום, הסוחרים יצטרכו לסחור בזיווגים השונים בין מטבעות ביטקוין ופיאט או מטבעות אתריום ופיאט – דבר שיכול להיות מסורבל.

הפקדת כספים ב- CEX IO או משיכתם, השתמש בערוצים הבאים בקוריאה:

כרטיסי אשראי / חיוב המונפקים על ידי מאסטרקארד וויזה

העברה בנקאית באמצעות סוויפט

עמלות

דמי עסקה (עמלות מקבלות)

דמי הפקדה / משיכה (ספציפיים לכל אמצעי תשלום)

עמלת מסחר בשוליים

דמי עסקה הם אחוז מהיקף הסחר למשך 30 יום עבור כל הזוגות. העמלות הפתוחות עבור עסקאות בשוליים מוגבלות ב -0.2% מהסכום המושקע, ואילו עמלות ההחזרה מוגבלות ב -0.01% ואילו לא גובים עמלות לסגירת המסחר. התמונה למטה צריכה להמחיש זאת בצורה ברורה.

בִּטָחוֹן

כדי להבטיח שזה מקום בטוח עבור סוחרים לרכוש ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים ללא חשש מפני גניבת מטבע, מטבעות או תעודות זהות, החליפה בורסה זו כמה מאפייני אבטחה. להלן, מאפייני האבטחה הם:

 • אימות דו-גורמי
 • נתונים מוצפנים
 • תעודת PCI DSS
 • תעודת SSL
 • מדיניות ונהלים פנימיים של AML / KYC

הפלטפורמה מספקת כתובת דוא”ל לפניות עסקיות בכתובת: [email protected] וכן לכל חשבונות ובעיות בעל כרטיס בכתובת: [email protected]

יתרונות

 • עמלות נמוכות יחסית
 • Cex IO מספק כמה רמות אבטחה ללקוחות לסחור בבטחה.
 • ארנק לאחסון קירור מגן על כספי הלקוחות
 • Cex.IO היא בורסת מטבעות רשום
 • Cex.IO מספק אפשרויות נוספות של מטבעות קריפטוגרפיים לבורסה ומסחר

חסרונות

 • מגבלות ההפקדה קפדניות עבור בעלי חשבונות בסיסיים
 • זמן עיבוד עסקאות ממושך בשעות השיא עקב מספר הסוחרים ונפח הבקשות.

5. ביט’ומב

Bithumb מאפשר שירותי משיכה והפקדה עבור XRP, BCH ו- EOS אשר בעבר לא עשו ומתמחים לצאת גלובלית עם Bithumb Global. Bithumb מוקמת כיום ב -10 מדינות ברחבי העולם ומחפשת לייצר שירות משיכה והפקדה מאובטח ואמין ברחבי העולם.

תכונות מסחר

פלטפורמת המסחר של Bithumb פשוטה לשימוש וקלה עם פונקציות שמסבירות את עצמן ולכן היא אידיאלית לסוחרים מתחילים.

ישנם 3 אופציות של אפשרויות מסחר ב- Bithumb שהם סחר קל, סחר כללי ולבסוף סחר שמור. אפשרויות שונות אלה מציעות לסוחרים שלה לבחור כיצד הם נדרשים לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Bithumb. מלבד זאת Bithumb מציע גם שוברי מתנה לביטקוין אשר עשויים להמיר למקבילה המקבילה לביטקוין. הערך התחתון בשוברי המתנה הוא 10,000 KRW (כ- $ 9)

בסך הכל תוכל לשנות את המטבעות הקריפטוגרפיים הבאים בבורסה זו: BTC, BCH, BTG, DASH, ETH, ETC, LTC, XMR, QTUM, XRP ו- ZEC

הפקדה ומשיכות זמינים רק דרך נקודות KRW ומטבעות קריפטוגרפיים. נקודות KRW אלה נרכשות לעיתים קרובות באמצעות שירות הנאמנות של KB ומומרות על בסיס 1 עד 1. ברגע שתיצור את ההפקדה שלך ב- KRW לחשבון הנאמנות של KB, העסקה תימשך כ30 עד 45 דקות עד שתשתקף בארנק Bithumb שלך..

עמלות

ישנם שני סוגים של חשבונות שהם חשבון כללי וחשבון חברה. עבור חשבון כללי Bithumb דורשת את שמך, דוא”ל ומספר שלך ואילו עבור חשבון חברה הם ידרשו את כתובתך, שמך, דוא”ל ומספר הטלפון שלך..

