7 חילופי המטבעות הטובים ביותר בקריפטו בניגריה (2021) – נבדקו

מבוא

על מנת שתוכל לקנות ולמכור ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בניגריה, תצטרך להשתמש באחת מהבורסות הרבות לרכישת ביטקוין. למרות שישנן דרכים אחרות לקנות איתן ביטקוין, כמו כרייה או הרווחה באמצעות מכירת מוצרים או שירותים, שימוש בבורסת ביטקוין ישמש את הדרך הפשוטה ביותר לצבירת ביטקוין..

עם זאת, עם כל כך הרבה פלטפורמות לרכוש את הביטקוין שלך, פלטפורמות מסוימות לרכישת ביטקוין יכולות להיות לא מוסדרות או שהן מטרות של גניבה או הונאה. לא תרצו לאבד את המזומנים שהרווחתם קשה לאחר שהשקעתם בביטקוין להאקרים או לגנבים. ככאלה ישנם גם סיכונים בנוסף להשקעות הפכפכות כבר במטבעות קריפטוגרפיים.

גורמים שיש לקחת בחשבון לפני בחירת חילופי קריפטו בניגריה

צריך להיות כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם לפני שתבחר אילו מרכזיות לקנות:

ראשית האם אתה סוחר טירונים או משקיע מנוסה במטבעות קריפטוגרפיים? אם אינך מנוסה אנו ממליצים לך להקפיד על החלפות ידידותיות למשתמש ל- buycryptos המספקים ממשקים הניתנים לניווט בקלות..

גם הקהילה אמורה לסמוך על חילופי המטבעות שאיתם אתה רוצה להשקיע. לבורסה צריכות להיות ביקורות הגונות ואתה רוצה לבחור פלטפורמה שהיא מכובדת

כאשר אתה בוחר את המרכזיות שלך לרכישת קריפטו בניגריה, עליך לוודא שיש להם את אפשרות התשלום שאתה רוצה. בורסות מסוימות בניגריה מאפשרות החלפת קריפטו-קריפטו בלבד ולכן לא יהיה טוב עבורך אם ברצונך להחליף קריפטו במטבע פיאט.

יהיה עליך גם לוודא שהקריפטו שברצונך לקנות ולמכור מופיע ברשימה ותומך בפלטפורמה. כמה בורסות מתמקדות בקומץ מטבעות קריפטוגרפיים, בעוד שאחרות בדרך כלל מספקות מגוון רחב של אפשרויות אם ברצונך להרחיב את ההשקעות שלך.

כאשר משקיעים רוכשים ומכירת קריפטוסים, בדרך כלל יהיה להם ארנק קריפטו העוזר להם לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים המושקעים שלהם בצורה בטוחה ומאובטחת, כך שאם אתם רק מתחילים תוכלו לבחור בורסה המספקת ארנק פנימי. עם זאת עליכם לתכנן להשיג לעצמכם ארנק נוסף בכדי לוודא שאתם מחזיקים את המפתחות למטבעות שלכם.

לאחר מכן, עליך לבדוק את העמלות שהבורסות בניגריה מציעות ולהחליט אם הן סבירות לשימושך. חלק מהבורסות לרכישת קריפטו גובות עמלת פרמיום גבוהה יותר מכיוון שהפלטפורמה שלהן בדרך כלל מציעה יותר תכונות, אבטחה טובה יותר או שירות פרמיום בהשוואה למתחרים אחרים עם עמלה נמוכה יותר שאולי רק מציעים שירותים מסורתיים ובסיסיים לרכישה ומכירה של קריפטו..

יתר על כן, עליכם לגלות כיצד שערי המטבע הנקובים עבורכם בבורסה בהשוואה לפלטפורמות אחרות הם סבירים וגם אמצעי התשלום המוצעים על ידי הבורסות, מכיוון שהפלטפורמה שתבחרו אולי לא מספקת מגוון רחב של אמצעי תשלום עבור שתשתמש. לדוגמא חלק מהבורסות אינן מקבלות העברה בנקאית / חיוב או כרטיסי חיוב ואשר אחרות מאפשרות להפקיד קריפטו רק להחלפה לקריפטות אחרות..

