ביטרקס לעומת בינאנס – ההשוואה שאתה צריך בשנת 2021

ביטרקס מול בינאנס

מבוא

כשרוצים להשקיע במטבע קריפטוגרפי, הדרך הנפוצה ביותר למסחר תהיה שימוש בבורסת קריפטוגרפים. ככל שהקריפטו כמו ביטקוין ואת’רום גדל בפופולריות, יותר ויותר בורסות קריפטוגרפיות מוקמות ומשולבות במטרה לספק את דרישת המשקיעים למסחר, מכירה וקנייה של סוגים שונים של קריפטו באמצעות פלטפורמות ההחלפה שלהם..

עם כל כך הרבה סוגים של פלטפורמות שקיימות בשוק, זה מתחיל להיות קשה יותר ויותר למתחילים לבחור באיזה בורסה אתה עומד להשתמש לצרכי המסחר שלך. שתיים מהחילופים הטובים ביותר שאתה יכול לנסות כרגע הם ביטרקס ובינאנס. מדריך זה יספק פירוט מפורט על היתרונות והחסרונות של שני סוגי הבורסות.

מדריך זה יבצע השוואה בין ביטרקס והן בינאנס ממספר גורמים הכוללים אבטחה, עמלות, אמצעי תשלום, מטבעות נתמכים, תמיכת לקוחות וכן כמה פשוטים ממשקי המשתמש שלהם מבוססים מנקודת מבט קלה..

בהמשך ניתן הסבר קצר מדוע חלק מגורמים אלה חשובים כאשר לוקחים בחשבון את ההשוואה בין בינאנס לעומת ביטרקס.

גורמים שאנו שוקלים כאשר אנו משווים בין בינאנס לעומת ביטרקס

מידע רקע

חשוב לעבור על רקע הפלטפורמה על מנת לקבוע אם זו בחירה מוצקה לצרכי השקעת המטבעות שלך, למשל באיזו תדירות הם נפרצו או שהיו חדשות שליליות שמסקרות את הפלטפורמה? חשוב להסיק עד כמה חברה מכובדת ממידע רקע הזמין באינטרנט.

בִּטָחוֹן

אבטחה צריכה להיות בראש הקריטריונים כאשר אתה מבצע השוואות בין פלטפורמות altcoin. יש חשיבות עליונה למשקיעים לדעת כי כל ההשקעות שהם יפקידו בפלטפורמה הן בטוחות ואם אחת מחילופי המטבעות המספקים תכונות כגון אימות שני גורמים. ככאלה נעריך את מאפייני הבטיחות של בינאנס ושל ביטרקס ונציג אותם תחת הסעיף להלן.

עמלות מסחר

בבורסות אלטקוין שונות גובים עמלות שונות על השירותים השונים שיש להן, או על דמי הפקדה / משיכה, באילו אמצעי תשלום אתה משתמש, באילו זוגות מסחר אתה בוחר, חיובי יצרן ולוקח ואולי חיובים אחרים בשל מודלי התמחור שלהם. ישנן בורסות אלטקוין שגובות חיובים אחידים או אחוז מגודל המסחר שלך, או אפילו רק עמלה קטנה עבור תכונות מסחר נוספות. כך או כך סיפקנו השוואה מפורטת בין שתי המרכזיות.

קלות שימוש

כמה בורסות אלטקוין מציעות ממשק משתמש מותאם אישית יותר המתמקד במשתמשים מתחילים ומתחילים ואילו מרכזיות אחרות מספקות כלי תרשים מקיפים יותר לניתוח מעמיק המותאמים למשקיעי אלטקוין מנוסים. ככזה עליכם כמשקיע לבחור בבורסה בה אתם מרגישים חיוביים ונינוחים ולא להתבלבל עם ממשקי משתמש זמינים.