עבור העמלות ב- Bithumb, הם יגבו עמלה בסיסית של 15% כעמלת נוטל ויצרנית עם 0% -0.075% עבור עסקאות קופון בסכום קבוע.

בִּטָחוֹן

מבחינת הפרטיות, הודות לממשלת דרום קוריאה הדורשת אימות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים, אין אפשרות להשיג אנונימיות. ככאלה, אנשים וחברות נדרשים לסבול את Bithumb מסמכי אימות שונים

במונחים של אבטחה, Bithum משתמש באמצעים כמו אימות דו-גורמי, הצפנת SSL וניטור 24/7 של שרתים כדי להגן על הגנת הבורסה..

יתרונות

 • תמיכת לקוחות 24/7
 • עמלות תחרותיות
 • תמיכה רב לשונית
 • פלטפורמת מסחר ידידותית למשתמש
 • מבחר רחב של מטבעות קריפטוגרפיים

חסרונות

 • מטבעות פיאט עיקריים אינם נתמכים
 • אינו מספק זוגות מטבעות קריפטוגרפיים
 • אבטחת הבורסה מוטלת בספק

6. Binance קוריאה

Binance הוא אחד המקומות הטובים ביותר לקנות ולמכור קריפטו בגלל היותו בעל נפח המסחר הגדול ביותר בעולם. חילופי מטבעות קריפטוגרפיה זו גם אחת הפלטפורמות המהירות ביותר בשוק הקריפטו כיום.

תכונות מסחר

בקוריאה, מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים ב- Binance כוללים מסחר פתוח עבור BTC, ETH, BKRW ויהיו במעקב צמוד עם USDT ו- BUSD. הקוריאנים יוכלו בקלות להמיר את ה- KRW למטבעות BKRW המשמשים למסחר

Binance מספקת את הפקדתם ומשיכתם של כספים גם בכסף קריפטו וגם בפיאט. אתה יכול לרכוש את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך באמצעות מסחר P2P באמצעות חיוב / אשראי, יתרות מזומנים או העברות של צד שלישי

קל לנווט את חילופי המטבעות והופך אותו למתאים לסוחרי נוב וגם למשקיעים מנוסים. לבינאנס מספר פלטפורמות מסחר למטרה זו. משתמשים יכולים להפקיד מטבעות קריפטוגרפיים מארנקים חיצוניים או להפקיד מטבע fiat באמצעות פלטפורמת Binance. סיכון מטבע החוץ מוסר מכיוון שבינאנס תומכת בפיקדונות של כל מטבעות הפיאט העיקריים.

עמלות

Binance מציעה מבנה עמלת מסחר שכבתי המבוסס על נפח מסחר מצטבר למשך 30 יום או אחזקות מטבע Binance של 24 שעות. סוחרים מסווגים לרמות VIP, שנעות בין רמה 0 לרמה 9.

דמי המסחר נעים בין 0.1% ליצרן ולוקח ל -0.02% / 0.04% בהתאם למעמד ברמת ה- VIP. גם יצרנים וגם נוטלים יכולים לקבל הנחה של 25% באמצעות BNB.

דמי משיכה יהיו תלויים מאוד בסוג הקריפטו ותצטרך להתייחס לטבלאות ההנחיה של Binance עבור כל עמלה..

בִּטָחוֹן

Binance היא אחת ממרכזיות הצפנה הרבות המספקות אבטחה גבוהה למשתמשים כדי להגן על מידע אישי ונכסי משתמש. אמצעים אלה כוללים אימות דו-גורמי, אימות גוגל, אימות SMS ואימות כתובת דואר אלקטרוני.

יתרונות

 • פלטפורמת ידידי משתמשים המספקת הדרכות ותמיכה רבות להכרת מטבעות קריפטוגרפיים
 • דגש חזק על ביטחון
 • נפח מסחר גבוה
 • תומך בפיקדונות ומשיכות קריפטו & כסף פיאט
 • Binance מציע למשתמשים גישה למטבעות ואסימונים שהושקו לאחרונה באמצעות Launchpad
 • יכול להרוויח ריבית על ידי שמירת מטבעות קריפטוגרפיים
 • מקיף, מסביב לשעון תמיכת לקוחות

חסרונות

 • פרטיות פחותה עקב אימות KYC המספק הגנה נוספת למשתמשי Binance.
 • סוחרים מתחילים עשויים למצוא את פלטפורמות הסחר המתקדמות מרתיעות יותר.

