Coinbase לעומת Robinhood (2021) – מה שאתה צריך לדעת

Coinbase לעומת Robinhood

כאשר מטבעות קריפטוגרפיים עלו לתשומת הלב המרכזית בשנת 2017, פתאום צצו מספר חילופי מטבעות קריפטוגרפיים כדי לענות על דרישות הסוחרים שרוצים להתעסק במסחר בקריפטוגרפים. חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם אחת הדרכים הטובות ביותר אם משתמשים רוצים לחפש פלטפורמה לסחר במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, את’ריום או ליטקוין..

עם כל כך הרבה פלטפורמות לבחירה, זו תהיה משימה מרתיעה עבור סוחרים מתחילים שמעוניינים לקנות ביטקוין וכאלה לבחור את הבורסה המתאימה ביותר עבורם. Coinbase ו- Robinhood הפכו לשתיים מהבורסות המוכרות יותר של קריפטוגרפים בשוק, הן מהימנות והן מתמקדות בסיפוק צרכי סוחרים. מדריך זה נועד לספק השוואות מפורטות יותר של שתי פלטפורמות הצפנה הללו, כך שתוכלו לבחור את הבחירה הטובה ביותר לצורכי המסחר שלכם במדריך זה של Coinbase לעומת Robinhood..

אנו נשווה בין רובינודה לעומת Coinbase מכמה זוויות ונקח בחשבון את התכונות שלהם כמו עמלות מסחר, אבטחה, אמצעי תשלום, מטבעות נתמכים, מידע הרקע והמוניטין שלהם, רמת שירות הלקוחות כמו גם פשטות ממשקי המשתמש שלהם ברשת..

גורמים חשובים – השוואת Robinhood לעומת Coinbase

מוניטין ומידע רקע

חשוב להכיר את ההיסטוריה של הבורסה יהיה חשוב להסיק האם הפלטפורמה היא אכן בחירה יציבה ובטוחה שתשקיע בה את המטבעות שלך. על המשתמשים לעבור ביקורות פלטפורמת מטבעות קריפטוגרפיים או ביקורות אינטרנט שנערכות על ידי צדדים שלישיים עצמאיים כדי לחפש מידע. שהפלטפורמה לא תוכל להציע באתר משלהם, כגון פריצות או גניבות שחוו הבורסה.

עמלות מסחר

העמלות בדרך כלל משתנות מפלטפורמת המסחר לפלטפורמה והן חשובות במידה מסוימת לסוג הקונים, בין אם המשתמשים מתכננים לקנות בהיקפים גדולים יותר או במרווחים רבים יותר. ככאלה, יהיו עמלות שונות מכל פלטפורמת מסחר שייגרמו בעסקאות קנייה ומכירה, הפקדות או משיכות, אמצעי תשלום בשימוש, ואפילו עמלות שנגרמו לזוגות המסחר בין מטבעות פיאט לקריפטו..

רוב הבורסות גם משתמשות במבנה עמלה דומה אשר יורד ככל שאתה סוחר יותר בהיקף מסחר של 30 יום. אז זה תלוי בך לעבור על העמלות המוצעות כדי לראות אם אתה מרגיש בנוח עם החיובים שלהם.

בִּטָחוֹן

במדריך זה של Coinbase לעומת Robinhood, היבט חשוב נוסף העוטף את העולם ההפכפך של הקריפטו יהיה רמת האבטחה שמציעה בורסת המטבעות. ככל הנראה כל פלטפורמה הגונה תספק רמה מסוימת של פרוטוקולי אבטחה על מנת להגן על חשבונות המשתמשים שלה מפני גניבה או פריצה. יש כמה תכונות אבטחה שכדאי לשים לב אליהן, הכוללות אימות דו-גורמי, אחסון נכסים בארנקי חומרה, ביטוח וגם אתר מוצפן SSL..

ניווט בממשק משתמש

מרבית חילופי הקריפטו כמו רובינודה ו Coinbase משקיעים מאמצים רבים בכדי להבטיח שממשק המשתמש באתר שלהם יהיה קל לשימוש ולא כאב ראש עבור המשתמשים בו. עם זאת, ישנן פלטפורמות שנוהגות להתמקד במתן תכונות מסובכות ומתקדמות יותר למשתמשיה כגון סחר עתידי, מסחר בשוליים, כלי תרשים למזעור הסיכון וכאלה. חשוב יהיה להחליט אילו תכונות אתה זקוק לפני שתבחר בורסה לסחור בה.