מטבעות נתמכים

היבט חשוב נוסף של המרת מטבעות קריפטוגרפיים הם המטבעות שהם תומכים בפלטפורמה האם אלו זוגות מסחר של מטבעות ומטבעות פיאט זמינים למסחר או איזה מטבעות שהבורסה מאפשרת לך לשלוח / לקבל לארנק שלך, בידיעה מה וכמה מטבעות נתמכים בבורסה הם גורם משמעותי בבחירת מטבע. קל מאוד לבחור את רשימת המטבעות הנתמכים בשתי הבורסות הללו, פשוט השווה ובחר את הטוב ביותר!

שיטות תשלום

כדאי גם לשקול את סוג אמצעי התשלום שמציעים הן בינאנס והן ביטרקס שכן חלקם מציעים העברות בנקאיות רק לשימושים המסחריים שלך, בעוד שאחרים מקבלים רק כרטיסי חיוב ואשראי מוויזה או מאסטרקארד. אילו אפשרויות קיימות חשוב לבחור את אמצעי התשלום המתאימים ביותר עבורך.

ספירת משתמשים

למרות שאתה עשוי למצוא השוואה בין ספירת משתמשים בבורסות די טריוויאלית, זה היבט חשוב למדי. הסיבה לכך היא שאם נראה בבורסה מספר גבוה של משתמשים הנסחר בבורסה שלהם, זה יכול להיות שיש איזון בין היצע וביקוש. המשמעות היא שהייתם מפחיתים את זמן ההמתנה למכירת המטבעות שלכם או חווים פיגור רכישה בגלל פחות קונים זמינים בבורסה.

שירות לקוחות

תמיכת לקוחות היא גורם חשוב נוסף למשתמשים, כאשר כאשר אתם נתקלים בבעיות כלשהן או שאינכם בטוחים בדבר כלשהו בפלטפורמה, יהיה זה מרגיע כי תמיכת לקוחות תהיה במצב המתנה בבורסה שתעזור לענות לשאלותיכם ולפתור את הבעיות שלכם..

בינאנס לעומת ביטרקס – ההשוואה האולטימטיבית

מידע רקע

בורסת המטבעות של ביטרקס מבוססת בארה”ב והיא שם ביתי בארה”ב, עם ביל שיארה כמנכ”ל שלה, וכן הקים את ביטרקס יחד עם שלושה בעלי מניות אחרים שצברו פעם ניסיון במיקרוסופט ובאמזון. היא הוקמה בשנת 2016 והחלפת מטבעות המטבע הביטראקס מטרתה לספק בורסת מטבעות נזילות גבוהה למשקיעים בודדים וגם למוסדות פיננסיים.

ביטרקס מעולם לא נפרצה וככזו יכולה להיחשב לאחת מפלטפורמות החליפין המאובטחות ביותר בשוק. עם זאת, למרות שהם נטולי בעיות פריצה וגניבה, המשתמשים של ביטרקס אכן דיווחו על כך שכמה מהכספים שלהם הוקפאו עוד בשנת 2019. זה נבע מחוסר וודאות רגולטורי, וביטרקס העניקה הודעה של שבועיים על כמה משקיעים ממדינות מסוימות למשוך את מטבע הקריפטו שלהם ו השקעות מחוץ לפלטפורמה שלהם.

הייתה גם תקרית נפרדת אחת כשאחד ממשתמשיהם היה קורבן לפריצה להחלפת SIM ו- Bittrex לא הצליח להגן עליהם וכעת הוא נתבע על ידי הקורבן..

עם זאת, פרט לשניים מהתקריות הנפרדות הללו, ביטרקס נחשבת לפלטפורמת חליפין אמינה, מכיוון שהיא מתגאה בדירוג העשירי ברשימת הבורסה של CoinmarketCap וכן מחזיקה בהיקף מסחר רגיל של מעל 50 מיליון דולר.

Binance הוקמה שנה מאוחר יותר מביטרקס ביולי 2017 על ידי ג’או צ’אנג פנג תוך שימוש ב -15 מיליון דולר שגויסו באמצעות הנפקת מטבע ראשונית ומבוססת במקור בסין. עם זאת המפקדה שלהם עברה למלטה מאוחר יותר בגלל חששות רגולטוריים.