לבסוף, על הבורסה להכיל כמה מאפייני אבטחה המגנים על כל מידע שתספק להם לצורכי אימות ועל המטבעות שלך ששמרת אצלם (אם בכלל). הסיבה לכך היא שלא תרצה לאבד את ההשקעה שלך בבורסות קריפטו שאינן מאובטחות /

חילופי המטבעות הטובים ביותר בניגריה

1. קווידקס

Quidax היא בורסה בניגריה המציעה מסחר בקריפטו, ארנק, שירות מיידי לקנייה ומכירה של קריפטו וגם ממשק API. זה זמין בנייד עבור משתמשי iOS ו- Android כאחד.

תכונות מסחר.

התכונה הבולטת ביותר בה תוכלו להשתמש לרכישת ביטקוין בפלטפורמה זו היא אפשרות הרכישה והמכירה המיידית שלהם, המאפשרת לכם להשיג באופן מיידי את הקריפטו שלכם מבלי שתצטרכו לבצע הזמנה מוקדמת בבורסה הראשית. ככזה Quidax מתגאה בזמני הסחר המהירים שלה.

Quidax תומכת במספר מטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמה שלהם וזה כולל ביטקוין, Ripple, Ethereum, Litecoin ו- Tether.

אמצעי תשלום הנתמכים בניגריה כוללים ביצוע הפקדות באמצעות כרטיס חיוב והעברות בנקאיות

עמלות

Quidax מספקת מבנה עמלה שקוף מאוד למשתמשים בו, והם תלויים בשירותים שאתה משתמש בפלטפורמה שלהם. לדוגמא אם אתה מבצע הפקדות באמצעות כרטיס חיוב, העמלות יגיעו לכ -1.4% בעוד שהעברות בנקאיות והפקדות בנקאיות ישירות לא יחויבו בעמלות כלשהן..

יש גם יצרנית של 0.2% ודמי לקוח של 0.3% כאשר משתמשים קונים ומוכרים בפלטפורמה, בעוד שתכונת הקנייה / מכירה המיידית הבולטת שלהם גובה עמלה של 1%..

בִּטָחוֹן

נכון להיום, Quidax היא אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הבטוחים ביותר בניגריה ללא היסטוריה של פריצה, והם משתמשים בכללי KYC / AML אופטימליים עם רמות אימות מדורגות באתר האינטרנט שלהם..

2. NairaEx

אם אתה מעדיף בורסה מקומית, NairaEX תהיה הבחירה שלך שכן הם מקדמים את עצמם כ”בורסת הביטקוין המובילה בניגריה “והמטבע הפיאטי היחיד שהם מקבלים כרגע הוא נאירה הניגרית (NGN).

תכונות מסחר.

מכיוון ש- NairaEX מקבל רק את Naira הניגרית כמטבע הפיאט שלהם, המרות בין BTC ל- ETH או כל קריפטו נתמך אחר אינן אפשריות. נכון להיום, NairaEX תומכת רק בביטקוין, ביטקוין קאש, ליטקוין ואת’רום.

המאפיין הבולט של NairaEX הוא שמדובר בבורסה שאינה משמורת, מה שאומר שהם לא יחזיקו את הנכסים בארנק מרכזי הנוטה לגניבה. במקום זאת חילופי הדברים ישלחו את המטבעות ישירות לארנק לאחר סיום העסקה.

באשר לאמצעי תשלום, נכון להיום יש רק שתי דרכים בהן ניתן לבצע תשלומים שהם העברה בנקאית והעברה כספומטית.

עמלות

NairaEX אינה מחייבת את משקיעיה בדמי מסחר כלשהם, אולם עלות השימוש בשירותי NairaEX נובעת משיעורי הקנייה והמכירה הגבוהים יותר בהשוואה לבורסות אחרות בשוק..