מטבעות נתמכים

כאשר משווים בין Robinhood לעומת Coinbase, אתם רוצים לוודא שהמטבעות שאתם באמת רוצים לסחור בהם נתמכים וזמינים בפלטפורמה. למרות שאתה יכול להיות בטוח כי חילופי המטבעות הגדולים והידועים כמו רובינודה ו Coinbase יתמכו במטבעות העיקריים כגון ביטקוין ואת’ריום, עליך להיזהר מזוגות המסחר של ביטקוין שהם מציעים. למשל היכולת לבצע העברה בנקאית של דולר ארה”ב מחשבון הבנק שלך לרובינודה או Coinbase תמורת קריפטו כמו ביטקוין..

ספירת משתמשים

על פני השטח, גורם זה אינו מובהק מכיוון שספירת משתמשים גבוהה יותר עבור כל חילופי מכוונת בדרך כלל שמאזן ההיצע והביקוש של המשתמשים בו מתקיים. המשמעות של זה היא שכאשר אתה מוכר ביטקוין, יש זמן המתנה פחות ולא תחווה פיגור של קונים כשאתה קונה ביטקוין.

שירות לקוחות

היבט חשוב למדי בהשוואה זו של Coinbase לעומת Robinhood יהיה תמיכת הלקוחות שלהם. לפעמים משתמשים עלולים להתמודד עם בעיות או שיש להם שאלות, וזה יהיה מרגיע לדעת שיש להם דף תמיכה ייעודי שיהיה שם כדי לענות על כל השאלות שיש לך.

Coinbase Vs Robinhood

רקע מידע ומוניטין

Coinbase היא אחת מחילופי הקריפטו המובילים בארה”ב, והיא נוסדה עוד בשנת 2012 כמחליפה מוסדרת ומורשית לחלוטין. Coinbase התחיל בכך שהוא הורשה רק לסחור עם ביטקוין אך החל להוסיף מטבעות נוספים כמו את’ריום וליטקוין.

עוד בשנת 2020, כאשר נפרצו חשבונות טוויטר פרופיל גבוה כמו אפל וביל גייטס שביקשו מאנשים לתרום להם ביטקוין, Coinbase ביצע צעד פעיל כדי למנוע מ -1,100 לקוחות לשלוח ביטקוין לאנשים אלה בשווי של כ -280,000 דולר. ככזה זהו סוג מרשים של שירות לקוחות למרות שהוא היה באשמת המשתמשים בו.

רובינודה הוקמה עוד בשנת 2013 ושיווקה את עצמה כמתווכת הנחות אגרות ארה”ב ומוסדרת על ידי הרשויות הפיננסיות המובילות כמו רשות ניירות ערך בארה”ב וכן הרשות הרגולטורית לתעשייה הפיננסית (FINRA).

שירות התיווך של רובינודה מציע גם ניהול מזומנים ללקוחותיו בנוסף למסחר הקריפטו המסורתי והודיע ​​על התחייבותו להביא שקיפות גבוהה ובהירות למשתמשיו הכוללת גם מתווכים וגם שותפים..

בשנת 2021 היא נבחרה כ”פלטפורמת המסחר החינמית הטובה ביותר בחינם “ו”האפליקציה הטובה ביותר למסחר במניות” על ידי Broker Chooser. ההחלטה גובתה על ידי ניתוח מעמיק של למעלה מ -70 מתווכים מקוונים שבדקו את חשבונותיהם מול רובינודה.

ככאלה, הן ל- Coinbase והן ל- Robinhood יש רקע ומוניטין מוצקים הממצאים אותם כאחת מחילופי המטבעות הטובים ביותר בסביבה..

עמלות

ל- Coinbase מבנה עמלה שיכול להיות מעט מבלבל, אך הוא יכול להתפרק בקלות כמפורט להלן. בכל פעם שאתה רוכש מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם מ- Coinbase ישנם שני חלקים עיקריים המורכבים ממה שאתה משלם, הראשון הוא מחיר שוק המבוסס על Coinbase Pro + 0.5% וסכום גבוה יותר של דמי עסקה שטוחים עבור עסקאות מתחת ל 200 $ או אחוז. של העסקה.

עם זאת, Coinbase גובה את מרבית דמי העסקה שלה בכ -1.49% עבור קנייה רגילה ועל קניות בכרטיסי אשראי, העמלות הן 3.99%.