שנה לאחר מכן לאחר הקמתה, Binance מצאה את עצמה כמרכז הבורסה של מטבעות קריפטוגרפים שמתהדרת בבורסת הקריפטוגרפים הגדולה בעולם הנסחרת לפי נפח. יש לה הערכה של כ -2 מיליארד דולר בגודל המסחר עם עסקאות פעולות שעובדו בכ -1.4 מיליון עסקאות בשנייה.

אף על פי ש- Binance השיגה הישג כה מדהים, היא המשיכה להתמקד בהרחבת השירותים הקיימים כיום, כגון הוספת כרטיס חיוב לאמצעי התשלום שלה, מעורבות רבה יותר בצדקה, כמו גם במעבדות מחקר ומאיצי הפעלה..

Binance אכן מעסיקה מספר פרוטוקולי הגנה על מנת להבטיח כי נכסי המשתמשים שלהם בטוחים אולם מכיוון שעדיין קיימים איומי אבטחה ברשת, נגנבו מהבורסה כ- 40 מיליון דולר עוד בשנת 2019..

למרות שנראה כי שתי הבורסות מאובטחות מאוד מבחינת מתן בטיחות ללקוחותיה, עם כמה שריטות למוניטין שלהן, היינו נותנים לביננס את המוניטין והרקע הטובים יותר הנתמכים בהיקף המסחר הגדול שלהם (כמעט פי 20 מזה של ביטרקס) ו עסקאות עצומות מעובדות

עמלות מסחר

כפי שצוין קודם במאמר זה, דמי המסחר צריכים להיות אחד ההיבטים החשובים יותר כאשר אתה משווה פלטפורמות מטבעות קריפטוגרפיים ולא נותרים בחוץ בהשוואה זו של Binance לעומת Bittrex..

דמי המסחר של הבורסה הם היבט חשוב שיש לשים לב אליו אם ברצונך להשיג רווחים כלשהם או להרוויח ממסחר במטבעות. למרות שזה לא אמור להיות הגורם הקובע הסופי – מכיוון שחלפניות מסוימות אכן מספקות עמלת פרמיה גבוהה יותר כדי לפצות על דמי המסחר שהם גובים, אך אתה כמשקיע תצטרך לשקול זאת מחדש – בכל פעם שתבצע עסקה תצטרך לבצע כמה סוג של דמי שימוש בבורסה, זה יכול לנוע בין פעם או פעמיים ביום למספר פעמים בשבוע. בטווח הארוך, העלויות בהחלט יתאספו.

ככזו, ביטרקס היא עדיין בחירה ראויה בכל הנוגע לעמלות המסחר מכיוון שהבורסה הזו גובה עמלה אחידה של 0.25% על כל העסקאות. למרות שעלות יחסית גבוהה יותר מבורסות אחרות, מדובר בסכום קבוע ולכן עדיין תוכל לעזור לכם. לחסוך קצת כסף בטווח הארוך.

מצד שני, עם Binance הם יגבו עמלה של 0.1% על כל העסקאות שלך וזה טוב משמעותית בהשוואה ל- Bittrex. בינאנס מציעה גם את אחד העמלות הנמוכות ביותר הנגבות בשוק הקריפטו. עם זאת עליכם לשים לב כי עמלה זו חלה רק על עסקאות ולא על חיובי משיכה

מבחינת עמלות העסקה, ללא ספק Binance היא הבחירה הטובה יותר

בִּטָחוֹן

אחת הדרכים בהן פלטפורמת קריפטוגרפיה מגנה על כספי המשתמשים בה מפני פריצה וגניבה הן אמצעי המגן השונים המופעלים על ידי אותה פלטפורמה ספציפית. במקרה של אבטחה, הן ביטרקס והן בינאנס מעסיקים את הפרוטוקולים הראשונים בשמירה על פרוטוקולים כגון אימות דו-גורמי אשר מגביר את הבטיחות לנכסי מטבעות קריפטוגרפיים של המשתמשים שלהם..

הן ביטרקס והן בינאנס ממליצים למשתמשים שלהם לשמור ולאבטח את נכסי המטבע והחזקותיהם בפלטפורמה שאינה מחזיקה משמורת על המפתחות שלהם, ארנק דיגיטלי אישי או אפילו יותר טוב, ארנק חומרה..