אין חישוב ברור לגבי אופן חישוב שיעורי הקנייה והמכירה שלהם, אך NairaEX אכן לוקחת אחוז מסוים מכל הזמנת קנייה ומכירה המתבצעת בפלטפורמה שלהם..

בִּטָחוֹן

NairaEx היא בורסה מכובדת ואמינה בניגריה, והיא מפעילה קוד אימות דו-גורמי לכל חשבונות המשתמשים שלהם. הם גם מספקים מאמרים באתרים שלהם כדי לקדם את בטיחות החשבון והנכסים. ככזה, NairaEX היא אחת הבורסות הטובות ביותר לקנות ולמכור קריפטוסים.

3. לונו

לונו היא בורסה פופולרית שהוקמה בשנת 2013 לשווקי נישה ברחבי העולם והרחיבה את שירותיהן למדינות כמו מלזיה, אינדונזיה ואוגנדה. הם שואפים לספק שירות מתחרה ל- Coinbase והעמידו לרשותם מדינות רבות שאינן משרתות מרכזיות גדולות יותר..

תכונות מסחר

לונו מציעה תמיכה במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, את’ריום, XRP ו- Litecoin בפלטפורמה שלהם. משקיעים אלה יכולים לרכוש קריפטוסים באמצעות כרטיס אשראי או זוגות מסחר פיאט הכוללים את נאירה הניגרית. ניתן לבצע את כל ההפקדות והמשיכות ישירות באמצעות חשבון העברה בנקאית. לונו תומכת גם בעסקת קנייה / מכירה מיידית בפלטפורמה שלהם

ממשק המשתמש של לונו נקי וניתן לניווט, כלומר לא אמורה להיות שום בעיה כאשר בדיוק עברת ממרכזיה אחרת. אולם ל- Luno יש נפח מסחר נמוך יחסית – בשל שווקי הנישה שהם מתמקדים בהם עם ממוצע יומי של ~ 4.75 מיליון דולר בשנה האחרונה.

עמלות

כשאתה קונה ביטקוין בלינו, יצרני השוק משלמים עמלות של 0% ואילו הלוקחים משלמים בין 0.03% ל -0.1%, תלוי בהיקף המסחר של 30 יום. בסך הכל, העמלות של לונו תחרותיות מאוד בהשוואה לבורסות אחרות.

שימוש בהעברה בנקאית למשיכות יחייב עמלה של 200 נאירה.

בִּטָחוֹן

Luno כולל טופס hash עבור הסיסמאות שלהם, כך שאף אחד מלבד עצמך לעולם לא יזכה לגישה לסיסמה שלך. אימות דו-גורמי (2FA) משמש גם כשכבת אבטחה נוספת.

4. בינאנס

Binance הרחיבה לאחרונה את התמיכה והשירותים שלה למדינות כולל ניגריה, ואירחה לאחרונה את מאסטרקלאס הקריפטו הראשון שלה אי פעם, אשר מנוהלים על ידי מומחים מקומיים ומטרתם לחנך ולהעלות את המודעות לגבי מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין..

תכונות מסחר

Binance היא ללא ספק בורסת הקריפטו הגדולה ביותר מבחינת נפח המסחר ותומכת ביותר מ -500 זוגות קריפטו. על מנת לקנות ולמכור קריפטוסים ב- Binance, הפלטפורמה כוללת 3 שיטות תשלום עיקריות שהן כרטיס האשראי / חיוב, תשלומי צד ג ‘כגון Simplex או Banxa ו- P2P המסחר בו אתה קונה cryptos באמצעות מערכת השלשה של Binance..

עמלות

Binance מציעה עמלות עסקה נמוכות יחסית למשתמשים שלה ומתחלקת בעיקר לשלושה סוגי עמלות עיקריים שהם עמלת הפקדה / משיכה, עמלת מסחר ועמלות P2P..