כל הפקדה שתרצה לבצע ב- Coinbase אינה כרוכה בתשלום רק אם אתה מפקיד באמצעות העברת ACH מחשבון הבנק שלך, אך אחרת יעלה 10 $..

מצד שני, רובינודה מציע שירות בחינם ולא גובה עמלה ועמלות. עם זאת, היא מרוויחה את הכנסותיה על ידי מכירת תזרים ההזמנות שלך שהיא הזכות למלא את הזמנתך ליצרני שוק סיטונאי, כך שהיא לא תהיה בחינם באמת..

רובינודה אכן מציעה שירות פרימיום שהוא זהב רובינוד בעלות של 5 דולר בלבד אשר נותן למשתמשים בו גישה לדוחות מורנינגסטאר, מסחר בשוליים בעל ריבית שנתית של 5% וגם הצעות מחיר..

רובינודה מציע חינם על כל התכונות כולל פיקדונות, הכשרה במניות, מסחר בתעודות סל, בסיס אופציות, אופציות לחוזה, סחר בקרנות נאמנות ועסקאות בסיוע ברוקרים..

מאז כאשר אתה משווה את Coinbase לעומת Robinhood מבחינת עמלות, יהיה די קשה לבצע הערכה קונקרטית מכיוון ששניהם משתמשים במבנה דמי סחר שונה עבור המטבעות שלהם. אם אתה לוקח בחשבון את Coinbase Pro לעומת זאת, Coinbase Pro יהיה למעשה יתרון על פני Robinhood.

ב- Coinbase Pro, תוכל למצוא מחירים ועמלות הנמוכים ביותר מ -10% בהשוואה לרובינודה, אך Coinbase אינו מחשיב את הסכום שאתה צריך לשלם כדי לבצע סחר מוצלח..

הסיבה לכך היא של- Coinbase Pro יש מבנה שמכוון את החשבון ומתגמל סוחרים גדולים עם הנחות תמריץ יותר בעת המסחר בביטקוין שלהם. בגלל זה, Coinbase מציע למעשה מבנה עמלה גמיש יותר בהשוואה לרובינודה.

ככזה, אם אתה מסתכל אך ורק מנקודת מבט של שכר טרחה רובינודה מציע פלטפורמה אטרקטיבית בהרבה.

בִּטָחוֹן

אם אתה שומר את הכסף והנכסים שלך בכל פלטפורמת מסחר של מטבעות קריפטו, חשוב לציין שלעולם לא בטוח 100% לאחסן אותם ב- Coinbase או ב- Robinhood מכיוון שיש תמיד מידה מסוימת של סיכון.

עם זאת, עם זאת, Coinbase היא עדיין אחת מפלטפורמות המסחר הטובות ביותר בקריפטו בהן תוכלו להשתמש, לפי אתר האינטרנט שלהם, כמעט 99% מהנכסים המושקעים מאוחסנים במחסנים פיזיים לא מקוונים. המשמעות היא שהאקרים אינם מסוגלים להשיג את ההשקעות שלך מכיוון שהם מאוחסנים במיקום פיזי – לכל היותר תוצאה של פריצה מוצלחת רק תביא לאובדן מידע.

Coinbase מאחסן רק 1% מנכסיה בפלטפורמת הקריפטו המקוונת שלהם במערכת ארנק חמה כדי להבטיח נזילות. 1% זה מכוסה גם בביטוח במקרה של הפסדים כלשהם, כך שככל הנראה אין זה סביר שתאבד את כל ההשקעות שלך אם תאחסן, קנה ומוכר באמצעות Coinbase..

לעומת זאת ב- Robinhood יש פרוטוקולי אבטחה ראויים, אולם בהשוואה ל- Coinbase, חסר לה חלק מרכזי שיש ביטוח מכוסה על נכסיהם. למשתמשי האפליקציה הסלולרית שלהם ניתנת האפשרות להתחבר באמצעות זיהוי ביומטרי או טביעת אצבע וכן באמצעות סיכה מותאמת אישית.

רובינודה מציעה גם אימות דו-גורמי וכניסה חדשה מכל מכשיר לא מזוהה צריכה להיות מאומתת גם באמצעות קוד בן 6 ספרות שנשלח באמצעות הודעת טקסט או דוא”ל למקרה שמשתמשים בו אינם מאפשרים אימות דו-גורמי..

בסך הכל, Coinbase מציע אבטחה והגנה טובה יותר על נכסי המשתמש בחשבון והמידע האישי שלו.