עם זאת ביטרקס מספקת יתרון קל על פני בינאנס בהקשר זה מכיוון שביטרקס מציעה תכונה ייחודית מאוד למשקיעים שלה, והיא שהבורסה מחזיקה בפועל 80% -90% מכלל הנכסים שהושקעו בפלטפורמה שלהם במכשירי אחסון קר – שהם פיזיים. ארנקים המאחסנים ומאבטחים מטבעות. הם אינם מחוברים לאינטרנט ויהיה צורך לגשת אליהם פיזית בכדי לאחוז במטבעות המאוחסנים. המשמעות של זה היא כי לא אפשרי מבחינה טכנית עבור האקרים לגשת ולגנוב את מטבעות הקריפטו שלך.

לאימות דו-גורמי ב- Bittrex, יהיה עליך לנווט כדי לבחור אימות דו-גורמי בהגדרות האתר שלהם. כדי להשיג זאת, תזדקק גם ליישום המאמת של גוגל הזמין הן לאייפון והן לאנדרואיד.

ככזה בדרך כלל מכנים ביטרקס כאחת הפלטפורמות הבטוחות בעולם. עם זאת, ביטרקס היא בחירה טובה יותר במונחים של אבטחה.

קלות שימוש

כיצד יתאר משקיע ממשק משתמש של פלטפורמת חליפין כקל לשימוש, יהיה תלוי במגוון גורמים, שכן מה שעשוי להיות קל לשימוש למשקיע מטבעות ותיק עשוי להיות קשה לחלוטין לגבי מתחיל חדש..

אולם בהיבט זה, הן Binance והן Bittrex הם פשוטים מאוד לשימוש ומכוונים לספק עיצוב פשוט לממשקי המשתמש שלהם. נוסף על כך, גם Binance וגם Bittrex מספקים מאפיינים ספציפיים נוספים שעשויים להזדקק להם מאתר מסחר קריפטו יוקרתי. דוגמאות לכך יהיו גרפי התרשים הדרושים, כלי חיזוי & כפתורים וכו ‘.

שני האתרים כוללים בסך הכל סעיפי שאלות נפוצות בנושא טיפים מועילים למסחר למתחילים ומשתמשים יוכלו לעבור על התוכן שלהם כדי לראות כיצד זה יועיל למסחר בבורסה בתהליך של קנייה ומכירה של מטבעות..

יתרון נוסף הוא שניתן לבצע תהליכי רישום די מהר בהשוואה לפלטפורמות שמוסדרות בכבדות ודורשות יותר פרטים אישיים לצורך ההרשמה. ככאלה שתי הפלטפורמות הולכות לספק לך תכונות מספקות לצרכי המסחר שלך. אז זה יהיה עסקה זוגית עבור שתי הפלטפורמות על תכונה זו.

מטבעות נתמכים

כאשר משווים בין Binance לעומת Bittrex, עליכם לצפות ששניהם יתמכו בכל המטבעות העיקריים כמו Bitcoin, Ether, Litecoin וכו ‘. במקרה זה, הן Binance והן Bittrex תומכים בפועל בכמות משמעותית למדי של מטבעות..

ביטרקס תומכת ביותר מ- 200 סוגים שונים של מטבעות בבורסה שלהם בזמן שנסחרת עם Binance, אתה יכול לצפות שפחות מטבעות יגיעו לכ -150.

למרות שמבוסס על מספר המטבעות הנתמכים בהשוואה זו בין בינאנס לעומת ביטרקס, ברור כי ביטרקס בעד, אולם רוב המשקיעים אפילו לא מתכוונים להשתמש בכל המטבעות הזמינים למסחר בבורסה ובעיקר מתמקדים בזוג. מהמטבעות המהימנים שלהם. כאשר אתה נסחר בבורסה עם מאות סוגים שונים של מטבעות זמינים, זה עשוי להיות רלוונטי יותר רק אם אתה סוחר מקצועי ולא חדש או משקיעים שמחפש הכנסה צדדית כלשהי.