בגין פיקדונות, לא מחויבים חיובים בגין קריפטו בזמן שיש% מחויב בהתאם לסוג המטבע הפיאטי. דמי משיכה נגבים בהתאם לסוג הקריפטו שנשלפים.

עבור דמי מסחר, יש עמלה אחידה של 0.1% הן עבור היצרן והן עבור הלוקח אם אתה משלם באמצעות Crypto בעוד שהוא 0.75% אם אתה משלם עם BNB.

בִּטָחוֹן

Binance משתמשת בתכונת אבטחה בכל חשבונות המשתמש שלה הנקראת ניהול כתובות המגבילה את כתובות הארנק שאליהן ניתן לבצע משיכות. זה מגן על הארנק שלך מפני גניבה ומגביל את ההשפעה שנגרמת על ידי פריצות פוטנציאליות.

Binance גם מפעילה אימות דו-פקטורי עבור חשבונותיה והנכסים המאוחסנים נשמרים במחסני קירור במקומות מאובטחים ביותר.

5. קראקן

קראקן יחד עם Coinbase ו- Binance יכולים להיחשב לאחד מ”הביג 3 “של בורסות הקריפטו בשוק העולמי ומספק מטבעות קריפטוגרפיים למסחר פיאט בפלטפורמות שלה כאשר המשקיעים רוצים לקנות ולמכור קריפטו..

תכונות מסחר

Kraken כולל מסחר בשוליים המהווה אפשרות אחת אטרקטיבית לכל חילופי קריפטו לרכישת ביטקוין. הבורסה תומכת גם במספר גדול יותר של קריפטוסים בבורסה שלהם, כך שלמשקיעים יהיו מגוון רחב של אפשרויות לבחירת ההשקעה שלהם.

עמלות

סוחרים כוללים עמלה מבוססת תמריצים שתלויה במסחר בהיקף של 30 יום עם דמי יצרן החל מ- 0.16% ודמי נוטלים ב- 0.26%, וזה הגבוה ביותר שהיית מצפה לשלם והעמלות יורדות ככל שאתה סוחר יותר..

יש גם דמי משיכה שתלויים במטבע שאתה מושך. מצד שני, עבור הפקדות מרבית אמצעי התשלום כגון שימוש בסוויפט הם בחינם, אך זה לא כולל חיובים שהבנק שלך עשוי לגרום לך לשלם עבור.

בִּטָחוֹן

קראקן נחשב לאחת מחילופי הקריפטו הטובים ביותר מבחינת אבטחה מכיוון שהם מספקים הוכחה מאומתת הצפנה לביקורת מילואים. מה שהביקורות האלה עושות זה לוודא את הסכום הכולל של קריפטו המוחזק על ידי קראקן ובסך הכל נראה מהוון היטב ובטוח מאוד לשימוש..

הם מציעים גם 2FA באמצעות מאמת גוגל ואישורי משיכה שבוצעו באמצעות הדוא”ל שלך לאחר שביצעת את תהליך האימות שלך.

6. Cex.IO

Cex.IO הוקמה בשנת 2013 כספקית כריית ענן אך הפכה לבורסת מטבעות רב-פונקציונלית המספקת תמיכה ושירותים ליותר משלושה מיליון משתמשים החלים על מדיניות KYC ו- AML.

תכונות מסחר

הפלטפורמה מאפשרת למשתמשיה לבצע הצפנה למסחר בקריפטו, כמו גם לזוגות לזוגות. Cex.IO כולל ממשק קל לשימוש למשתמשים מתחילים, כמו גם אמצעי תשלום מרובים עבור המשקיעים שלה.

Cex.IO כולל גם מחשבון מחירים של ביטקוין בפלטפורמת המסחר שלו, כמו גם יישומון למחירי ביטקוין. פלטפורמה זו תומכת גם בקנייה או מכירה מיידית וכן בהצעת נזילות גבוהה בשוק עבור מטבעותיה.