ממשק משתמש

מבחינת הפשטות, ל- Coinbase יש אחת מאפשרויות ההתחלה הקלות ביותר לאפשר הרשמה של חשבונות חדשים באתר שלהם. זוהי רמפה קלה להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים שכן Coinbase נותן למשקיעים שלה דרך קלה להירשם ולקנות מטבעות קריפטוגרפיים בקלות ותוך מספר דקות..

ל- Coinbase יש גם קטע ייעודי המציע תוכנית למידה שמשלמת למשתמשי החשבון שלה מטבע קריפטוגרפי כדי ללמוד ולקבל מידע נוסף על אופן הפעולה של קריפטו בדרך כלל..

רובינודה מציעה ממשק משתמש אינטואיטיבי מאוד ולאחרונה הודיעה כי היא מתמקדת בהפיכת דף האינטרנט שלהם לסביבה בטוחה למסחר ולהשקעה. רובינודה ממוקדת יותר בשוק האפליקציות לנייד אך אתר האינטרנט שלה עדיין יעיל וקל להבנה.

בסך הכל, הן לממשקי משתמש Coinbase והן ל- Robinhood קלים לשימוש ולניווט, ולשניהם אין יתרון ברור ביחס לשני.

מטבעות נתמכים

Coinbase היא פלטפורמה התומכת ביותר מ- 30 מטבעות קריפטוגרפיים ואילו רובינוד מציע כרגע רק תמיכה ב- 17 סוגי קריפטו המוכרזים באתר האינטרנט שלהם. ככזה, במקרה זה הפער לא אמור להשפיע באמת על ההחלטה שאתה מקבל אם כי רובינודה מציע מעט פחות תמיכה במטבעות.

שתי הבורסות עדיין תומכות בקריפטות העיקריות הידועות כמו Bitcoin, Ethereum ו- Litecoin. אתה בטח אפילו לא תשקיע בכל מטבעות הקריפטו שקיימים ב- Robinhood או ב- Coinbase, אלא אם כן אתה משקיע ממוסד.

ספירת משתמשים

כפי שצוין קודם לכן, ספירת משתמשים היא דמות ציבורית מאוד שבה תוכלו להשתמש כדי להסיק האם פלטפורמה אמינה מספיק. עם זאת, גם ב- Coinbase וגם ב- Robinhood מספרים דומים של משתמשים הם שניהם בקצת יותר מ -13 מיליון סוחרי ביטקוין נכון לשנת 2020. זה אמור להיות סימן ברור שיש סנטימנט חיובי ורצון טוב של סוחרים שסומכים על Coinbase וגם על Robinhood כהוגנים. והחלפות שקופות.

שירות לקוחות

שירות הלקוחות של רובינודה נעשה באמצעות האפליקציה או האתר הרשמי של רובינודה. חסרון אחד הוא שהם לא באמת מחזיקים מספר טלפון ולכן אינך מסוגל ליצור קשר ישיר עם רובינודה. במקום זאת רובינודה גורם לך לעבור תהליך מקיף לצמצום נושא התמיכה שלך ואז להזין את מספר הטלפון שלך להתקשרות חוזרת.

הדרך היחידה האחרת היא לבצע עסקאות באמצעות מתווך חי תמורת 10 דולר, אך הם לא יציעו עזרה מחוץ למסחר.

ל- Coinbase יש דירוג נמוך של 1.67 כוכבים מתוך 281 ביקורות, מה שאומר שרוב המשתמשים שלהם בדרך כלל אינם מרוצים מחוויית הרכישה שלהם. מרבית הנושאים העומדים בפני המשקיעים בהתמודדות עם פלטפורמה זו קשורים למעשה לתשלומים באמצעות העברות בנקאיות או בעיות בכרטיסי אשראי.

מסקנה כוללת: Coinbase לעומת Robinhood. איזה יותר טוב?

בסך הכל, כאשר השוואה של Coinbase לעומת Robinhood תישאר הטובה ביותר עבור משקיעים חדשים יותר בסצנת הקריפטו שרוצים רק להשקיע בסכום כסף קטן הכולל מניות חלקיות. האפליקציה הסלולרית שלהם ניתנת לניווט בקלות ומקלה על כך למתחילים.

אחרת אם אתה סוחר רציני ומנוסה יותר שמעוניין לבצע כמויות סחר גדולות יותר, תרצה לנצל את התכונות שיש ל- Coinbase להציע מכיוון שהן מספקות הנחות ככל שאתה סוחר יותר, כמו גם להציע אבטחה טובה יותר בהשוואה ל רובין הוד.