ספירת משתמשים

מספר המשתמשים בשתי הפלטפורמות מאפשר לך לדעת כמה טוב פלטפורמת המסחר מבצעת מנקודת מבט מסחרית וגם אילו תחושות יש סביב פלטפורמת המסחר בקהילה..

בפשטות נאמר, ככל שיש יותר חילופי משתמשים, כך הם אמינים ואמינים יותר.

ל- Bittrex יש למעלה מחצי מיליון משתמשים פעילים, שאמנם הם ספירת מבקרים מרשימה, אך הם נמוכים מעט יותר מפלטפורמות הצפנה הגדולות האחרות בשוק. לעומת זאת, ל- Binance יש יותר מ -13 מיליון משתמשים וזה הבדל משמעותי כאשר משווים בין Binance לעומת Bittrex.

ככזה, אם משווים ספירת משתמשים ביום, Binance תהיה האלטרנטיבה הטובה יותר אלא אם יום אחד ביטרקס פתאום מתפוצצת עם המשתמשים..

שיטות תשלום

עבור ביטרקס אתה יכול להפקיד מטבעות פיאט בפלטפורמה באמצעות העברת אשראי SEPA, כרטיס חיוב / אשראי או העברה בנקאית בינלאומית. אתה יכול לבחור להפקיד או דולר או יורו, אך הפקדת יורו תהיה האופציה בפחות טרחה מכיוון שהפקדת דולר דורשת יותר צעדים.

Binance מציע גם אמצעי תשלום דומים הכוללים העברה בנקאית בינלאומית, כרטיס אשראי או חיוב וכן פיקדונות נוספים במזומן כאפשרויות תשלום. הם מקבלים גם מגוון מטבעות לרכישת קריפטו כגון Binance USD, COinbase USD Coin, PAXOS, Tether ו- USD נכון..

שירות לקוחות

לבינאנס יש דף ייעודי לתמיכת לקוחות המספק מדור שאלות נפוצות נרחב לענות על כל שאלה שיש למשתמשיה. Binance כולל גם מדריך למתחילים כיצד להתחיל בהשקעה בפלטפורמה של Binance. יש להם גם צ’אט מקוון זמין 24/7 אשר יהיה עליך להזין רק את הדוא”ל והשאלה שלך לפני שתתחבר לנציג. חלופה תהיה הגשת בקשה באמצעות דואר אלקטרוני ולהמתין לתגובה של נציג בינאנס.

ביטרקס עם זאת אינה מספקת שירות צ’אט מקוון וכוללת רק כמה שאלות נפוצות בסיסיות. שאלות על אימות שני גורמים, מידע על sit, מטבע ואפליקציה לנייד. הדרך היחידה ליצור עמם קשר תהיה הגשת כרטיס תמיכה לבקשת כניסה לאתר.

תכונות מסחר בינאנס

לאחר שעברנו על שתי התכונות של ביטרקס ובינאנס, Binace מציע למעשה פלטפורמות ושירותים אחרים עליהם היינו מספקים סקירה קצרה להלן..

מסחר בשוליים

Binance מציעה מסחר בשוליים שבהחלט מגביר את פוטנציאל הרווחיות של המשקיע. שירות המסחר בשוליים של Binance מאפשר לסוחרים מהירים יותר ולעשות שימוש בניהול באמצעות ממשק פשוט.

סחר בחוזים עתידיים

אפשרות המסחר בחוזים עתידיים המוצעת על ידי Binance היא דרך נהדרת לניהול סיכונים וליצור רווחים והם פועלים בכך שהם מאפשרים לשני הצדדים להיות מחויבים לבצע נכסים ספציפיים במועד ומחיר קבועים מראש. Binance מציעה מינוף נפלא של מרווח פי 125 מה שמייצר בתורו שוק תחרותי. Binance מאפשר למשתמשיה לנצל את מערכת ניהול הסיכונים שלהם.