7. Coinbase

Coinbase הוא בורסה / ברוקר ביטקוין מבוסס ארה”ב שבמהלכו על המשתמשים לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים, אך הם נגישים בקוריאה. Coinbase מקובל כמרכזיית הקריפטוגרפים הגדולה בעולם, במיוחד בגלל הממשק הקל לשימוש והנוח שלה.

תכונות מסחר

למשתמשי חילופי מטבעות מטבע זה יהיו הרבה אפשרויות בהן הצפנה הם רוצים לשער. הם יכולים להשתמש בחשבון בנק שהוא השיטה הטובה ביותר לשימוש בסכומים גדולים וקטנים ונמשך כ4-5 ימי עסקים..

שיטה נוספת בה סוחרים יכולים להשתמש בקבלת כספים מוצקים מקריפטו היא באמצעות Paypal. משתמשי Coinbase יכולים לקבל את כספם ממכירת קריפטו ישירות לחשבון Paypal שלהם

לרכישות, Coinbase מאפשר לך לקבל מטבעות קריפטוגרפיים על ידי הפקדת כספים בחשבון Coinbase שלך. אם אינך מעוניין להשתמש בשיטה זו, תוכל לבצע רכישות ישירות באמצעות כרטיס החיוב או כרטיסי האשראי שלך.

Coinbase גם מטיל מגבלה על המשתמשים שלו ומגבלה זו עולה עד לאימות חשבונותיהם במלואם. לבעלי פרטי זהות פחותים יש מגבלה לאיזה שיעור הם יסחרו בבורסה.

תהליך האישור שלהם דורש הרבה מידע פרטי מהמשתמשים שלהם לצורך אישור מכיוון ש- Coinbase יכולה להיות חברת שירותים פיננסיים מוסדרת בארה”ב. שלא כמו חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, משתמשי Coinbase אינם יכולים להיות אנונימיים ולכן הם נדרשים לשלוח את המידע האישי שלהם כמו מידע בנקאי להפקדות ישירות וגם אישור זהות עם תעודת זהות ממשלתית כמו רישיון נהיגה או דרכון. היה סמוך ובטוח כי Coinbase מאחסן ומגן על מידע זה באופן מאובטח ואינו משתף אותו עם אף צד שלישי.

עמלות

היבט חיובי אחד של Coinbase הוא שהם אינם גובים עמלות כלשהן עבור הפקדת כספים לחשבונך אלא יגבו עמלה של 1.49% בגין רכישת מטבעות קריפטוגרפיים. Coinbase עצמם לא יגבו עמלת פיקדון, אך הממסד שלכם יהיה לרוב 3.99% עבור כרטיסי חיוב / אשראי ו -1.49% עבור העברות בנקאיות. ככאלה, עמלות Coinbase אינן אידיאליות עבור סוחרי יום קריפטוגרפי מכיוון שהם חורגים יחסית לבורסות פופולריות רבות אחרות.

בנוסף לאגרות אלה, הסוחרים נדרשים לשלם עמלות עסקאות רשת נוספות ועמלות קלות. אם מדובר בהעברת מטבע וירטואלית, המשתמשים יחויבו בשיעור עמלת חליפין הנשענת על הפריסה ויהיה בהם גם עמלת המרה. כל העמלות מוצגות למשתמש לאחר שהוא יזם את העסקאות שלו.

בִּטָחוֹן

Coinbase יכול להיות חילופי הצפנה המאחסנים את מרבית כספי המטבעות המופקדים על ידי המשתמשים שלהם בארנקים לאחסון קר כדי לאשר את סוג האבטחה הטוב ביותר. הארנקים נשמרים בצורה מאובטחת בכספות ובקמרונות ברחבי העולם. חילופי הקריפטו פועלים גם על SSI מוצפן לחלוטין וארנקי המשתמש מאוחסנים באמצעות הצפנת AES-256.

בקיצור, החלפת הצפנה הזו מאובטחת ביותר ומאפשרת תכונות בטיחות אחרות כמו אימות דו-גורמי, אישור דוא”ל ואמצעי אבטחה אחרים.

יתרונות

 • חילופי מטבעות בטחון ומאובטחים
 • ממשק קל ואינטואיטיבי
 • מגבלות ונזילות מרשימות

חסרונות

 • האגרות עשויות להיות גבוהות יותר מהחלפות האחרות
 • אפשרויות מוגבלות של קריפטוגרפיה זמינות

8. קורביט

קורביט היא חברה קוריאנית שמשקיעה רבות בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים ומבצעת את השירותים הבאים הקשורים לקריפטוגרפיה: סחר במטבעות קריפטוגרפיים לשוק הקוריאני המקומי, כמו גם שירותי חילופי מטבעות מטבעות תוך שימוש בוויון הקוריאני (KRW) כמטבע הנבחר..