עם זאת, משתמשים בניגריה לא יוכלו לבצע העברות בנקאיות מכיוון שאינן אמצעי התשלום הנתמכים על ידי Cex.IO

עמלות

כל דמי העסקה הנגבים תלויים בהיקף המסחר שלך למשך 30 יום עבור כל הזוגות החל מ- 0.25% ליצרן ו- 0.16% עבור עמלת הלוקח ויורד ככל שנפח המסחר גדל עד 0.10% עבור הלוקח ועמלות של 0% שייגבו מיצרנים..

עבור דמי הפקדה ומשיכה, Cex.io יגבה מכם תלוי באיזו שיטה תשתמשו וכן בסוג המטבע / פיאט שתמשכו.

בִּטָחוֹן

Cex.IO מציע אימות של שני גורמים וכן פרוטוקול אבטחה HTTPS באתר שלהם. כל הנתונים באתר מוצפנים גם באישורי SSL כדי להבטיח שההשקעות שלך מאובטחות ומוגנות מפני גניבה.

7. OkCoin

Okcoin הוא אחת הבורסות המתקדמות והיציבות ביותר לרכישת קריפטוסים. הוא מבוסס אינטרנט וממוקד יותר בסוחרים מקצועיים אך ממשק המשתמש שלו נקי וניתן לניווט בקלות גם עבור משתמשים מתחילים.

תכונות מסחר

הסיבה שה- OKcoin נהדר עבור סוחרים מנוסים היא מכיוון שהם מציעים לסוחרים מגוון סוגי סוחרים מתקדמים כגון מסחר בשוליים, עתידיות, ביצוע הזמנות Iceberg, הזמנות עצירה נגררות ו- TWP.

בהשוואה לבורסות אחרות לרכישת קריפטו, OKCoin אינו מציע מספר רב של מטבעות קריפטוגרפיים ואלה הזמינים למסחר הם רק Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ethereum Classic ו- Bitcoin Cash. ניתן לסחור בכל המטבעות הנתמכים כנגד USD ו- RMB (Renminbi הסינית)

אמצעי תשלום כוללים העברה בנקאית והעברות בנקאיות וגם מטבעות קריפטוגרפיים. על מנת לבצע משיכות כלשהן, בדומה להפקדות, הן נדרשות באותה דרך באמצעות העברה בנקאית, או העברות בנקאיות עבור כסף פיאט וקריפטו בין ארנקים דיגיטליים..

עמלות

מבנה העמלות נמוך בהשוואה לבורסות אחרות. לא גובים חיובים עבור עמלות יצרן, אך עמלות הנוטלות משתנות ויורדות ככל שנפח המסחר עולה בין 0.2% ל 0.1%.

עבור חוזים עתידיים, סוחרים רואים 0.03% בכל הפוזיציות הפתוחות.

בִּטָחוֹן

OKCoin מעסיקה הצפנת אבטחה SSL ברמת הבנק וגם אחסון לא מקוון קר לרוב המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם, GSLB ושרתים מבוזרים. יש להם מומחים לניטור חשבונות בזמן אמת על כל ההפקדות והמשיכות כדי להגדיל את רמות האבטחה.

שאלות נפוצות

ש: האם Cryptocurrency נאסר בניגריה?

הבנק המרכזי של ניגריה העביר חוזר שהודיע ​​למוסדות פיננסיים כולל בנקים כי עסקאות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים אסורות בניגריה. אין פירוש הדבר כי אינך יכול לקנות או למכור קריפטוסים, אלא שהם אינם נחשבים למכרז חוקי.

ש: איזו בורסה היא הטובה ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים?

NairaEX, Quidax ו- Luno הם הקריפטו הטוב ביותר עם שיטות תשלום משתנות למשקיעים בניגריה

ש: מה אני יכול לקנות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים?

ביטקוין משמש בעיקר לרכישת מוצרים דרך האינטרנט מכיוון שהם המטבע בעולם הווירטואלי