סיכום

שניהם Binance או Bittrex יכולים להיחשב כחילופי מטבעות קריפטוגרפיים נהדרים. ככאלו כשאתה מבצע השוואות בין Binance ו- Bittrex אתה יכול לראות ששתי חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הם למעשה מרשימים למדי מבחינת התכונות הניתנות כמו גם המוניטין שלהם. עם זאת, בהתחשב בכל היתרונות והחסרונות של שתי הפלטפורמות, Binance היא ללא ספק האלטרנטיבה הטובה יותר אלא אם כן הבטיחות היא הגורם החשוב ביותר שלך. זאת מכיוון שבינאנס יש מספר משתמשים גבוה יותר, הוא מאובטח ויש לו את החיובים הטובים ביותר המוצעים בשוק. למרות שביטרקס מציעה שפע של איכויות יוצאות דופן מבחינת שמירה על תכונות, עם זאת חסר בהיבטים מסוימים כשמשווים את זה עם Binance..

שאלות נפוצות

ש: איזו חלופה טובה יותר בין בינאנס לביטרקס?

ביקורות מקוונות יגידו לך שכאשר משווים בין Binance ו- Bittrex, Binance היא האלטרנטיבה הטובה יותר מכיוון שיש להם בסיס משתמשים גדול במיוחד ואחד מהחיובים התחרותיים ביותר שבינונס לעומת פלטפורמות אחרות.

ש: איזו פלטפורמת altcoin הטובה ביותר למתחילים?

אם ביצעת מחקר על סוגים שונים של פלטפורמות שם, תגלה שיש דבר אחד במשותף לכולם שכולם נוחים לשימוש למרות שפלטפורמות מסוימות ידידותיות למתחילים יותר מאחרות, אין זה סביר כי יש בעיות בעת מסחר בפלטפורמה המובילה ביותר.

ש: מהם ההבדלים העיקריים בין שתי הפלטפורמות הללו?

ההבדל העיקרי יהיה בכך שביטרקס מאחסנת את מרבית נכסיה בארנקי חומרה פיזיים (אחסון קר) במקומות מאובטחים מדוע Binance לא עושה זאת. עם זאת, לבינאנס דמי מסחר קטנים יותר ב 0.1% ואילו ביטרקס מציעה למשתמשיה עמלה אחידה ב 0.25%. לבינאנס יש מספר משתמשים גבוה יותר מאשר ביטטרקס, בלמעלה מ -13 מיליון משתמשים, כאשר ביטטרקס מונה רק כ -500,000 משתמשים. ביטרקס עם זאת מציעה יותר אלטקוינים להשקעה בהשוואה לבינאנס.

ש: מה ההבדל בין פלטפורמת קריפטו ותיווך?

במילים פשוטות, בורסת קריפטו מסורתית היא המקום בו המשקיעים נפגשים כדי להחליף מטבעות קריפטוגרפיים עם אדם אחר. בורסת קריפטו כמו Binance או Bittrex משמשת כמתווך ומחברת אותך עם האדם האחר שקונה או מוכר מטבעות..

תיווך לעומת זאת מחליף את מטבעות הקריפטו שלך בכסף פיאט ולהיפך. אין הרבה הבדלים ברורים מלבד זה מכיוון שגם חילופי קריפטו וגם תיווך נופלים בדרך כלל לטווח ההחלפה לשם הפשטות.

ש: כיצד אוכל לבחור את חילופי הקריפטו הטובים ביותר?

על מנת לבחור את פלטפורמת ההצפנה הטובה ביותר, ראשית עליכם לגלות את התכונות העיקריות שכל הפלטפורמות המובילות מציעות כרגע החשובות במיוחד עבורכם. לדוגמא, פלטפורמה טובה שתרצה לסחור בה כמו Binance או Bittrex צריכה להיות בעלת תכונות האבטחה הטובות ביותר, או אם אתה מחפש בעיקר לסחור במטבעות הקריפטו הראשיים, מספר המטבעות לא צריך להיות חשוב יותר מדי עבורך..

בקיצור, ציין את הדרישות שלך ובחר את הקריפטו הטוב ביותר שמתאים או עונה על דרישות אלה.