תכונות מסחר

פלטפורמת Korbit מבוססת האינטרנט כוללת חלונות תרשימים נפרדים מממשק הסחר בפועל המאפשר למשתמשים לנתח תרשימים על חלון אחד ובו זמנית לבצע עסקאות על אחר..

משתמשים בקורביט יכולים גם לקבל גישה לספר ההזמנות, שם נרשמות רשומות שוק שונות שנעשו על ידי סוחרים בקורביט, ובאמצעותן ניתן לאמוד את סנטימנט השוק המצביע על קנייה או מכירה עבור המטבע הקריפטוגרפי הנוגע בדבר..

תרשימים אלה מגיעים עם כלי ניתוח בסיסיים אך אינם מספיקים לביצוע ניתוח טכני מעמיק. ככאלה, משתמשי Korbit עשויים לרצות לפתור לכלים חיצוניים אם יש לבצע ניתוח טכני אינטנסיבי עם עומק.

בורסת מטבעות קריפטוגרפית זו מאפשרת לסחור בקריפטואים הבאים: BTC, BTG, BCH, ETH, XRP, LTC, DASH, ZCH, XMR, Augur, Steem ו- ETC. ניתן לרכוש מטבעות דיגיטליים אלה כאסימונים עם וון קוריאני (KRW) וניתן לרכוש אותם כצורת הון עבור עסקאות קריפטו לקריפטו..

עמלות

דמי המסחר של יצרנית וקורבן הם שלהלן ותלויים בהיקף המסחר לאורך 30 יום

בִּטָחוֹן

קורביט אינה מוסדרת על ידי ממשלת דרום קוריאה למרות שהם שוקלים לנוע בכיוון זה. Korbit מציע גם אימות דו-גורמי ולא היו תלונות הונאה.

יתרונות

 • קורביט מקובלת על ידי המשתמשים שלה בפלטפורמה דו לשונית בקוריאנית ובאנגלית
 • מספק יכולת לקנות מטבעות קריפטוגרפיים במטבע פיאט מקומי.
 • העמלות הן בעלות ערך בינוני ומערכת העמלות מתגמלת למעשה סוחרים בהיקף גבוה יותר בעמלות נמוכות יותר
 • ממשק משתמש נקי

חסרונות

 • לא מוסדר על ידי ממשלת קוריאה
 • נראה ש- Exchange מתמקדת יותר מדי בשוק הקוריאני
 • בסיס נכסים מוגבל שמשמעותו ניתן לסחור רק בכמה נכסי קריפטו
 • תרשימים כוללים רק כמה כלים לניתוח.

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

ש: איזו המרת המטבעות הטובה ביותר בקריפטו?

Coinmama ו Kraken הם חילופי הביטקוין הטובים ביותר בסך הכל עבור הקוריאנים

ש: האם המסחר בקריפטוגרפים הוא חוקי בדרום קוריאה?

מטבעות קריפטו הם חוקיים בדרום קוריאה אם ​​כי כפופים לתקנות מחמירות. עם זאת הם אינם נחשבים למכרז חוקי.

ש: שהוא המטבע הבטוח ביותר?

Bitcoin, Ethereum, RIpple, EOS, Bitcoin Cash ו- Litecoin הם כולם מטבעות קריפטוגרפיים בטוחים מאוד.

שאלה: האם מיסוי מטבעות קריפטוגרפיים הוא בדרום קוריאה? 

כן, כל רווחי מטבעות קריפטוגרפיים במדינה כפופים למס של 20% על כל סכום של 2,000 דולר או 2.5 מיליון זכייה

ש: האם אוכל לקנות סכום הנמוך מ- 1 ביטקוין? 

כן. כל BTC יחיד ניתן לחלוקה ל- 0.00000001 BTC, כך שאפשר לקנות חלק קטן ממטבע שערכו מחולק כראוי..

ש: האם אוכל לאחסן את הביטקוין שלי בבורסה?

אמנם כמה בורסות מציעות שירותי אחסון עבור מטבעות הקריפטוגרפיים שלך, אך בדרך כלל אינן מומלצות מכיוון שהן יעד פופולרי עבור האקרים ואתה מאבד שליטה על המפתחות הפרטיים שלך. ככזה הדרך הטובה ביותר לאחסן את המטבעות שלך היא על ארנק מאובטח ופרטי – שגם חלק מהבורסות מציעות.